هدایای تبلیغاتی در کرج

خرید هدایای تبلیغاتی در کرج برای سازمان های دولتی و خصوصی در مناسبت های مختلف انجام می شود. استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص به جذابیت و تاثیر بیشتر آنها خواهد انجامید. البته با توجه به هزینه ها بیشتر شرکت ها بدنبال هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و مفید هستند که در این زمینه می توان به انواع محصولات صنایع دستی و میناکاری اصفهان اشاره نمود. برخی از کالاهای داخلی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای هر سازمان و ارگان بشمار می روند. چرا که در تولید آنها از المان های فرهنگی و سنتی کشورمان بهره برده شده. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی می تواند جایگزین خوبی بجای محصولات لوکس و غیر ضروری خارجی باشد. انواع ظروف صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی سال نو زینت بخش منازل و دفاتر خانه ها شده تا حس اصالت بیشتری به فضای زندگی شما خواهد بخشید. اگر بدنبال خرید هدایای تبلیغاتی در کرج هستید ما به شما مشاهده محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان را پیشنهاد می کنیم. شما برای خرید محصولات در هر تیراژی می توانید اقدام نموده و از تخفیف های ویژه فروشگاه بهرمند شوید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن برای مشتریان یک کسب و کار به منزله یک هدیه است که در طولانی مدت برای همیشه باقی خواهد ماند. افرادی که هدایای تبلیغاتی Promotional gifts را از شرکت ها و یا یک کسب و کار خاص دریافت می کنند برای همیشه آن را در اختیار دارند، بنابراین می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی کارآمد، از هدایای تبلیغاتی خاص استفاده کرد. هدایای تبلیغاتی اداری و سازمانی و معمولاً کالاهای با ارزشی هستند که کارفرمایان آنها را برای کارمندان و مشتریان خود ارسال می ‌کنند.

خرید هدایای تبلیغاتی در کرج

فروش هدایای تبلیغاتی در کرج

خرید هدایای تبلیغاتی در کرج به این ترتیب به منزله نشانه قدردانی و حسن نیت کارفرما نسبت به کارمندان خود محسوب می شود. برخی از شرکت ‌های کوچک و بزرگ، کارخانه‌ ها و سازمان‌ های بزرگ، اداره ها و حتی کسب و کارهای مشاغل آزاد، سیاست‌ هایی را برای خرید هدایای تبلیغاتی خاص اجرا می‌کنند؛ به طور مثال با خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن برای مشتریان یا کارمندان به مناسبت سال نو، یکی از این سیاست ها است. خرید هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز یا هدایای تبلیغاتی اداری در حقیقت، یک فرایندی است که به مرور زمان دچار تغییر و تحول می گردد؛ به طورمثال خرید هدایای تبلیغاتی در کرج در سال ۲۰۱۸ با خرید هدایای تبلیغاتی در سال ۲۰۱۹ کاملاً متفاوت است. فروش هدایای تبلیغاتی در کرج برای مشتریان گرامی با هر تیراژی در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن صنایع دستی

تولید هدایای تبلیغاتی در کرج

اگر در سال های قبل، هدایای تبلیغاتی چوبی با ابعاد کوچک و متوسط استفاده می شد، در سال ‌های بعد، هدایای خاص و لاکچری نزدیک هدایای تبلیغاتی صنایع دستی، بیشتر متداول گردید. در حالی که امروزه شاهد آن هستیم بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز شامل صنایع دستی اصفهان نظیر میناکاری، فیروزه کوبی، خادم کاری و غیره می باشد. آنچه در خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن برای مخاطبان اهمیت دارد این است که آن هدایایی که در سال‌ های گذشته متداول بوده است، امروزه کمتر مورد توجه قرار گرفته؛ به این صورت، مدیران کسب و کارها تمایل دارند جدیدترین مدل های هدایای تبلیغاتی را سفارش دهند. تولید هدایای تبلیغاتی در کرج برای مناسبت های مختلف انجام می شود , البته برخی محصولات بصورت بومی در شهری دیگر کشور مانند اصفهان و همدان طراحی و تولید می گردند.

هدایای تبلیغاتی کرج

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی برای کارمندان
ممکن است شما در جایگاه یک مدیر با تجربه نسبت به خرید هدایای تبلیغاتی در کرج، حساسیت زیادی داشته باشید. اجازه دهید در مورد هدایای تبلیغاتی اداری و سازمانی توضیح واضح تری بیان کنیم. فرض کنید شما ده ها مدل انواع هدایای تبلیغاتی را در اختیار دارید اما نمی دارید کدام یک از آنها با کسب و کار شما متناسب است. به طور قطع، خرید عمده هدایای تبلیغاتی که مدل ‌های آن برای ارسال کردن، جذابیت خاصی ندارد یک کار بیهوده و بی فایده است! دقیقاً مانند لباس های بدون استفاده در کمد لباس می مانند!!! مدیران شرکت ها برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج باید به دنبال آن باشند که کارمندان خود را همواره راضی نگه دارند، بنابراین بهترین هدایای تبلیغاتی با زیباترین نمای ظاهری را باید انتخاب کنید؛ چیزی که بتواند شگفتی و احساس خوشایند را در مخاطب برانگیزد. هدایای تبلیغاتی خاص در کرج برای سلیقه های مختلف در نظر گرفته می شود.

