هدایای تبلیغاتی در مشهد

هدایای تبلیغاتی در مشهد برای تبلیغ کار شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی استفاده می شود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه صنایع دستی اصفهان از آخرین لیست هدایای تبلیغاتی مطلع شوید. قیمت هدایای تبلیغاتی بر اساس نوع محصولات متفاوت بوده و شما می توانید بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید. مناسبت های مختلفی در طول سال وجود دارند و با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم مردم برای هر کدام از آنها می توان هدایای تبلیغاتی ویژه ایی را در نظر گرفت. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان نمونه ایی از کالای ساخت داخل کشور است که هم قیمت ارزان و هم کیفیت مناسبی داشته و میتواند برای سالیان طولانی ماندگار باشد.

تماس با واحد فروش: 09019277512

خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد که آمیخته با صنایع دستی است به دلیل آشنایی مردم خراسان رضوی و شهرهای مختلف آن با صنایع دستی مختلف سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده به نحوی که اکثریت مدیران مشاغل و کسب و کارهای خرد و کلان این شیوه را جایگزین روش های قدیمی تبلیغات و بازاریابی کرده اند که در این مقاله به تمامی جنبه های آن می پردازیم. خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد Promotional gifts که نشأت گرفته از صنایع دستی و با الهام گرفتن و تلفیق آنها باشد به دلیل آشنایی مردم خراسان رضوی مخصوصا نیشابور، کاشمر، تربت جام و طرقبه به همراه مشهد به صنایع دستی محلی بسیار اتفاق می افتد چرا که خود از هنردوستان و هنرمندان مشهور ایران زمین بوده و ارزش مادی و معنوی بالای آنها را درک می کنند.

خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد

هدایای تبلیغاتی مشهد

جالب است بدانید که هنر فیروزه کوبی که قدمت آن به یک قرن هم نمی رسد اولین بار از مشهد به اصفهان آورده شد و تعجبی هم ندارد چرا که بزرگ ترین و معروف ترین معدن فیروزه در این شهر قرار دارد. سایر صنایع دستی که در مشهد رواج گسترده ای دارد شامل: پوستین دوزی، فرش بافی، گلیم بافی، سنگ تراشی، نمد بافی، سماورسازی، ارغوان بافی، فیروزه تراشی، آینه کاری و هرکاره تراشی هستند و به همین دلیل است که ادغام شدن هدایای تبلیغاتی با صنایع دستی در خراسان رضوی بخصوص مشهد سبب شده تا جایگاه و میزان خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد بسیار عالی بوده و از توجه خاصی برخوردار باشد. فروش و عرضه هدایای تبلیغاتی در مشهد بسادگی چند کلیک از طریق فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن صنایع دستی امکان پذیر است.

اپلیکیشن صنایع دستی

لیست هدایای تبلیغاتی

به دلیل آشنایی و محبوبیت صنایع دستی است, که فروشگاه بازار مینا اقدام به ارسال سفارشات خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد نموده است و به عنوان قطب و بزرگ ترین مرکز آن در این شهر فعالیت دارد. در این بین نمونه های صنایع دستی خارجی هم هستند اما فروش خوبی ندارند و دلیل آن هم این است که صنایع دستی آنها برگرفته از فرهنگ و زمینه هایی است که کمترین تشابهی با ما نداشته و فرد خریدار نمی تواند با آن ارتباطی برقرار کند به همین دلیل هدایای تبلیغاتی خاص محسوب نمی شوند، ضمن اینکه مردم استان خراسان رضوی مخصوصا مشهد تمایل دارند تا با خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد و ارسال آن به بازارهای هدف علاوه بر انجام یک تبلیغ هوشمندانه و ماندگار فرهنگ خود را نیز به بهترین شکل ممکن از طریق صنایع دستی تولید داخل خود ترویج دهند. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی هدایای تبلیغاتی لیست محصولات را با حوصله مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت هدایای تبلیغاتی

تا اینجای مطلب متوجه شدیم که چرا خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد که ترکیب شده با صنایع دستی باشد تا این حد با استقبال مواجه خواهد شد. لذا به دلیل همین نزدیکی مردم این شهر و استان با صنایع دستی و سابقه ی چند صد ساله در تولید چنین محصولاتی که علاوه بر کسب درآمد ترویج فرهنگ و هنر نیز هست قصد داریم تا با گسترش خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد شیوه ای نوین در جذب مشتری برای تمامی اقشار ایجاد کنیم که نه تنها تولید کنندگان بلکه برای خریداران نیز نتیجه ی فوق العاده ای داشته باشد و بهترین نوع هدایای تبلیغاتی برای سال نو نیز محسوب گردند. بهترین هدایای تبلیغاتی , محصولاتی هستند که از نظر قیمت و کیفیت نظر مشتریان را به سمت خود جلب نمایند.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

