مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم

عکس میناکاری

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم شامل ۱۰ تصویر زیبا از ظروف میناکاری شده استاد غلامعلی فیض الهی می باشد. عکس ظروف میناکاری شده با رنگ های شاد مینا و لاجورد که حس آرامش بخشی به بیننده منتقل می کند. عکس میناکاری علاوه بر علاقه مندان به این هنر , می تواند الهام بخش بسیاری از هنرهای دستی ایرانی باشد. هنر میناکاری در اصفهان Minakari Art و برخی از شهر های کشور آموزش داده می شود که هنرمندان بیشتر از طرح های میناکاری ثابتی استفاده می کنند . بهتر است برای جلوگیری از رکود بازار مینا کاری هنرمندان خلاقیت هایی از خود نشان داده و طرح های نو و جدیدی به بازار ارائه دهند.

 

تاریخچه ی هنر مینا کاری نشان از قدمت و محبوبیت آن دارد. از این رو از سالیان دور تا بحال آموزش هنر ميناکاري در گوشه کنار ایران وجود داشته . مدلهای زیبا ظروف میناکاری (بشقاب میناکاری) متاثر از فرهنگ و تمدن ایرانی و معماری خاص این کشور , تلفیق هنر ایران با زندگی روزمزه مردمان شهرهای مختلف را نشان می دهد. اساتید زیادی در شهر های مختلف وجود داشته اند که هنرشان سینه به سینه با آیندگان منتقل شده. هنر میناکاری در اصفهان نیز جایگاه بسیار مهمی داشته اساتید بزرگی در این شهر حرفه میناکاری را دنبال کرده و آثار گرانقدری از خود به یادگار گذاشته اند. از جمله برجسته ترین هنرمندان معاصر استاد غلامعلی فیض الهی می باشند.

 

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید صنایع دستی

 

گالری فیض الهی شامل ظروف زیبای میناکاری شده با طرح های بسیار زیبای قدیمی و خلاقانه ایشان می باشد. هنر مینا و میناکاری در خانواده فیض الهی از پدر ایشان برای تمام اهل منزل به یادگار مانده. انواع طرح‌های مینا که نشاندهنده ذوق هنری استاد می باشد بر روی آثارشان هویداست. و می تواند چراغ روشنی در مسیر آموزش جامع میناکاری برای هنرجوبان باشد. نقاشی کردن ظروف میناکاری ذوق و شوق خاصی می طلبد که هنرمند قادر به درک آن است. روزها کار دقیق بر وی یک اثر با نداشتن علاقه میسر نخواهد شد.

 

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

 

شاید مهمترین نکته کلیدی برای شناخت ظروف میناکاری مرغوب از نامرغوب امضای استاد آن باید دانست. فروشگاه صنایع دستی اصفهان با اجازه از استاد فیض الهی عکس های ظروف میناکاری شده ایشان با امضای خود استاد را برای مشاهده علاقه مندان در سایت قرار داده. امروزه با شناخت بیشتر مشتریان فروش میناکاری در تهران و سایر شهرهای دیگر , بصورت آنلاین امری رایج شده. با توجه به وجود مرکز خرید ظروف میناکاری در تهران و سایر نقاط , اما باز هم برخی مشتریان فارغ از طرح های میناکاری و انواع آن , علاقه به خرید اینترنتی ظروف میناکاری دارند.

بازار مینای اصفهان
مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم
نام مقاله
مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم
توضیحات
مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم شامل 10 تصویر زیبا از هنر میناکاری
نویسنده
منتشر کننده
بازار مینا
لوگوی منتشر کننده
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *