انواع صنایع دستی

بهترین صنایع دستی ارزان قیمت در تهران با طرح اقتصادی

صنایع دستی ارزان در تهران

صنایع دستی اقتصادی

خرید صنایع دستی ارزان در تهران برای استفاده شخصی و همچنین تهیه هدایای مناسبتی مورد استقبال علاقه مندان به کالای ایرانی قرار گرفته است. صرف هزینه ایی قابل قبول برای خرید صنایع دستی اقتصادی کاملا معقول بوده و می تواند جایگزین خوبی برای کالای غیر ایرانی باشد.

فروش صنایع دستی ارزان از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه برای عموم مشتریان از هر کجای کشور امکان پذیر است. در صورتی که قصد آشنایی و سفارش بهترین صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان را دارید، با ما همراه شوید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

صنایع دستی ارزان قیمت تهران

صنایع دستی ارزان در تهران

بهترین فروشگاه صنایع دستی در تهران

صنایع دستی ارزان قیمت در تهران برای استفاده شخصی و همچنین خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی سفارش داده می شود. خرید صنایع دستی اقتصادی به سازمان های دولتی کمک می کند تا برای افراد بیشتری سفارش دهند.

بازار فروش صنایع دستی ارزان در تهران نه تنها بصورت فیزیکی،بلکه از طریق فضای مجازی هم محیا می باشد. ما شما را با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و اقتصادی آشنا می کنیم

اپلیکیشن صنایع دستی

صنایع دستی ارزان در تهران

صنایع دستی ارزان قیمت از جدیدترین محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان می باشند. بسیاری از سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور به دنبال این هستند تا با خرید محصولات هدایای تبلیغاتی و تندیس های مناسبتی و بطور کلی صنایع دستی اصفهان در تهران هزینه های بازاریابی و تبلیغات خود را تا حد زیادی کاهش دهند و تأثیرگذاری بیشتری روی مشتریان داشته باشند.

صنایع دستی ارزان قیمت برای مصارف شخصی کسانی که می خواهند دکوراسیون منزل و محل کار خود را با ظروف صنایع دستی تزئین کنند، یا سازمان و ارگان هایی که می خواهند با کاهش هزینه های خود، کالاهایی با کیفیت و لوکس خریداری کنند، گزینه بسیار مناسبی است.

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که بهترین و ارزان ترین فروشگاه صنایع دستی در تهران کجاست؟ این محصولات در انواع مختلف در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به فروش می رسند.

 

صنایع دستی ارزان قیمت تهران

صنایع دستی ارزان در تهران

فروش صنایع دستی ارزان

امروزه هدایای تبلیغاتی صنایع دستی و تندیس های مناسبتی به طور کامل به جای روش های سنتی استفاده می شوند که هزینه های بالایی برای شرکت های مختلف ایجاد می کردند. شما می توانید با خرید عمده هدایای تبلیغاتی از تخفیف های ویژه برخوردار شوید و در واقع صنایع دستی طرح اقتصادی خریداری کنید. موردی که باید به آن توجه داشت وجود صنایع دستی بی کیفیت و ارزان است.

در واقع در بسیاری از مواقع ارزان بودن صنایع دستی ساده و ارزان، کیفیت پایین آنهاست و این دقیقا برخلاف هدف اصلی این سازمان ها برای خرید یک هدیه تبلیغاتی مناسب و با کیفیت می باشد. اما متأسفانه شرکت های مختلف از این موضوع اطلاعی ندارند و تصور می کنند صرفا قیمت پایینتری برای فروش محصول پیشنهاد شده است.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

فروشگاه صنایع دستی اصفهان این وعده را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولات صنایع دستی ارزان قیمت از کیفیت خوبی برخوردار هستند و می توانند با خرید آنها در هزینه های سازمانی خود صرفه جویی زیادی کنند. کیفیت و ماندگار تمامی محصولات تضمین شده است و هیچ نگرانی بابت آن وجود نخواهد داشت.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان انواعی از صنایع دستی ارزان قیمت را در نظر گرفته تا خریداران محترم بتوانند برای مصارف شخصی، کادو دادن و یا هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی استفاده کنند. قیمت مناسب، کیفیت بالا و تنوع بسیار عالی ویژگی این نوع محصولات هستند که نظیر آنها را بندرت می توان پیدا کرد.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت که قیمت مناسبی دارند در انواع مختلف آماده عرضه و فروش هستند و مشتریان می توانند بسته به نیاز و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نمایند. در ادامه به این محصولات اشاره می کنیم:

تماس با فروشگاه بازار مینا

صنایع دستی ارزان در تهران

  • انواع هدایای تبلیغاتی به همراه قاب : هدایای تبلیغاتی مختلف به شکل قاب و همراه با بسته بندی عرضه می شوند. بسته به سلیقه و هدف مشتریان می توان جنس قاب را از انواع مختلف چوب، PVC و یا حتی پلاستیک ساخت. انواع چوبی به دو نوع ساده و شبکه بری شده نیز تقسم بندی می شوند که هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

طبیعتا مدل های پلاستیک فشرده قیمت مناسبتری دارند و انواع قاب چوبی ساده با قیمت مناسبتری نسبت به چوب های تزئین کاری شده به فروش خواهند رسید. نکته بسیار مهم کیفیت بالای متریال بکار رفته در هر یک از آنهاست و تنها بسته به سلیقه و نیاز خود می توانید از مدل های اقتصادی خرید کنید.

  • تندیس های مناسبتی : تندیس های مناسبتی صنایع دستی یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هستند. این تندیس ها از یک بخش چوبی که الیاف چوبی نازک برش داده شده با لیزر هستند به همراه یک بخش دیگر که ظروف مختلف صنایع دستی است تشکیل شده اند. ظروف مختلف مسی و سفالی میناکاری شده، خاتم کاری، فیروزه کوبی و مس و پرداز از انواع ظروفی هستند که برای ساخت تندیس ها استفاده می شوند.

بهترین صنایع دستی با قیمت اقتصادی

علاوه بر نوع ظروف، سایز آنها نیز بر روی قیمت تندیس تأثیر می گذارد. جنس چوب و وجود لایه پلکسی طلایی رنگ روی قیمت نهایی تندیس ها اثرگذار هستند.صنایع دستی ارزان قیمت در تندیس ها با انتخاب ظروف با سایز کوچکتر و بخش چوبی ارزانتر و بدون لایه پلکسی طلایی رنگ قابل تولید می باشد.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان آماده است تا هر گونه تغییر مدنظر شما را برای کاهش قیمت این محصولات و مقرون به صرفه تر کردن آنها انجام دهد.

  • ظروف میناکاری روی مس : یکی دیگر از صنایع دستی ارزان قیمت اصفهان ظروف میناکاری است. کسانی که برای مصارف شخصی و یا سازمانی خود قصد خرید صنایع دستی ارزان قیمت دارند می توانند به جای خرید میناکاری برند مرتضی اسماعیلی، سایر برندها را خریداری کرده و یا از محصولات تولیدی فروشگاه صنایع دستی اصفهان انتخاب نمایند.

طبیعتا برنددار بودن ظروف میناکاری قیمت آنها را افزایش می دهد. شما علاقه مندان می توانید با خرید ظروف میناکاری صنایع دستی ارزان قیمت ، کیفیت مدنظرتان را داشته باشید و در مقابل قیمت کمتری هم پرداخت نمایید.

  • ظروف میناکاری روی سفال : ظروف میناکاری روی سفال جزو صنایع دستی ارزان قیمت و البته با کیفیت مناسب دسته بندی می گردد. ظروف سفالی میناکاری شده در مقایسه با ظروف مسی قیمت مناسبتری دارند. حتی به عقیده برخی افراد به دلیل تنوع رنگ بالاتر و قیمت مناسبتر، ظروف سفالی میناکاری شده نسبت به نوع مسی گزینه اقتصادی تر و مقرون به صرفه تری است. شما می توانید انواع مختلف ظروف میناکاری روی سفال را از فروشگاه اینترنتی صنایع دستی ارزان، فروشگاه صنایع دستی اصفهان، خریداری نمایید.

 

صنایع دستی ارزان قیمت تهران

صنایع دستی ارزان در تهران

بازار فروش صنایع دستی ارزان در تهران

  • ظروف فیروزه کوبی : ظروف فیروزه کوبی شده هم یکی دیگر از صنایع دستی اقتصادی است. بهترین نوع ظروف فیروزه کوبی از سنگ های فیروزه نیشابور ساخته شده اند اما برای مصارف سازمانی و ارگانی لزومی به خرید این نوع ظروف نیست.

ما به سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور توصیه می کنیم برای کاهش هزینه های خود، ظروف فیروزه کوبی شده ای را خریداری نمایند که سنگ فیروزه آن از سایر معادن استخراج شده باشد.

سایر معادن فیروزه شامل معدن چاه فیروزه کرمان، معدن فیروزه میدوک کرمان، معدن فیروزه باغو سمنان، معدن فیروزه عبدالله گیو در مسیر سبزوار – قوچان و غیره هستند.ظروف فیروزه کوبی که از سنگ های این معادن ساخته شده باشد قیمت کمتری دارند ولی به معنای بی کیفیت بودن این ظروف نیست.

