فروش عمده گلدان میناکاری

فروش عمده گلدان میناکاری با قیمت های ویژه برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. حداقل سفارش برای خرید عمده گلدان میناکاری 20 عدد بوده و در تیراژهای بالاتر تخفیف های بیشتری شامل هر سفارش می گردد. فروش عمده گلدان های میناکاری , فیروزه کوبی , مس و پرداز , خاتم کاری و کلیه محصولات فروشگاه برای مشتریان از طریق تماس تلفنی با واحد فروش میسر خواهد بود. بدلیل اینکه گلدان میناکاری قیمت مناسب و ظاهر شکیلی دارد مورد مناسبی برای هدایای تبلیغاتی سازمانی بشمار می رود. قرار دادن گلدان میناکاری شده درون باکس جلوه بهتری دارد و قابل کادو کردن برای مشتریان است. خرید گلدان میناکاری اصفهان بصورت تکی نیز از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

فروش عمده گلدان میناکاری یکی دیگر از انواع خدمات رسانی و حمایت فروشگاه میناکاری اصفهان minakari iran از استادکاران مختلف می باشد که بواسطه ی آن به رونق و ترویج این هنر اصیل ایرانی کمک بزرگی نموده است. هم اکنون این محصول با قابلیت سفارشی سازی نامحدود و در طرح، شکل و اندازه های مختلف و تخفیف های گوناگون آماده ی فروش می باشد. لازم به ذکر است که تمامی این محصولات دارای گارانتی کیفیت و اصالت هستند. خرید عمده گلدان میناکاری تنها بخشی از ادغام هنر میناکاری با ظروف مختلف است که به دلیل زیبایی و مخصوصا کاربرد ویژه ای که دارد سبب شده تا از استقبال بی نظیری برخوردار باشد.

فروش عمده گلدان میناکاری

فروش عمده گلدان های میناکاری

گلدانی که میناکاری شده باشد به تنهایی از چنان زیبایی برخوردار است که می تواند رنگ و حس و حال جدیدی به فضای داخلی خانه ببخشد و چنانچه ذوق و سلیقه ی هنری داشته باشید می توانید گل های رنگارنگ و متناسب با نقوش بدنه در داخل آن قرار دهید و زیبایی آن را بیش از پیش نمایان کنید. یکی دیگر از کاربردهایی که از فروش عمده میناکاری به ذهن می رسد، استفاده از آن در محیط کار است مخصوصا که حوزه ی فعالیت متناسب با صنایع دستی باشد. همچنین به عنوان هدایای سازمانی و مدیریتی نیز می تواند یکی از بهترین گزینه ها و فراموش نشدنی ترین هدیه  باشد. فروشگاه صنایع دستی با فروش عمده گلدان و پارچ میناکاری اصفهان سعی دارد قیمت های مناسبی برای خرید هدایای تبلیغاتی به مشتریان ارائه دهد.

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید عمده گلدان میناکاری

خرید عمده گلدان میناکاری توسط فروشگاه میناکاری اصفهان با داشتن چندین هدف اصلی طرح ریزی شد که عبارتند از:

 • حمایت از هنر دست استادکارانی نظیر مسگران، میناکاران و قلمکاران که با همکاری هم و درآمیختن هنر یکدیگر بر روی گلدانی که در دست دارید سبب شده چنین نقش و نگار چشم نوازی را ایجاد کند.
 • حمایت از ایده های مختلف پیاده سازی هنر میناکاری بر روی ظروف مختلفی مانند گلدان، قندان، شکلات خوری، بشقاب، کوزه و غیره که با فروش عمده میناکاری میسر می گردد و سب رونق آن می شود.
 • برخی از هنرمندان در خانه به این فعالیت مشغول هستند بدون آنکه نام و نشانی از آنها باشد یا حوزه های متعدد خاصی برای حمایت از آنها وجود داشته باشد لذا فروشگاه میناکاری اصفهان با خرید و سپس فروش عمده گلدان میناکاری در کنار سایر ظروف، سعی در ارج نهادن تلاش و زحمات کشیده شده توسط این عزیزان دارد تا منبع درآمد خوبی کسب کنند.
 • اشاعه و ترویج هنر اصیل ایرانی که آنقدر انعطاف پذیر با نیازها و مد روز می باشد که می توان نقوش و طرح های مختلف را بر روی هر ظرفی پیاده سازی نمود و هنر دست و زیبایی میناکاری را به رخ کشید. ضمن اینکه برخی از این نقوش مانند گل و مرغ هر کدام نماد مذهبی بوده و با خرید عمده گلدان میناکاری به عنوان نماینده ی یکی از این ظروف به توریست ها و گردشگران، به بهترین شکل می توان هنر، فرهنگ و تمدن ایرانی ترویج کرد.

لذا همانطور که مشاهده می کنید فروشگاه صنایع دستی اصفهان، از فروش عمده گلدان میناکاری، هدفی فراتر از کسب درآمد و توسعه ی کسب و کار دارد. ما نیز به عنوان خریدار نه تنها می توانیم از مزایای متعدد آن بهره مند شویم بلکه قدم و کمک بزرگی در راستای حمایت از این هنر برداشته اید.

قیمت گلدان های مینا کاری

قیمت گلدان های مینا کاری بر اساس کیفیت و سایز آنها در نظر گرفته شده است. فروشگاه صنایع دستی اصفهان فروش عمده گلدان میناکاری را در طرح های مختلف (اسلیمی، ختایی، گل و مرغ، ابنیه و غیره) و اندازه های گوناگون انجام می دهد تا متناسب با طیف گسترده ای از سلیقه ها و کاربردها (تزئین خانه، زینت بخش محیط کاری، هدایای سازمانی و یا هدایای شخصی لوکس و با قیمتی مناسب) باشد. همچنین اندازه های گلدان میناکاری شده دارای تنوع 16، 20، 25 و 30 سانتی متر می باشد. ضمن اینکه باید ذکر کنیم که با توجه به شکل گلدانی که توسط استادکاران مختلف ساخته شده اسامی مختلفی نیز برای آنها برگزیده شده که نام های صراحی، پاپیونی، تنه گرد، شلغمی و غیره از دسته ی این موارد هستند.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

گلدان مسی میناکاری

لذا مشاهده می کنید که فروشگاه میناکاری اصفهان با تنوع بسیار زیاد خود اقدام به فروش عمده گلدان مینا کاری نموده است که هر کدام بسته به سلیقه و نوع کاربردی که از آن انتظار دارید، قابل استفاده هستند. همچنین می توانید جنس گلدان میناکاری را سفال یا مس انتخاب کنید هرچند که به دلیل ظرافت، دقت و زیبایی نهایی بیشتر جنس مس مرغوب و ضخیم استفاده می گردد.

گلدان میناکاری اصفهان

همانطور که بیان شد یکی از بازارهای هدف خرید عمده گلدان مینا کاری، مراسمات، جشن ها، سمینارهایی با موضوعات مختلف، هدیه ی تبلیغاتی، هدیه ی سازمانی و غیره می باشند. لذا در اینگونه کاربری ها قطعا فرد یا سازمان مورد نظر نیازمند این است که گلدان های میناکاری خریداری شده در داخل انواع بسته بندی ها قرار بگیرد تا با توجه به محیط و کاربری مورد انتظار قابل ارائه باشد. قیمت گلدان میناکاری اصفهان با توجه به کار انجام شده بر روی آن ارزان و خرید گلدان ها برای مشتریان از سراسر کشور امکان پذیر است. انواع گلدان میناکاری را می توانید بر اساس سلیقه خود مشاهده و انتخاب نمائید. خرید اینترنتی گلدان میناکاری از طریق سامانه آنلاین فروشگاه برای مشتریان گرامی , 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است.

