فروش عمده هدایای تبلیغاتی

فروش عمده هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می تواند یک چالش بحساب آید. صرف هزینه مشخص و برآورده کردن نقطه نظر سازمان اصلی ترین عامل برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی بشمار می رود. خرید عمده هدایای تبلیغاتی متناسب با نوع همایش ها و مناسبت ها انجام می گردد. از این رو اگر محصولات خاص , مفید و ارزان قیمتی در نظر گرفته شود, بسیار ایدآل است. صنایع دستی اصفهان ظرفیت بالایی برای ارائه در مناسبت های مختلف دارد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در قالب ظروف بسیار زیبای هنری و تندیس های میناکاری توانسته نظر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها را به خود جلب نماید. هدایای تبلیغاتی اصفهان ریشه در هنر دست استادکاران این شهر دارد. اگر شما بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص و سفارشی برای ارگان و سازمان ویژه ایی هستید ما به شما مشاهده محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان را پیشنهاد می کنیم.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی بهترین گزینه برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی

همانطور که حدس می زنید اگر گزینه ی پیش روی کارکنان مبنی بر دریافت هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی و دریافت وجه نقد قرار دهید، شاید برخی از آنها وجه نقد و برخی نیز دریافت این هدایا را ترجیح دهند و همینطور برای تهیه ی هدیه ای نفیس برای مراسم های رسمی مانند جشنواره ها، کنفرانس ها، سمینارها و غیره نیز قطعا هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی ماندگاری بیشتری در ذهن ایجاد می کند و از لحاظ اثر مثبت گذاشتن بر مخاطب نیز پسندیده تر می باشد.

فروش عمده هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

پخش عمده هداياي تبليغاتي

همچنین با توجه به اینکه هدف کشور حمایت از تولیدات داخلی است، هدف از فروش عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان به وضوح مشخص خواهد شد، ضمن اینکه با نگاهی به شرکت های برتر دنیا مانند گوگل نیز متوجه می شوید که اهدای هدایای این چنینی برای کارمندان و مشابه آن برای اشخاص مهم بسیار ارزشمندتر و ماندگارتر است. همچنین با توجه به تنوع گسترده ای که در صنایع دستی وجود دارد مانند میناکاری، قلم زنی، ملیله دوزی، معرق کاری، منبت کاری، مسگری، خاتم کاری، فیروزه کوبی و غیره و تنوع طرح و رنگ و نقوش در هر کدام از آنها متوجه می شوید که با دنیایی از هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی زیبا و نفیس روبرو هستید که کاملا دست شما برای انتخاب هدایایی مناسب با موقعیت و متناسب با بودجه ی شما، باز هست و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید فروش انواع هدایای تبلیغاتی مناسبتی را با ما تجربه کنید.

اپلیکیشن صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی متفاوت

همانطور که می دانید هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی و کلیه ی هدایای تبلیغاتی که بسیار نفیس و در عین حال مرتبط و مناسب با موضوع باشند، برای یک تجارت و کسب و کار دولتی و خصوصی و همچنین موفقیت سازمانی و ارگانی همانند یک شریان برای بدن اهمیت دارند. به عنوان مثال باید دقت کنید که برای جشن ها و اعیادی مانند عید قربان و عید غدیر، هدایای تبلیغاتی شما باید تم مذهبی داشته باشد لذا مشتریان فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی، که عمدتا سازمان ها و ارگان های متعدد هستند و افتخار فروش عمده این محصولات را برای آنها بر عهده داریم، به صورت سفارشی از ما درخواست می کنند که ظروف میناکاری و یا صنایع دستی آنها دارای نقاشی و طرح متناسب با این اعیاد را داشته باشد. انواع تندیس میناکاری شده با ظاهر خاص برای مناسبت های ویژه طراحی و تولید شده.

فروش عمده هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

خرید عمده هدایای تبلیغاتی

خرید عمده هدایای تبلیغاتی با قیمت های ویژه , برای مشتریان گرامی فروشگاه در نظر گرفته شده . هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی در بین سایر هدایا و گونه هایی که برای استفاده در خدمت مؤسسات و ارگان های مختلف وجود دارد بهترین گزینه است که علاوه بر امکان ترویج فرهنگ و تمدن هر شهر، با درج نام و یا لوگو بهترین شیوه ی تبلیغ نیز هست، ضمن اینکه حمایت از تولید داخلی نیز ارزش آن را چندین برابر می سازد. هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی به فرم تندیس می تواند بهترین و نفیس ترین هدیه ی سازمانی بشمار بیاید. خرید این هدایا را می توانید با فروشگاه صنایع دستی اصفهان تجربه کنید. قیمت عمده فروشی هدایای سفارشی تبلیغاتی با قیمت های موجود در سایت متفاوت می باشد و شما می توانید انواع هدایای مناسبتی را بر اساس نیاز خود انتخاب نمائید.

هنگام فروش عمده اینگونه هدایا، سازمان ها و مؤسسات هدف در نظر دارند که در صورت خریداری هدیه ای نامناسب (از لحاظ عدم تناسب با موضوع و تم) و همچنین نداشتن کیفیت مناسب، علاوه بر از دست رفتن سرمایه، می تواند ضربه ی سنگینی به آنها وارد سازد در صورتی که می توانست به راحتی وجهه و هویت سازمانی را ارتقاء دهد. در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا خرید عمده ی هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی برای سازمان ها و ارگان ها اهمیت بسیار زیادی دارد و مزیت بزرگی محسوب می شود. با ما همراه باشید.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

هدایای تبلیغاتی اصفهان

مزایای اهدای هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی
در این بخش همانطور که قول داده بودیم به بررسی مزایای خرید عمده  و انتخاب هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی می پردازیم که بزرگ ترین تأمین کننده ی آن فروشگاه صنایع دستی اصفهان واقع در شهر اصفهان، مهد هنر و فرهنگ اصیل ایرانی است.

 • هدیه ای بسیار نفیس و گرانبها است و تولید داخل بودن آن ارزش و اهمیت این هدایا را بالاتر می برد.
 • از آنجاییکه هر شهر هنگام طراحی و نقاشی ظروف میناکاری و صنایع دستی، فرهنگ، رسم و رسوم و تمدن خود را نیز دخیل می سازد، به همین دلیل در جشنواره های ملی و حتی بین المللی، بهترین انتخاب، هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی است.

هدایای تبلیغاتی خاص

 • ماندگاری این نوع هدایا نه تنها بسیار زیاد بوده بلکه در طی زمان از ارزش مادی و معنوی آنها نیز کاسته نمی شود.
 • نسبت به برخی از روش های بازاریابی و تبلیغاتی کسب و کار و همچنین هدایای به ظاهر گران قیمت خارجی، بهترین گزینه و جایگزین محسوب می گردد که اثربخشی آن به مراتب بیشتر است.
  3- تنوع طرح و نقوشی که در هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی وجود دارد به جرأت می توان در کمتر نمونه ای می توان مشابه آن را پیدا کرد.
 • تنوع انتخاب و جنس اینگونه هدایا نیز بسیار زیاد است به عنوان مثال اگر به خرید عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی بپردازید می توانید انواع این هدایا را مانند گلدان، بشقاب، قندان، تندیس، لیوان، ست های رومیزی، ست بشقاب و گلدان و غیره تهیه کنید که فروشگاه صنایع دستی اصفهان مفتخر است که در زمینه ی فروش عمده ی این محصولات قادر به ارائه ی آنها در بالاترین کیفیت و با قیمتی نازل و باور نکردنی است.

فروش انواع هدایای تبلیغاتی

 • با توجه به اینکه فروشگاه صنایع دستی اصفهان امکان سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی را فراهم کرده تا بتوانید به راحتی لوگو و نام سازمان یا ارگان خود را بر روی آنها حک کنید، قطعا به بهترین و نفیس ترین گزینه، هم به منظور اهدای هدایایی با ارزش و بسیار شیک و هم تبلیغات کسب و کار تبدیل شده اند.
 • با توجه به بسته بندی های شکیل و بسیار متنوع و زیبایی که برای آن وجود دارد قادر هستند تمامی نیازها و سلایق گوناگون سازمانی و ادارات را برای اهداف مختلف و مکان های گوناگونی مانند سمینارها، جشنواره ها، همایش ها و غیره پوشش دهد.