خرید هدایای تبلیغاتی

اگر تمایل به خرید هدایای تبلیغاتی دارید، برای انتخاب بهترین هدیه، نگرانی خاصی نداشته باشید. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در وب سایت …. برای شما فراهم شده است. برای خرید عمده صنایع دستی فقط کافیست با کارشناسان فروش تماس حاصل کنید و در مورد مدل های انتخابی خود گفتگو کنید.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

هدایای تبلیغاتی خاص در کرج

قوانین، بایدها و نبایدهای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج

 • قانون شماره ۱: هدایای تبلیغاتی خود را شخصی سازی کنید
  اولین راهکار در قوانین خرید هدایای تبلیغاتی در کرج این است که هدایای تبلیغاتی خود را شخصی سازی کنید. اگر مدیر یک مجموعه معتبر هستید قطعاً برای ارسال هدایای تبلیغاتی خاص باید نسبت به حجم ارسالی یک ارزیابی کلی انجام دهید. برای این کار، هدایایی را انتخاب کنید که تاثیر ماندگاری در ذهن گیرنده ایجاد کند، ارتباط میان گیرنده و شرکت را تقویت کرده و بتواند این ارتباط را در طولانی مدت حفظ نماید. هدایایی که شخصی سازی نشده باشند در نهایت به زودی فراموش می شوند و یا به انباری و در انتها به سطل زباله و بازیافت انداخته می شوند. اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص در کرج هستید , پیشنهاد ما به شما , مشاهده محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان است.
  شخصی سازی هدایای تبلیغاتی شرکتی و اداری به منزله آن نیست که شما در هر قسمت از هدیه، نام و نشان خود را حک کنید. اگر یک لوگو از شرکت خود در یک قسمت از هدیه قرار دهید و یا هدایایی را انتخاب کنید که جنبه کاربردی و تزئینی برای گیرنده داشته باشد، مطمئناً در طولانی مدت استفاده بیشتری از آن خواهد شد. فراموش نکنید هدایایی تبلیغاتی که شما به عنوان مدیر ارسال می کنید پیام شما را برای مخاطب انتقال می دهد.

پکیج هدایای تبلیغاتی در کرج

 • قانون شماره ۲: پرهیز از تبلیغات در هدایای تبلیغاتی
  دومین قانون مهم برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن برای مخاطبان به ویژه کارمندان اداری این است که هرگز هدایای تبلیغاتی را با اهداف تبلیغات برای مشتری یا مخاطب ارسال نکنید. مهمترین هدف و انگیزه از خرید عمده هدایای تبلیغاتی و ارسال آن برای گیرنده این است که شما احساس خوشایندی در مخاطب به وجود آورید به گونه ای که تا پایان کار همراه شما باشند. به عنوان مدیر یک شرکت، هزینه قابل توجهی را برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج اختصاص می دهید بنابراین سعی کنید یک هدیه معنادار شرکتی خریداری کنید، به گونه ای که نام و نشان شما را همیشه پایدار نگه دارد. اگر قصد دارید لوگوی شرکت خود را روی هدیه تبلیغاتی ایجاد کنید، در قسمت کوچک به طوری که دیده شود اما به نمای ظاهری آسیب وارد نکند، انجام دهید. سعی کنید هدایای تبلیغاتی شما از اهداف بازاریابی فاصله داشته باشد. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید پکیج هدایای تبلیغاتی در کرج را از ما تحویل بگیرید.

