سوال هایتان را بپرسید

تماس بگیرید۵۱۲ ۷۷ ۹۲ ۰۹۰۱(مشاوره رایگان خرید)

اینستاگرام
واتساپفروش عمده میناکاری سفالی

فروش عمده میناکاری سفالی معمولا برای هدایای تبلیغاتی صنایع دستی و سازمانی و یا خرید فروشگاه های صنایع دستی کشور در نظر گرفته شده است. قیمت خرید عمده میناکاری سفالی برای تیراژ های مختلف , متفاوت در نظر گرفته شده و شما می توانید در هر زمان سفارشات خود را بصورت عمده و تکی ثبت نمائید. خرید میناکاری سفال تهران و سایر شهرها از اصفهان برای مشتریان گرامی از طریق سایت , اپلیکیشن و تماس تلفنی امکان پذیر است. فروش عمده میناکاری روی سفال هم برای مشتریان داخل و هم برای مشتریان خارج از کشور امکان پذیر است. میناکاری سفال اصفهان توسط هنرمندان این شهر و با دست انجام می گردد , از این رو ارزش فرهنگی بالایی دارد. قبل از خرید سفال میناکاری شده می توانید در مورد قیمت و نحوه ارسال سفارشات با همکاران واحد فروش ما تماس برقرار کنید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

در چند دهه اخیر شاهد آن بوده ایم که آثار مختلف میناکاری روی سفال Minakari Earthenware یا روی فلزات بسیار مورد توجه بازار صنایع دستی و هنری قرار گرفته است. ذوق و سلیقه هنرمندان، طرح ها و نقش ها را در کنار یکدیگر به وجود آورده و با رنگ ها در آمیخته و در نهایت، یک آثار هنری بی بدیل را خلق نموده است. همه ما کم و بیش با هنر میناکاری آشنا هستیم. این هنر اصیل و ایرانی نه تنها در تمام شهرهای ایران شناخته شده است، بلکه مسیر خود را به سمت بازارهای بین المللی نیز هموار نموده است.

فروش عمده میناکاری روی سفال

خرید عمده میناکاری سفالی

در چند دهه اخیر شاهد آن بوده ایم که آثار مختلف میناکاری روی سفال یا روی فلزات بسیار مورد توجه بازار صنایع دستی و هنری قرار گرفته است. ذوق و سلیقه هنرمندان، طرح ها و نقش ها را در کنار یکدیگر به وجود آورده و با رنگ ها در آمیخته و در نهایت، یک آثار هنری بی بدیل را خلق نموده است. بازار خرید و فروش عمده میناکاری روی سفال، بسیار داغ و پرطرفدار است. این مسئله برای سفارش خرید جزئی از طرف مشتریان خرده بازار نیز وجود دارد. آثار هنر میناکاری بر روی سفال به اندازه صنایع دستی میناکاری روی مس و فلزات لعاب کاری شده جذاب، زیبا و چشم نواز هستند. در ادامه این قسمت خواهیم دید انواع ظروف میناکاری بر روی سفال چگونه توجه مخاطبان هنردوست را به خود جلب کرده است؛ همچنین پیرامون قیمت میناکاری روی سفال و شرایط خرید میناکاری سفالی صحبت خواهیم کرد در پایان مطلب نیز به مسئله خرید آنلاین آثار میناکاری و صنایع دستی از طریق فروشگاه‌ های معتبر خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن صنایع دستی

میناکاری سفال تهران

خرید عمده میناکاری روی سفال برای مشتریان گرامی در هر کجای کشور بدون محدودیت مکانی امکان پذیر است. با گشت و گذاری در دنیای اینترنت و در میان هزاران فروشگاه اینترنتی می‌توان آثار مختلف میناکاری روی سفال یا ظروف مختلف میناکاری شده را برروی سطوح متنوع مشاهده کرد. برای هر یک از محصولات و صنایع دستی یک قیمت مشخص در هر مرجع ثبت شده است. اگرچه قیمت میناکاری بر روی سفال در یک محدوده مشخص شده تنظیم شده است اما ممکن است در برخی از فروشگاه‌ های آنلاین، قیمت های بسیار متفاوتی از انواع ظروف میناکاری بر روی سفال مشاهده کنید. تامین میناکاری سفال تهران , عمدتا از شهرهای اصفهان و لالجین همدان انجام می شود.

