تابلو میناکاری تهران

تابلو میناکاری تهران نمونه ایی از محصولات تزئینی و دیوار کوب تولید شده در اصفهان است که به سفارش مشتریان برای هموطنان عزیز در پابتخت ارسال می گردد. خرید تابلو میناکاری تهران و سفارش انواع طرح های آن بسادگی از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان قابل انجام است. فروش تابلو میناکاری تهران در هر تعدادی با تخفیف های ویژه فروشگاه برای مشتریان سراسر کشور در نظر گرفته شده است. طرح های مختلف تابلو میناکاری شده زیباست و برای عموم سلیقه ها را تولید می شود. شما می توانید برای تهیه قاب میناکاری اصفهان در تهران و سایر شهرهای کشور با همکاران واحد فروش تماس گرفته و اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

قاب میناکاری تهران

قاب میناکاری قیمت ارزانی داشته و علاوه بر استفاده شخصی به عنوان هدیه برای دوستان و اقوام مناسب است. طرح های استفاده شده در قاب میناکاری اصفهان از نقوش سنتی ایرانی الهام گرفته است. نقاشی ظروف میناکاری شده گاملا با دست و توسط هنرمندان با ذوق نصف جهان انجام می شود. قیمت تابلو میناکاری شده با توجه به سایز و کیفیت کار انجام شده بر روی آن در نظر گرفته می شود. خرید تابلوی میناکاری برای مشتریان گرامی در تهران و سایر شهرهای کشور از طریق سایت و اپ صنایع دستی اصفهان در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است. استفاده از قاب میناکاری جلوه زیبایی به محیط پیرامون شما خواهد بخشید.

فروش تابلو میناکاری در تهران

خرید تابلو میناکاری تهران

شما برای خرید تابلو میناکاری تهران می توانید از فروشندگانی که فروش ظروف میناکاری در تهران بر عهده دارند یکی از انواع مدل های تابلو را خریداری کنید. هر یک از تابلوهایی که در فروشگاه های صنایع دستی به فروش می رسد ویژگی ها و ابعاد مختلفی دارد که شما زمان خرید باید به آنها توجه داشته باشید. یکی از فروشندگانی که فروش تابلو میناکاری در تهران را بر عهده دارد و شما می توانید به صورت اینترنتی هم از آن خرید خود را انجام دهید فروشگاه صنایع دستی اصفهان می باشد. در این فروشگاه انواع تابلوهای میناکاری به فروش می رسد و به همین دلیل است که از آن به عنوان مرکز فروش میناکاری در تهران نام می برند. اگر شما می خواهید تعداد زیادی از تابلوهای میناکاری را خریداری کنید و با بهترین قیمت آنها را تهیه نمایید می توانید خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید. خرید اینترنتی تابلو مینا کاری از طریق اپلیکیشن فروشگاه شامل تخفیف های ویژه می باشد.

اپلیکیشن صنایع دستی

فروش تابلو میناکاری تهران

فروش تابلو میناکاری تهران به منظور استفاده شخصی و با هدیه به دوستان از استقبال خوبی برخوردار بوده است. بدون شک بسیاری از شما با یکی از تابلوهای زیبا و شیک دیوار منزل و یا محیط اداری خود را زیباتر می سازید. زمانی که این تابلو را از میان صنایع دستی متنوع انتخاب کنید زیبای دکوراسیون دیوارهای شما بسیار افزایش پیدا می کند. شاید برای برخی از شما این سوال به وجود آید که تابلوهای میناکاری را چگونه طراحی و تولید می کنند، بر همین اساس فروشندگان فروش تابلو میناکاری در تهران نحوه تولید این تابلوها را در ادامه به شما معرفی می کنند تا شما اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.تابلو بشقاب میناکاری طرح های متفاوتی در قالب مشخص مینایی دارد. مراحل تولید تابلوهای میناکاری به شرح زیر است :

  • زیرساخت میناکاری

در ابتدا استادکار تمامی ورق های مس را در اندازه و ابعاد دلخواه برش می دهد. در واقع برش این ورق ها به اندازه های تابلو بستگی دارد که برخی از آنها در اندازه های بزرگتری تولید می شوند و برخی از آنها هم اندازه های کوچکتری دارند. فردی که خمکاری ورق ها را انجام می دهد به خوبی می تواند ورق های بریده شده را روی دستگاه محکم کند و لبه های آن را بریده و صاف نماید. بعد از این مرحله با استفاده از قالب های چدنی هر یک از طرح هایی که روی تابلو باید اجرا شود را طراحی می کنند. بیشتر تابلوهای میناکاری به شکل مستطیل و یا مربع می باشد. شما می توانید هر یک از انواع آن را در فروشگاه فروش تابلو میناکاری در تهران مشاهده کنید و هر یک را که مایل هستید خریداری نمایید.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی
  • چکش کاری ظروف میناکاری

مرحله بعد چکش کاری بشقاب تابلو  می باشد که در این مرحله استادکار بشقاب تابلوها را بر اساس طرح مشخصی چکش کاری می کند این کار زیبایی و استحکام بالایی به آن خواهد داد. برجستگی و فرو رفتگی هایی که روی تابلوهای میناکاری باید حک شود بسیار ظریف است و استادکار در این زمینه از آنجایی که تخصص بسیار زیادی دارد آن را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. بعد از اینکه کار چکش کاری بر روی بشقاب ها و یا ظروف مینا انجام شد , آماده لعاب کاری می شوند. بیشتر ورقه هایی که برای میناکاری مورد استفاده قرار می گیرند از جنس مس می باشد، اما باید بدانید که به دلیل هزینه زیاد این ورقه ها , تولید کنندگان از ورقه های مسی با ضخامت ها و وزن های متفاوت استفاده می کنند. قیمت فروش تابلو میناکاری در تهران نیز به کیفیت محصولات وابسته می باشد.

  • لعاب کاری ظروف میناکاری
 

شما زمانی که از فروشندگان فروش تابلو میناکاری در تهران در مورد مهمترین مرحله ساخت تابلوها سوال بپرسید, شاید آنها این مرحله را به شما معرفی کنند. البته باید بدانید که تمامی مراحل تولید مهم بوده و به هم وابسته می باشند. در واقع باید بدانید لعاب دادن در ساخت تابلوهای میناکاری اهمیت بسیار زیادی دارد. اما یکی از نکاتی که در این مورد باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید این است که، سطح تابلو را به خوبی پاک کنید تا آلودگی روی آن وجود نداشته باشد. استادکاران برای اینکه آلودگی روی تابلوهای میناکاری را به طور کلی از بین ببرند از ماده های اسیدی استفاده می کنند. این ماده خاصیت پاک کنندگی دارد و تنها برای تابلوهای میناکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلو میناکاری شده

بشقاب تابلو میناکاری شده بعد از اینکه با ماده اسیدی تابلوها به خوبی تمیز شود باید به قسمت لعاب دادن منتقل کنند. استادکارانی که این وظیفه را برعهده دارند به خوبی تابلوها را لعاب می دهند و یکی از مهمترین اقدامات شان این است که، چندین بار مرحله لعاب دادن را روی تابلو به اجرا در می آورند. لعاب دهی تابلوها را با دقت و ظرافت بسیار زیادی انجام می دهند تا تابلو زیبایی بی نظیری داشته باشد. زمانی که شما تابلو ار روی دیوار می زنید تنها همین ویژگی آن است که درخشش و رنگ زیبای آن را نشان می دهد. لعاب کاری نیز در قیمت فروش تابلو میناکاری در تهران تاثیر بالایی دارد.

  • نقاشی تابلو میناکاری

بعد از اینکه لعاب به کار رفته شده روی تابلو به خوبی درخشش لازم را به دست آورد باید خوبی مستحکم شود. اکنون مرحله نقاشی تابلوها فرا می رسد که زیبایی تابلوها در این مرحله تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. دست های هنرمند استادکار در این مرحله بسیار دخیل است که شما باید بدانید هر چه هنر بیشتری در این مرحله کار رود هزینه و قیمت آن آثار تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. برای خلق طرح های زیبا بر روی تابلوهای میناکاری از رنگ های مخصوص میناکاری روی مس بهره برده می شود. استادکاران میناکاری طرح های سنتی زیبایی بر روی انواع ظروف مینا نقاشی کرده، و از این طریق مشتریان زیادی در سراسر کشور دارند.فروش تابلو میناکاری در تهران بسادگی از فروشگاه مرکزی اصفهان انجام می گردد. شما هم می توانید به سایت اینترنتی بازار مینا مراجعه کنید و در بین مدل های متنوع یکی از زیباتری مدل های آن را انتخاب کنید.

  • کوره میناکاری

بعد از اینکه رنگ های تابلو را روی آن زدند، استادکاران برای اینکه زیبایی بیشتر به تابلو ببخشند آن را روی بخار قرار می دهند. این بخار همان کوره ای می باشد که باید تابلو را روی آن قرار دهند تا زیبایی و استحکام بیشتری به دست آورد. مواد اسیدی که در کوره وجود دارد به خوبی آلودگی ها و رنگ های ناهماهنگ روی تابلو را از بین می برد و بر همین اساس تابلو بسیار زیباتر می گردد. قاب میناکاری قیمت های متفاوتی داشته و شما قبل از خرید این تابلوها می توانید با همکاران فروش ما مشورت کنید تا بهترین نمونه ها را به شما معرفی نمایند. طرح های در نظر گرفته شده برای فروش تابلو میناکاری در تهران بر اساس سلیقه مشتریان می باشد.

