فروش عمده قلم زنی

فروش عمده قلم زنی اصفهان برای تهیه هدایای تبلیغاتی سازمانی و شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت خرید عمده قلم زنی اصفهان کمتر از نمونه های قرار گرقته در فروش محصولات قلم زنی روی مس می باشد. شما می توانید انواع ظروف مسی قلمزنی شامل قاب قلم زنی مسی , بشقاب قلمزنی , گلدان قلمزنی و … را انتخاب کرده و در هر تیراژی سفارش دهید. فروش عمده بشقاب قلمزنی در جعبه های مخملی و یا قاب های پی وی سی از بیشترین استقبال برای ارگان های دولتی و خصوصی برخوردار بوده است. برای اطلاع از قیمت فروش عمده قلمزنی فلزی می توانید با همکاران ما در فروشگاه تماس برقرار کنید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

خرید عمده و اینترنتی ظروف قلمزنی اصفهان

فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان مرکز فروش عمده قلمزنی اصفهان با تنوع گسترده در جنس، طرح و نقش، نوع ظروف و نوع قلمزنی برجسته، نیم برجسته، مشبک و غیره با قیمت هایی استثنایی به سراسر کشور ارسال دارد. تمامی محصولات دارای جنس مرغوب هستند که شما را از لحاظ کیفیت و مرغوبیت آسوده خاطر می سازند. همین حالا تماس بگیرید.

قلم زنی اصفهان

فروش عمده قلمزنی

فروش عمده قلمزنی اصفهان بواسطه نقش و نگار بسیار ماندگار و مقاوم بر روی ظروف فلزی مثل مسی، نقره ای، برنجی و روی در اصفهان زیاد اتفاق می افتد که دلیل آن فقط ماندگاری نیست بلکه طرح و نقوشی که بر روی آن پیاده می شود اعم از سرزمینی، تجویدی و طبیعت گرا همگی اصالت و قدمتی چند هزار ساله دارند. بازار قلم زنی تهران عرضه کننده محصولات دست ساز تولید شده در نصف جهان است. هنگامی که گذری به بازار اصفهان بزنید صدای ضربه خوردن چکش بر روی ظروف فلزی به گوش می رسد که حس جریان داشتن و زنده بودن هنرهای اصیل ایرانی را در جان و روح ما تزریق می کند که شاید شنیدن این صدا برای افراد عادی (که البته کمتر پیش می آید کسی به صنایع دستی اصیل ایرانی از هر نوع علاقه ای نداشته باشد) خسته کننده باشد، اما برای هنرمندان و هنردوستان قطعا تسلی دهنده ذهن است.

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید عمده قلم زنی

خرید عمده قلم زنی از طرف سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی برای هدایای سالیانه انجام می گردد. فروش عمده قلمزنی اصفهان که به عنوان مهد هنرهای صنایع دستی ایران شناخته می شود بیشتر از هر شهر دیگری است که دلیل آن نیز وجود هنرمندان و اساتید مشهور هنر قلم زنی روی مس در این شهر است که یا به شکل مستقیم و یا به صورت نظارتی و غیر مستقیم در روند ساخت ظروف قلمزنی دخیل هستند و همین امر تضمین کننده کیفیت و مرغوب فروش قلمزنی اصفهان است. در حال حاضر بازار مینا مفتخر است که به عنوان مرکز فروش قلمزنی اصفهان توسط عموم مردم برگزیده شده که این افتخار را مدیون فروش ظروف قلمزنی در انواع مختلف و به شکل ظروف گوناگون با قیمت مناسب است که به همین دلیل رضایت خاطر شما عزیزان را در پی داشته است.