لذا همانطور که مشاهده کردید، فروش عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی به دلایل گفته شده، دارای اهمیت بسیار زیادی است و مزایای بسیار گسترده ای نیز با خود به همراه دارد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان ، بزرگ ترین سازمان در زمینه ی فروش عمده ی این هدایا، کالاهایی بسیار باکیفیت را ارائه می کند، ضمن اینکه به علت داخلی بودن تولید آن توسط دستان اساتید برجسته و ماهر این صنایع دستی، به بهترین نحو از تولید ملی نیز حمایت کرده اید. انواع تندیس های گلدان میناکاری شده با بسیار زیبا، یکی از صدها هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان مناسب برای همایش های سازمانی و ارگانی بشمار می رود. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی اصفهان برای شرکت های دولتی با بوجه مشخص بسیار مفید خواهد بود. چرا که با صرف هزینه اندک می توانند بهترین و ماندگار ترین محصولات را در اختیار داشته باشند.

فروش عمده هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی جدید

فروش عمده هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

عمده فروشی هدایای سفارشی تبلیغاتی

نکات خرید و فروش عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی

همانطور که در مطالب پیشین این مقاله و همچنین در مقاله های هنر میناکاری و صنایع دستی نیز عنوان کردیم، هنگام خرید عمده ظروف میناکاری و کلیه ی صنایع دستی باید نکاتی را مد نظر داشته باشید که اطلاع از آنها منجر به خریدی هوشمندانه و رضایت بخش خواهد شد. از آنجایی که فروشگاه صنایع دستی اصفهان در زمینه ی فروش عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی بازخوردهای رضایت بخش بسیاری را دریافت کرده، از نگاه مشتریان بستری بسیار امن و قابل اتکاء برای خرید ظروف میناکاری و سایر صنایع دستی هم به صورت تکی و هم عمده می باشد.

لذا در این بخش فروشگاه صنایع دستی اصفهان قصد دارد به صورت رایگان به شما نکاتی را در مورد انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی آموزش دهد که قطعا سبب خواهد شد تأثیرات بازاریابی و تبلیغاتی بسیار عالی بر روی تجارت سازمان و مؤسسه ی شما بگذارد. هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی، یکی از بهترین و ماندگارترین روش تبلیغاتی کسب و کار و حمایتی تولید داخلی است. پیشنهاد ویژه ی فروشگاه صنایع دستی اصفهان به سازمان ها برای گسترش و تبلیغ کسب وکار، هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان قیمت میناکاری و صنایع دستی نصف جهان است. اگر بدنبال بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی هستید می توانید محصولات متنوع فروشگاه آنلاین صنایع دستی اصفهان را مشاهده نمائید.

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

 • مرغوبیت جنس زیر ساخت: در هنر میناکاری، به طور خاص به ظروف مسی اهمیت زیادی داده می شود چرا که شفافیت و کیفیت کاری را به مراتب بالا می برد، اما پس از خرید تمامی هدایای خریداری شده را چک کنید و مطمئن شوید که سطح آن فاقد هرگونه زبری، عدم یکنواختی در رنگ و یا پریدگی در لبه ها باشد که این نشان از قراردهی ضمانت بالای کیفیت و مرغوبیت توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان در زمینه ی فروش عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی است.