قاب میناکاری اصفهان

فروشندگانی که فروش تابلو میناکاری در تهران را بر عهده دارند زمان خرید و فروش این نوع از صنایع دستی به بسیاری از نکات مهم توجه می نمایند و این نکات را هم به مشتریان خود اعلام می کنند. شما برای خرید این محصول باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به خرید تابلو میناکاری در انواع متفاوت نمایید. برخی از این نکات عبارت می باشد از :

  • اندازه تابلو میناکاری

برخی از تابلوها در اندازه های بزرگی طراحی می شوند که آنها را بیشتر برای دیوارهایی که متراژ زیادی دارند خریداری می کنند. بر همین اساس شما زمان خرید این تابلوها باید به اندازه و متراژ دیوار خود دقت بسیار زیادی داشته باشید. اگر شما می خواهید به عنوان هدیه تعداد زیادی از این تابلوها را خریداری کنید باید اندازه های کوچکتر آن را تهیه نمایید. برخی از آنها که در اندازه های کوچک طراحی می شوند بدون شک برای هدیه دادن مناسب هستند و همچنین قیمت مناسبی هم دارند.

  • قیمت تابلو میناکاری

بدون شک در خرید هر نوع صنایع دستی که شما می خواهید تهیه کنید باید به قیمت آن هم توجه زیادی داشته باشید. بنابراین زمان فروش تابلو میناکاری در تهران بهتر است به خوبی قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید تا در بین انواع مدل های آنها یکی را که با بودجه شما هماهنگی بیشتری دارد را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. برخی از آنها که هزینه بیشتری دارند هم در اندازه های بزرگ تری طراحی شده اند و هم اینکه ظرافت بسیار بیشتری روی آنها به کار رفته است. فروشگاه اینترنتی تابلو میناکاری در تهران انواع قیمت های تابلو را در کنار محصول درج کرده است تا شما آنها را به خوبی مورد مشاهده قرار دهید.

  • ظرافت قاب میناکاری

یکی از دیگر نکاتی که زمان خرید و فروش تابلو میناکاری در تهران به آن دقت بسیار زیادی می شود ظرافت به کار رفته شده در تابلو ها می باشد. برخی از تابلوهای میناکاری که شما می خواهید خریداری کنید با دقت بسیار زیادی طراحی شده است که بدون شک استاد کار روی طراحی آن زمان زیادی را گذاشته است، به همین دلیل هزینه بالاتری هم از شما دریافت می کند. برخی از آنها هم تا حدودی به آسانی طراحی شده و اندازه کوچکتری هم دارد، به همین دلیل برای خرید آنها نیازی نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید.

خرید اینترنتی تابلو مینا کاری

خرید اینترنتی تابلو مینا کاری برای مشتریان مزیت های زیادی مانند صرفه جویی در زمان دارد. شما اگر به تمامی نکات و ویژگی های تابلوی مینا کاری دقت داشته باشید بدون شک می توانید بهترین و زیباترین آن را برای طراحی دکوراسیون مد نظر خود خریداری کنید. اگر به خوبی در مورد خرید این محصول نمی توانید تصمیم گیری کنید بهتر است با فروشندگانی که فروش تابلو میناکاری در تهران را بر عهده دارد مشورت نمایید تا بهترین نمونه ها را به شما بر اساس خواسته تان معرفی نمایند.

Minakari Panel of Tehran

An enameled frame is a popular handicraft which can be bought in Tehran. It is a special handmade product of Isfahan which has a lot of fans. You can buy this fabulous item at a reliable handicrafts store. Moreover, you can be sure of the quality and originality of this Minakari panel.

Minakari Panel of Tehran
One of the ornamental products which is produced in Isfahan and is sent to Tehran is a Minakari panel of Tehran. If you want to buy this handmade product, you can take a look at various handicrafts at BazareMina online Market. You are able to take advantage of discounts at this market by ordering your favorite item. Different designs can be seen on this Minakari panel for people who want to buy it depending on their taste and budget. If you want to give a gift to someone who is important to you, you can buy this enameled frame in Tehran as the capital city of Iran.

Enameled Frame of Tehran
The price of this Minakari panel is cheap so most people can afford it. The designs used in this enameled frame are taken from Iranian traditional patterns and they can attract the attention of every viewer. Drawings painted on Minakari dishes are made by hand and innovation of professional masters of this art. The price of an enameled panel of Isfahan which can be bought in Tehran is calculated based on its size and quality. If you like to buy a Minakari frame with the highest quality, you can visit the website or application of BazareMina online Market. Moreover, you can buy your favorite handicraft 24/7 to bring an exquisite feeling to your atmosphere.

Buying Minakari Frame
Every Minakari frame has some designs and features which attract the attention of people. You can select an enameled panel with different sizes based on your taste, budget and purpose. There are a lot of well-known Minakari workshops in Isfahan which send their products to Tehran for enthusiasts. It is possible to decorate your walls or showcases at home or office with this Minakari panel. BazareMina online Market is a reputable place to buy a variety of handmade products.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
4 based on 8 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش تابلو میناکاری در تهران
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)