سوال هایتان را بپرسید

تماس بگیرید۵۱۲ ۷۷ ۹۲ ۰۹۰۱(مشاوره رایگان خرید)

اینستاگرام
واتساپهدایای تبلیغاتی لرستان

هدایای تبلیغاتی در لرستان برای شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی اهمیت زیادی دارد. استان لرستان شهرهای مهمی دارد که هر کدام از آنها برای تهیه هدایای تبلیغاتی سازمانی بصورت فعال اقدام می کنند. هدایای تبلیغاتی خرم آباد , هدایای تبلیغاتی در درود , هدایای تبلیغاتی در بروجرد , هدایای تبلیغاتی در الیگودرز و سایر شهرهای این استان بزرگ می تواند از محصولات صنایع دستی ایرانی تهیه گردد. خرید ظروف دست ساز کشورمان علاوه بر توسعه فرهنگ اصیل ایرانی به رونق و شکوفایی اقتصاد داخلی نیز کمک می کند. خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی از داخل کشور با توجه به قیمت ارزان آنها توجیه اقتصادی دارد.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی جلوه زیبایی از هنر ایرانی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی می تواند در هر تیراژی تولید شده و بصورت عمده برای سازمان ها و ارگان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. شخصی سازی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت صنایع دستی , این امکان را فراهم می کند تا برای مناسب های مختلف از آنها بهره برد. هدایای تبلیغاتی مفید ایرانی بر اساس آداب و رسوم مردم کشورمان طراحی و تولید می شوند. اگر شما بدنبال بهترین هدیه تبلیغاتی در بروجرد , خرم آباد , درود و سایر شهرهای استان لرستان هستید می توانید محصولات فروشگاه را مشاهده و انتخاب مناسبی داشته باشید. خرید هدایای تبلیغاتی جدید و خاص ماندگاری آنها را بیشتر خواهد نمود.

هدایای تبلیغاتی در خرم آباد لرستان

خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان و شهرستان های آن، برای مدیران، شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک در این استان به صورت مشخص و دوره ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این دوره را می توان با شروع سال نو، یک مناسبت خاص یا تقدیر و تشکر سازمانی در نظر گرفت. بنابراین هدایای تبلیغاتی میناکاری، هدایای تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی خاص همگی برای این دوره ها می توانند در نظر گرفته شوند. اما کدام هدیه با چه هدفی می تواند برای شرکت و ارگان شما مناسب باشد؟ ما این مطلب را برای راهنمایی شما ارائه کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

اپلیکیشن صنایع دستی

خب، اولین و مهم ترین سوال به نوع کالایی که شما قصد ارائه آن در قالب هدایای تبلیغاتی را دارید اهمیت دارد. خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان می تواند شامل محصولات صنایع دستی ( شامل میناکاری , خاتم کاری , فیروزه کوبی , مس و پرداز , ترمه , ملیله کاری , هدایای تبلیغاتی مذهبی , ارزان و … ) باشد. هریک از این هدایا تبلیغاتی در نوع خود جذابند و به نوعی یک هدیه کامل قلمداد می شوند. شاید یافتن یک هدیه تبلیغاتی پیش پا افتاده با ایده تکراری نیازمند خرید یک هدیه دیگر باشد تا آنها در کنار یکدیگر کامل شوند و در نگاه مشتری یا مخاطب مورد نظر شما موثر و دوست داشتنی دیده شوند.

اما این صنایع دستی برای خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان خود یک هدیه مانا و زیبا به حساب می آید که نه هدیه دیگری می تواند آن را تکمیل کند و نه جای آن را بگیرد. کافیست برای خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان برای شرکت یا سازمان خود یکبار صنایع دستی را انتخاب کنید و از نتایج باور نکردنی آن بهره مند شوید. مشتریان و مخاطبان شما به واسطه این هدایا عاشق کسب و کار و حوزه فعالیتی شما خواهند شد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