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

 • قانون شماره ۳: کیفیت و بودجه مالی را در نظر بگیرید
  برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج، دو فاکتور کیفیت و بودجه مالی را در کنار یکدیگر در نظر بگیرید. زمانی که قصد دارید برای خرید عمده هدایای تبلیغاتی اداری اقدام کنید، برای اولین قدم باید در مورد بودجه مالی برنامه ریزی کنید. اگر بودجه مالی شما در حد متعادل قرار دارد بهترین هدایای تبلیغاتی سال نو را سفارش دهید اما در صورتی که با محدودیت در هزینه ‌ها مواجه هستید می‌توانید از یک مشاور کمک بگیرید. داشتن بودجه مالی کافی نمی ‌تواند شما را مجبور کند هدایای تبلیغاتی لاکچری با قیمت بسیار بالا خریداری کنید؛ صرفاً می توانید با یک برنامه ریزی دقیق برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج، بهتر برنامه ریزی کنید. فراموش نکنید هدایایی که برای کارمندان می فرستید به طور مستقیم در اعتبار شرکت تاثیر دارد. پیشنهاد ما به شما این است:” عاقلانه خرج کنید اما هدایای ارزان و بی کیفیت نخرید”. خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی علاوه بر کمک به رشد بهتر اقتصادی , در ترویج فرهنگ پارسی کشورمان نیز تاثیر قابل توجهی خواهند داشت.
جدید ترین هدایای تبلیغاتی خاص
 • قانون شماره ۴: تعیین گروه هدف
  چهارمین قانون در خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن برای مخاطبان تعیین گروه هدف است. تعیین گروه هدف برای ارسال هدایای تبلیغاتی به معنای این است که شما مشخص کنید هدایای تبلیغاتی برای گروهی از همکاران ارسال می شود یا برای شخص خاص. اگر قرار است هدایای تبلیغاتی شرکتی یا اداری ارسال کنید حتما آن را سفارشی سازی کنید. در این صورت، هدایای تبلیغاتی باید متناسب با کسب و کار شما باشند. در مقابل، اگر هدایای تبلیغاتی صنایع دستی را برای شخص خاص ارسال نمایید، قطعاً باید به بسته بندی خاص و زیبا توجه داشته باشید. هدیه های شخصی نباید معنا و مفهوم بازاریابی یا رشوه دادن داشته باشند. برای خرید هدایای تبلیغاتی در کرج، خود را جای دریافت کننده قرار دهید؛ از خود بپرسید اگر این هدیه را دریافت کنید چگونه فکر می کنید و چه احساسی دارید؟!
بهترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی سازمانی
قطعا اگر مدیریت یک کسب و کار بزرگ را برعهده داشته باشید، انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی در کرج برای شما یک چالش بزرگ است. برای اینکه در این کار موفق شوید حتماً از شیوه طوفان فکری استفاده کنید. طوفان فکری به شما کمک می کند که ایده های خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی را جمع‌آوری کرده و بهترین آن را انتخاب کنید. سنت هدیه دادن در شرکت های بزرگ و بنگاه های کوچک و بزرگ برای ده ها سال است که وجود دارد. امروزه خرید عمده هدایای تبلیغاتی به منزله یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی محسوب می شود، بنابراین بهترین مناسبت برای این کار، ایام نوروز است. هدایای تبلیغاتی سال نو معمولا از طرف شرکت ها و سازمان ها برای پرسنل خود تهیه می شوند.

بهترین زمان برای ارسال هدایای تبلیغاتی
یکی از مواردی که در خرید هدایای تبلیغاتی در کرج ارسال آن برای مشتری مطرح می شود این است که ما چه موقع باید هدایای تبلیغاتی را ارسال کنیم. هیچ قاعده و قانون خاصی وجود ندارد که به شما بگویم هدایای تبلیغاتی را چه زمانی باید ارسال کنید اما به طور کلی جشن های سال نو، مناسبت ها و حتی برگزاری نمایشگاه‌ های کسب و کار یا نمایشگاه های صنعتی، بهترین زمان برای ارسال هدایای تبلیغاتی هستند. اگر شرکت ها در زمان برگزاری رویداد های مهم و هدایای خود را به مخاطبان ارائه دهند، تأثیرات مثبتی از خود می گذارند. یکی از مهم ترین نکاتی که در ارسال هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان مطرح می‌ شود این است که پس از خرید هدایای تبلیغاتی در کرج حتماً روش مدیریتی صحیح را برای ارسال اجرا کنید. به این ترتیب از گرفتار شدن در دردسرهای لحظه آخری در امان خواهید بود. ارسال هدایا در بسته بندی زیبا به همراه یک نوشته تأثیرگذار نشان‌ دهنده حرفه ای بودن یک شرکت است. امکان حک و چاپ هدایای تبلیغاتی کرج بسادگی در زمان سفارش وجود دارد.

پس از خرید هدایای تبلیغاتی در کرج و ارسال آن مطمئن شوید آدرس گیرنده به درستی درج شده است و بسته در زمان مشخص به دست مخاطب شما می رسد. اگر ارسال هدایای تبلیغاتی خاص برای شرکت ها انجام می شود مطمئن باشید که آدرس شرکت یا محل کار را به درستی نوشته اید. ارسال هدایای تبلیغاتی اداری برای شرکت به آدرس محل تجاری بهتر از ارسال آن به آدرس منزل شخصی است. در حال حاضر بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز شامل صنایع دستی کرج با امکان سفارشی سازی و ثبت سفارش فروش عمده هدایای تبلیغاتی در وبسایت صنایع دستی اصفهان قابل دسترسی است. شما می توانید با چاپ هدایای تبلیغاتی در کرج محصولات مورد نظرتان را کاملا سفارشس سازی کنید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 1 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
خرید هدایای تبلیغاتی در کرج
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)