فروش عمده میناکاری روی سفال

فروش عمده میناکاری روی سفال

عوامل مختلفی بر قیمت میناکاری روی سفال تاثیرگذار است. این عوامل به طور مستقیم و غیرمستقیم باعث می شود آثار صنایع دستی و هنری میناکاری با فروش موفق مواجه شود، یا میزان فروش و استقبال و مشتریان از محصولات با افت قابل توجهی مواجه گردد. مهمترین عواملی که بر روی قیمت آثار هنری میناکاری روی سفال تاثیرگذار است شامل قیمت رنگ های میناکاری، قیمت خرید ظروف سفالی خام، قیمت لوازم و ابزارهای اولیه هنر میناکاری، محاسبه سود حاصل از فروش محصولات، تعداد کارگاه های هنری تولید کننده، میزان تقاضا در بازار صنایع دستی و نظایر این ها می باشد.

با توجه به اینکه میزان رقابت برای خرید و فروش عمده میناکاری روی سفال تقریباً قابل توجه است، آن دسته از برندهایی در این بازار موفق ‌تر خواهند شد که مسئله فروش ‌عمده را نه به دیدگاه هنری بلکه از منظر تجاری مورد توجه قرار دهند. خوشبختانه مجموعه هنری صنایع دستی …، با طراحی و تولید انواع آثار هنری میناکاری توانسته است توجه مخاطبان صنایع ‌دستی در داخل و خارج از کشور را به خود جلب نمایند. همچنین این مجموعه بهترین قیمت میناکاری روی سفال را در نظر گرفته و توانسته است در امر فروش عمده آثار هنر میناکاری نیز با موفقیت ظاهر شود. اگر تمایل دارید نسبت به ثبت سفارش خرید عمده آثار هنر میناکاری اقدام کنید، این مجموعه هنری تخصصی را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید سفال میناکاری شده

از آنجایی که مسئله صادرات آثار هنری صنایع دستی ایران به بازارهای بین المللی اهمیت زیادی دارد و با نظر به اینکه هنر میناکاری نیز جزو برترین و ارزشمندترین صنایع دستی ایران بخصوص اصفهان محسوب می شود، تعیین قیمت مناسب برای فروش عمده میناکاری روی سفال نیز بسیار حائز اهمیت است. مخصوصاً مجموعه … با در نظر گرفتن تمام شرایط، راه را برای تمام مشتریان و فروشندگان صادرکنندگان آثار صنایع دستی، هموارتر ساخته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش فروش عمده می توانید با کارشناسان فروش در این مجموعه تماس حاصل کنید. فروش سفال میناکاری شده می تواند به چرخه اقتصادی کشور کمک بزرگی نماید. از محصولات ایرانی می توان بجای کالاهای غیر ضروری لوکس خارجی بهره برد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

فروش سفال میناکاری شده

تمام رنگ هایی که در هنر میناکاری میشناسید، نظیر آبی لاجوردی، قرمز، آبی تیره، زرد، قهوه ای، مشکی، سفید و یا ترکیبی از مجموعه دو یا چند رنگ برای اجرای نقش های مختلف در میناکاری روی سفال مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر چه نقش ها و طرح ها زیباتر جالب کنند، موجب محبوبیت این آثار در بازار صنایع دستی می ‌شوند. در حال حاضر، بهترین بازار برای فروش عمده میناکاری روی سفال، بازارهای محلی در شهرها و منطقه های گردشگری است. بسیاری از فروشگاه ها و مراکز توریستی، اماکن گردشگری با قابلیت جذب توریست و مسافر، بهترین مکان برای ارائه هنر میناکاری می باشند. آن دسته از فروشندگانی بهتر موفق خواهند شد که بتوانند نمای فروشگاه خود را بسیار زیبا و شکیل طراحی کرده و صنایع دستی و آثار هنر میناکاری را به شیوه ای جذاب برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

خرید عمده میناکاری روی سفال

فروش عمده میناکاری روی سفال برای تمام انواع ظروف و وسایل امکان پذیر است. انواع میناکاری بر روی ظروف سفالی شامل بشقاب های میناکاری، انواع کاسه در سایزهای مختلف، شیرینی خوری، انواع میوه خوری، گلدان ها با اشکال متنوع، پارچ ها و لیوان های سفالی و سایر ظروف متنوع ساخته شده از سفال می باشد. قیمت فروش عمده میناکاری بر روی سفال با توجه به قیمت ظروف خام سفالی تغییر می کند اما تولیدکنندگان صنایع دستی میناکاری برای فروش عمده، قیمت های منصفانه ای در نظر می گیرند. سود حاصل از فروش میناکاری روی سفال بیشتر عاید آن دسته از فروشندگانی می شود که محصولات را به صورت عمده خریداری کرده، سپس به صورت جزئی و تکی، آنها را می فروشند. سود ناشی از این مدل فروش، بسیار قابل توجه است.

انواع ظروف میناکاری روی سفال در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه‌ های فیزیکی در دسترس مشتریان قرار دارد. طرح ها و نقش های متنوع بر روی این ظروف به گونه ای اجرا شده است که تقریباً مطابق با هر سلیقه برای هر فرد با نمای منحصر به فرد، قابل دسترسی می ‌باشد. اگر چه مراکز بسیاری در سراسر ایران به فروش آثار صنایع دستی میناکاری مشغول هستند، مرکز …. نیز در حوزه فروش عمده میناکاری روی سفال بسیار موفق عمل کرده است. تمام آثار میناکاری تولید شده در این کارگاه هنری، مورد استقبال مشتریان داخلی و گردشگران خارجی قرار گرفته است. با اطمینان خاطر می توانید محصولات این مجموعه را برای مصرف شخصی یا به عنوان هدیه ارزشمند و برجسته برای دوستان و آشنایان و همکاران خود خریداری کنید.

فروش عمده میناکاری روی سفال

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

یکی از بازارهای پرطرفدار برای ثبت سفارش خرید یا فروش عمده میناکاری روی سفال، فروشگاه های اینترنتی هستند. تقریباً هر فرد به فروشگاه های آنلاین صنایع دستی و آثار هنری دسترسی دارد. از طریق همین مراکز مجازی، امکان خرید آنلاین میناکاری روی سفال وجود دارد. این آثار چشم‌ نواز و ماندگار به صورت آنلاین نیز در معرض دید مخاطبان قرار داده می شوند تا مشتریان بدون صرف انرژی یا زمان زیاد بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. میناکاری سفال در همدان از شناخته شده ترین محصولات هنری شناخته می شود. از این روی برای خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در این شهر و شهرهای دیگر کشور کاربرد فراوانی دارد.

فروش عمده سفال لالجین همدان و اصفهان

یک نکته بسیار مهم در خصوص استفاده از فروشگاه های اینترنتی برای خرید آنلاین میناکاری روی سفال وجود دارد؛ دقت داشته باشید که قیمت بسیاری از آثار میناکاری از ظروف میناکاری شده تقریباً گران است، بنابراین زمانی که یکی از محصولات میناکاری را از یکی از فروشگاه‌های آنلاین خریداری می‌کنید قطعاً باید از معتبر بودن فعالیت وب سایت یا فروشگاه اطمینان حاصل کنید. این مسئله درباره فروش عمده میناکاری روی سفال نیز وجود دارد.

فروشنده عمده سفال مینا کاری

فروشگاه هنر میناکاری و صنایع دستی …. یک بستر آنلاین معتبر و کاملاً ایمن را فراهم کرده است تا مشتریان از هر نقطه از کشور بتوانند محصولات و ظروف میناکاری شده یا هر صنایع دستی دیگر را از طریق اینترنت خریداری نمایند. امکانات کافی برای پرداخت آنلاین هزینه های خرید صنایع دستی میناکاری نیز فراهم داشته است. با اطمینان خاطر می توانید از این فروشگاه هنری خرید کرده و کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

