انواع صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی خام برای شرکت ها و سازمان ها در 1403

هدایای تبلیغاتی خام

فروش هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام را می توان برای شرکت ها و سازمان های مختلف سفارشی سازی نمود.فروش هدایای تبلیغاتی خام قیمت های متفاوتی دارد و بر اساس سفارش مشتریان تولید می گردد.

ارگان های دولتی برای مناسبت های مختلف می توانند هدایای تبلیغاتی ارزان قیمتی بر اساس نوع رخداد و مناسب ها سالیانه سفارش دهند.انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی می تواند کمک بزرگی به ماندگاری آن کند.

 

معمولا محصولات صنایع دستی اصفهان گزینه خوبی بشمار می روند و از این رو در بین مخاطبان ایرانی محبوبیت ویژه ایی دارند.قیمت هدایای تبلیغاتی با توجه به سایز و نوع هر محصول متفاوت است. فروش عمده هدایای تبلیغاتی خام شامل تخفیف ویژه، بر اساس تعداد سفارس است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام

هدیه صنایع دستی برای سازمان ها

انواع هدیه تبلیغاتی جدید، ارزان و خاص را می توانید در فروشگاه صنایع دستی اصفهان مشاهده نمائید.هدایای تبلیغاتی خام برای شرکت ها و سازمان ها در نظر گرفته شده تا بصورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط بوده و بهترین محصولات را سفارش دهند.

 

خرید اینترنتی هدایای تبلیغاتی بسادگی برای تمامی ارگان های دولتی و خصوصی در هر تیراژی امکان پذیر است. تنوع و قیمت هدایای تبلیغاتی اصفهان بگونه ایی در نظر گرفته شده تا سلیقه های مختلف پوشش داده شوند.

اپلیکیشن صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی در انواع مختلف کاربردهای گوناگونی برای سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور دارد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان اقدام به عرضه انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت عالی و استثنایی و سفارشی سازی مثل ثبت پلاک و نشان تجاری نموده است. در این مطلب بیشتر با جزئیات این نوع از هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی آشنا می شوید.

هدایای تبلیغاتی خام سازمانی و شرکتی مدت های طولانی است که رونق و محبوبیت خاصی بین کسب و کارهای مختلف دارند. در واقع از هدایای تبلیغاتی خام به عنوان روشی بسیار تأثیرگذار در موفقیت استراتژی های بازاریابی کسب و کارهای مختلف یاد می کنند و یک مؤلفه به رسمیت شناخته شده در سراسر دنیاست.

 

هدایای تبلیغاتی خام نه تنها کمک می کنند مشتریان جدید کسب کنید بلکه باعث حفظ مشتریان قبلی هم می شوند، تنها باید دقت کنید که نوع هدیه متناسب با کسب و کار و نیاز و سلیقه مشتریان باشد. به همین منظور کسب و کارهایی که در زمینه صنایع دستی مشغول فعالیت هستند به خوبی می توانند روی هدایای تبلیغاتی خام مانور دهند.

امامنظور از هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی چیست؟ همانطور که می دانید در کسب و کارهای مختلف بجز صنایع دستی می توان از فلش USB، قلم، تقویم، خودکار و غیره به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد اما در حوزه صنایع دستی فرمت آن متفاوت است.

 

هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام سازمانی

در صنایع دستی منظور از هدایای تبلیغاتی به شکل خام یعنی محصولاتی از صنایع دستی مختلف که قابلیت سفارشی سازی آن توسط سازمان و شرکت های مختلف وجود داشته باشد. منظور از قابلیت سفارشی سازی درج پلاک تجاری، لوگو یا متن خاص و غیره می باشد

که بسته به تناسب نیاز و سلیقه شرکت ها و هدفی که دارند قابل تغییر هستند. به همین دلیل هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی را به شکل ست های رومیزی، تندیس های مختلف، هدایای تبلیغاتی نفیس با بسته بندی بسیار شیک از جنس صنایع دستی و غیره تولید می کنند.

 

هدایای تبلیغاتی به فرم خام اهمیت زیادی در بازاریابی و موفقیت یک کسب و کار و گسترش روابط تجاری با سایر سازمان و شرکت های مختلف می گردد. اما سؤال اینجاست که می توان از هر نوع هدیه تبلیغاتی یا تندیسی استفاده کرد؟

مسلما خیر! هدایای تبلیغاتی خام باید ویژگی هایی داشته باشند که هم ارزش خرید بالای آنها برای شما مسلم و قطعی گردد و هم تیم بازاریابی کیفیت بالای آن را تأیید کند. در این شما به عنوان خریدار هدایای تبلیغاتی خام باید نسبت به این موارد دقت کنید تا فروشگاه حرفه ای در زمینه صنایع دستی انتخاب نمایید:

 

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

ویژگی های هدایای تبلیغاتی خام

  • هدایای تبلیغاتی باید کیفیت ساخت بالایی داشته باشند. به عبارت دیگر باید از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشند.
  • هدایای تبلیغاتی از هر نوعی که هستند باید قابلیت سفارشی سازی به طرح و سلیقه سازمان و ارگان خریدار داشته باشند.
  • هدایای تبلیغاتی باید تنوع زیادی داشته باشند تا سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور بتوانند با طرح و ایده های خود از سایر رقبا متمایز شوند. هدایای تبلیغاتی که تنوع کمی دارند ارزش خرید کمی دارند چون عملکرد بسیاری از شرکت ها را شبیه هم کرده و فعالیت های بازاریابی را بی ثمر می سازد.
  • هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی باید ضمانت کیفیت و اصالت طرح و بدون کپی برداری داشته باشند. چنین فروشگاه هایی اعتبار بالایی دارند.

چنانچه هدایای تبلیغاتی مدنظر شما ویژگی های گفته شده را دارند می توانید به خرید آنها فکر کنید. سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور می توانند از این هدایای تبلیغاتی برای اهداف گوناگون استفاده کنند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

خرید هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام از لحاظ تنوع و خام بودن (امکان انجام هر نوع سفارشی سازی بر روی آنها) کاربردهای مختلفی در سازمان و ارگان های مختلف دارند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به فعالیت بازاریابی، افزایش رضایت مشتریان و بهبود تجربه آنها و رضایتمندی پرسنل مربوط می شوند.

کاربردهای مختلف این نوع هدایای تبلیغاتی صنایع دستی نفیس و شیک باعث محبوبیت زیاد آنها شده است.مثلا مدیران می توانند از آنها به عنوان کادو یا هدیه به پرسنل یا کارمندان نمونه خود استفاده کنند و برای آنها متن تبلیغاتی یا هر نوع متن دیگری را همراه با پلاک تجاری شرکت ثبت نمایند.

با توجه به خام بودن هدایای تبلیغاتی برای هر یک از پرسنل یا کارمندان قابلیت سفارشی سازی به شکل درج نام شخص وجود دارد.هدایای تبلیغاتی خام در جشنواره ها، همایش ها، مناسبت های مختلف و حتی روز صنایع دستی و نمایشگاه ها قابل کاربرد هستند.

سازمان و شرکت ها می توانند اقدام به خرید عمده هدایای تبلیغاتی به شکل خام نموده و سپس براساس نوع مناسبت و غیره برای هر یک از افراد برگزیده یا منتخب جشنواره به شکل سفارشی درخواست دهند.

حتی می توان از هدایای تبلیغاتی برای جلسات تجاری و کاری هم استفاده نمود و آن را به عنوان حسن انتخاب و قدردانی خود از این شراکت تجاری به طرف مقابل خود هدیه دهید.

 

هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام

در این موارد نام شرکت تجاری به همراه لوگو به شکل پلاک قابل درج بر روی این هدایای تبلیغاتی است.هدایای تبلیغاتی خام کاربرد دیگری هم دارند.

معمولا علاوه بر موارد گفته شده، سازمان و ارگان های مختلف کشور به مناسبت های مختلف مثل روز کارمند یا اعیاد خاص از این هدایای تبلیغاتی به شکل های مختلف مثل تندیس، تابلو و غیره خریداری می کنند. با خرید عمده نه تنها تخفیف های ویژه در نظر گرفته می شوند بلکه امکان سفارشی سازی نیز وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی

همانطور که در ابتدای مطالب توضیح دادیم هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی باید از یکسری ویژگی هایی برخوردار باشند که مرغوبیت و تنوع بالا مهمترین آنهاست تا هر سازمان و ارگانی برحسب نیاز و تناسب کسب و کار بتواند بهترین نوع را انتخاب نماید.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان انواع هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی را با بهترین کیفیت همراه با بسته بندی بسیار شیک برای شما مشتریان تدارک دیده است.

در ادامه به معرفی این هدایای تبلیغاتی شیک و نفیس می پردازیم:

  • هدایای تبلیغاتی خام میناکاری : این نوع هدایای تبلیغاتی علاوه بر زیبایی بی نظیر و بسیار زیاد خود تنوع فوق العاده بالایی هم دارند. ترکیب هدایای تبلیغاتی نفیس میناکاری با بسته بندی شیک همراه با تودوزی مخمل، اثربخشی آنها را چندین برابر کرده است.

این نوع هدایای تبلیغاتی را می توان در تندیس ها و یا به شکل ست میناکاری تهیه نمود.از جمله آنها می توان به بشقاب و گلدان میناکاری به شکل ست اشاره کرد.

جعبه های جیر با روکش شیشه ای و محکم یا ظروف میناکاری در تندیس های چوبی آنها را تبدیل به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی خام کرده که با درج پلاک یا نشان تجاری و متن درخواستی بر روی بسته بندی ارزش مادی و هنری آنها را چند برابر کرده است.

 

هدایای تبلیغاتی خام

هدایای تبلیغاتی خام

فرم بعدی هدایای تبلیغاتی میناکاری، تابلوهای میناکاری شده هستند که از جنس های مختلف پی وی سی و چوبی به شکل ساده و شبکه بری شده تهیه می گردند. قاب های چوبی به رنگ تیره با زمینه مشکی و رنگ های فیروزه ای و آبی میناکاری زیبایی وصف ناپذیری به آنها داده است.

  • هدایای تبلیغاتی خام مس و فیروزه کوبی : هدایای تبلیغاتی مس و فیروزه کوبی بسته بندی متفاوتی دارند که شبیه به محصولات مس و فیروزه کوبی است. جعبه های ترمه یا قلمکاری (قلم کاری) با رنگبندی بسیار خاص و زیبا فضای کافی و امن و در عین حال بسیار لوکسی برای قرارگیری محصولات مس و فیروزه کوبی فراهم کرده است.

از جمله این محصولات می توان به گلدان، بشقاب، سنگاب و غیره اشاره کرد که باکس های بسیار نفیس و زیبایی برای آنها در نظر گرفته شده است. از این محصولات در ساخت تندیس به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار شیک با قابلیت سفارشی سازی استفاده می گردد.

  • هدایای تبلیغاتی خام مس و پرداز : ظروف مس و پرداز که شاخه ای تازه و جدید از میناکاری هستند به علت نقاشی مستقیمی که بر روی بدنه ظروف مسی انجام می شود (پرداز) به این نام معروف شده اند. ارزش هنری و زیبایی این دسته از هدایای تبلیغاتی وصف ناپذیر است که برند شاهین شیرازی آن مرغوبیت بسیار بالایی دارد.هدایای تبلیغاتی مس و پرداز نیز به شکل تندیس و یا هدایای تبلیغاتی همراه با باکس شیک و حرفه ای برای مشتریان آماده می گردد. ضمنا مشابه با ظروف میناکاری شده امکان خرید این دسته از هدایای تبلیغاتی به شکل ست نیز وجود دارد.
  • هدایای تبلیغاتی خام خاتم کاری : شاید بتوان گفت هدایای تبلیغاتی خاتم کاری از قدیمی ترین هدایایی است که سالیان طولانی به شکل ست رومیزی و اداری تولید می شده و سازمان و ارگان های مختلف به منظور تبلیغ و بازاریابی از آنها با نام تجاری خود استفاده می کرده اند.

امروزه هدایای تبلیغاتی خاتم کاری صنایع دستی به شکل تندیس های مختلف مثل گلدان، قندان و جام تولید می شود که ترکیب رنگ خاتم کاری با بدنه چوبی تندیس، بسیار خاص و زیباست.

  • ساعت دیواری خاتم و میناکاری : هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی اگر جنبه کاربردی روزانه داشته باشند اثربخشی بسیار بیشتری خواهند داشت. ساعت دیواری خاتم کاری یا میناکاری شده یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی است. بسیاری از سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور در محیط کاری و تمامی اتاق ها و آفیس های خود از این ساعت های دیواری همراه با نشان یا نام برند خود استفاده می کنند و حتی آن را به شرکای تجاری یا مشتریان وفادار خود هدیه می دهند.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی

فروشگاه صنایع دستی اصفهان با سال ها تجربه و سابقه طولانی در زمینه تولید انواع هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی به شکل عمده شهرت و اعتبار بالایی کسب کرده است.

سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور می توانند به منظور خرید هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی اقدام کرده و با خرید عمده از مزایای تخفیف ویژه و سفارشی سازی مثل ثبت پلاک یا نام تجاری به همراه بسته بندی سفارشی و بسیار شیک بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه برای خرید بهترین نوع هدایای تبلیغاتی نفیس، متناسب با نوع کسب و کارتان، همین حالا با ما تماس بگیرید.امکان سفارش هدایای تبلیغاتی خام صنایع دستی در انواع مختلف با قابلیت سفارشی سازی برای مشتریان وجود دارد.

 

منبع : بازار مینا  BazareMina.ir

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 6 =