هدایای تبلیغاتی ویژه

فروشگاه صنایع دستی اصفهان با طرح ایده ای جدید قصد دارد تا صنایع دستی را وارد حوزه ی جدیدی به نام تلفیق صنایع دستی در هدایای تبلیغاتی کند و از این طریق در شهرهایی که به طور بومی صنایع دستی معروفی دارند و به طور فرهنگی و بومی مردم با صنایع دستی انس گرفته اند، شیوه  ی تبلیغاتی جدید و مدرنی را رواج و گسترش دهد به همین دلیل فعالیت خود را در قالب تولید هدایای تبلیغاتی مبتنی بر صنایع دستی در شهرهای بزرگ استان خراسان مانند مشهد، تربت جام و غیره شروع کرده که تاکنون خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد نرخ بالایی داشته است. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی صنایع دستی , محصولاتی مانند میناکاری اصفهان , فیروزه کوبی , خاتم کاری , ترمه , ملیله کاری و … خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

در این روش هم تولید کنندگان به فروش بسیار زیادی دست پیدا می کنند و هم صاحبان کسب و کار و مشاغل گوناگون از روش های قدیمی تبلیغاتی جدا شده و از شیوه ی نوینی استفاده می کنند که نتیجه ی آن افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش و کسب درآمد است و برای استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید بسیار مناسب خواهند بود. اما چطور خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با این روش جایگزین روش های قدیمی شده و هم اکنون نیز در حال گسترش است؟ همه ی کسانی که به نوعی با تجارت و بازار عرضه و تقاضا و بازاریابی سر و کار دارند می دانند که پیدا کردن بازار هدف دائمی و جلب توجه مشتریان خرد و کلان کار بسیار مهم و البته سختی است که اگر این تلاش ها نوآوری و ایده های نو و مزایای رقابتی نداشته باشند قطعا ورشکستگی به همراه خواهد داشت.

بهترین هدایای تبلیغاتی

از طرفی تمامی روش ها از قبیل ارسال پیامک های تبلیغاتی اعصاب خورد کن و تراکت هایی که در اولین فرصت به سطل آشغال ریخته می شوند را تست کرده اند و می دانند که مزیت و فایده ی خاصی ندارد. از طرفی هم تأمین هزینه های اجاره ی بیلبورد و حتی آگهی در تلویزیون که حتما موقع شروع صدای آن را می بندیم یا توجهی نمی کنیم هم امتحان خود را پس داده اند و با وجود اثرگذاری بهتر و بیشتر اما هزینه های آن سرسام آور است پس اگر بتوانند روشی را بوجود بیاورند که همان اثربخشی را داشته باشد اما هزینه های آن به مراتب کمتر باشد قطعا که از آن استقبال خواهد شد چرا که شیوه ی بازاریابی و کلیه ی فعالیت های تجاری و علمی به سمت هزینه های کمتر و بازدهی بالاتر است. بهترین هدایای تبلیغاتی نشات گرفته از فرهنگ یک منطقه بشمار می رود . بطور مثال خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با طرح گنبد امام رضا (ع)، زیباترین شیوه ی جذب مدیران بازارهای هدف برای خرید برخی هدایای فرهنگی می باشد.

پیشنهاد هدایای تبلیغاتی

این راه حل خلاقانه در دستان بزرگ ترین مرکز صنایع دستی ایران یعنی فروشگاه صنایع دستی اصفهان است! خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با تلفیق صنایع دستی. در واقع شما با خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد که اینگونه تولید می شوند به اشکال مختلف، قاب، تابلو و تندیس و غیره که صنایع دستی نیز در آن قرار دارد نه تنها می توانید با درج نام و لوگوی تجاری خود به زیباترین شکل ممکن کسب و کار خود را تبلیغ کنید بلکه فرهنگ بومی این استان و شهر را هم تبلیغ کرده اید، ضمن اینکه بازارهای هدف چنین هدیه ی هوشمندانه و فوق العاده زیبایی را تا سالیان طولانی نگه داشته و با نگاه کردن به ظروف فیروزه کوبی و میناکاری و یا خاتم کاری شده چسبیده به آن لذت می برند و از آن به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی اشانتیون نام خواهند برد. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی از طرف مشتریان می تواند رضایت بیشتری برای ایشان به همراه داشته باشد. خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با تلفیق هنر معرق کاری یکی از کارهای جدید و خلاقانه هنری بشمار می رود.

فروشگاه اینترنتی هدایای تبلیغاتی

ایده ی ساخت و سپس فراهم سازی امکان خرید خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد از چنان کاربرد گسترده ای برخوردار است که می توان آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی و مدیریتی، هدایای نفیس در سمینارها و جشنواره ها و حتی همایش ها برای افراد برگزیده، هدایای تبلیغاتی اداری و غیره استفاده نمود . با خرید بسته بندی های زیبا و بسیار مناسب با قیمتی نازل و مقرون به صرفه اثربخشی و تحت تأثیر قرار گرفتن بازار هدف خود را چندین برابر سازید. پس چنانچه شما نیز از روش های قدیمی تبلیغ کسب و کار خود خسته شده اید و نگران رونق و گسترش آن هستید و می خواهید روش های جدیدی امتحان کنید اما چگونگی و نوع آن را نمی دانید فروشگاه صنایع دستی اصفهان با امکان خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد از طریق وب سایت خود و ارسال آنها از اصفهان در سریع ترین زمان ممکن این فرصت را برای شما مهیا کرده تا با پیاده سازی چنین ایده ی ناب و بکری بازار هدف دائمی برای خود ایجاد کرده و درآمد خود را افزایش دهید.

فروش و عرضه هدایای تبلیغاتی در مشهد

روش های خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد
قطعا اولین سؤالی که پس از آشنایی با مزایای خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد در ذهن شما عزیزان شکل می گیرد این است که از چه روش های امکان تهیه ی این محصولات وجود دارد؟

 1. بازارچه ی صنایع دستی:
  یکی از روش های خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد که در آن صنایع دستی نیز تلفیق شده، مراجعه به بازارچه ی صنایع دستی چپیره در پدیده ی شاندیز و همچنین بازارچه ی صنایع دستی با معماری الهام گرفته از دوران صفویه و مصالح با قدمت چند صد ساله که در میدان گنبد سبز افتتاح خواهد شد مراجعه کرده و با بازدید از مغازه های گوناگون به خرید آنها بپردازند.
 2. نمایشگاه صنایع دستی:
  فروشگاه صنایع دستی اصفهان همیشه از جمله فروشگاه های غرفه دار در نمایشگاه های صنایع دستی در سرتاسر ایران است که مشهد نیز یکی از آنهاست که هر سال در ماه های مرداد یا شهریور برگزار می گردد. در این نمایشگاه ها علاوه بر امکان خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد، فرصت خرید صنایع دستی بومی مشهد نیز وجود خواهد داشت که قیمت آنها نیز مقرون به صرفه تر است.
 3. خرید اینترنتی و آنلاین:
  با اینکه روش های فوق نیز امکان خرید هدایای تبلیغاتی را در مشهد فراهم کرده اند اما چند عیب نیز با خود به همراه دارد:
  – امکان مقایسه ی قیمت و کیفیت تمامی این هدایای تبلیغاتی در همه  مغازه ها و غرفه ها وجود ندارد.
  – نمایشگاه ها نیز در تمامی طول سال برگزار نمی شوند و قابل دسترسی نیستند.
خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی با قیمت ارزان

به همین دلیل فروشگاه صنایع دستی اصفهان این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید به صورت اینترنتی در 24 ساعت 7 روز هفته اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد و دریافت آنها در اسرع وقت نمایید که علاوه بر صرفه جویی عظیم در وقت و هزینه، امکان مقایسه ی انواع این هدایا و قیمت آنها در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با تلفیق هنر فیروزه کوبی و درج نام و لوگو بر روی بسته بندی چوبی برای مشتریان تجربه شیرینی خواهد بود. همچنین با امکان درج نام و لوگوی تجاری خود و خرید بسته بندی های بسیار زیبا و چشم نواز و تلفیق انواع صنایع دستی فیروزه کوبی، میناکاری، خاتم کاری و غیره در این هدایا اثرگذاری آن را چندین برابر کنید. این بسته بندی ها با انواع قاب های PVC و چوبی شبکه بری شده و یکدست همراه با محافظ شیشه ای، تودوزی های مخملی و سیاه رنگ و امکان سفارش انواع شکل ها و طرح ها بر روی پایه ی چوبی آنها به شکل تندیس، تابلو، قاب و غیره آماده ی ثبت سفارشات و ارسال سفارشات خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد است. خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد، مانند ست بشقاب و گلدان میناکاری شده همراه با بسته بندی سنتی و درج عکس در وسط بشقاب از استقبال خوبی برخوردار بوده.

خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان که به عنوان قطب این حرفه مشغول فعالیت است تضمین کننده ی کیفیت و قیمت کالا بوده و با انواع طرح و رنگ و سفارشی سازی های گوناگون امکان خرید را برای تمامی کسب و کارها فراهم ساخته است. خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد با هدف تلفیق صنایع دستی، روش نوینی است که ایده ی آن در اختیار فروشگاه صنایع دستی اصفهان بوده و در شهرهایی که آشنایی طولانی با صنایع دستی داشته اند موفقیت بسیار چشمگیری داشته و هم اکنون نه تنها شاهد خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد بلکه در سایر مراکز استان ها و همچنین سایر شهرهای خراسان رضوی مانند نیشابور، تربت جام و غیره نیز هستیم. با خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد و سفارشی ساز آن متناسب با کسب و کار و بازار هدف خود، اثرگذاری به مراتب بیشتری داشته باشید به نحوی که در طی مدت زمان کم شاهد اثر بسیار زیاد آن خواهید بود و قطعا خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد را به استفاده از سایر روش های قدیمی تبلیغاتی و بازاریابی ترجیح خواهید داد.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 1 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
خرید هدایای تبلیغاتی در مشهد
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)