میناکاری استاد اسماعیلی

میناکاری استاد اسماعیلی از بهترین ظروف صنایع دستی کشورمان بشمار می رود. کیفیت ساخت ظروف میناکاری مرتضی اسماعیلی بسیار بالاست و با محصولات بازاری مشابه خود کاملا متمایز است. کارهای هنری از جمله فعالیت هایی هستند که با توجه به ظرافت ساخت و زمان صرف شده بر روی آنها ارزش گذاری می گردد. استاد مرتضی اسماعیلی میناکاری اصفهان را به شکل واقعی خود در بین علاقه مندان به هنرهای ایرانی معرفی کرده اند. در ساخت ظروف میناکاری اسماعیلی از بهترین زیر ساخت , بهترین لعاب کاری و بهترین رنگ استفاده می گردد. عمل مهم کوره کردن ظروف نیز  توسط خود ایشان انجام شده , تا میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی را به یکی از بهترین محصولات صنایع دستی ایرانی تبدیل کند. شما می توانید برای خرید میناکاری اصفهان minakari art از طریق سایت , اپلیکیشن فروشگاه و همچنین تماس تلفنی اقدام فرمائید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

میناکاری اسماعیلی اصفهان برترین برند میناکاری اصفهان و ایران است که با بهره گیری از مواد اولیه ی بسیار مرغوب و باکیفیت، طرح و نقشی عالی و تکرار نشدنی دارد که با وجود قیمتی بالاتر نسبت به سایر برندها، ارزش مادی و معنوی بسیار بالاتری دارد. قطعا با نگاه به این نوع ظروف میناکاری به تفاوت فاحش آن خواهید شد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان معتبرترین مرکز فروش این ظروف است.

میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان

امکان ندارد کسی از علاقه مندان صنایع دستی میناکاری باشد و نام میناکاری اسماعیلی اصفهان را نشنیده باشد. هنری که امروزه تحت عنوان میناکاری زنده نگه داشته شده و حتی در خارج از کشور نیز در مرقدهای مطهر امامان به کار رفته، حاصل تلاش و زحمات پیوسته ی اثر استاد حسین اسماعیلی، برادر کوچک تر استاد مرتضی اسماعیلی است که میناکاری مرتضی اسماعیلی ادامه دهنده ی سبک و زیبایی برادر وی می باشد که حقیقتا از نمونه های شاهکار است. میناکاری اسماعیلی اصفهان هنر نفیس صنایع دستی ایران می باشد. میناکاری حسین اسماعیلی نیز از شناخته شده ترین محصولات هنری ایرانی بشمار می رود.

اپلیکیشن صنایع دستی
میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان

میناکاری مرتضی اسماعیلی

استاد اسماعیلی سنگ محک ارزش و اعتبار ظروف میناکاری ساخته شده است و ظروف ساخته شده تحت عنوان میناکاری اسماعیلی اصفهان که امضای این شخصیت هنری در پای آن باشد و یا ظروف تأیید شده ی میناکاری استاد اسماعیلی، ارزش هنری و مادی بسیار زیادی به آن می بخشد. برند میناکاری اسماعیلی اصفهان پیشینه و قدمت بسیار زیادی داشته و حقیقتا گل سرسبد این هنر کهن و اصیل ایرانی محسوب می شود. میناکاری رضا اسماعیلی نیز بر گرفته از کار برادان خود می باشد.

برادر بزرگوار استاد مرتضی اسماعیلی، استاد حسین اسماعیلی، شاهکارها و آثار هنری به غایت زیبا و معروفی داشته اند که از جمله ی آنان می توان به تزئینات حرم امام حسین (ع)، حرم حضرت عباس (ع)، حرم حضرت زینب (س) و حرم حضرت امام رضا (ع) اشاره کرد. با ارزش ترین و شاخص ترین میناکاری اسماعیلی اصفهان که اثر دست استاد حسین اسماعیلی است، گلدان میناکاری شده با نام برج هنری میناست که ارتفاع آن به 3 متر می رسد که به برج میلاد تهران انتقال یافت که از نمونه های بی نظیر گلدان میناکاری اسماعیلی است. استاد مرتضی اسماعیلی میناکاری اصیل ایرانی را طراحی و تولید می کنند.

