واتساپ
هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی میناکاری یکی از موارد تشویقی برای مدیران و پرسنل شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی است. هدایای تبلیغاتی میناکاری می تواند علاوه بر زیبایی و جلوه خاصی که برای مخاطب دارد , یاد آورد فرهنگ اصیل ایرانی باشد. هدیه تبلیغاتی اصفهان شامل محصولات صنایع دستی این شهر است , در این مورد می توان به میناکاری , فیروزه کوبی , خاتم کاری , ملیله کای و … اشاره نمود. سامانه آنلاین بازار مینا امکان خرید هدایای تبلیغاتی را برای شما فراهم آورده تا بتوانید از سراسر ایران کالای مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرید. در صورتی که هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت باشد , مطمئنا برای مشتریان عزیز قابل قبول خواهدبود. هر ساله ارگان ها و شرکت های بیشتری به خرید هدایای تبلیغاتی میناکاری روی می آورند.


تندیس میناکاری

از طرف سازمانم ها و ارگان های خصوصی و دولتی ،هدایای تبلیغاتی سالیانه برای مناسبت های مختلف سفارش داده می شود. هدیه روز معلم ، هدیه روز پزشک ، هدیه روز مادر ، هدیه روز پرستار و بسیاری از مناسبت های دیگر سالیانه، بهانه ایی برای خرید بهترین ظروف دست ساز صنایع دستی ایرانی بشمار می رود. شما می توانید مجموعه کاملی از صنایع دستی ارزشمند را در قالب هدایای تبلیغاتی اصفهان با قیمت ارزان تهیه کرده و برای ماندگاری بیشتر از پلاک های اختصاصی بهره ببرید. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی شیوه ای بسیار جدید و مؤثر در جذب مشتری با ماندگاری بالاتر است که در فروشگاه صنایع دستی اصفهان  با قیمتی پایین تر از ارزش واقعی مادی و هنری آن عرضه می گردد. صاحبان مشاغل مختلف و همچنین ارگان ها و سازمان ها برای جذب مشتری و مطرح ساختن خود و همچنین به منظور تقدیر از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی استفاده می کنند، شما نیز به جمع رقبای خود بپیوندید. میناکاری اصفهان از جمله محبوب ترین محصولات دست ساز برای هدایای تبلیغاتی خاص بشمار می رود.

تماس با واحد فروش: 09019277512

بشقاب میناکاری 30 سانتی با جعبه ترمه

هدایای تبلیغاتی بشقاب میناکاری با جعبه ترمه

بشقاب میناکاری 30 سانتی متری یکی از محبوب ترین محصولات صنایع دستی مینا کاری اصفهان است. شما می توانید از بشقاب میناکاری 30 سانتی با جعبه ترمه بعنوان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی استفاده کنید. بشقاب میناکاری جعبه دار بسیار شکیل و قابل ارائه در انواع مناسبت هاست.

باکس ترمه و گلدان میناکاری ارتفاع 20 سانتی

هدیه باکس ترمه و گلدان میناکاری

باکس ترمه و گلدان میناکاری شده را می توانید بعنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی استفاده کنید. ست ترمه و گلدان میناکاری اصفهان محصولات نفیس هنری بشمار می روند که توسط دستان هنرمند استادکار طراحی و تولید شده است. قیمت هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان ارزان می باشد

هدایای تبلیغاتی قاب میناکاری شده

هدایای تبلیغاتی تابلو میناکاری

بشقاب میناکاری قاب دار از جمله محبوب ترین ظروف میناکاری هم برای استفاده شخصی و هم برای هدیه تبلیغاتی به شمار می رود. قاب میناکاری ابعاد مختلفی بر اساس سایز بشقاب مورد استفاده دارد ولی محبوب ترین آنها قاب 36*38 سانتی متری با بشقاب قطر 30 سانت است.

نیم ست گلدان و بشقاب میناکاری

هدیه نیم ست بشقاب و گلدان میناکاری

باکس میناکاری بشقاب ۳۰ و گلدان ۲۵ سانتی از سری محصولات کادویی و هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان است. ابعاد باکس ۱۱*۳۲*۴۲ سانتی متر می باشد. شما می توانید لوگوی تبلیغاتی خود را بر روی درب جعبه و یا پایین ضامن باکس بچسبانید. روکش این باکس پارچه ایی لطیف با طرح مخمل (جیر) که زیبایی خاصی به اثر نهایی داده.

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید هدایای تبلیغاتی

صنایع دستی ایران در طی سالیان گذشته پیشرفت های بسیار زیادی را به خود دیده و توانسته در انواع مختلف پاسخگوی نیازهای گوناگون باشد. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی که اخیرا رواج پیدا کرده یکی از شاخه های پرتنوع صنایع دستی است که به منظور خلق روشی جدید جهت جذب مشتری و بازاریابی پدید آمده است که از بسیاری جهات روشی بهتر و مؤثرتر محسوب می شود:

 1. تناسب فرهنگی زیاد
 2. امکان تغییر و سفارشی سازی تا هر میزان
 3. قیمتی مقرون به صرفه تر نسبت به کالاهای خارجی
 4. ماندگاری به مراتب بیشتر خود محصول
 5. تأثیرگذاری ماندگار بر روی جامعه ی هدف
 6. تبلیغ برند و کسب و کار به شیوه ای کاملا جدید
 7. حمایت از کسب و کارهای داخلی
گلدان میناکاری 25 سانتی باکس جعبه مخمل

هدایای تبلیغاتی گلدان میناکاری با جعبه

گلدان میناکاری ۲۵ سانتی باکس جعبه مخمل یکی از پر فروش ترین محصولات صنایع دستی و هدیه میناکاری اصفهان است. ابعاد جعبه ۱۱*۱۱٫۵*۲۸٫۵ سانتی متر است و برای قرار دادن گلدان میناکاری به ارتفاع ۲۵ سانتی متر درون خود طراحی شده است. رنگ چعبه مخملی معمولا سرمه ایی با مشکی است.

بشقاب میناکاری 30 سانتی با جعبه مخمل

هدایای تبلیغاتی بشقاب میناکاری جعبه دار

بشقاب میناکاری ۳۰ سانتی با جعبه مخمل هدیه ایی نفیس با قیمت ارزان است که از آن می توان برای مناسبت های مختلف استفاده نمود. ابعاد جعبه ۵٫۵*۳۲*۳۲ سانتی متر است. همچنین قطر بشقاب میناکاری قرار گرفته در این جعبه ۳۰ سانتی متر می باشد. بشقاب ۳۰ سانتی میناکاری شده مورد قبول و سلیقه اکثر علاقه مندان به هنرهای دستی ایرانی است.

باکس هدیه ترمه و گلدان میناکاری

باکس هدیه ترمه و گلدان میناکاری

باکس ترمه و گلدان میناکاری از نفیس ترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان بشمار می رود.ابعاد باکس 12*27*34 سانتی متر است. درون باکس یک عدد گلدان میناکاری با ارتفاع 25 و یک عدد رومیزی مربع ترمه با ابعاد 100*100 سانتی متر قرار دارد.گلدان میناکاری شده 25 سانتی و هم رومیزی ترمه قابل استفاده می باشند.

هدایای تبلیغاتی ست بشقاب و گلدان میناکاری بزرگ

ست گلدان و بشقاب میناکاری

ست بشقاب و گلدان میناکاری بزرگ نیز از سری محصولات تبلیغاتی لوکس فروشگاه است. در این ست دو گلدان میناکاری با ارتفاع 25 و یک بشقاب زیبای میناکاری شده با قطر 30 سانتی متر وجود دارد . ابعاد جعبه 50 * 31 * 11 سانتی متر است. امکان درج لوگوی شما درون و بیرون جعبه وجود دارد.

لذا به خاطر دلایل گفته شده است که خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در داخل نسبت به خرید کالاهای لوکس و گران قیمت ترجیح داده شده و با تنوعات زیاد و رو به افزایش خود در حال جذب مشتریان بسیار بیشتری است. شما می توانید بسته به هدفی که دارید به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بپردازید که در یکی از دسته های زیر قرار می گیرند:

 1. هدایای تبلیغاتی خاص با امکان سفارشی سازی زیاد برای بازار هدفی خاص و بسیار مهم
 2. هدایای تبلیغاتی مناسبتی مانند روز پرستار، معلم و غیره
 3. هدایای تبلیغاتی اداری و سازمانی
 4. هدایای تبلیغاتی نفیس
 5. هدایای تبلیغاتی میناکاری، خاتم کاری و غیره
پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

همانطور که مشاهده می کنید امکان خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در هر گروه و نوعی وجود داشته و دیگر نیازی به تقبل هزینه های سنگین روش های تبلیغاتی سنتی و قدیمی ندارید و برای هر مناسبت و هر بازار هدفی که در ذهن داشته باشید می توانید به انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بپردازید که فروشگاه صنایع دستی اصفهان عرضه کننده ی پرتنوع ترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی در کشور است.

هدایای تبلیغاتی میناکاری

انتخاب صحیح هدایای تبلیغاتی برای هر سازمانی می تواند به منزله تاثیر واقعی و با یه هدر رفتن هزینه تبلیغات باشد. زیبایی و تاثیر گذاری هدایای تبلیغاتی میناکاری بر کسی پوشیده نیست و هر سازمانی و هر سازمانی می تواند صنایع دستی که میراث فرهنگی کشورمان است را به عنوان هدیه ایی نفیس به دیگران بدهد. میناکاری پر طرفدار ترین هدیه تبلیغاتی اصفهان است که هر ساله در مناسبت های خاصی از طرف ارگان های مختلف سفارش داده می شود. امکان خرید هدایای تبلیغاتی بصورت آنلاین از طریق سامانه بازار مینا و همچنین سفارش تلفنی برای هموطنان عزیزمان از هر کجای ایران برقرار است. ما سعی کرده این هدایای تبلیغاتی ارزان و همچنین هدایای تبلیغاتی لوکس را در مجموعه خود فراهم آوریم تا بتوانیم تمام سلیقه ها را پوشش دهیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها و سفارش خرید با مدیر فروش فروشگاه تماس حاصل فرمائید.

مشاهده و دانلود لیست قیمت میناکاری ( تک فروشی ) محصولات فروشگاه صنایع دستی بازار مینا.

تماس با واحد فروش : 512 77 92 0901

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به صورتی است که می توانید آن را به هر طریقی تغییر داده و متناسب با نیاز و نوع کسب و کار خود و همچنین بازار هدف تغییر دهید که این تغییرات، بسته بندی محصولات را نیز شامل می شود. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی با امکانات ویژه ای همراه است که این امکانات به تنوع و طراحی ویژه ی آنها مرتبط است. شما می توانید بنابر سلیقه و صلاحدید خود یکی از انواع هدایای تبلیغاتی صنایع دستی مانند هدایای تبلیغاتی میناکاری و یا هدایای تبلیغاتی خاتم کاری را انتخاب کنید و یا حتی به انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسبتی به شکل تندیس های گوناگون بپردازید. هنگام خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی امکان انتخاب نوع بسته بندی نیز وجود دارد تا اثرگذاری و ماندگاری محصول را برای جذب بیشتر مشتری دو چندان کنید.

در برخی مواقع فروشگاه صنایع دستی اصفهان به تناسب نیاز شما و درخواست مشاوره ای که دارید به شما پیشنهاد خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به شکل ست بشقاب و گلدان، ست یک بشقاب و دو گلدان میناکاری شده و یا ست گلدان میناکاری به همراه ترمه را می دهد که تمامی آنها در بسته های بسیار شکیل و مناسب قرار داشته و امکان درج نام و لوگو نیز وجود دارد. ضمنا بسته به نوع کسب و کار شما و محصولاتی که ارائه می کنید، برای شما امکان خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به فرم اشانتیون نیز در نظر گرفته ایم تا بتوانید با خرج هزینه ای اندک، بازاریابی بسیار موفق تر و مؤثرتری داشته باشید.

ست هدیه تبلیغاتی ترمه و بشقاب میناکاری

ست هدیه تبلیغاتی ترمه و بشقاب میناکاری

ست هدیه تبلیغاتی ترمه و بشقاب میناکاری ،مجموعه ایی بیاد ماندنی از محصولات صنایع دستی ایرانی بشمار می رود. رومیزی ترمه به همراه بشقاب میناکاری اصفهان برای تزئین فضای دکوری خانه های ایرانی طراحی شده است.ابعاد جعبه 7.5*33*51 می باشد. این ست هدیه تبلیغاتی شامل یک عدد رومیزی ترمه به ابعاد 100*100 و یک عدد بشقاب میناکاری شده با قطر 30 سانتی متر است.

تندیس جا قلمی میناکاری

هدیه تندیس مشبک میناکاری

تندیس جا قلمی میناکاری شده از سری تندیس های تلفیق هنر میناکاری با برش لیزر است که شما می توانید برای مناسبت های مختلف از آن بهره ببرید. ارتفاع این تندیس ۲۵, عرض آن ۱۵, و ابعاد پایه آن ۵*۶*۱۵ سانتی متر است . شما می توانید بر روی پایه تندیس لوگوی تبلیغاتی سفارشی خود را در حداکثر سایز 14*4 سانتی متر بچسبانید.

ست شکلات خوری فیروزه کوبی و ترمه

ست شکلات خوری فیروزه کوبی و ترمه

هدایای تبلیغاتی لاکچری صنایع دستی اصفهان برای مناسبت های مختلف سالیانه طراحی و تولید شده است.ست شکلات خوری فیروزه کوبی و ترمه از شیک ترین پکیج های هدیه صنایع دستی اصفهان بشمار می رود.ارتفاع شکلات خوری فیروزه کوبی 23 سانتی متر می باشد. در این پکیج، رومیزی ترمه زیبایی به ابعاد 100*100 سانتی متر قرار داده شده است.

