سوال هایتان را بپرسید

تماس بگیرید۵۱۲ ۷۷ ۹۲ ۰۹۰۱(مشاوره رایگان خرید)

اینستاگرام
واتساپفروش عمده رنگ میناکاری

فروش عمده رنگ میناکاری برای کارگاه های میناسازی در سراسر کشور با قیمت های مناسب در نظر گرفته شده است. برای خرید رنگ میناکاری کافیست با همکاران واحد فروش ما تماس گرفته تا از آخرین قیمت ها مطلع شوید. رنگ مخصوص میناکاری اصفهان برای کار بر روی مس بوده و البته هنرمندان دیگر در شاخه های هنری متفاوت نیز می توانند بر اساس نوع فعالیت خود از آن بهره ببرند. رنگ میناکاری روی مس مخصوص هنر میناکاری minakari art و قابل حرارت در دمای مشخص 600 الی 800 درجه سانتی گراد می باشد. کیفیت رنگ پودری میناکاری مناسب و برای کار های تجاری در نظر گرفته شده است. قیمت رنگ میناکاری بر اساس نوع آن متفاوت بوده و شما می توانید بر اساس نیاز خود رنگ های مورد نظرتان را سفارش دهید. فروش رنگ میناکاری بصورت عمده و تکی از سایت فروشگاه , اپلیکیشن و تماس تلفنی برای مشتریان گرامی در سراسر کشور امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

مسئله خرید و فروش رنگ میناکاری یکی از الزامات تفکیک ناپذیر از هنر جذاب و بی ‌بدیل میناکاری است. همه ما کم و بیش با صنایع دستی میناکاری آشنا هستیم. در این هنر، انواع رنگ های میناکاری در کنار یکدیگر بر روی یک بستر لعاب دار ساخته شده از آلیاژهای مختلف یا سفال قرار می گیرند و نقش ها و طرح های چشم نواز و خیره کننده ‌ای را به وجود می آورند. استقبال آموزش میناکاری در تهران باعث شده تعداد زیادی از علاقه مندان به آموزش این هنر مشغول شوند. بدلیل پرداختن به چگونگی اجرای طرح های میناکاری بر روی ظروف، فنون و شیوه های خاص خود را دارد. هنرمند میناکار، قلم در دست می‌گیرد؛ رنگ ها را در یکدیگر در می آمیزد و با ذوق و سلیقه شخصی، آثار هنری میناکاری را خلق می کند.

فروش عمده رنگ میناکاری

ملزومات، ابزارها و لوازم میناکاری, خرید و فروش رنگ میناکاری
ابزارها و لوازم مخصوص صنایع دستی مینا کاری، پیچیده و خاص نیستند؛ با چند قلم موی ساده و خرید ظروف خام می توان این آثار را ایجاد کرد. در میان ابزارها و لوازم میناکاری، جزء بسیار مهمی وجود دارد که بدون آنها این آثار هنری هیچ جلوه ای ندارند. رنگ های مخصوص میناکاری، مهمترین جزء این هنر هستند. ما برای ما شما انواع رنگ مینا کاری را هم بصورت عمده و هم بصورت بشته در قالب ابزار میناکاری پکیج 10 تایی رنگ مخصوص میناکاری روی مس به همراه حلال در نظر گرفته ایم تا بتوانید برای مصارف آموزشی و تجاری از آن بهره ببرید. رنگ مخصوص میناکاری پس از استفاده ماندگار نیست و برای ماندگاری باید در کوره مخصوص حرارت ببیند. بر این اساس می توان از این رنگ در کارهای هنری و صنایع دستی دیگر نیز بهره برد. فروش عمده رنگ میناکاری برای کارگاه های کوچک و بزرگ و همچنین مصارف خانگی در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن صنایع دستی
فروش عمده رنگ میناکاری

خرید عمده رنگ میناکاری

خرید و فروش رنگ میناکاری در این هنر اصیل، یک سمت قضیه است؛ سمت دیگر موفقیت آثار صنایع دستی میناکاری روی سفال و میناکاری روی مس، ایجاد طرح های جدید و غیر تکراری می باشد. به جرات می توان گفت انتخاب انواع رنگ های میناکاری، یک عامل موفقیت در این زمینه خواهد بود. اگر با دقت به یک ظرف میناکاری شده نگاه کنید، انواع رنگ میناکاری به رنگ های آبی لاجوردی، آبی فیروزه ای، سبز روشن و تیره، قرمز و مشکی، قهوه ای، زرد و سفید را مشاهده می کنید که در کنار یکدیگر، نقش های مختلف را به وجود آورده اند. رنگ میناکاری خریده شده را باید بدرستی استفاده کنید و پس از آن بر اساس نوع و کیفیت رنگ حرارت دهید. قیمت فروش عمده رنگ میناکاری مناسب و بر اساس قیمت های موجود در بازار می باشد.

خرید و فروش رنگ میناکاری یک منبع درآمدی برای تولید کنندگان انواع رنگ های هنری و پیگمنت های معدنی می‌باشد. اساس و پایه رنگ های مخصوص میناکاری روی سفال و مس در حقیقت پیگمنت هایی هستند که از ترکیبات معدنی رنگی تشکیل شده‌ اند. برای تمام هنرمندانی که در حوزه هنر میناکاری روی سفال یا روی مس و سایر آلیاژها نظیر برنج فعالیت می کنند، خرید رنگ میناکاری اهمیت زیادی دارد. معمولاً صنعتگران و هنرمندان ترجیح می دهند مراکزی را پیدا کنند که قیمت رنگ میناکاری را به صورت متعادل ارائه می دهند. برای یک کار بخصوص، ممکن است رنگ ‌های بیشتری مصرف شود، بنابراین خرید رنگ مخصوص میناکاری باید از هر نظر برای هنرمند مقرون به صرفه باشد. رنگ میناکاری روی مس باید بر روی مس لعاب شده استفاده شود در صورتی که قصد دارید از آن به شکل دیگری استفاده کنید می توانید نمونه های کوچک اولیه را طراحی و آزمایش کنید.

از طرفی دیگر، امکان ترکیب رنگ ها و ایجاد یک رنگ جدید نیز وجود دارد. برای این کار نیز باید حلال مخصوص خریداری شود که در کنار رنگ میناکاری، این مسئله نیز اهمیت دارد. علاوه بر میناکاری روی سفال و میناکاری روی مس، هنرمندان می‌توانند از سایر بسترهای لعاب کاری شده به عنوان بستر برای اجرای نقش ها و طرح ها استفاده کنند. به طور مثال آلیاژ برنج یا آلیاژهای ساخته شده از نقره با درصد مشخص برای این کار مناسب است؛ اما آلیاژ ها باید به گونه‌ای لعاب کاری شود که پس از پایان کار، هیچ اثر ترک خوردگی و از بین رفتن رنگ های میناکاری به وجود نیاید .در نهایت رنگ ها در کوره های مخصوص حرارت می بینند تا بر روی بستر، تثبیت شوند. فروش عمده رنگ میناکاری برای مشتریان فروشگاه با تخفیف ویژه در نظر گرفته شده.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

فروش رنگ میناکاری

انواع پودر رنگ میناکاری چیست؟

اکنون که به طور مختصر با لوازم و ابزار مورد نیاز برای هنر میناکاری آشنا شدیم، لازم است اندکی در مورد رنگ های مخصوص میناکاری صحبت کنیم. آنچه با عنوان رنگ مخصوص میناکاری روی سفال یا رنگ مورد استفاده در میناکاری روی مس یا سایر ظروف می شناسیم در حقیقت، پیگمنت های معدنی هستند که به صورت پودر جامد در رنگ های مختلف وجود دارند. اگر چه پیگمنت های معدنی طیف رنگی متنوع دارند اما طیف خاصی از این رنگ ها برای مینا کاری استفاده می شود.

در حال حاضر، خرید و فروش رنگ میناکاری از طریق شرکت‌ های تولیدکننده یا شرکت های وارد کننده پیگمنت های خارجی امکان پذیر است. این رنگدانه ها به صورت بسته بندی های کمتر از ۲۰ کیلوگرم به صورت عمده وجود دارد اما در زمان فروش رنگ های میناکاری معمولاً پودرهای رنگی با وزن کمتر از  ۱۰۰ گرم بسته بندی شده و به فروش می رسند.

انواع پودر رنگ میناکاری دارای ماهیت و ساختار ترکیبات معدنی هستند اما برخی از آنها نیز ممکن است خاستگاه ترکیبات آلی داشته باشند. به طور کلی پیگمنت های رنگی به دو گروه رنگدانه های معدنی و آلی دسته بندی می شوند. رنگدانه های معدنی شامل اکسیدهای فلزات واسطه هستند که رنگ ‌های تند و بسیار زیبا را را به وجود می آورند. رنگ میناکاری روی سفال با رنگ میناکاری روی مس بصورت ماهیتی متفاوت می باشد. از این رو استفاده هر کدام مستلزم تجربیات خاص خود است.

خرید عمده رنگ میناکاری

رنگ مینا کاری چیست؟

به طور مثال پیگمنتی که رنگ لاجورد بسیار زیبا را به وجود می آورد ترکیبی از سیلیسیوم، گوگرد، سدیم و آلومینیوم است. گروه سولفوسیلیکات در ساختار معدنی باعث شده است یک رنگ لاجوردی بسیار زیبا به وجود آید. انواع پیگمنت های معدنی (رنگ میناکاری) به رنگ قرمز، زرد، آبی، سبز، مشکی، نارنجی، گل ماشی و لاجوردی در بازار وجود دارند که تعداد محدودی از آنها هم دارای ماهیت آلی و هم دارای ماهیت معدنی هستند. به طور مثال یکی از انواع اکسیدهای آهن که با نام آبی پروس شناخته می شود نوعی پیگمنت رنگی آبی را به وجود می‌آورد. در مقابل، برخی از ترکیبات آلی که عنصر مس را در ساختار خود دارند نیز عامل ایجاد رنگ آبی هستند.

خرید عمده رنگ میناکاری

خرید رنگ میناکاری

با توجه به توضیحات فوق، اطلاعات کاملی در دست نیست که دقیقاً بگوییم انواع رنگ های مخصوص میناکاری که به صورت پودر جامد به فروش می رسند، دارای خاستگاه معدنی هستند یا آلی. بر همین اساس قیمت رنگ میناکاری بر مبنای وزن بسته بندی ها، درصد خلوص آن ها و همچنین برند سازنده تعیین می شود.

فروش رنگ میناکاری در تهران

ویژگی رنگ های مخصوص میناکاری (رنگ میناکاری) کیست؟
شاید یکی از مسائلی که هنگام خرید و فروش انواع رنگهای مخصوص میناکاری (رنگ میناکاری)، در ذهن مشتری نقش می بندد این است که رنگ میناکاری چه خصوصیات متمایزی در مقایسه با سایر رنگ های موجود در بازار دارد که آنها را برای این هنر اصیل مناسب ساخته است؟ چرا دقیقاً نمی توان از سایر رنگ ها و جوهرهای محلول در آب که برای نقاشی های معمولی استفاده می شود برای هنر میناکاری روی سفال یا میناکاری روی مس نیز استفاده کرد؟

پاسخ پرسش های فوق در معرفی ویژگی های رنگ های مخصوص میناکاری (رنگ میناکاری) نهفته است. هرکدام از رنگ های مورد استفاده در میناکاری به صورت پودری شکل و جامد بوده که دانه بندی مشخصی دارند. برخی از رنگ ها، رنگ میناکاری براق محسوب می شوند و پس از خشک شدن، جلای زیبایی را در آثار هنری به وجود می آورند؛ برخی از رنگدانه ها برای رنگ زمینه مناسب است و قابلیت چسبندگی به سطوح لعاب کاری شده را دارند.

قیمت رنگ میناکاری

به طور کلی هم رنگ لعاب میناکاری و هم سایر رنگ های مورد استفاده در هنر میناکاری به دلیل ماهیت شیمیایی آنها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و اثرات مواد شیمیایی هستند. همین عامل را می توان مهمترین ویژگی رنگ مخصوص میناکاری معرفی کرد. انواع پیگمنت های رنگی که به عنوان رنگ میناکاری استفاده می شوند به راحتی بر روی بستر، پخش شده و در برابر تغییرات شرایط محیطی از بین نمی رود. شاید به همین دلیل است که باید در آثار هنری و صنایع دستی از رنگ های با ثبات پایدار و بادوام استفاده کرد. قیمت رنگ پودری میناکاری بر اساس نوع و کیفیت آن متفاوت است.

رنگ مخصوص میناکاری

آموزش رنگ میناکاری

اگر قصد دارید که بدانید رنگ مینا کاری چیست باید علاوه بر آموزش آکادمیک بصورت تجربی با آن کار کرده تا به ویژگیهای کاربردی آن پی ببرید. اولین مرحله برای استفاده از رنگ های میناکاری بر روی سطوح مختلف این است که ظروف یا سطحی که قرار است رنگ ‌های مخصوص میناکاری بر روی آن کار شود، آبکاری گردد. یک نوع لعاب مخصوص میناکاری بر روی ظروف ایجاد شده و در دمای ۹۰۰ درجه سانتیگراد پخته می شود. ظروفی که لعاب کاری شده اند، سفید رنگ هستند؛ بنابراین کار کردن با انواع رنگ های مخصوص میناکاری (رنگ میناکاری) جلوه بسیار زیبایی بر روی سطح ایجاد می کند.

فروش رنگ میناکاری روی مس

هنرمند میناکار، طرح مورد نظر خود را با پودر مخصوص بر روی ظروف لعاب کاری شده ایجاد کرده و سپس شروع به رنگ آمیزی می کند. برای رنگ آمیزی می توان از انواع قلم مو با سایز ریز تا درشت و همچنین سوزن رنگ استفاده کرد. انواع پودر رنگ مخصوص میناکاری (رنگ میناکاری) به رنگ های لاجوردی، سبز، قرمز، ارغوانی، زرد، مشکی، قهوه ای، رنگ طلایی میناکاری، سفید و … برای نقاشی به کار می روند. هنرمندان عزیز کشورمان با استفاده از انواع رنگ میناکاری می توانند طرح های بسیار زیبا و ماندگاری را نقاشی کنند.

خرید عمده رنگ میناکاری
خرید رنگ میناکاری از فروشگاه های آنلاین

با توجه به اینکه هنر میناکاری در سال های اخیر دچار تغییرات و تحولات شگرفی گشته است و این هنر بیشتر مورد توجه تمام اقشار جامعه قرار گرفته، بدیهی است مسئله خرید و تهیه رنگ های میناکاری (رنگ میناکاری) بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. در این میان، فروشگاه های محصولات و ابزارهای میناکاری به صورت فروش فیزیکی، محصولات خود را برای مشتریان فراهم می کنند. در مقابل، بسیاری از کسب و کارهای آنلاین در حوزه هنر میناکاری نیز اقدام به فروش انواع رنگ میناکاری به صورت اینترنتی نموده اند. وب سایت فروشگاهی …. بهترین مرکز برای تهیه انواع رنگ های مخصوص میناکاری محسوب می شود. فروش رنگ میناکاری روی مس بسادگی از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان امکان پذیر است. اگر شما قصد دارید بصورت آموزشی هنر میناکاری را دنبال کنید ما به شما خرید ابزار میناکاری پکیج 10 تایی رنگ مخصوص میناکاری روی مس به همراه حلال را پیشنهاد می کنیم.

رنگ پودری میناکاری

هنرمندانی که در حوزه هنر میناکاری فعالیت می کنند و یا هنر دوستانی که قصد دارند به تازگی وارد این هنر شوند می ‌توانند به این مرکز تخصصی در زمینه میناکاری مراجعه کرده و رنگ های میناکاری مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهند. همچنین کارشناسان فروش در این مجموعه آماده ارائه مشاوره فروش رنگ میناکاری برای نقاشی روی سطوح مختلف می باشند. خرید رنگ های مخصوص میناکاری به صورت اینترنتی از نظر قیمت نسبتاً مقرون به صرفه خواهد بود؛ چرا که بسته بندی این رنگ ها مطابق با نیاز مشتریان در نظر گرفته می شود. هر فرد بسته به نیاز خود می تواند یک یا چند بسته از رنگ های میناکاری (رنگ میناکاری) را خریداری کند.

انواع رنگ میناکاری

مرکز تخصصی … افتخار دارد اعلام کند با تکیه بر سا لها تجربه و تخصص توانسته است رنگ های مخصوص میناکاری بر روی سفال و رنگ میناکاری بر روی مس را در رنگ های متنوع برای مشتریان عزیز تامین نماید. امکان فروش رنگ میناکاری برای کارگاه های این هنر اصیل و همچنین برای هنرمندان میناکار با قیمت مناسب فراهم شده است. رنگ های ارائه شده در این شرکت همگی از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند. پودر رنگ میناکاری را می توانید با اطمینان خاطر از این مرکز تخصصی خریداری کنید. فروش رنگ میناکاری در تهران نیز به قیمت خرید رنگ مینا کاری در اصفهان بوده و بصورت پستی برای مشتریان گرامی ارسال می گردد.

ترکیب رنگ در میناکاری

اگر به آثار هنری میناکاری روی سفال و میناکاری روی ظروف لعاب کاری شده آلیاژی یا مسی نگاه کنید شاید کمتر متوجه ظرافت ها و چگونگی ترکیب رنگ در طرح های میناکاری شوید. با دقت بیشتر متوجه خواهید شد که چه رنگ هایی باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا طرح های زیباتری را به وجود آورند. برخی از هنرمندان میناکار سبک خاصی را برای میناکاری خود اجرا می کنند. به طور مثال، برخی هنرمندان میناکاری، رنگ عمده سبز را به عنوان آثار هنری خود معرفی کرده اند که در حقیقت یک نوع برندسازی نیز محسوب می شود.

اگرچه هنر میناکاری با رنگ آبی لاجوردی و فیروزه‌ای شناخته می‌شود اما در سال‌ های اخیر، خلاقیت به این هنر وارد شده و آثار هنر میناکاری را مشاهده می کنیم که بر روی سفال و مس به وجود آمده اند و شامل رنگ های زرد، مشکی و قرمز نیز می باشند. ترکیب رنگ میناکاری به مفهوم آن است که هنرمند بتواند برای ایجاد طرح های متمایز، رنگ‌های تیره و روشن را به گونه‌ای در کنار هم قرار دهد که هم با یکدیگر مخلوط نشوند و هم بتواند از نمای دور، جلوه زیبایی را به وجود آورند. به طور مثال، آبی تیره و آبی روشن در کنار یکدیگر بر روی سطح لعاب کاری شده رنگ می شوند؛ مرز میان آبی تیره و آبی روشن با خطوط بسیار باریک از رنگ سفید یا مشکی پر می شود. این مدل ترکیب رنگ یک نقطه تمایز را در آثار هنری به وجود می آورد.

نوع دیگری از ترکیب رنگ میناکاری استفاده از رنگ سبز یا نارنجی بر روی بستر است. در هر مورد، حاشیه رنگ ها با استفاده از رنگ سفید یا مشکی با خط باریک پر می شود تا بتواند نمای به وجود آمده را برجسته تر سازد. اگر در نقش های میناکاری بیشتر دقت کنید تعداد زیادی نقطه در بستر کار مشاهده می کنید که با انواع رنگ ایجاد شده‌اند. اصول ترکیب رنگ در میناکاری می گوید نقطه هایی که به رنگ سفید هستند لزوماً باید بر روی بستر تیره رنگ نظیر آبی تیره یا مشکی یا سبز ایجاد شوند؛ برعکس این موضوع نیز صادق است. بر روی بستر سفید رنگ باید نقاط به رنگ تیره نظیر آبی روشن یا آبی تیره، مشکی، قهوه ای یا قرمز قرار گیرند.

Wholesale Shopping of MinaKari Paint

If you work in the field of making MinaKari (enameled) handicrafts, you can buy your required amount of paint in a wholesale mode. By doing so, you can save your time and money because you do not need to go shopping every time you need the paints. These powder paints can be bought in different boxes; but if you have a wholesale shopping from BazareMina online Market, you will get a discount.

Wholesale Shopping of MinaKari (Enameled) Paint

Different MinaKari (enameled) workshops around the world can have a wholesale shopping of MinaKari (enameled) paints which they need to have them in a cheaper price. You can call our Sales Department to get a discount if you have a wholesale order. Special paint or color of MinaKari (enameled) is used for copper products. This powder can be used for painting and drawing on different copper dishes. When the dishes are kept in the furnace, the paints are heated to be more stable. BazareMina online Market offers a variety of colors with the best quality.

MinaKari (Enameled) Paint

If you want to work in MinaKari (enameled) industry, you surely need paints because it is the undeniable element in your work. It is advisable to have a wholesale shopping of MinaKari (enameled) paints with a cheaper price in order to take advantage of them. Different colors which are used to paint copper dishes give the master a sense of relaxation because he or she enjoys while working with a variety of colors. You can buy MinaKari (enameled) paints as a wholesale shopping and as small boxes to practice and work with them. The dishes need to be kept in the furnace; if not, the colors are not stable.

Buying MinaKari (Enameled) Paint

Paints which are used to make a special MinaKari (enameled) product are the most important factor because the master needs to mix her interest and skill to make a piece of art with new designs and colors. You can see a variety of colors in a MinaKari (enameled) dish. You can have a wholesale shopping of MinaKari (enameled) paints from BazareMina online Market with the most reasonable price and receive your order at your address as soon as possible.

کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)