توضیحات

تصاویر صنایع دستی

گالری تصاویر صنایع دستی و بطور مشخص میناکاری اصفهان شامل عکس های زیبایی از ظروف مینا کاری نصف جهان است. مدلهای زیبا ظروف میناکاری (بشقاب میناکاری) , گلدان میناکاری , قندان میناکاری و … از اساتید برجسته کشورمان می باشد.ما سعی داریم هنر میناکاری در اصفهان (عکس) را به تمامی علاقه مندان صنایع دستی کشورمان معرفی کنیم. میناکاری های زیبا کار دست اصفهان اثر ماندگار هنرمندان نصف جهان است. فروشگاه صنایع دستی اصفهان ارائه کننده بهترین محصولات با کمترین قیمت پاسخگوی هنرهای دستی شما در سراسر کشور خواهد بود.تصاویر هنر دست روی ظروف مینا کاری از صنایع دستی استان اصفهان گویای ظرافت کار این هنرمندان است. تصاویر / هنر مينا كاري لذت نگاه کردن دارد چه برای خرید و چه برای الگو گرفتن هنرهای دستی دیگر. عکس ظروف میناکاری با طرح های قدیمی و طرح های جدید پوشش دهنده سلیقه های مختلف مشتریان است. قیمت میناکاری اصفهان ارزان و با کیفیت عالی می باشد.

Copper and Pardaz Paint

عکس مس و پرداز اصفهان

عکس مس و پرداز اصفهان از ظروف هنری و دست ساز ایرانی برای هنر دوستان در سراسر کشور تهیه شده است. عکس مس و نقاشی اصفهان به مشتریان کمک می کند تا با دید بهتری محصولات صنایع دستی مورد نظرشان را انتخاب نمایند. این مجموعه عکس مس و مینا ی اصفهان از بهترین برندهای صنایع دستی کشور می باشد. هنرمندان فراوانی , همه روزه مشغول فعالیت در جهت طراحی و تولید محصولات مس و نقاشی می باشند. این هنر جدید و نوپا می باشد و البته در زمان کوتاهی که به بازار ارائه شده از استقبال خوبی برخوردار بوده است. صنایع دستی مس و پرداز می تواند یکی از جایگزین های محصولات تزئینی و دکوری خارجی باشد. استفاده از ظروف مس و پرداز در چیدمان خانه های ایرانی , فضای پیرامون شما را شیک و لوکس کرده و همچنین اصالت ویژه ایی به محیط اطراف شما خواهد بخشید.

ادامه مطلب

خرید ملیله کاری در تهران

تصاویر ملیله کاری اصفهان

تصاویر ملیله کاری اصفهان نشان از زیبایی این هنر از صنایع دستی نصف جهان می دهد. عکس ملیله کاری روی مس برای علاقه مندان به هنر ملیله سازی در نظر گرفته شده تا بتوانند بدون حضور فیزیکی از سراسر کشور با این محصولات آشنا شوند. عکس ملیله کاری با کیفیت تا حد زیادی به انتخاب شما کمک خواهد نمود. ملیله سازی در نصف جهان از صنایع دستی شناخته شده است که افراد زیادی را مشغول به فعالیت نموده. البته این هنر در شهر زنجان نیز دنبال می شود. عکس ملیله کاری زنجان و اصفهان تفاوت های زیادی ندارد و کیفیت محصولات تولید شده با توجه به نوع کارگاه متفاوت است. شما در این مقاله می توانید عکس های ملیله کاری را مشاهده کرده و با توجه به نیاز و سلیقه خود از بخش فروشگاه , سافرشات خود را ثبت نمائید. خرید اینترنتی ملیله کاری اصفهان بسادگی برای عموم مشتریان امکان پذیر است.

 

ادامه مطلب

Minakari Earthenware Products

تصاویر هنر دست میناکاری روی سفال

عکس میناکاری روی سفال برای علاقه مندان به دست سازهای ایرانی تهیه شده است. مجموعه تصاویر هنر دست میناکاری روی سفال به شما نشان می دهد که این هنر زیبا می تواند بر روی انواع ظروف مورد نیاز در منزل کار شود. شما می توانید در عکس مینا کاری سفال رنگ های شاد و زیبای مینایی را مشاهده کرده و چیرگی هنر دست استادکاران اصفهان را بدقت ببینید. انتخاب محصولات از روی عکس سفال میناکاری به شما کمک می کند با صبر و حوصله بهترین ظروف را , بر اساس نیاز خود سفارش دهید. صنایع دستی ایرانی در هر کجای کشور که تولید گردد مایه افتخار و مباهات ما می باشد. گروه محتوای فروشگاه صنایع دستی اصفهان , تصاویر و عکس سفال میناکاری شده اصفهان و لالجین همدان را برای مشتریان خود بصورت اختصاصی تهیه کرده تا علاوه بر مشاهده و لذت بصری , با محصولات متفاوت آشنا شوند. کپی عکس مینا کاری روی سفال از سایت با لوگوی بازار مینا بلامانع خواهد بود.

 

ادامه مطلب

Persian Handicrafts

تصاویر خاتم کاری در ایران

تصاویر خاتم کاری در ایران همیشه برای مخاطبان داخل و خارج از کشور جذاب بوده و بسیاری از محصولات جدید از این طریق به بازار معرفی خواهند شد. ساخت ظروف مسی خاتم کاری بصورت گروهی انجام شده و در این پروسه افراد زیادی مشغول به فعالیت می باشند. مجموعه عکس خاتم کاری اصفهان که برای شما در نظر گرفته ایم در میدان نقش جهان توسط گروه محتوای بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده تا علاوه بر مشاهده زیبایی ها , محصولات متنوع به مشتریان ارائه گردد. انواع تصاویر و عکس خاتم کاری روی مس و خاتم کاری روی چوب , نشان از هنر خاتم کاری نصف جهان دارد که بر توسط هنرمندان با ذوق این شهر ساخته و پرداخته می گردد. شما می توانید جدیدترین محصولات چوبی صنایع دستی خاتم کاری اصفهان را در تصاویر سایت صنایع دستی اصفهان مشاهده کرده و در اسرع وقت سفارشات خود را ثبت نمائید.

 

ادامه مطلب

Firoozeh Koobi (Turquoise) of Isfahan

عکس فیروزه کوبی اصفهان

عکس فیروزه کوبی در اصفهان

عکس فیروزه کوبی اصفهان این هنر زیبای صنایع دستی را به علاقه مندان هنرهای دستی معرفی خواهد نمود. شما می توانید عکس فیروزه کوبی در اصفهان را از این گالری مشاهده کرده و با توجه به چیدمان و سلیقه خود محصولات مورد نظرتان را سفارش دهید. هنر های زیادی در سراسر کشور انجام می گردد که آوازه جهانی داشته و دوست داران فراوانی , داخل و خارج از کشور آن را دنبال می کنند. عکس ظروف فیروزه کوبی به آنها این امکان را می دهد تا بدون حضور فیزیکی انواع محصولات موجود در بازار را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشند. هر یک از محصولات موجود در بازار توسط هنرمندان با ذوق ایرانی ساخته و پرداخته می شود و دست ساز بودن آنها ارزش دوچندانی به تولیدات صنایع دستی می دهد. چشم نواز بودن عکس فیروزه کوبی روی مس , حس آرامش بخشی به مخاطب می دهد و لذت تماشای آثار هنری را دوچندان می کند. در صورتی که تمایل به مشاهده عکس از فیروزه کوبی دارید می توانید مجموعه تصاویر آرشیوی فروشگاه صنایع دستی اصفهان را مشاهده نمائید.

 

 

ادامه مطلب

فروش صنایع دستی اصفهان در تهران

تصاویر هنر دست میناکاری اصفهان

عکس میناکاری روی مس

تصاویر هنر دست میناکاری اصفهان برای علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی می تواند جذاب باشد.عکس میناکاری روی مس نه تنها برای هنردوستان بلکه برای کارآموزان رشته های صنایع دستی نیز مفید است, چرا که با الهام گرفتن از طرح های زیبای انجام شده , کارهای زیبایی در شاخه های دیگر هنری بوجود خواهند آورد. عکس میناکاری در اصفهان از اساتید برجسته ایی مانند مرتضی اسماعیلی و علی فیض الهی , این هنر ایرانی را به خوبی برای مردم دیگر کشورها و فرهنگ های دنیا معرفی خواهد نمود. از جمله محبوب ترین تصاویر می توان به عکس میناکاری روی بشقاب و گلدان اشاره نمود. عکس میناکاری اصفهان می تواند آموزش و فراگیری دوره های این هنر را برای هنرجویان جذاب تر کند. ایجاد انگیزه برای جوانان از جمله موضوعات مهم بوده تا هنرهای دستی ایرانی برای نسل های آینده نیز زنده بماند. همچنین مشتریان در صورت مشاهده عکس میناکاری با کیفیت , با دقت بیشنر می توانند سفارشات خود را انتخاب کرده و خریدی رضایت بخش داشته باشند.

ادامه مطلب

عکس ظروف میناکاری استاد غلامعلی فیض الهی

عکس مینا کاری اصفهان

عکس ظروف میناکاری استاد غلامعلی فیض الهی – سری پنجم شامل ۱۰ تصویر زیبای میناکاری اصفهان روی مس می باشد. عکس ظروف میناکاری شده می تواند الهام بخش ساخت ظروف صنایع دستی میناکاری و حتی هنرهای دستی دیگر شود. مدلهای زیبا ظروف میناکاری (بشقاب میناکاری) حاصل تجربه چندین ساله اساتید طراحی مینا است. که از جمله آنها استاد غلامعلي فيض الهي می باشند. ما در این پست سعی می کنیم نمونه ایی کوچک از هنر میناکاری در اصفهان Isfahan Minakari (عکس) را به شما دوست داران فرهنگ کشورمان ارائه دهیم. و امیدواریم با مشاهده تصاویر هنر مينا كاري بتوانیم گام مثبتی در جهت ترویج استفاده از محصولات داخلی باکیفیت برداشته باشیم. ادامه مطلب

استاد غلامعلی فیض الهی

عکس میناکاری در اصفهان

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم شامل ۱۰ تصویر زیبا از ظروف میناکاری شده استاد غلامعلی فیض الهی می باشد. عکس ظروف میناکاری شده با رنگ های شاد مینا و لاجورد که حس آرامش بخشی به بیننده منتقل می کند. عکس میناکاری علاوه بر علاقه مندان به این هنر , می تواند الهام بخش بسیاری از هنرهای دستی ایرانی باشد. هنر میناکاری در اصفهان Minakari Art و برخی از شهر های کشور آموزش داده می شود که هنرمندان بیشتر از طرح های میناکاری ثابتی استفاده می کنند . بهتر است برای جلوگیری از رکود بازار مینا کاری هنرمندان خلاقیت هایی از خود نشان داده و طرح های نو و جدیدی به بازار ارائه دهند. ادامه مطلب

استاد غلامعلی فیض اللهی

عکس میناکاری روی مس

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری سوم شامل ۱۲ تصویر زیبا از آثار استاد غلامعلی فیض الهی می باشد. عکس ظروف میناکاری شده الهام بخش هنرمندان صنایع دستی خواهد بود. آثار معماری و ابنیه تاریخی نصف جهان تاثیر بسزایی در طراحی های میناکاری داشته به نحوی که با مشاهده عکس ظروف میناکاری اصفهان Mina-Kari به آن پی خواهید برد. میناکاری اصفهان از شناخته شده ترین هنرهای صنایع دستی است که در سراسر دنیا علاقه مندان زیادی دارد. قیمت محصولات میناکاری شده بر اساس ظرافت کار و کیفیت اثر نهایی برآورده می شود. بر این اساس ما لیست قیمت ظروف میناکاری شده را برای شما در سایت قرار داده ایم. ادامه مطلب

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری دوم

عکس میناکاری

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری دوم شامل ۱۰ تصویر زیبای میناکاری شده اصفهان است. عکس ظروف میناکاری با طرح های قدیمی که توسط استاد غلامعلي فيض اللهي طراحی و ساخته شده. بازار مینا به عنوان فروشگاه صنایع دستی اصفهان با اجازه از ایشان تصاویر زیر را برای علاقه مندان به هنرهای صنایع دستی ایرانی منتشر نموده. امروزه فرهنگ خرید میناکاری Minakari بجای محصولات لوکس غربی باعث شده تنوع بیشتری از محصولات روانه بازار گردد. خلاقیت و نوع آوری در هر زمینه ایی منجمله هنرهای دستی می تواند عامل مهمی در راستای رشد و ارتقاء آن بحساب آید. ادامه مطلب