فروش عمده قلمزنی اصفهان

قاب قلم زنی مسی

تنوع طرح قابهای قلم زنی اصفهان باعث شده عموم سلیقه های مشتریان پوشش داده شود. فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان برترین و کامل ترین فروشگاه قلم زنی اصفهان و ایران، با توجه به گسترش و حمایت بیشتر از صنایع دستی و حتی خرید آنها توسط گردشگران سراسر دنیا، به جهت حمایت از این هنر، اقدام به وارد کردن کلیه این محصولات به سبد فروشگاهی خود نموده که همه آنها از اختلاف قیمت زیادی با سایر رقبا برخوردار هستند.خرید قلم زنی اصفهان بسادگی از طریق سایت و اپ فروشگاه امکان پذیر است. فروش عمده قلمزنی اصفهان از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان نه تنها از تخفیف بسیار زیاد برخوردار است بلکه می توانید در مواردی طرح یا پرتره یکی از عزیزان یا افراد برگزیده مسابقات و جشنواره ها را به ما بدهید تا به عنوان هدیه ای بسیار نفیس و ماندگار و قیمتی فوق العاده مناسب برای شما آماده کنیم. قیمت تابلو مسی دست ساز با توجه به سایز , کیفیت قلم و قاب آن محاسبه می گردد.

معمولا قیمت تابلو مسی برجسته نسبت به نمونه های ساده موجود در بازار بیشتر است. تمامی ظروف قلمزنی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان دارای طرح و نقش های سرزمینی (تصاویر مربوط به شاهنامه و امثالهم)، نقش های طبیعت و نمادی و مذهبی (مثل گل و مرغ، ختایی، اسلیمی، حیوان و درخت و غیره) و نقش های تجویدی (مثل آیه وان یکاد یا سایر آیه های قرآنی و یا طرح های دارای قرینه) هستند و لذا تنوع انتخاب بسیار بالایی دارید. قلم زنی اصفهان نمونه بی نظیر پیاده سازی هنر بر روی فلز مس می باشد. قیمت تابلو قلم زنی اصفهان نسبت به محصولات لوکس موجود در بازار تفاوت زیادی ندارد و شما می توانید برای زیبایی بیشتر و چیدمان فضای دکوری منزل یا دفتر کار خود از آن بهره ببرید.

فروش عمده بشقاب قلمزنی

فروش عمده بشقاب قلمزنی بدلیل جعبه دار بودن و یا قرار گرفتن در انواع قاب های پی وی سی از استقبال خوبی برای خرید های سازمانی برخوردار بوده است. همچنین در برخی موارد فروش عمده قلمزنی اصفهان با هدف خرید نقوش سه بعدی یا برجسته کاری توسط مشتریان است و گاهی اوقات نیز ترجیح مشتریان به خرید نقوش ریز و پرکار و یا نیمه برجسته کاری است که تمامی این موارد در فروشگاه بازار مینا قابل دسترس هستند. اما ویژگی ممتاز بازار مینا در زمینه فروش تمامی محصولات خود به صورت تکی یا عمده این است که همراه تمامی آنها شناسنامه محصولات نیز قرار داده می شود که شامل مشخصات ظاهری و نام محصول، نام استاد یا اساتید سازنده، تاریخ ساخت، محل ساخت، وزن و جنس بکار رفته است، ضمن اینکه ضمانت نامه کیفی محصول نیز قرار داده شده است که این مورد برای فروش عمده قلمزنی اصفهان نیز صادق است. فروش بشقاب قلم زنی اصفهان بصورت کلی و جزئی از طریق سایت و اپ فروشگاه امکان پذیر است. برای دریافت قیمت عمده بشقاب قلم زنی مسی می توانید با همکاران فروش ما تماس بگیرید.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

قیمت فروش ظروف قلمزنی برجسته

قیمت قلم زنی اصفهان با توجه به کیفیت محصولات در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه تعداد زیادی از مراکز فروش قلم زنی در سراسر کشور وجود دارند لزوم شناخت و تشخیص مرغوبیت ظروف قلمزنی شده بسیار حائز اهمیت است تا بتوانید با نگهداری مناسب تا ده ها سال بدون افت کیفیت و از بین رفتن نقوش از آنها استفاده کنید. ظروف قلمزنی ارزش هنری دارند که کار دست باشند و به همین دلیل نقوش و طرح های بکار رفته بر روی ظروف به یک شکل نیست. همچنین به بخش های لحیم شده هم دقت کنید که بسیار با کیفیت و بدون هیچ ایرادی باشند. پشت یا روی کار قیر نچسبیده باشد و کاملا با دست کشیدن بر روی آن چنین حسی پیدا کنید. همچنین نباید در اثر ضربه چکش هیچ قسمتی سوراخ شدگی داشته باشد.قیمت ظروف قلم زنی اصفهان بر اساس تعداد و نوع هر اثر در نظر گرفته می شود. فروش عمده قلمزنی فلزی شامل تخفیف های ویژه می گردد. فروش محصولات قلم زنی روی مس اصفهان بجای کالای لوکس خارجی , در بین علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی جایگاه ویزه ایی دارد.

خرید عمده قلمزنی

خرید عمده قلمزنی از کلکسیون ظروف و صنایع دستی قلمزنی اصفهان بیسار دلنشین و مطمئن می باشد. مطابق آنچه گفتیم همه آنها دارای شناسنامه ساخت و ضمانت نامه کیفی هستند که در فروش عمده قلمزنی اصفهان و حتی تکی خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهند شد. با نگاهی به لیست محصولات متوجه تنوع عظیم آن خواهید شد که همگی از قیمت بسیار خوبی برخوردار هستند. برخی از این ظروف عبارتند از:

  • گلدان قلمزنی اصفهان
  • تابلو قلمزنی اصفهان
  • قاب قلمزنی اصفهان
  • سماور قلمزنی اصفهان
  • مجمع و سینی قلمزنی
  • شکلات خوری
  • کاسه
  • کشکول
  • تنگ
  • سرویس های نوشیدنی جات مثل چایی، شربت و غیره
فروش عمده قلمزنی اصفهان

ظروف مسی قلمزنی

ظروف مسی قلمزنی تنوع بالایی دارند. البته توجه داشته باشید که تنوع محصولات در فروش عمده قلمزنی اصفهان، تنوع طرح و نقش و نوع هنر به کار رفته مانند برجسته یا سه بعدی، نیمه برجسته، برجسته از پشت یا رو و غیره را نیز شامل می شود. فروشگاه صنایع دستی بازار مینا با فروش عمده قلمزنی اصفهان نه تنها نیاز و انتظار شما را از یک ظرف قلمزنی شده با کیفیت، مرغوب و با قیمت مناسب رفع می کند بلکه از لحاظ تنوع و زیبایی فراتر از سطح تصور شما ظاهر شده است. فروش محصولات قلم زنی روی مس بصورت آنلاین برای تمام کشور در نظر گرفته شده است.

فروشگاه اینترنتی قلم زنی

فروشگاه اینترنتی قلم زنی اصفهان متنوع ترین محصولات دست ساز هنری را به مشتریان خود در هر کجای کشور عرضه می دارد. از بین صنایع دستی اصفهان قلمزنی فروش فوق العاده ای داشته که یکی از دلایل آن زیبایی بی نظیر و دیگری دوام فوق العاده است که در کنار قیمت بسیار مناسبی که در بازار مینا مشاهده می کنید قطعا ظروف جایگزین عالی برای ظروف چینی و یا محصولات خارجی تزئینی هستند. اگر تا بحال قدرت صنایع دستی را در تزئین و زیباسازی فضای خود امتحان نکرده اید، پس از استفاده و تأثیر آن در فضای داخلی خود و مقایسه آن با کالاهای خارجی متوجه تفاوت چشمگیر آن خواهید شد. قیمت فروش عمده قلمزنی اصفهان و به طور کلی فروش این نوع صنایع دستی وابسته به چندین عامل است که در نهایت قیمت مورد نظر تعیین می گردد که در این بخش برای آشنایی بیشتر شما عزیزان مطرح می کنیم. اما قبل از آن توجه داشته باشید که مزیت خرید آنلاین به امکان مقایسه راحت قیمت ها، اعتبار مراکز فروش و مقایسه میزان رضایتمندی مشتریان است که با مقایسه فروشگاه بازار مینا به خوبی متوجه تفاوت فاحش آن خواهید شد.