هدایای تبلیغاتی خاص اصفهان

 
 • تناسب با موضوع: در مطالب قبلی اشاره کردیم که نوع هدیه ی تبلیغاتی شما اگر با مراسم ها و یا رویداد خاصی تناسب داشته باشد، تأثیرگذاری به مراتب بیشتری دارد. به عنوان مثال تصور کنید در ایام نوروز جشنواره و یا همایشی را برگزار می-کنید و قصد دارید به برگزیدگان آن هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی اهدا کنید. برای اینگونه مواقع فروشگاه صنایع دستی اصفهان قابلیت سفارشی سازی هدایا با تم عید نوروز یا هر مناسبت دیگری را دارد و این یکی از بزرگ ترین مزایای خرید عمده از فروشگاه صنایع دستی اصفهان است که تأثیرات شگرفی بر وجهه و شخصیت تجاری کسب و کار شما خواهد داشت.
پیشنهاد هدایای تبلیغاتی اصفهان
 • بسته بندی های شکیل: فروشگاه صنایع دستی اصفهان با توجه به نوع هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی که خریداری می کنید بسته بندی های مناسب و شکیلی را تدارک دیده است که در عین زیبایی و خیره کنندگی، امنیت کامل کالا را نیز تأمین می کند. به عنوان مثال می توانید بشقاب میناکاری را داخل جعبه هایی بسیار شیک و قلمکاری شده با روکش ترمه، قاب های شبکه بری شده و یا با روکش PVC قرار دهید که هم زیبایی بی نظیری دارد و هم حمل و نقل آن آسیبی وارد نمی سازد.
انواع هدیه تبلیغاتی جدید، ارزان و خاص
 • درج نام و لوگو: از دیگر مزایای خرید عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی از فروشگاه صنایع دستی اصفهان این است که بنابر درخواست سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی امکان درج نام و یا لوگو نیز وجود دارد و پیشنهاد می-کنیم حتما از این مزیت استفاده کنید. این کار نوعی بازاریابی و تبلیغ گسترده است. به این نحو که استفاده از چنین تندیس ها و هدایایی داخل یک شرکت و یا سازمان، به دلیل همراه داشتن نام و یا لوگوی سازمان شما، در نزد هر مشتری و شرکت دیگری که با آنها همکاری داشته باشد، جنبه ی تبلیغاتی بسیار گسترده ای دارد. در واقع شما با خرید هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی برای یک شرکت که حاوی نام و یا لوگو می باشد، برای شرکت های دیگر نیز کسب و کار خود را تبلیغ نموده اید. ما به شما انواع هدیه تبلیغاتی جدید، ارزان و خاص را معرفی کرده ایم تا بر اساس نیاز خود حق انتخاب بیشتری داشته باشید.
بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

لذا همانطور که مشاهده می کنید اهداف بلند مدت و کوتاه مدت و همچنین نکات ظریف بسیار مهمی در رابطه با انتخاب و خرید عمده هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی وجود دارد. سازمان ها و مؤسسات عزیز و گرامی که به منظور هر مناسبتی، قصد خرید عمده ی این هدایا را دارند، می توانند با تماس حاصل کردن با کارشناسان واحد فروش ما، نسبت به انتخاب و نحوه ی سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی، به بهترین نحو مشاوره بگیرند تا بهترین موارد را برای خرید انتخاب نمایند.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای و کسب رضایت بالای مشتریان در طی سال ها فعالیت خود به امن ترین و بهترین فروشگاه خرید و فروش عمده صنایع دستی و حتی هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی تبدیل شده است که ضمن تضمین کیفیت و اصالت کالا، امکان سفارشی سازی گسترده را نیز برای سازمان ها و مؤسسات فراهم ساخته است. شما خریداران گرامی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و 7 روز هفته اقدام به ثبت سفارش کنید، چرا که فروشگاه صنایع دستی اصفهان آماده ی خدمات رسانی در هر زمان و مکان بوده و کلیه ی سفارشات با بسته بندی کاملا امن به هر جای ایران عزیز قابل ارسال می باشد. هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی از جمله محبوب ترین هدایا و کادوهایی است که امروزه در بین مؤسسات و ارگان های مختلف رایج گشته و فروشگاه صنایع دستی اصفهان نیز مفتخر است که بزرگ ترین تأمین کننده ی این کالاها در کشور، در راستای حمایت از تولید داخلی می باشد.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 3 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)
× واتس‌اپ | چطور میتونم کمک تون کنم؟