محصولات میناکاری را شاید بتوان شناخته شده ترین نوع هدایای تبلیغاتی دانست که طرفداران بیشماری دارد. خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان در قالب صنایع میناکاری علاوه بر زیبایی شامل انواع و اقسام اشکال گوناگونی است که برای درج آرم و نام شرکت شما بهترین پیشنهادات را ارائه می کند. خیلی از شرکت ها به دلیل تجربه مثبتی که از خرید عمده هدایای تبلیغاتی محصولات میناکاری داشته اند، برای مرتبه های بعدی هم از این مورد در درسته صنایع دستی استفاده می کنند. بازار مینا با فروش عمده این دست صنایع با قیمت و کیفیت مناسب به شما کمک می کند تا به نتیجه دلخواه خود برسید. فقط کافی است سری به بخش هدایای تبلیغاتی سایت بازار مینا بزنید و بهترین گزینه را طبق نظر و هدف خود انتخاب کنید.

نمونه کارهای ارائه شده در این بخش گویای کیفیت و مرغوبیت محصولات مینا کاری برای خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان و شهرستان های آن است. البته پر واضح است که هدایای تبلیغاتی مذکور به همین یک مورد خلاصه نمی شوند و دست شما برای انتخاب دیگر محصولات و صنایع دستی باز خواهد بود. شما می توانید این محصولات را به جز در لرستان، در شهر های دیگر آن از جمله:

دورود,بروجرد,سلسله,الیگودرز,پلدختر,کوهدشت,دوره,دلفان,خرم آباد,ازنا   تهیه نمایید.

ملیله کاری مورد بعدی جهت خرید عمده هدایای تبلیغاتی در لرستان است که بیس اصلی ساخت و طراحی آن با مفتول های نازک نقره صورت می گیرد. همانطور که میدانید این هنر از سمت بروجرد همین استان پهناور نیز تولید می شود که به طبع مردم این استان شناخت دیرینه ای از آن دارند و از این رو ارائه چنین هدایایی در قالب ملیله کاری بسیار ارزشمند، شناخته شده و محبوب خواهد بود. صنایع دستی ملیله کاری که در سایت و اپلیکیشن بازار مینا ارائه می شوند هرکدام شکل و ظاهر مختلفی دارند. شما با هدف جذب مشتری بیشتر و جلب رضایت مشتریان سابق خود می توانید این هدایای ارزشمند و مقرون به صرفه را ارائه کنید و از یک بازاریابی هدفمند لذت ببرید. محصولات ملیله کاری برای خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان شامل ظروف مختلف تزئینی، گلدان ها و موارد دیگر می شوند.

اگر قصد یافتن مکانی برای فروش عمده هدایای تبلیغاتی در لرستان را دارید اما قصد خرید گزینه های ذکر شده در بخش های قبلی را ندارید می توانید به سراغ محصولات خاتم کاری و فیروزه کوبی بروید. این گزینه های مرتبط با صنایع دستی جای پای محکمی در بین سلیقه عمومی باز کرده اند و می توان آن ها را گزینه های زیبایی در نوع خود دانست.کهن بودن و در اختیار داشتن پیشینه ای دور و دراز، هنر خاتم کاری را به هنری محبوب تبدیل کرده است. تصور کنید که این دست هدایا را برای گرامی داشت و تبلیغ شرکت یا سازمان خود به مشتریان ارائه می کنید؛  یا اینکه برای تجلیل و قدردانی از شخص یا اشخاص فعال در کسب و کارتان یک ظرف یا جعبه خاتم کاری شده مزین به نام لگو و عبارت قدردانی خود را روی آن درج می کنید.

آیا این هدیه بهتر از یک تبریک ساده یا لوح تقدیر های مرسوم نیست؟ در اصل خاتم کاری را ترکیب چند ضلعی هایی می دانند که به صورت منظم کنار یکدیگر چیده شده اند. این چند ضلعی های منظم اضلاع متفاوتی دارد و با استفاده از مواد اولیه مختلف در رنگ های متفاوت کنار دیگر اضلاع قرار می گیرد. این اضلاع می توانند 5 الی 8 یا ده ضلعی باشند. این هنر به دلیل چیدن این اضلاع کنار یکدیگر وقت و حوصله کافی می طلبد و از این رو به دست آوردن محصول نهایی به واسطه چیدن دقیق این جزئیات کنار یکدیگر یک محصول زیبا و در عین حال خاص را به ما ارائه می دهد. اگر به دنبال جزئیات دقیق و بهینه هستید پیشنهاد ما به شما خرید خاتم کاری زیبا و اصیل ایرانی است.

دسته بعدی را می توان به فیروزه کوبی جهت خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان اختصاص داد. فیروزه کوبی به دلیل رنگ و ساختاری که در نهایت به ما ارائه می دهد همیشه محبوب هر سلیقه ای به شمار می آید. اسم این گروه از صنایع دستی گویای روش کار برای بدست آوردن چنین محصولی می باشد. در حقیقت با نشاندن قطعه های کوچک فیروزه به صورت موزاییکی محصول فیروزه کوب به دست می آید. رنگ زیبا و فیروزه ای این دست از صنایع دستی جلوه خاصی به آن بخشیده است که می توان بعد از میناکاری آن را محبوب ترین گزینه بین خریداران هدایای تبلیغاتی به شمار آورد.

برخی از افراد دوست دارند که هدایای تبلیغاتی مذهبی دریافت کنند یا برای ارائه هدایای تبلیغاتی مناسب به دنبال این دست هدایا باشند. بسیار خوب! بازار مینا برای این دست هدایا هم برای شما پیشنهاد های ویژه ای دارد. بسته به اینکه هدف شما چه قشر یا چه گروهی باشند، هدایای مذهبی سنتی مختلفی نیز وجود دارند که هم برای تبلیغ و هم برای ارزشمند تر کردن هدیه ارائه می شوند.برخی از این هدایا در مناسبت های خاص به مشتریان و افراد موجود در یک ارگان یا شرکت خاص ارائه می شوند. پس در زمان سفارش این دست از هدایا به مناسبت مورد نظر توجه داشته باشید. برخی از افراد دوست دارند تا یک قاب مزین شده به ون یکاد به همراه یک بشقاب میناکاری شده یا یک تندیس مذهبی مزین به نام الله را به عنوان هدایای تشویقی ارائه کنند. این دست هدیه ها با منظور تکریم افراد برای پیروزی در یک مسابقه خاص ( مانند حفظ قرآن کریم، یا مسابقات ورزشی و فرهنگی) می تواند مناسب باشد. مزیت اصلی این دست هدایا نیز محبوب بودن شان در میان افراد مختلف است. چه کسی را سراغ دارید که مثلا از یک قاب وان یکاد زیبا با خط زیبا و یک هدیه میناکاری شده در کنار آن ذوق زده نشود؟ البته هدایای دیگری هم در این قالب وجود دارند که می توانید به طور عمده سفارش داده و در اسرع وقت آنها را تهیه کنید.

خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان در قالب چوب در ترکیب با هنر ملیله کاری یا مینا کاری ارائه می شوند. مثلا برخی از هدایا شامل یک تندیس با یک طرح خاص و یک بشقاب مینا کاری شده است؛ تا به هرروی از سادگی هدیه مورد نظر کاسته، و زیبایی دو چندانی به آن بیفزاید. البته، نه اینکه هدایای میناکاری یا ملیله و دیگر مواردی که راجع به آنها در این مطلب بحث شد نمی توانند در نوع خود کامل باشند. اما با توجه به اینکه هدایای ترکیبی مینا و چوب با یکدیگر بسیار باب شده اند، خیلی از سازمان ها و ارگان ها ترجیح شان بر خرید چنین هدایایی می باشد.

در هر صورت اهمیتی ندارد که هدف شما از خرید هدایای تبلیغاتی در لرستان چه باشد. شما می توانید با به خرج دادن خلاقیت، سلیقه و دریافت شناخت کافی از ارزش و اعتبار صنایع دستی آنها را برای یک مناسبت مذهبی خاص، تکریم مشتریان، تکریم افراد پیروز در یک مسابقه یا برای هدیه های سازمانی تهیه کنید. این هدایا با کیفیت و قیمت مناسب از بازار مینا قابل تهیه اند.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 2 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
هدایای تبلیغاتی در لرستان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)