مهمترین عامل بر قیمت فروش عمده قلمزنی اصفهان و حتی فروش تکی، جنس فلز بکار رفته مانند نقره یا مس بودن، برنج یا روی بودن و غیره بستگی دارد و همچنین در جنس مشابه مرغوبیت و میزان خلوص نیز مطرح است. طرح و نقش و ظرافت کاری نیز عامل بسیار تأثیرگذاری است که تمامی ظروف قلم زنی شده در فروشگاه بازار مینا، نقوش برجسته و نیمه برجسته، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که البته هر چقدر نقوش حکاکی شده ریزتر و بیشتر باشند ارزش مادی و هنری آن نیز بالاتر می رود.

نوع نقوش نیز تأثیرگذار هستند و همانطور که گفتیم بازار مینا این فرصت را فراهم کرده تا در فروش عمده قلمزنی اصفهان، سفارشات درج چهره و پرتره اشخاص نیز بر روی ظروف با جنس انتخابی شما پذیرش کند که قطعا قیمت بالاتر ولی همچنان مقرون به صرفه و رقابتی خواهند داشت. برخی از محصولات بر روی شناسنامه آنها نام اساتید برجسته این هنر مثل قاسمی، بهرام الیاسی، سید محسن احمدی و غیره به چشم می خورد که نشان از مرغوبیت و کیفیت بسیار بالای ظروف قلمزنی شده است که می توانید برای کاهش هزینه ها محصولاتی را از ما خریداری کنید که توسط شاگردان مطرح اساتید برجسته قلمزنی ساخته شده اند. فروش عمده قلمزنی اصفهان توسط فروشگاه بازار مینا قطعا گام بلندی در ترویج استفاده از محصولات و صنایع دستی ایرانی به عنوان ظروف تزئینی خواهد بود که نه تنها زیبایی و اصالت بی بدیلی دارند بلکه از لحاظ هزینه خرید نیز بسیار مقرون به صرفه خواهند شد.

با توجه به اینکه مشتریان فروشگاه صنایع دستی اصفهان از سراسر کشور هستند و اکثر سفارشات به صورت خرید عمده هستند، این امکان فراهم شده تا برای راحتی بیشتر شما عزیزان و همراهان همیشگی بازار مینا، در هر روز و ساعتی از هفته امکان ثبت سفارش داشته باشید. فروشگاه صنایع دستی اصفهان که با هدف کسب رضایت شما عزیزان از ابتدای فعالیت خود در این حوزه قدم نهاده، در راستای حفظ این رضایت، علاوه بر ارائه تخفیف های ویژه در فروش عمده قلمزنی اصفهان، به مشتریان همیشگی خود تخفیف های بیشتر و مخصوصی ارائه می کند. کار انجان شده بر روی هر اثر زمان خاصی می طلبد و بر این اساس بطور مثال قیمت تابلو قلم زنی گل و مرغ می توانند برای هر اثر متفاوت باشد.

تمامی سفارشات همراه با بسته بندی شکیل، ضمانت نامه کیفی و شناسنامه محصولات در اسرع وقت به اقصی نقاط کشور ارسال می گردند و از این حیث جای هیچ گونه نگرانی نیست. ضمنا در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره دارید، می توانید با شماره های درج شده در انتهای همین پست تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره های رایگان کارشناسان واحد فروش ما در هر ساعتی از شبانه روز استفاده کرده و بهترین محصولات را مطابق با نیاز و هدف خود خریداری نمایید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 2 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده قلمزنی اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)