زیورآلات مسی

زیورآلات مسی از محصولات ارزان و زیبای مورد پسند خانم ها بشمار می روند. فروش عمده زیورآلات مسی سنتی دست ساز قیمت بسیار ارزانتری دارد و شما می توانید برای تهیه متنوع ترین محصولات هنری , فروشگاه صنایع دستی اصفهان را دنبال نمائید. با خرید زیورآلات مسی می توانید هزینه اندکی صرف زیبایی ظاهری خود نمائید. امکان ست کردن محصولات هنری با انواع پوشش های مدرن و سنتی وجود دارد. فروش زیورآلات مسی هم بصورت تکی و هم بصورت عمده از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه برای مشتریان گرامی در سراسر کشور امکان پذیر است. زیورآلات مسی اصفهان توسط هنرمندان این شهر طراحی و ساخته می شود. از این رو می تواند به عنوان کالایی با پبشینه فرهنگی و هنری در نظر گرفته شود. شما برای خرید عمده زیورآلات مسی دست ساز می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته و از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

فروش عمده زیورآلات توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان ، هدفی فراتر از فروش و توسعه ی کسب و کار دارد. هدف اصلی این مجموعه حمایت از هنرمندانی است که ما در فروشگاه ها فقط نتیجه ی دست رنج آنها را می ینیم بی آنکه از زحمات و تلاش های کشیده شده برای آن اطلاع دقیقی داشته باشیم. لذا ما با فروش عمده ی و شما نیز با خرید آنها در حمایت از آنها سهیم خواهیم بود.

فروش عمده زیورآلات مسی سنتی دست ساز

خرید عمده زیورآلات مسی و آشنایی با آنها

شاید در ذهن کسانی که اقدام به خرید عمده زیورآلات دست ساز و سنتی Isfahan Silver و یا امروزی کرده اند ابتدا این سؤال نقش بسته باشد که چرا باید عده ای ساخت زیورآلات را آموزش ببینند و یا فروش عمده زیورآلات چه هدف اصلی دارد؟ برای این سؤال اجازه دهید به ذات انسان برای زیباسازی اشاره کنیم. همانطور که می دانیم انسان ها از ابتدای بشریت تا حال حاضر به زیبایی ظاهر بسیار اهمیت داده و می دهند . به همین منظور از تمامی جنس هایی که زیبایی ذاتی دارند مانند مس، طلا، نقره، فیروزه، میناکاری و غیره به پرداخت و ساخت زیورآلات دست زده اند. حتی در دور افتاده ترین مناطق دنیا که از کمترین میزان تمدن و پیشرفت بهره می گیرند هم وقتی به گردن های آنان نگاه می اندازیم، فارغ از جنسیت، آثاری شبیه گردنبند ساخته شده از استخوان، دست بندی با مهره ی استخوانی و یا برگ گیاه و غیره به چشم می خورند و این نشان از جایگاه بالای زیورآلات در بین مردمان دنیا دارد.

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید زیورآلات مسی

از بین جنسهای مختلف زیورآلات به طور کامل با طلا و نقره آشنایی داریم که استفاده از آن معادل تاریخ هنر بشریت میباشد و پیشینهی تاریخی بسیار بلندی دارد. لذا در این مقاله قصد داریم به دسته ای از آنها بپردازیم که ساخته شده از مس و با طرح های گوناگون هستند و فروش عمده زیورآلات این چنینی را با یکدیگر بررسی کنیم. با این کار متوجه خواهیم شد دلیل محبوبیت این دسته از زیورآلات و در نتیجه اشتیاق افراد به زیورآلات سنتی و دست ساز را متوجه خواهیم شد. خرید زیورآلات مسی و سنتی به دلیل استقبال زیاد خانم ها از رونق خوبی در سراسر کشور برخوردار است. با نگاه به زیورآلات، نیم ست میناکاری، می توانید براحتی از خود بپرسید که آیا شما نیز مجذوب زیبایی آن شدید؟ جواب این سوال ارزش کار هنرمندان را به شما یادآوری خواهد نمود. فروشگاه زیورآلات مسی اصفهان ارائه کننده بهترین و جدید ترین محصولات هنری صنایع دستی در کشور می باشد.