هم اکنون میناکاری اسماعیلی اصفهان زیر نظر استاد مرتضی اسماعیلی ادامه پیدا کرده و مدیریت می شود که با توجه به ارزش هنری بالای میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی، به چهره ی هنری والا مقام صنایع دستی ایران تبدیل شده که زیر نظر ایشان هر سال کارگاه های آموزشی متعددی برگزار می شود تا زیر نظر ایشان، علاقه مندان بسیار زیادی آموزش دیده و جلوی منسوخ شدن این هنر اصیل و کهن ایرانی گرفته شود و به همین دلیل میناکاری اسماعیلی اصفهان محبوبیت بسیار زیادی در سرتاسر کشور دارد. مرتضی اسماعیلی میناکاری اصفهان را به شکل مناسبی برای علاقه مندان به صنایع دستی معرفی کرده است.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

میناکاری اسماعیلی اصفهان

میناکاری اسماعیلی اصفهان از جمله زیباترین، مرغوب ترین، با کیفیت ترین و البته گران ترین میناکاری ایران می باشد که به همین دلیل به استاد مرتضی اسماعیلی میناکاری، پدر میناکاری اصفهان لقب داده اند. همانطور که شاید اطلاع داشته باشید راه های مختلفی برای اطمینان از کیفیت محصول میناکاری است که به ما در تشخیص جنس مرغوب از نامرغوب و تقلبی وارداتی کمک بسیار زیادی می کند. اگر بدنبال ظروفی مانند گلدان میناکاری اسماعیلی هستید , می توانید با گشت و گذاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان , بهترین محصولات را مشاهده نمائید. میناکاری اسماعیلی اصفهان دارای ویژگی های زیر است که نمونه ی حد اعلی میناکاری ایران شناخته شده است:

میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی

  • مرغوبیت و کیفیت: مرغوبیت و کیفیت میناکاری اسماعیلی اصفهان بسیار جنبه ی مهمی است و تشخیص آن کمک می کند تا از خرید نمونه های تقلبی و بی کیفیت خودداری کنید. به دلیل اینکه میناکاری اسماعیلی اصفهان از جنس مس استفاده می کند و مس نیز فلز نسبتا سنگینی است پس حتما سعی کنید که آن را در دست گرفته و تناسب بین سایز و وزن آن را چک کنید.

سبک تر بودن ظروف میناکاری شده نسبت به ابعاد و غیره نشان از بی کیفیت بودن و وجود ناخالصی در مس بکار رفته است. البته در نظر داشته باشید که فروشگاه صنایع دستی اصفهان با توجه به رابطه ی همکاری مستقیم با استاد مرتضی اسماعیلی تمامی محصولات دارای کیفیت و مرغوبیتی تضمین شده هستند و نیازی به مراجعه ی حضوری برای خرید و تست فیزیکی کالاها نخواهید داشت. میناکاری اسماعیلی اصفهان برترین برند میناکاری ایران بشمار می رود.

میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان
  • سطحی صاف و براق: در میناکاری اسماعیلی اصفهان کل سطح ظروف ساخته شده کاملا صاف و صیقلی است و این را با دست کشیدن آرام بر روی ظروف متوجه خواهید شد که هیچ گونه برآمدگی، بیرون زدگی و یا نقاط تیز و حتی فرورفتگی های بسیار جزئی در خود ندارد و همین امر یعنی میناکاری اسماعیلی اصفهان در نهایت دقت و تلاش و کیفیت ساخته می شود.
میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان

میناکاری اسماعیلی

  • رنگ آمیزی زیبا و بی نظیر: رنگ آمیزی زیبا و بی نظیر، بدون اختلاط رنگ ها و یا بیرون زدگی آنها از لبه ها، از دیگر ویژگی های شاخص میناکاری اسماعیلی اصفهان به شمار می رود که در صورت رعایت نشدن این مورد قطعا زیبایی و ارزش مادی و هنری آن به شدت افت خواهد کرد.
  • تنوع طرح، نقش و رنگ: میناکاری اسماعیلی اصفهان یکی از متنوع ترین میناکاری های ایران در زمینه ی تنوعی بی نظیر در طرح، نقش بوده و به تناسب تنوع طرح، تنوع رنگ نیز بواسطه ی ظهور رنگ های شیمیایی و جایگزین شدن با رنگ های طبیعی شاهد هستیم که به راحتی تمام سلیقه ها را پوشش می دهد.
  • تنوع در ظروف: بشقاب میناکاری استاد اسماعیلی به همراه گلدان به صورت جداگانه و یا ست و غیره تنها بخشی از نمونه های فاخر میناکاری اسماعیلی اصفهان از لحاظ تنوع در ظروف هستند که پرفروش ترین آن بشقاب میناکاری اثر اسماعیلی است.
  • تنوع در کاربرد: مرتضی اسماعیلی میناکاری را طوری بر روی ظروف مختلف پیاده سازی کرده است که می توان آنها را تحت کاربردهای گوناگون خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال می توان از آن به عنوان دکوری به شکل دیوار کوب یا به شکل پایه دار و رومیزی در منازل استفاده نمود و یا حتی از آن به عنوان بهترین نمونه ی جایگزین برای کالاهای خارجی از لحاظ تناسب فرهنگی بیشتر، قیمت پایین تر، کیفیت بهتر و ماندگاری و ارزش بسیار بالاتر است که خرید میناکاری اسماعیلی اصفهان را به عنوان کادو و هدیه ی تولد و غیره بسیار محبوب ساخته است.

میناکاری اصفهان

میناکاری اسماعیلی اصفهان با اصالت و مرغوبیت بی نظیر برای علاقه مندان به هنرهای دستی در نظر گرفته شده است. البته توجه داشته باشید که بر روی تمامی ظروف میناکاری اسماعیلی اصفهان، اثر امضای استاد مرتضی اسماعیلی حک شده است که نشان از اصالت و مرغوبیت این ظروف است تا در کنار موارد گفته شده بتوانید به راحتی آن را تشخیص دهید. استاد حسین اسماعیلی میناکاری های زیادی انجام داده اند که هم اکنون جزء هنرهای ماندگار ایرانی بشمار می روند.

میناکاری اسماعیلی اصفهان را از کجا بخریم؟

با وجود اینکه آثار میناکاری اسماعیلی اصفهان با امضای استاد سازنده ی خود نشان از مرغوبیت و اصالت دارند اما باز هم می توان نمونه های تقلبی و کپی شده را پیدا کرد که به همین دلیل بهترین راه برای مطمئن شدن از میزان کیفیت و مرغوبیت این آثار همان روش هایی است که در موارد بالا ذکر کردیم.

میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان

با این حال آثار میناکاری اسماعیلی اصفهان به وفور در اصفهان یافت می شوند و برای کسانی که در سایر شهرها و استان ها به دنبال خرید این ظروف باشند کار سختی است اما فروشگاه صنایع دستی اصفهان این روند را تسهیل کرده است. ابتدا باید ذکر کنیم که فروشگاه صنایع دستی اصفهان مفتخر است که معتبرترین و مشهورترین مرکز فروش آثار میناکاری اسماعیلی، با کیفیت و مرغوبیت بسیار زیاد است که دست به عرضه ی تمامی محصولات در سراسر ایران داده است. گلدان و بشقاب میناکاری استاد اسماعیلی در بین علاقه مندان به ظروف مینا کاری از محبوبیت ویژه ایی بر خوردار است. ما به شما مشاهده محصولات میناکاری اصفهان را پیشنهاد می کنیم.

میناکاری اسماعیلی اصفهان از برترین نمونه های میناکاری در ایران با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار بالاست. سفارش محصولات برای تمامی مشتریان در سراسر کشور امکان پذیر است. در ضمنا فروشگاه صنایع دستی اصفهان در کنار تمامی محصولات، گارانتی ضمانت و اصالت کالا نیز قرار داده است که به همراه شناسنامه ی محصولات خیال هر خریداری را راحت کرده و همین امر سبب محبوبیت روزافزون و اعتبار و شهرت بسیار زیاد این مرکز فروش میناکاری شده است.

شناسنامه ی محصولات بیانگر نام استاد سازنده، زمان و مکان ساخت و همچنین مواد سازنده و درجه خلوص محصولات به همراه ذکر نام طرح و نقش آنان است که تمامی اطلاعات لازم و مربوطه را در اختیار شما علاقه مندان قرار خواهد داد. با اینکه برند میناکاری اسماعیلی اصفهان از تمامی برندها گران تر است اما باز هم فروشگاه صنایع دستی اصفهان قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه تری را عرضه کرده است. ظروفی مانند بشقاب میناکاری اثر اسماعیلی از ماندگار ترین محصولات هنری نصف جهان می باشند.

البته در نظر داشته باشید که اگر بخواهیم به معدود مواردی که شما را به خرید برند ترغیب کرده ایم نام ببریم، یقینا خرید برند میناکاری اسماعیلی اصفهان یکی از آنان است که با وجود قیمت بیشتر اما حقیقتا ارزش واقعی مادی و هنری آن بیشتر از اینهاست و تا سالیان سال بدون هیچ مشکلی در کمال مرغوبیت و کیفیت دوام خواهند آورد.

مرکز فروش میناکاری اسماعیلی اصفهان

فروشگاه بازار مینا همیشه به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین مرکز فروش صنایع دستی ایران از جمله میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی، ملیله کاری، مس و پرداز، ترمه دوزی و غیره شناخته شده است که در بین ظروف میناکاری شده، برند اسماعیلی نمونه ی برتر و بی نظیر هنر میناکاری است که هر کسی آرزوی داشتن آن را در خانه و یا محل کار خود دارد تا با صرف هزینه ای معقول بهترین ظروف دکوری و تزئینی را تهیه کند.

میناکاری اسماعیلی اصفهان، هنری بی نقص و شاخص از نصف جهان است که پیشکش علاقه مندان به صنایع دستی کشورمان قرار داده شده است. چنانچه از تعدد فروشگاه های مختلف در زمینه ی فروش میناکاری اسماعیلی خسته شده اید و به شدت به دنبال مرکزی معتبر هستید تا با خیالی راحت خریدهای خود را انجام دهید باید بگوییم که انتظارتان به سر رسیده است و دیگر نیاز نیست نگران هزینه کردن و خرید خود باشید. فروشگاه صنایع دستی اصفهان همان انتخاب اول و معتبر شماست که به راحتی می توانید برای خرید کلیه ی محصولات صنایع روی آن حساب باز کنید.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، امکان ثبت سفارش را فراهم ساخته است تا در هر زمان بتوانید به راحتی محصول خود را انتخاب کرده و در صورتی که در انتخاب کالای مورد نظر مردد هستید از راهنمایی و مشاوره ی رایگان کارشناسان فروشگاه بازار مینا به رایگان بهره مند شوید.

کالای خریداری شده در برند میناکاری اسماعیلی اصفهان بسته به نوع کاربری مورد نظر شما مانند هدیه برای عزیزان، دکوری، هدایای تبلیغاتی و تندیس های میناکاری شده در بسته بندی های بسیار شکیل و مناسب ارسال خواهند شد تا از خرید خود از هر حیث نهایت رضایت را داشته باشید. میناکاری اسماعیلی اصفهان را فقط از فروشگاه صنایع دستی اصفهان سفارش دهید که قطعا با یکبار خرید و مشاهده ی کیفیت و مرغوبیت به مراتب بالاتر از مشتریان دائمی ما خواهید شد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان همیشه رضایت مشتریان عزیز را سرلوحه ی کاری خود قرار داده است تا با انتخاب آن هیچ پشیمانی از خرید خود نداشته باشید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 9 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
میناکاری استاد اسماعیلی در اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)