تندیس میناکاری جا قلمی معلم

هدیه تندیس میناکاری طرح معلم

تندیس میناکاری جاقلمی طرح معلم را می توانید برای انواع همایش ها و هدایای تبلیغاتی سازمانی استفاده کنید. بیشتر از این تندیس برای موضوعات فرهنگی مانند تجلیل از فرهنگیان یا دانشجویان استفاده می گردد. ارتفاع تندیس 29 و عرض آن 14 سانتی متر است. همچنین ابعاد پایه 5*5*12 سانتی متر می باشد. قطر بشقاب میناکاری شده که بر روی تندیس چسبانده شده 10 سانتی متر است.

هدایای تبلیغاتی اصفهان

خرید هدایای تبلیغاتی اصفهان از فروشگاه صنایع دستی با امکانات ویژه ی دیگری نیز همراه است. شما می توانید بسته به هدف خود، چنانچه به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به صورت عمده نیاز داشتید از تخفیف های ویژه ی ما نیز بهره مند شوید و حتی از ما هدایای تبلیغاتی اشانتیون نیز دریافت کنید، در واقع شما با انتخاب فروشگاه صنایع دستی اصفهان نه تنها اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی با کیفیت بالاتر و قیمتی نازل تر از ارزش واقعی مادی و هنری آنها کرده اید بلکه در خرید عمده از تخفیف های ویژه نیز بهره مند خواهید شد و هدایای تبلیغاتی ارزان دریافت خواهید کرد و این تنها بخشی از خدمات و امکانات فروشگاه صنایع دستی اصفهان در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

تندیس میناکاری شده عید فطر

تندیس میناکاری عید فطر

جنس تندیس از فیبر های نازک چوبیست که بدقت توسط دستگاه لیزر برش خورده و در کنار یکدیکر چسبانده شده است.ارتفاع تندیس 28 و عرض آن 18 سانتی متر می باشد. بر روی تندیس بشقاب میناکاری اصفهان با قطر 9 سانتی متر چسبانده شده است.

تندیس میناکاری شده طرح صبا

هدیه تندیس میناکاری طرح صبا

تندیس میناکاری شده طرح صبا از سری تندیس های میناکاری شده است که بدلیل شکل ظاهری , کاربردهای متفاوتی دارد. ارتفاع این تندیس 29 و عرض آن 13 سانتی متر می باشد. بشقاب میناکاری شده بسیار زیبایی به قطر 8 سانتی متر بر روی این تندیس چسبانده شده که حال و هوای سنتی به آن داده. شما می توانید بر روی پایه این تندیس پلاک تبلیغاتی حداکثر به ابعاد 4*11 سانتی متر بچسبانید.

تندیس بته جقه میناکاری

هدایای تبلیغاتی تندیس بته جقه

تندیس میناکاری طرح بته جقه , یکی از زیباترین تندیس های هدیه تبلیغاتی میناکاری شده است ابعاد کلی این تندیس 27.5*22 سانتی متر و وزن آن در حدود 23 گرم است. شما می توانید در پایه آن لوگویی تا اندازه 18*4 سانتی متر قرار دهید. ارتفاع قسمت میناکاری شده 16 و عرض آن حداکثر 8.5 سانتی متر است.

هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری و ان یکاد

هدایای تبلیغاتی تندیس وان یکاد

تندیس میناکاری و ان یکاد نیز از سری محصولات میناکاری شده مذهبی است. این تندیس زیبا مزین به آیه شریفه و ان یکاد است , در صورت تمایل شما می توانید سفارش حک هر سوره دیگری را بجای آن بدهید. امکان درج تبلیغات شما در پایین تندیس وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی خاص

خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی وقتی اثرگذار خواهند بود که به کمک راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان ما و با توجه به ابتکار و سلیقه ی خود بتوانید ضمن انتخاب بسته بندی مناسب، سفارشی سازی های بسیار خوبی نیز بر روی آنها انجام دهید. بسته بندی مناسب هنگام خرید هدایای تبلیغاتی خاص مانند هر کالای تبلیغاتی و یا هدیه ای نفیس تأثیرگذاری و ارزش مادی و معنوی آن را بسیار بیشتر می کند، ضمن اینکه در دوام و ماندگاری آن نیز بسیار مؤثر است. چنانچه شما به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در بهترین نوع بپردازید ولی بسته بندی مناسبی برای آن تهیه نکنید قطعا از ارزش و تأثیرگذاری خواهد افتاد و حتی شاید عاملی منفی در کسب و کار شما باشد. به همین دلیل فروشگاه صنایع دستی اصفهان در هر مورد، بسته بندی بسیار مناسبی را تدارک دیده که هنگام خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی می توانید انتخاب کنید.

هدایای تبلیغاتی عید

در برخی مواقع که صاحبان کسب و کار تصور می کنند که چون اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی عید کرده اند، به همان فرم سنتی نیز باید اعطا شود در صورتی که بسته بندی شکیل به نوعی احترام به بازار هدف و مشتری، سازنده و حتی کالایی است که خریداری می کنید. مورد بسیار مهم بعدی در خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی امکان سفارشی سازی است که در خرید عمده می توانید انتخاب کنید. به عنوان مثال بر روی بسته بندی شکیل و یا در مواقعی که به فرم تندیس خریداری می کنید بر روی پایه ی چوبی امکان درج نام و لوگوی تجاری همراه با متن درخواستی شما وجود دارد تا بتوانید تأثیرگذاری آن را چندین برابر کنید. قطعا هنگامی خرید هدایای تبلیغاتی عید برای جذب مشتری و افزایش درآمد کارآمد خواهد بود که برندسازی و تبلیغات برند بسیار خوبی انجام دهید و این امر از طریق انتخاب متنی مناسب و درج لوگو به خوبی امکان پذیر است و این امکانات در فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای شما عزیزان فراهم گشته است.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی مفید برای کسب و کار که در فروشگاه برای خرید عرضه شده، بهترین و مؤثرترین شیوه ی موجود برای جذب مشتریان و بازار هدف مشاغل مختلف است. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی که با هدف تبلیغ مشاغل و حرفه های مختلف و یا به شکل تندیس های مختلف صورت می پذیرد در فروشگاه با کیفیت بالا و قیمتی مناسب عرضه می شوند. هدایای تبلیغاتی در اصفهان که شامل محصولاتی نظیر میناکاری، خاتم کاری، ترمه دوزی، مس و پرداز و غیره است با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا عرضه می شوند تا ضمن ماندگاری و زیبایی بی نظیر، بهترین تبلیغ باشند. به عنوان مثال خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در همایش ها و سمینارها به منظور تقدیر و تشکر از افراد برگزیده به جای خرید کالاهای خارجی نه تنها هزینه ی نهایی را برای شما به شدت کاهش می دهد بلکه رضایت افراد را بیشتر کرده و بازخوردهای بسیار بهتری دریافت خواهید کرد و به سبب آشنایی مردم با صنایع دستی درک ماهیت آن بسیار راحت تر است.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی با اتصال به کارگاه های برتر سازنده ی صنایع دستی و صاحبان مشاغل معتبر خانگی توانسته بهترین دست سازها را تهیه کرده و به شکل هدایای تبلیغاتی با بسته بندی بسیار مناسب به فروش برساند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان با فراهم کردن امکان خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی برای آن دسته از عزیزانی که از شیوه های قدیمی و سنتی خسته شده اند و نتایج خوبی نیز دریافت نکرده اند، فرصتی فوق العاده برای پیشرفت و جذب مشتری فراهم آورده است. با خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی نه تنها نیازی به صرف هزینه های بسیار گزاف با حداقل راندمان ندارید بلکه می توانید برای هر دسته از مشتریان بسته به بازار هدفی که در آن هستند نوع خاصی از هدایای تبلیغاتی همراه با نوع متفاوت و ویژه ای از تزئینات را سفارش دهید تا اثرگذاری آن به مراتب بیشتر شده و با هزینه و زمان کمتر بیشترین تأثیر را در کسب و کار خود ببینید.