فروش عمده زیورآلات مسی سنتی دست ساز

زیورآلات مسی اصفهان

اهداف خرید عمده زیورآلات سنتی دست ساز

در مبحث پیشین متوجه شدیم که چگونه و با چه استدلالی افراد مختلف اقدام به فروش عمده زیورآلات مخصوصا از نوع مسی نموده اند. اما جالب است که با مقوله ی حمایتی فروش عمده زیورآلات سنتی نیز آشنا شوید. در ایران هنرمندان خانگی بسیار زیادی داریم که پس از کسب آموزش از اطرافیان و یا استادکاران مربوطه مشغول به ساخت زیورآلات سنتی و دستی شده اند. متأسفانه مشکلات بسیاری که بر سر راه این عزیزان وجود دارد تعدادشان کم نیست که از جمله ی آنها می توان به نداشتن سرمایه ی کافی برای شروع کسب و کار نوپا و سپس گسترده، عدم سرمایه ی کافی برای ساخت برند و عدم حمایت از سمت نهادهای مربوطه اشاره نمود. لذا فروشگاه صنایع دستی اصفهان که گستره ی حمایتی آن، از انواع صنایع دستی گرفته تا زیورآلات مسی و دست ساز و فیروزه کوبی شده را در برمی گیرد اقدام به حمایت از این عزیزان نموده است.

هنر عزیزان که با عشق و علاقه و دقت تمام ترکیب شده و به زیبایی هر چه تمام تر خود را در قالب زیورآلات دست ساز از جنس مس و با هنرنمایی ها میناکاری و غیره خودنمایی می کند، نماد هنر و تفکر خلاقانه ی ایرانی است. حمایت از این آثار توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان سبب شده تا این هنرها از بین نروند و به ورطه ی نمایش درآمده و حتی با قیمتی بسیار فوق العاده به فروش برسند و حتی خرید عمده زیورآلات دست ساز نیز با انرژی و نیروی زیاد صورت گیرد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

زیورآلات مسی دست ساز

با فروش عمده زیورآلات دست ساز، مسی و از سنگ فیروزه و یا طرح های میناکاری و غیره توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان نه تنها سبب شده این کسب و کار به دست فراموشی سپرده نشوند بلکه با حمایت از آنها، روز به روز به تعداد آنها افزوده گردد. با خرید عمده زیورآلات سنتی متوجه می شوید که نه تنها قیمت بسیار مناسبی برای خرید پیدا می کند بلکه نسبت به بدلیجات وارداتی مزایای بسیار زیادی دارد که زبان از گفتن تمامی آنها قاصر است. خرید و استفاده زیورآلات دست ساز فیروزه کوبی شده، زیبایی و وقار خاصی برای هنردوستان به همراه خواهد داشت. استفاده از محصولات مسی فواید زیادی دارد. کاربرد ظروف مسی در سبک زندگی می تواند نتایج قابل ملموسی در بلند مدت به همراه داشته باشد و که بر همین اساس فواید زیورآلات مسی برای بدن انسان نیز قابل انکار نیست.

زیورآلات مسی تهران

از ساخت تا فروش عمده زیورآلات 

اکنون متوجه شدید که هدف فروشگاه صنایع دستی اصفهان، بزرگ ترین حامی صنایع دستی و زیورآلات ایران و همراه همیشگی هنرمندان حوزه ی صنایع دستی، فراتر از فروش عمده زیورآلات است و هدف اصلی ترویج و حمایت از افراد سازنده ای است که کوچک ترین حمایتی از آنها صورت نگرفته است. در این قسمت قصد داریم از مرحله ی ساخت تا فروش عمده زیورآلات سنتی و دست ساز را با یکدیگر مرور کنیم تا ببینیم این زیورآلاتی که اکنون به عنوان دستبند، گردنبند، گوشواره و آویز استفاده می کنید چه مراحلی را پشت سر گذاشته است.

یکی از انواع زیورآلاتی که در فروش عمده زیورآلات با آن مواجه هستیم نقوش میناکاری بر روی زیورآلات دست ساز از جنس مس و نقره است. همانطور که می دانید میناکاری سابقه ی چند هزار ساله دارد و در ظروف مختلف و زیورآلات به منظور فاخرتر کردن آنها بکار می رود به نحوی که چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند.برای اینکه طرح های میناکاری روی زیورآلات نقش ببندد دو شیوه پیش روی هنرمندان وجود دارد: میناکاری سرد و میناکاری گرم.