قیمت گلدان مسی میناکاری شده

فروشگاه مینا کاری اصفهان مفتخر است که اعلام کند فروش عمده گلدان میناکاری را علاوه بر عرضه در طرح، اندازه و شکل های مختلف، انواع بسته بندی ها مانند جعبه، تندیس، استند و باکس را نیز در نظر گرفته است که زیبایی و ارزش اهدای آن به عنوان کادو و در مکان ها و مناسبات مختلف ذکر شده، بسیار بالا می برد. لذا یکی از علت های رضایت بالای خریدارانی که از خرید عمده گلدان میناکاری توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان استقبال کرده اند، همین تنوع در خود کالا و بسته بندی های آن است که به جرأت می توان گفت تمامی کاربردها و سلیقه ها را به راحتی پوشش می دهد. خرید عمده گلدان میناکاری، حمایت و ترویج این هنر زیبا و دلنشین توسط مشتریان گرامی بشمار می رود. خرید گلدان میناکاری , حمایت از صنایع دستی و تولید داخلی بوده که در بلند مدت کمک بزرگی به اقتصاد کشورمان خواهد نمود.

فروش و پخش میناکاری اصفهان روی مس

توصیه ی فروشگاه میناکاری اصفهان برای خرید عمده گلدان میناکاری به مشتریان گرامی این است که چنانچه قصد استفاده از آن را در نمایشگاه و سمینار به عنوان هدایای نفیس در ذهن دارید، بهتر است گلدان میناکاری شده را با تندیس هایی خریداری کنید که چوبی بوده و نقوش گره چینی نیز در آن بکار رفته باشد. این کار سبب می-شود زیبایی خیره کننده ای به آن ببخشد.
همچنین اگر قصد خرید شما از فروش عمده گلدان میناکاری توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان ، برای اهداف خاص و ویژه می باشد به شما توصیه می کنیم گلدان های میناکاری شده ی مسی را در جعبه هایی چوبی که روی آنها با پارچه ی قلمکاری شده در طرح های بته ترمه پوشانده شده و داخل آنها مزین به فوم ساتن کشی است تهیه کنید که تمامی این امکانات جانبی و گزینه های سفارشی سازی در فروش عمده ی گلدان میناکاری فراهم گردیده است.

قیمت گلدان مسی مینا کاری شده صراحی اصفهان

فروش عمده گلدان میناکاری توسط فروشگاه مینا کاری با قیمت هایی بسیار عالی و باورنکردنی انجام می گیرد چرا که هدف اصلی ترویج و گسترش فرهنگ و هنر ایرانی و سپس توسعه ی کسب و کار می باشد. هنگامی که برای خرید این محصولات اقدام کنید متوجه تفاوت قیمت ها با گلدان های مختلف میناکاری خواهید داشت که علل آن عبارتند از:

 1. سایز گلدان در اندازه های 16، 20، 25 و 30 سانتی متر
 2. نقوش مختلف اسلیمی، ختایی، ابنیه و غیره
 3. بسته بندی های مختلف
 4. جنس های مختلف روکش بکار رفته در جعبه ها و استندهای گلدان میناکاری
 5. ظرافت زیر ساخت و قلمزنی و هنر دست نقاش میناکار
 6. رنگ و لعاب بکار رفته
بزرگ ترین مرکز فروش عمده صنایع دستی میناکاری

ذکر دو نکته پیرامون علل مختلف بیان شده الزامی است:

 1. توجه داشته باشید که تفاوت قیمت به علت رنگ و لعاب بکار رفته به معنای بی کیفیت بودن برخی از ظروف نیست تنها به علت اینکه برای تمامی هنردوستان صنایع دستی قابل خریداری باشد مقداری ظرافت کاری متفاوت است.
 2. در هر مرحله، می توانید تمامی سؤالات خود را پیرامون خرید عمده گلدان میناکاری از همکاران مجرب و متخصص ما در بخش پشتیبانی واحد فروش جویا شوید و در اسرع وقت جواب خود را دریافت نمایید.
 3. تمامی ظروف هنگام فروش از جمله فروش عمده گلدان میناکاری همراه با برگه ی ضمانت کیفی و اصالت کالا به دست شما خواهند رسید تا نسبت به کیفیت و ظرافت گلدان خریداری شده کاملا مطمئن باشید.
فروش عمده و تکی میناکاری اصفهان

تمامی موارد ذکر شده و خدمات جانبی گسترده ای که هنگام فروش محصولات توسط فروشگاه مینا کاری ارائه می گردد سبب شده تا در طی این سال ها، نه تنها از حمایت و رضایت شما عزیزان کاسته نشود بلکه افزایش روزافزون آن به ما انرژی و شوق بیشتری برای ارائه ی خدمات و حمایت از این هنرهای زیبایی که نظیر آن در هیچ جای دنیا یافت نمی شود، تزریق کند. و اما ویژگی و خدمتی نوین از فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای خرید عمد گلدان میناکاری …….. سفارشی سازی محصول به هر سبک و سیاقی که شما مایل باشید! بله درست متوجه شدید، فروش عمده گلدان میناکاری تنها محدود به نمونه های موجود در سایت نیستند بلکه شما می توانید هنگام ثبت سفارش با همکاران واحد فروش ما که در هر ساعتی آماده ی پاسخگویی و ثبت سفارشات شما عزیزان هستند تماس حاصل فرموده و طرح های خاص خود را اعلام کنید.

به عنوان مثال می توانید درخواست که نام یا لوگو شرکت و یا شخص شما بر روی گلدان میناکاری شده حک شود، می توانید نوع شکل آن را به صورت های مختلف خمره ای، موشکی و غیره سفارش دهید، همچنین بخش های مختلف آن را می توانید به صورت شبکه بری شده خریداری کنید، ضمن اینکه امکان فروش عمده گلدان میناکاری با بهره گیری از هنر نقاشی پرداز نیز وجود دارد! لذا همانطور که مشاهده می کنید تنوع خدمات ارائه شده هنگام خرید محصولات بقدری بالاست که کمتر کسی نتواند مطابق با سلیقه ی خود خریداری کنید و این نماد کاملی از مشتری مداری است که این نام برازنده ی فروشگاه صنایع دستی اصفهان بوده و رضایت و بازخوردهای مثبت شما گواهی بر این مدعا می باشد. فروش عمده گلدان مینا کاری با قابلیت سفارشی سازی نامحدود محصولات وجود دارد. خرید عمده گلدان میناکاری همراه با بسته بندی های بسیار شکیل از جنس چوب و ترمه می تواند تجربه ایی لذت بخش برای مشتریان باشد.

لذا همانطور که بیان کردیم اهداف اصلی فروشگاه میناکاری اصفهان فراتر از کسب درآمد از فروش عمده گلدان میناکاری و حتی سایر ظروف می باشد. این فروشگاه قصد دارد با حمایت از تمامی صنایع و استادکارانی که در ساخت این ظروف دخالت دارند، به توسعه ی هنر و ذوق آنان کمک کرده و با فروش این محصولات در بالاترین سطح کیفی، بهترین و زیباترین روش در ترویج این محصولات هنری و اصیل ایرانی باشد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان همواره مفتخر به حمایت همه جانبه از محصولات صنایع دستی از طرق مختلف از جمله فروش عمده گلدان مینا کاری و همچنین در قالب سایر ظروف بوده و موفقیت چندین ساله ی خود را در گرو رضایت شما عزیزان و استقبال بی نظیر شما می داند. این فروشگاه با قابلیت ثبت و ارسال سفارش در 24 ساعت 7 روز هفته (7/24) آماده ی خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در انواع طرح ها و بسته بندی های شکیل و زیبا می باشد که آن را برای هر نوع مکان و کاربری مناسب ساخته است.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 4 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده گلدان میناکاری
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)