هدیه تبلیغاتی سال نو

هم اکنون بسیاری از شرکت های و ارگان های بزرگ داخلی تصمیم به خرید هدیه تبلیغاتی سال نو گرفته اند چرا که متوجه شده اند اینگونه هدایا نه تنها در مقایسه با دادن بن خرید با تخفیف و یا هدیه ی نقدی و غیره ماندگاری بیشتری دارند بلکه سبب بهبود روابط و ترغیب کارکنان و کارمندان نیز می شود و این اولین و مهم ترین قدم در مسیر دستیابی به اهداف بزرگ است. لذا پیشنهاد فروشگاه صنایع دستی اصفهان این است که چنانچه شما نیز قصد دارید به جمع رقبای خود بپیوندید و از این فرصت پیش آمده برای رونق کسب و کار خود حداکثر استفاده را ببرید، هر چه سریع تر نسبت به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اقدام کنید. ضمنا شما می توانید در مرحله ی اول با تعداد کم شروع کنید و وقتی متوجه مزایای فوق العاده ی این شیوه ی تبلیغاتی و هدیه دادن نوین شدید، سفارشات با تعداد بالاتر ثبت نمایید. در هر مرحله نیز می توانید در صورت نیاز از کارشناسان فروش ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید. فروشگاه بازار مینا در 24 ساعت 7 روز هفته امکان ثبت سفارش و خرید هدیه تبلیغاتی عید را فراهم کرده و در اسرع وقت همراه با بسته بندی بسیار مناسب تحویل خواهد داد. با توجه به الگوگیری و ماهیت هدیه تبلیغاتی سال نو گفته شده از صنایع دستی اصیل و کهن ایرانی، فروشگاه بازار مینا توجه ویژه ای به آنها داشته و پیوسته در حال افزایش تنوع و کیفیت و قیمت گذاری های کاملا مقرون به صرفه و متناسب است تا از هر لحاظ رضایت خاطر کامل شما عزیزان را جلب کند.

انواع محصولات و هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بازار مینا طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شوند. این مجموعه هدایای تبلیغاتی از نمونه صرفا تزیینی تا کاملا کاربردی را شامل می شوند و می توانید به عنوان هدیه سازمانی و شرکتی از آنها استفاده نمایید.همانطور که مستحضر هستید انواع روش های تبلیغاتی وجود دارند که یکی از خلاقانه ترین، کم هزینه ترین و مؤثرترین روش ها در برندینگ و توسعه کسب و کارها، استفاده از هدیه های تبلیغاتی است. با توجه به اینکه هدیه دادن به منظور توسعه روابط ریشه ای غنی و عمیق در فرهنگ ایرانیان دارد، هدیه های تبلیغاتی حس و انرژی بسیار مثبتی در مخاطبان به وجود خواهد آورد.در این زمینه انواع محصولات تبلیغاتی وجود دارند که از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی گرفته تا کالاهای مختلف را شامل می شوند. در ادامه قصد داریم شما را با انواع این محصولات آشنا کنیم که هر کدام اهمیت بسیار بالایی دارند.

خودکار تبلیغاتی : یکی از بهترین نمونه های هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، خودکار تبلیغاتی است که همه کسب و کارها امکان خریداری چنین محصولی را دارند چون همه افراد از خودکار استفاده می کنند. شما می توانید از خودکار تبلیغاتی در همایش و سمینار یا جلسات رسمی استفاده نمایید تا بازتاب خوبی از برند شما باشد. انواع خودکارهای پلاستیکی، فلزی، رومیزی، مدیریتی، روان نویس و خودنویس در این دسته قرار می گیرند.
ساک تبلیغاتی : ساک های تبلیغاتی مثل ساک دستی تبلیغاتی کاربردها و تأثیرات زیادی روی برندسازی شرکت شما دارند. معمولا از این کالاها برای حمل هدایای تبلیغاتی لوکس استفاده می کنند تا هم جلوه بسیار زیبایی پیدا کند و حمل هدیه راحتتر باشد و هم ساک دستی به تنهایی تبلیغ کننده برندتان باشد. از طرفی تنوع رنگ، جنس و ابعاد این محصولات بسیار زیاد است و آنها را برای هر کسب و کاری مناسب ساخته است.

فلش مموری تبلیغاتی : یکی از انواع هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی، فلش مموری است که در دسته هدایای دیجیتال قرار می گیرد. فلش تبلیغاتی یکی از ابزارهای ثابت کاربردی است و برخلاف برخی محصولات تبلیغاتی، دوره مصرف محدود ندارد. فلش ها در جنس، رنگ و سایزهای مختلف قابل تولید هستند و می توانید به شیوه های خلاقانه نام و نشان تجاری خود را روی آنها درج کنید.
تیشرت تبلیغاتی : این نوع هدایای تبلیغاتی به رسانه متحرک هم معروف است. مزیت این نوع هدایا این است که مخاطبین و جامعه هدف شما همیشه آن را در محیط داخل و بیرون بر تن دارند و همه جا با کمترین برندتان تبلیغ می شود. برخی شرکت ها در کنار تیشرت تبلیغاتی محصولات ست با آن مثل کلاه تبلیغاتی هم عرضه می کنند. امکان استفاده از این محصولات در نمایشگاه ها یا اشانتیون در خریدهای عمده وجود دارد. بسته به نوع تیشرت مثل یقه دار، تمام پنبه، ملانژ، لانگ، بچه گانه، رگلان، تیشرت ست و غیره می توانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