مرکز فروش عمده سفال مینا کاری

آثار هنری میناکاری روی سفال، به همراه سایر هنرهای صنایع دستی، یک منبع درآمد زایی برای کشور محسوب می‌شود و گذشته از آن دسته از صنایع دستی که بومی هر شهر یا منطقه هستند، مانند میناکاری به عنوان یکی از هنرهای بومی شهر اصفهان، در تمام جهان شناخته شده است و هم اکنون نیز میزان صادرات این صنایع دستی قابل توجه بوده و یکی از بهترین منابع درآمدزایی برای تولید کنندگان و هنرمندان این حوزه محسوب می شود. صادرات میناکاری یک صادرات غیر نفتی به شمار می رود بنابراین توجه به مسئله راه اندازی کارگاه های این هنر ارزشمند و ثبت سفارش فروش عمده میناکاری روی سفال یا فلزات لعاب کاری شده حائز اهمیت است.

فروش عمده و تکی آنلاین مینا کاری در اصفهان

اگر قصد دارید به حوزه هنر میناکاری روی سفال وارد شوید و یا یکی از محصولات این صنایع دستی را خریداری کنید فروشگاه آنلاین ….. با بهترین امکانات و زیباترین طرح ها و نقش ها در اختیار شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر این حوزه می توانید با کارشناسان فروش در این مجموعه تماس حاصل نمایید. شما می توانید متنوع ترین محصولات صنایع دستی سفالی میناکاری شده را مشاهده نموده و بصورت تکی یا عمده با قیمت های مناسب خریداری کنید.

میناکاری سفال در همدان

همدان به عنوان شناخته شده ترین شهر کشور در زمینه تولید محصولات سفالی میناکاری توانسته سهم بزرگی ار بازار صنایع دستی سفالی کشور را در دست داشته باشد. شهر لالجین مرکز میناکاری سفالی شناخته می شود. البته امروزه در سراسر کشور کارگاه های تولید ظروف سفالی میناکاری تاسیس شده و توانسته اند محصولات با کیفیتی بصورت تجاری به بازار ارائه کنند. اصفهان نیز با توجه به پیشینه هنری خود , در هنر میناکاری روی سفال محصولات خوبی به بازار عرضه می کند.

میناکاری روی سفال جدید

طرح های ظروف و محصولات صنایع دستی سفالی بر اساس نیاز مردم کشور در نظر گرفته می شود. هر روزه هنرمندان میناکار با توجه به نیاز مردم ظروف جدید تر و زیباتری بر اساس همان هنر اصیل سفالی به بازار ارائه می دهند. اگر بدنبال میناکاری روی سفال جدید هستید می توانید ما را دنبال کرده تا از تولید بهترین و جدیدترین محصولات سفالی میناکاری مطلع شوید. خرید عمده میناکاری روی سفال برای سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی به منظور هدایای تبلیغاتی صنایع دستی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

ظروف سفال میناکاری شده

میناکاری بر روی سفال، یک منبع درآمدی برای کشور بشمار می رود . فرهنگ استفاده از محصولات تولید داخلی بجای کالاهای لوکس خارجی , کمک بزرگی به شکوفایی صنعت و اقتصاد کشور خواهد داشت. فروش عمده میناکاری روی سفال با قیمت های کمتری برای ارگان های دولتی در نظر گرفته می شود و تا بتوانند با هزینه کمتر هدایای بیشتری به پرسنل خود ارائه دهند. محدودیتی در تولید ظروف سفالی وجود ندارد و هنرمندان ایرانی می توانند انواع میناکاری روی سفال را با بهترین کیفیت به بازار ارائه کنند.

فروشگاه میناکاری روی سفال

فروشگاه میناکاری روی سفال اصفهان سعی داشته محصولات هنری صنایع دستی ایرانی را به صورت صحیح به مردم معرفی کرده و سهم کوچکی در فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی داشته باشد. طرح ها و نقش های ظروف میناکاری روی سفال بر اساس فرهنگ و هنر ایران زمین در نظر گرفته شده . دست ساز بودن محصولات صنایع دستی سفالی بر قیمت آن تاثیری نگذاشته و کماکان قیمت میناکاری روی سفال ارزان و قابل تهیه برای عموم مشتریان در سراسر کشور است.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 1 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده میناکاری روی سفال
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)