محصولات زیورآلات مسی تهران , از اصفهان تامین می شود. از این رو مشتریان گرامی در پایتخت, هم می توانند از فروشگاه های حضوری در سطح شهر خرید نموده و هم می توانند جدید ترین محصولات را بصورت آنلاین از فروشگاه صنایع دستی اصفهان خریداری کنند.

فروش عمده زیورآلات مسی سنتی دست ساز

فواید زیورآلات مسی برای بدن انسان

میناکاری سرد:
این روش به دلیل استفاده از رنگ مایع و عدم استفاده از حرارت دهی، به میناکاری سرد معروف شده است. در این روش از ترکیب کردن رنگ های مختلف در طرح های گوناگون، لایه ی رنگی ایجاد می شود که طبق ضخامتی که مدنظر استادکار هست روی جواهرات کشیده می شوند. فروش عمده زیورآلات که با چنین روشی ساخته شده اند بسیار کار ارزشمند و زیبایی است چرا که تولید زیورآلات و جواهرات با این سبک کار هر کسی نیست و شاید برای ساخت یک گوشواره به چندین ساعت تلاش و زحمت بی وقفه نیاز باشد. آماده کردن رنگ ها، تعیین ضخامت، بکارگیری سرعت و دقت در کار و استفاده از سخت کننده های رنگ به میزان مناسب فقط و فقط توسط یک استادکار ماهر انجام شدنی است. پس از اتمام کار نیز باید به مدت 48 ساعت در دمای معمولی باقی بماند. از مهم ترین ویژگی هایی که هنگام فروش عمده زیورآلات که با این روش ساخته شده ذکر می کنند، دوام بسیار بالای آن است، هرچند نباید نقش نحوه ی استفاده از زیورآلات را هم فراموش کرد. در این روش ابزار گرانی نیاز نیست و پرداخت کاری هم بر روی جواهرات انجام نمی شود.

فروشگاه زیورآلات مسی

میناکاری گرم:
در این روش از نوار جامد، براق و رنگی استفاده می شود که پس از آسیاب کردن به پودر تبدیل خواهد شد. در مرحله ی بعد مقدار مناسبی آب به آن اضافه می گردد تا مخلوط مناسبی بدست آید که حالت کشسانی غلیظی باید داشته باشد. سپس رنگ مایع آماده بر روی طرح پیش ساخته قرار می¬ دهند و در داخل کوره ای با دمای 700 تا 900 می گذارند تا به شفافیت و محکمی که مد نظر هست دست پیدا کند. نکته ای که هنگام توضیحات خرید عمده زیورآلات مسی این چنینی بیان می شود این است که شاید برای ساخت آن ده ها بار زیورآلات مربوطه وارد کوره شود تا ویژگی های مربوطه و مورد انتظار پدید آیند که تعیین این تعداد دفعات و حتی زمان نگهداری فقط از یک استادکار ساخته است و شاید پس از چندین بار وارد سازی به داخل کوره، نیاز مجدد به میناکاری باشد تا در نهایت فاکتورهای مؤثر مشخص شوند.
اکنون متوجه شدید که در پروسه ی ساخت زیورآلات سنتی و دست ساز از جنس مس و یا نقره ای که بر روی آنها میناکاری صورت گرفته، چه سختی ها، تلاش ها و ساعت ها دقت و پشتکار به کار گرفته می شود تا به زیورآلاتی تبدیل شوند که پس از تلاقی نگاه ما به آنها، نتوان چشم برداشت. فروش عمده زیورآلات که با چنین مشقتی ساخته شده اند و حمایت از آنها، کمترین کاری است که برای این عزیزان می توان انجام داد.

زیورآلات مسی در ایران

 
نتیجه ی حمایت از فروش عمده زیورآلات دست ساز
تاکنون مزایا و اهداف خرید عمده زیورآلات دست ساز مانند زیورآلات ساخته شده از جنس مس، طلا، نقره و مزین به هنرهای میناکاری، فیروزه کوبی و غیره را برای سازندگان و هنرمندان بی بدیل پرتلاش آن بررسی کردیم اما جالب است بدانید که به عنوان مثال وقتی زیورآلاتی از جنس مس که مزین به هنرهای اصیل ایرانی هستند را خریداری می کنید، چه فوایدی برای شما دارد. فروش عمده زیورآلات میناکاری شده، حمایت از ساعت ها تلاش و زحمت فراوان هنرمندان گمنام خانگی بشمار می رود. خرید زیورآلات مسی در ایران و کشورهای دیگر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته , این مطلب بیان گر وجود اشتراکات فرهنگی و سلیقه ایی در بین مردم نقاط مختلف این کره خاکی می باشد.
قیمت ست زیورآلات مسی
جدای از خرید زیورآلاتی با قیمتی بسیار مناسب تر نسبت به طلا و کیفیتی غیر قابل مقایسه نسبت به بدلیجات و زیبایی بی نظیر آنها که قطعا، زینت چهره ی شما خواهد بود فوایدی نیز برای بدن شما دارد که با یکدیگر مرور می کنیم:
  1. مس کمک به عملکرد مناسب مغز و اعصاب می کند و در نتیجه سبب آرامش می گردد.
  2. سبب جذب بهتر آهن می شود.
  3. کمک به خون سازی
  4. کمک به افزایش انرژی در بدن خواهد کرد.
  5. سبب حس خوشحالی و شادی از طریق افزایش هورمون های مربوطه در خون می گردد.
خرید اینترنتی زیور آلات مسی

این موارد تنها بخش کوچکی از فوایدی است که در نتیجه ی استفاده از چنین زیورآلاتی عاید شما خواهد شد. لذا وقتی به چرخه ی ساخت زیورآلات سنتی و دست ساز (ساخت – فروش عمده زیورآلات – فواید آن برای مصرف کننده) نگاه می اندازیم متوجه یک مسأله ی اساسی و بسیار مهم می شویم. با فروش عمده زیورآلات دست ساز، هم از چرخه ی تولید که در واقع همان هنرمندان گمنام خانگی هستند به بهترین شکل حمایت می شود چون در حالت عادی امکان ایجاد کسب و کار و ساخت برند برای آنان وجود ندارد. از طرف دیگر شما نیز به عنوان خریدار فروش عمده زیورآلات مزایای فوق نصیبتان خواهد شد.

فروش عمده زیورآلات مسی

 
سخن پایانی:
پروسه ی ساخت زیورآلات دست ساز و سنتی مانند مسی، میناکاری شده، فیروزه کوبی شده و غیره و حمایت از فروش عمده زیورآلات این چنینی به مدت چندین سال است که در دستور کار پروژه های حمایتی فروشگاه صنایع دستی اصفهان قرار گرفته است. با حمایت از فروش عمده زیورآلات در واقع از زحمات و تلاش های گسترده ی استادکاران و هنرمندان خانگی حمایت می شود و اجازه نمی دهد که تلاش و هنر این افراد به دست فراموشی سپرده شود. فروشگاه صنایع دستی اصفهان همیشه و در تمامی اوضاع اقتصادی حامی سرسخت و همیشگی هنرمندان این مرز و بوم بوده است تا به نوعی از زحمات فراوان آنها با خرید عمده زیورآلات قدردانی شده باشد. زیورآلات همیشه در مرکز توجه خانم ها بوده اند و به مناسبت های مختلف و حتی برای مد استفاده ی گسترده ای داشته و از این حیث از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است.
استفاده از زیورآلات سنتی و دست ساز با این سبک و نحوه ی ساخت، علاوه بر قیمت پایینی که نسبت به زیورآلات طلا و نقره دارد و کیفیت بسیار بالا نسبت به بدلیجات قطعا بهترین گزینه هم برای مصرف شخصی و هم برای کادو دادن خواهد بود. کافیست تنها یک بار از آنها استفاده کنید، قطعا طرفدار دائمی آنها خواهید شد. شما نیز می توانید با خرید از پروژه ی حمایتی فروش عمده زیورآلات از ما و هنرمندان گمنام این صنعت حمایت کرده باشید.
به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 3 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده زیورآلات مسی سنتی دست ساز
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)