لیوان تبلیغاتی : لیوان و ماگ تبلیغاتی یکی از بهترین و زیباترین هدایای تبلیغاتی هستند که می توانید نشان تجاری، عکس، الگو یا جمله مدنظرتان را روی آنها چاپ کنید. انواع لیوان های سرامیکی، جادویی، دسته رنگی و داخل رنگی، اکلیلی، دسته قلبی، شیشه ای، تمام رنگی، لیوان دمنوش دو جداره و لیوان کاغذی تبلیغاتی و غیره برای این نوع محصولات تبلیغاتی استفاده می شوند. این هدایا برای تمامی مخاطبین کاربردی است و قیمت مقرون به صرفه ای هم دارند و از ماندگاری بسیار بالایی هم برخوردار هستند. برخی شرکت ها از ست هدایای تبلیغاتی ماگ و لیوان به همراه زیر لیوانی استفاده می کنند که تأثیرگذاری بیشتری دارد.
هدایای تبلیغاتی مدیریتی : این نوع هدایای تبلیغاتی خاص هستند چون مخاطب شما افراد رده بالای یک شرکت محسوب می شوند به همین دلیل باید از لحاظ کیفیت ساخت، زیبایی ظاهری و حتی بسته بندی بسیار ویژه و خاص باشند. از طرفی هدیه ای که انتخاب می کنید بهتر است که با شخصیت فرد مورد نظر شما تناسب کامل داشته باشد و در صورت نیاز بتوان آن را تغییر داد. معمولا هدایای تبلیغاتی نفیس مدیریتی از بین صنایع دستی مختلف یا ست لوازم کاربردی مثل کمربند، ساعت و غیره انتخاب می شود.

ساعت تبلیغاتی : این نوع هدایای تبلیغاتی از هر نوعی که باشند اعم از دیواری، رومیزی و مچی کاربرد وسیع و گسترده ای دارند. ساعت دیواری تبلیغاتی یا ساعت مچی تبلیغاتی و یا نمونه های رومیزی در جنس های مختلف فلزی، پلاستیکی، چوبی و مدل های عقربه ای و دیجیتال ساخته می شوند که به راحتی و زیبایی هر چه تمامتر می توانید برند و نشان تجاری خود را بر روی آنها درج کنید.
سر رسید تبلیغاتی : سر رسید و سالنامه و یا تقویم رومیزی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی هستند که برای بازه یک ماه قبل و بعد از دوران عید بسیار مناسب هستند. این نوع محصولات در این بازه زمانی به عنوان یکی از بهترین محصولات تبلیغاتی استفاده می شوند. سر رسیدها در مدل های مختلف سلطانی، رقعی، پالتویی، جیبیف خشتی، وزیری و غیره و تقویم ها به شکل های مختلف دیواری، رومیزی و حتی همراه یا جیبی قابل سفارش و استفاده هستند. با این کالاها می توانید تا مدت زمان طولانی نام و نشان برند تجاری خودتان را با هزینه ای کم تبلیغ نمایید.

پاور بانک تبلیغاتی : پاوربانک تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی است که در انواع مختلف عرضه شده و در بین طیف وسیعی از مخاطبان محبوبیت دارد. شرکت ها و سازمان های بسیاری در کشور فعالیت دارند که به عنوان یک نمونه هدایای تبلیغاتی بروز و پرکاربرد از پاوربانک ها استفاده می کنند.
هدایای تبلیغاتی جاکلیدی : یک نوع هدیه تبلیغاتی بسیار ارزان قیمت ولی با کارایی بالاست که در نمایشگاه ها و ایونت های مختلف قابل استفاده است. شما می توانید به شکل های خیلی خلاقانه نشان تجاری شرکت خود را به شکل جا کلیدی بین همکاران خود پخش کنید. طرح هدایای تبلیغاتی جاکلیدی از لحاظ نوع مدل و رنگ تنوع بالایی دارد.
پرچم تبلیغاتی : پرچم را باید جزو هدایای تبلیغاتی خلاقانه به حساب آورد که اقتدار و رسمی بودن یک سازمان را بیش از پیش نشان می دهد. همانطور که پرچم هر کشور نشان دهنده هویت و ارزش مردمان آن به حساب می شود، پرچم های سازمانی و شرکتی هم به شکل اهتزاز و رومیزی و تشریفات نیز بسیار پرکاربرد می باشد. شما می توانید به کمک این نوع هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب در هر یک از مناسبات اداری، تجاری و تشریفاتی خود استفاده نمایید.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده که نمونه های شاخص و بسیار معروفی از هدایای تبلیغاتی هستند، برخی محصولات نیز به عنوان هدایای تبلیغاتی جدید شناخته می شوند که با استقبال و فروش خوبی همراه بوده اند.به عنوان مثال عطر و ادکلن های تبلیغاتی، تندیس های تبلیغاتی مخصوصا از نوع صنایع دستی، لوازم التحریر تبلیغاتی و غیره از این مدل هدایای سازمانی و شرکتی هستند.ما در بازار مینا ارائه کننده نفیس ترین مدل هدایا تبلیغاتی هستیم. این نوع هدایا شامل طیف گسترده ای از صنایع دستی در قالب تندیس و باکس هدیه هستند. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در طی چند سال اخیر رونق بسیار زیادی گرفته که این مورد به دلیل ویژگی های ذاتی این محصولات مثل تنوع بالا، زیبایی و ماندگاری بسیار عالی، قیمت مناسب و سفارشی سازی متناسب با نیاز سازمان و شرکت های مختلف است.فروش هدایای تبلیغاتی نفیس در انواع مختلف برای سازمان و شرکت های سراسر کشور همراه با تخفیف ویژه در خرید عمده در تخصص و مهارت کامل ماست. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت هدایای تبلیغاتی مدنظر خود نگاهی به لیست محصولات بیندازید و در صورت نیاز از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید.

هنر میناکاری

در سرزمین ایران، هنر از دیرباز ارزش و منزلت خاصی داشته است و هنرمندان ایرانی با رویکرد به زیباشناسی و توجه خاص نسبت به انسان و ارزش های والای آن و ارتباط با خالق هستی به خلاقیت های هنری می پرداخته اند . میناکاری اصفهان از هنرهای دستی برجسته  شناخته شده در داخل و خارج کشور است.هنر ایرانی در طول تاریخ فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته گاه هنرمند ایرانی هنر کشورهای دیگر را جذب و با فرهنگ خود هماهنگ و همخوان کرده و گاه نیز بالعکس، فرهنگ ایرانی الگویی برای دیگر جوامع قرار گرفته است .هنگام استیلای دشمن، هنرمندان و اندیشمندان ایرانی دشمن را مغلوب فرهنگ فرهنگ و هنر خود می کردند .

تیموریان، مغولان و اعراب اگر چه از این فرهنگ کهن بهره ای نداشتند لاجرم به علت قدرت جذبه ی تمدن ایرانی شیفته فرهنگ و هنر این مرز و بوم شدند و بعدها خود به ترویج آن هنر پرداختند. در دوران سلجوقیان سرزمین ایران اوج قله هنر بود. در دیگر دوران اسلامی نیز ایرانیان مبتکر بسیاری از علوم و فنون و همچنین هنرهای بی بدیل بودند. دین اسلام به هنر ایرانی هویت الهی بخشید. چرا که ارتباط بین هنرمندو خالق هستی همانا یک رابطه بی واسطه و خالی از هرگونه آلایش است. هنرمندان ایرانی خالق سبک ها و آثار نوینی شدند که شاخص ترین آنها را امروزه در اماکن متبرکه اسلامی می توان مشاهده کرد. هنرمندان ایرانی در این زمینه از طلایه داران حرکتی بودند که یکی از زیر مجموعه های بی بدیل و ماندگار آن هنر میناسازی است.

هنری که می تواند به عنوان هویت و شناسنامه فرهنگی نسل حال به آنیده منتقل شود، هنری که در بعضی از کتب، سابقه ی آن را 1500 سال قبل از میلاد می دانند. اما محققینی نظیر پروفسور آرتور آبهام پوپ سابقه ی آن را در ایران، هزاره اول پیش از میلاد می داند و آقای علی نقی وزیری در کتاب تاریخ عمومی هنرهای معاصر تا قبل اسلام می نویسد که یکی از آثار مینایی که اکنون در موزه ارمیتاژ موجود است، کتیبه ای به نام محمد بن عبدالوحید هراتی به تاریخ 559 هـ ق است. این اثر یکی از با ارزش ترین آثار میناکاری ایرانیان است. لئوپرونستین و اروین مرگولیس Erwin Margulies معتقدند که سابقه ی این هنر در ایران به زمان اشکانیان و ساسانیان می رسد. ولی استفاده از ان در آغاز اسلام تا پیش از حکومت ایلخانان مغول برای ما روشن نیست. البته هر چند نمونه های نادری از میناکاری از هزاره ی اول پیش از میلاد وجود دارد، اما دست ساخت های کشف شده نشان از شکوه و اعتلای این هنر چه پیش از اسلام و چه بعد از آن را دارد به خصوص در دوره سلجوقیان (428-542 هـ.ق) به دلیل جهش چشمگیری که در تمام هنرها به ویژه میناکاری به وجود آمد این هنر از رونق خاصی برخوردار شد.

هنر میناکاری را می توان یکی از اختراعات خلاق بشر دانست؛ زیرا این هنر شامل فعل و انفعال های شیمیایی پیچیده ای است. بنابراین می توان هنر میناسازی را هنر آزمایشگاهی نیز دانست. این هنر در زمان تسلط مغولان نیز ادامه داشت و فقط تغییراتی در طراحی نقوش براساس زندگی روزمره به وجود آمد. همچنین نمونه های این هنر از عهد صفویه در موزه ایران باستان وجود دارد که نشان از گرایش هنر آن عصر است. در این دوره بیشتر نقاشی های میناکاری شامل گل و بوته بوده که بر روی ظروف مینا تجلی می کرد. یکی از نمونه های مینای این زمان، که توسط ژان شاردن جهانگرد مشهور فرانسوی توصیف شده است ،قطعه مینایی از کارهای هنرمندان اصفهانی است مشتمل بر طرحی از پرندگان و حیوانات بر زمینه گل و بوته و رنگ آبی کم رنگ،سبز،زرد،قرمز.البته پس از دوران صفویه،اصفهان تقریبا به صورت یک مرکز عمده میناکاری باقی ماند و علاوه بر این در شهرهایی همچون ری، طوس و کاشان نیز به دلیل وجود معادن کوئولین هنر میناکاری رواج بهتری نسبت به دیگر شهرها پیدا کرد. علاوه بر ایران در موصل (قسمتی از عراق) و دمشق نیز هنر میناکاری رواج داشت و حتی در زمان سلجوقیان، موصل مرکز تهیه ی ظروف برنجی و میناکاری محسوب می شد.

از جمله محصولات آن آفتابه ی نقره مینا کاری شده متعلق به 763 هـ.ق که به امضای موصلی ساخته شده و اکنون در موزه متروپولیتن نگهداری می شود که نشان از رونق این هنر در آن عصر دارد. در دوره قاجار نیز هنر میناسازی دچار تحولاتی شد؛ به خصوص در دوران حکومت ناصرالدین شاه این هنر به دربار و خانه های اشراف راه یافت و بیشتر سر قلیان ها، کوزه قلیان ها، کمربندها، آفتابه لگن ها، گلاب پاش ها، گوشواره ها و اشکدان ها از جنس مینا ساخته شد. در این دوران رنگ متداول و غالب در هنر میناکاری رنگ قرمز بود و از طرح هایی همچون گل و بوته استفاده می شد. در اواخر دوران قاجار، هنر مینا رو به فراموشی رفت و شاید آخرین بازمانده های صاحب این هنر در اواخر دوران محمدشاه قاجار، (1263 هجری برابر با 1847 میلادی) آقاعلی فرزند آقا باقر نقاش باشد که هم ردیف پدرش بود. بالاخره بعد از جنگ جهانی دوم یک سرهنگ آلمانی به نام مسیو شونمان، که از طرف یک شرکت آلمانی برای نصب ماشین های پارچه بافی کارخانه وطن به اصفهان آمده بود، در اوقات فراغت خود با توجه به اینکه مقداری مواد اولیه میناسازی از کشور خود به ایران آورده بود به تهیه ظروف مینا می پرداخت و نقاشی آن را به هنرمندان اصفهانی سفارش می داد؛ ولی خود شخصاً اجسام میناکاری را بوم و آتش می داد.

وی دارای همکاری به نام حسن خان فرامرزی فولادی بود که او را در نصب ماشین آلات پارچه بافی کمک می کرد. فرامرزی با توجه به علاقه و کنجکاوی شدیدی که به یادگیری فن بوم کاری و آتشکاری داشت از روزنه ی دیوار اتاق آتشکاری طرز کار این هنر را از این سرهنگ آلمانی فرا گرفت و سپس استاد شکرالله صنیع زاده از معلومات و تجربه مرحوم حسن خان فرامرزی استفاده کرد و با همکاری و اطلاعات ارزنده ی وی توانست نسبت به رونق و رشد این هنر و تحول در شکل و ابعاد آن قدم های موثری بردارد.استادانی همچون محمدبن عبدالوحید هراتی و مسعود بن احمد (قرن ششم)، مصور طاهری، مرحوم رائضی، زرقونی زنگنه و استاد شریفیان نیز به نوبه راه عظمت و رشد این هنر بی بدیل و ماندگار رنج ها و مشقات فراوانی کشیدند. پس از ایشان هنرمندان دیگری همچون مرحوم استاد غلامحسین فیض اللهی، استاد حسین هنردوست، استاد مهدی غفاریان، استاد فقیهی، اخوان اسماعیلی، استاد فرشید فولادگر و همچنین فرزندان مرحوم غلامحسین فیض اللهی به نام های غلامعلی و غلامرضا و دیگر اساتید در رشد و شکوفایی این هنر کوشش و اهتمام بسیار ورزیدند. تا آنجا که به کوشش این مردان امروزه اصفهان تنها شهری است در ایران که در آن هنر میناکاری هم چنان در اوج خود باقی مانده است.

هنرمندان و پویندگان هنر مینا

مسیو شونمان – حسن خان فرامرزی
مرحوم حسن خان، فرزند فرج الله خان در سال 1285 شمسی در حوالی میدان نقش جهان یعنی محله باغات اصفهان، که امروز خیابان هشت بهشت نامیده می شود، دیده به جهان گشود. او در یک خانواده اصیل اصفهانی و تقریباً مرفه به دنیا آمد و از ترتیبی خوب برخوردار شد. وی بسیار زیرک و کاردان بود و در زمینه های صنعتی بسیار خلاق بود. به همین دلیل نیز جذب کارهای صنایع سنگین و صنایع دستی شد. خود او می گفت: «من شانزده سالم بودم که با مسیو شونمان آشنا شدم. او مهندس فنی و اهل آلمان بود که مسوولیت نصب و راه اندازی ماشین های بافندگی کارخانه وطن در اصفهان را به عهده داشت. شونمان از معدود کسانی بود که به کارهای فنی آن زمان بسیار مسلط بود و به امور مکانیک، ماشین افزار، تاسیسات برق و امثالهم احاطه ی کامل داشت.

او علاقه بسیاری به ایران و به خصوص اصفهان داشت و آثار بسیاری در سرزمین آریا از خود باقی گذاشت. وی نسبت به نژاد آریایی احساس همبستگی و ادای دین می کرد و در جنگ جهانی تا آخرین لحظاتی که آلمانی ها از ترس متفقین از ایران خارج شدند در اصفهان ماند و دختر خود را به عقد پسر عطاء الملک در آورد. به همین جهت خود را وابسته به اصفهان می دانست. از کارهای خیر دیگرش نصب و راه اندازی کارخانه برق عطاء الملک در اصفهان بود که به عنوان دستیار او کار می کردم . بعد از آشنایی و اطمینانی که به من پیدا کرد، سعی کرد کارهای فنی آن زمان را به من بیاموزد. من هم باهوش و ذکاوت آنها را آموختم.

چنان به او وابسته شده بودم که مردم اصفهان مرا حسن شونمان می نامیدند و یا در اثر کثرت استعمال، واژه حسن شونمان را برای من کار می بردند». حسن خانی فرامرزی در بازسازی هنر ساخت مینا در اصفهان نقش اساسی داشت؛ به قدری که دیگر بار این هنر را در اصفهان زنده کرد. او همیشه می گفت که: «مسیو شونمان مقداری رنگ میناسازی تهیه کرده و مقداری هم از آلمان آورده بود و به بعضی از نقاشان می داد و این نقاشان با راهنمایی هنرمندان آن را بر روی بوم هایی که وی آماده کرده بود، نقاشی می کردند. سپس به کوره می بردند تا فرآورده ی مینا به دست آید.ساخت این کارها برای هنرمندانی که میناسازی را که در دوران صفویه نیز رونق داشت ندیده بودند، تعجب آور و شوق برانگیز بود. تنها کاری را که مسیو شونمان به من تعلیم نمی داد، پخت و طریقه آتشکاری مینا بود. من نیز به فکر افتادم تا چاره ای برای یادگیری تکنیک آن بیابم. آن روزها شونمان اتاقی در منزل نیمه مخروبه ای تهیه کرده بود و داخل آن کوره میناسازی را به پا داشته بود. از آن جایی که من مشاور او بودم توانستم کوره را دقیقاً همانند کوره ای بود که او ساخته بود. سپس از سوراخی که محاط به کوره بود و به درب ورودی تعبیه کرده بودم، او را زیر نظر داشتم.

زمانی که او در این محل کار می کرد، تمام حرکات او را با زمان عملیات اش دقیقاً اندازه گیری و یادداشت می کردم و بالاخره از راه دور آن را فرا گرفتم و در کوره منزل خودم کارهایی را او انجام می داد به طور دقیق انجام دادم تا به پخت مینا دسترسی پیدا کردم». فرزند بزرگ حسن خان، می گویند: «بعد از رفتن آلمانی ها از ایران، پدرم (حسن خان) کارهایی را که توسط نقاشان برای مینا تهیه می شد خودشان آتشکاری می کردند (آثاری از آنها باقی است که تصویر زیبای آنها در همین کتاب به چاپ رسیده است).به یاد دارم که مرحوم شکرالله خان صنیع زاده و ناصر زندی و آقای شریفیان این فن را در منزل خودمان از مرحوم پدر فراگرفته و در کارهای خودشان انتشار دادند.» بنابراین احیاگر صنعت و هنر میناسازی را باید مرحوم حسن خان فرامرزی دانست که حق بزرگی بر این صنعت دستی در اصفهان دارد.

اساتید میناکاری اصفهان

استاد شکرالله صنیع زاده در سال 1285 هجری در شهر اصفهان دیده به جهان گشود. وی نوه ی دختری آقا میرزا عبدالحسین صنیع همایون (تذهیب کار و قلمدان ساز صاحب نام اواخر دوره قاجاریه) و نواده ی آقامحمد کاظم نقاش باشی بود.استاد صنیع زاده تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه قدسیه ی اصفهان به اتمام رسانید و آموزش مقدمات تذهیب و نگارگری را نزد آقا میرزا عبدالحسین صنیع همایون فرا گرفت و مدتی بعد به گروه هنرآموزان استاد برجسته ی هنر مینیاتور و قلمدان سازی اصفهان، حاج حسین مصورالملکی، پیوست.اما آنچه که استاد صنیع زاده را از دیگر اساتید متمایز می ساخت علاوه بر ذوق و ابتکارش، ایمان بی کرانه اش نسبت به ذات هنر بود. وی با توجه به اطلاعات اندکی که از پدربزرگ اش درباره ی هنر میناسازی به دست آورده بود، به انجام آزمایش ها و تجربیات متعدد و مفصلی پیرامون این هنر دست زد و توانست در این راه از تجربیات و راهنمایی های مسیو شونمان که به طور غیرمستقیم به وی رسید، و همچنین از آموزش های حسن خان فرامرزی بهره مند شود.

از ابتکارات اسناد صنیع زاده ساخت مینا در حجم های بزرگ تر بود؛ زیرا تا قبل از ایشان ساخت و سازهای مینا در ابعاد کوچک انجام می شد. استاد شکرالله صنیع زاده در طول عمر هفتاد و چند سال آثار متعددی در اماکن متبرکه مانند ضریح حضرت علی (ع)، امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل و امثالهم به یادگار گذاشت. آثار جلدسازی و تمثال های حضرت علی (ع) و حضرت عیسی (ع)، که زینت بخش موزه های داخلی و خارجی است، از آثار اوست. از شاگردان ممتاز استاد صنیع زاده، می توان استاد غلامحسین فیض اللهی، استاد هنردوست، استاد غفاریان، استاد فرشید، استاد والیان و استاد زرگرباشی، همچنین فرزندان ایشان را نام برد که هر کدام از ایشان از اساتید بزرگ هنر میناسازی هستند.علاوه بر هنر میناسازی می توان از دیگر شاهکارهای استاد صنیع زاده در رشته های مینیاتور، تذهیب، گل و مرغ و چهره سازی نام برد. استاد صنیع زاده پس از سال ها کوشش و خلق آثار بی بدیل و هم چنین تربیت شاگردان ممتاز به سال 1362 به دیار باقی شتافت و در تخت فولاد اصفهان به خاک سپرده شد.

استاد غلامحسین فیض اللهی

بهار سال 1307 در یکی از روستاهای چادگان اصفهان نوزادی دیده به جهان گشود. ارادت خاص خانواده ی آن نوزاد به خاندان حسینی باعث شد که او را غلامحسین بنامند و با همین تفکر، شخصیت او شکل گرفت. عشق به خاندان تشیع و زندگی در طبیعت زیبای زنده رود و دامنه کوهستان های غرب اصفهان زیبایی شناسی را به او آموخت.زیباپسندی او را به دامان طبیعت می کشانید و عشق طبیعت نقاشی را در ضمیر او متبلور می کرد، به گونه ای که همه دنیای کودکانه ی او را نقاشی پر کرده بود. هرگاه پولی، هر چند ناچیز، به دست می آورد برای خرید کاغذ و مداد رنگی هزینه می کرد و با تفکرات ظریف کودکانه خود ساعت ها به نقاشی می پرداخت.غلامحسین 10 ساله بود که پدرش را از دست داد و دنیای زیبای رنگ و نقاشی های او از هم گسست ولی عشق به طبیعت و هنر لحظه ای او را رها نکرد وی با وجود تمام مشکلات و سختی های زندگی هرگاه که فرصتی می یافت الهامات خویش را از طبیعت گذرا بر روی کاغذ ثبت می کرد و از نقش آن لذت می برد.

بنابراین اولین معلم طراحی او طبیعت و کار کشاورزی بود. در هفده سالگی آنچنان عشق نقاشی بر او غلبه کرد که تصمیم به ترک شهر و دیار خود گرفت و رو به سوی کعبه ی هنر یعنی اصفهان گذارد. او در اصفهان بدون هیچ پناه و آشنایی سرگردان بود و عاشق وار به دنبال معشوق می گشت تا به طور اتفاقی، خداوند زیبایی ها سرنوشت او را در کف هنرمندی بزرگ رقم زد. گویی آن بزرگ نیز منتظر وی بود و او کسی نبود جز استاد شکرالله خان صنیع زاده، هنرمند میناساز اصفهانی. با همان نگاه اولی که بین آنها رد و بدل شد، جذبه ای به وجود آمد که بیست سال به عنوان مراد و مرید به طول انجامید.غلامحسین سالک معرفت بود و توانست با کوله باری از تجربه و تکنیک آفرینش های هنری خود به سر منزل استادی برسد. البته استادی که تا آخر عمر، خود را هنرجو می انگاشت و می گفت جز این اگر باشی مرگ هنریت فرا رسیده است. از دیگر خصایص استاد غلامحسین فیض اللهی علاوه بر شاخص بودنش در هنر میناسازی، فروتنی، حق شناسی و تعهد در مقابل خدا و بندگان خدا، به خصوص شاگردان و هنر آموزان اش بود. او همیشه از مرحوم استاد شکرالله خان صنیع زاده با احترام یاد می کرد و از الطاف وی نسبت به خودش شاکر بود.

استاد فیض اللهی در طول عمر پر برکت اش آثار ماندگاری از خود باقی گذاشت که زینت و افتخار هنر میناسازی است. مرحوم فیض اللهی دارای چهار پسر بود. دو پسر وی علاوه بر تحصیلات دانشگاهی از هنرمندان میناساز اصفهان هستند و از میان پنج دخترش نیز سه نفرشان تذهیب و گل مرغ ساز هستند که هنر آنها در محافل هنری اصفهان مطرح است.از دیگر آثار آن هنرمند متعهد مذهبی آثاری ماندگار در مقابر متبر که امامان همان حضرت مولی الموحدین، علی بن ابی طالب (ع)؛ سالار شهیدان، حسین بن علی (ع)؛ حضرت ابوالفضل، حضرت زینب و دیگر مکان های مقدس مسلمین جهان است. وی علاوه بر هنر میناسازی در رشته نقاشی فرش، تذهیب و مینیاتور در مکاتب مختلف به خصوص مکتب اصفهان نیز استادی کم نظیر بود.استاد غلامحسین فیض اللهی پس از سال ها تلاش و کوشش در نیمه شب 19 آذرماه 1376، به ندای حق لبیک گفت و به دیار باقی شتافت و در قطعه نام آوران باغ رضوان به خاک سپرده شد. (برگرفته از کتاب هنر مینا)

تهیه هدایای صنایع دستی سازمان ها و ادارات

گروه صنایع دستی بازار مینا سعی دارد بهترین صنایع دستی ایرانی مناسب هدایای تبلیغاتی را با قیمت ارزان برای سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی به علاقه مندان معرفی و عرضه دارد.

Promotional Gifts

If you work in a company which wants to appreciate its staff or introduce its business, buying promotional gifts can be an issue which needs thinking. There are a lot of suggestions but the best one can be buying handicrafts in order to give something memorable and transfer art to different places.

Promotional Gifts

One of the ways to appreciate different employees in private and governmental offices is to give promotional gifts. These gifts have two benefits; firstly, you transfer the great art and culture which is inherited from past to different generations. Secondly, you make people happy by receiving a gift which can be kept for long years and has financial and moral values. Different types of handicrafts; such as MinaKari (enameled), Firoozeh Koobi (turquoise), Khatam Kari are filigree are some samples which can be considered as a promotional gift to different organizations. If you want to order a promotional gift and you are not sure of the type and design, you can visit BazareMina online Market for its various handicrafts with the cheapest price and highest quality.

Best Options for Promotional Gifts

Different products can be considered as promotional gifts to appreciate your staff or to introduce your business to others. The most popular ones are the frames, boxes, sets and icon which contain different types of handicrafts. For example, you can order a frame or box with a MinaKari (enameled), Khatam Kari or Firoozeh Koobi (turquoise) plate, vase or sugar pot. Also, there are various icons with different pieces of art with a clock or a dish. If you want to give a panel, you can consider a variety of panels with holy verses. Moreover, different sets of handicrafts can be a good option. You can stick your logo on all of these gifts to keep your name or brand memorable.

Benefits of Buying Promotional Gifts

If a promotional gift is selected appropriately, every organization can be sure that its budget is not wasted. Considering handicrafts with a commercial purpose can be an exquisite gift for those who pay attention to the cultural values. MinaKari (enameled) is the best-selling promotional gift that different companies order for their different ceremonies. The products made of Mina are luxurious and beautiful with a reasonable price which makes you able to have a wholesale shopping. Also, people with different tastes are interested in this art and they can consider it for practical and ornamental purposes at their home or office. You can order every type of promotional gifts in BazareMina online Market.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 35 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
هدایای تبلیغاتی
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)