ظروف فیروزه کوبی تحت عنوان صنایع دستی طرح اقتصادی برای همگان قابل دسترس می باشد.به طور کلی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان، صنایع دستی ارزان قیمت به محصولاتی گفته می شود که با وجود کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، قیمت مناسبتری دارند که نمونه ای از آن را مثال زدیم.

شما عزیزان می توانید موقع ثبت سفارش، درخواست خود را برای خرید محصولات ارزان قیمت ثبت نمایید تا قیمت نهایی برای شما کمتر شود.از طرفی چون فروشگاه صنایع دستی اصفهان کارگاه های تولیدی اختصاصی دارد،

با تولید و عرضه مستقیم آنها به دست مصرف کننده، افراد واسطه را حذف کرده و قیمت محصولات خود را با قیمت کمتری به فروش می رساند. تمامی این محصولات از لحاظ کیفی، استانداردهای لازم را دارند.

 

فروش صنایع دستی ارزان

امروزه صنایع دستی ارزان قیمت در بازار صنایع دستی ایران زیاد شده اند ولی متأسفانه اکثر آنها محصولات بی کیفیتی هستند که تنها قیمت پایینتری دارند و به هیچ عنوان ماندگاری خوبی ندارند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان دست به ابتکار و خدمات رسانی جدیدی برای مشتریان خود زده است.

تمام کسانی که برای مصارف شخصی مثل استفاده دکوری و تزئیناتی از محصولات صنایع در منزل، قصد خرید محصولات صنایع دستی دارند یا می خواهند با صرف هزینه کمتر محصولی بسیار زیبا و لوکس خریداری کنند.

صنایع دستی طرح اقتصادی در نظر گرفته است.حتی سازمان و ارگان هایی که همیشه به دنبال روش های خلاقانه برای کاهش هزینه های خود هستند ولی نمی خواهند کیفیت لطمه ای ببیند، می توانند با خرید صنایع دستی ارزان قیمت در خرید عمده، از تخفیف های بسیار ویژه بهره مند شوند.

ضمنا در خرید عمده صنایع دستی ارزان قیمت امکان سفارشی سازی محصولات نیز وجود خواهد داشت.سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور با خرید عمده این محصولات می توانند نام یا نشان تجاری خود را بر روی محصول درج کنند که بسته به نوع محصول متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال نشان تجاری در تندیس های مناسبتی بر روی پایه چوبی یا بدنه آنها نصب می گردد و برای هدایای تبلیغاتی بر روی قاب چوبی یا بسته بندی آنها قرار می گیرد.فروشگاه صنایع دستی اصفهان با فراهم کردن خرید اینترنتی صنایع دستی ارزان و اقتصادی روند کار را خیلی ساده و راحت کرده است.

با توجه به سابقه کاری طولانی و درخشان این مجموعه و همچنین درصد بالای رضایت مشتریان، از بابت کیفیت محصولات جای هیچ تردیدی وجود نخواهد داشت. این مجموعه کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین می کند و متعهد شده که هیچ موقع قیمت کمتر برخی محصولات به دلیل جنس بسیار بی کیفیت آنها نیست.

مشاوره رایگان برای خرید صنایع دستی ارزان قیمت

فروشگاه صنایع دستی اصفهان خدمات مشاوره رایگان برای خرید صنایع دستی ارزان قیمت ، ارزان و با کیفیت در نظر گرفته است. برای خرید این محصولات باید هدف و نوع استفاده خود را در نظر بگیرید.

مشاوران حرفه ای ما در خدمت شما هستند تا مشاوره ای کاملا رایگان ارائه کنند.با توجه به هدف شما از خرید این محصولات و بودجه ای که در نظر دارید، بهترین محصولات به شما پیشنهاد خواهند شد.

ضمنا در طی مشاوره چنانچه قصد دارید به شکل عمده خرید کنید، مشاوره جداگانه ای ارائه می شود تا سفارشی سازی شما کاملا مشخص گردد و بنا بر سلیقه خودتان، تغییرات لازم ایجاد گردند.تمامی محصولات صنایع دستی طرح اقتصادی طبق سلیقه مشتریان و بودجه آنها قابل تغییر هستند.

کیفیت تمامی این محصولات تضمین شده است و قیمت پایینتر آنها نسبت به سایر محصولات به هیچ عنوان نشانه بی کیفیت بودن نیست. فروشگاه صنایع دستی اصفهان همیشه بهترین و با کیفیت ترین محصولات صنایع دستی ایران را با قیمتی مناسب به فروش رسانده است.خرید میناکاری ارزان قیمت با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب برای سازمان ها و شرکت های دولتی براحتی امکان پذیر است.

 

منبع : بازار مینا  BazareMina.ir

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =