انواع صنایع دستی

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان

خرید عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان برای مشتریان گرامی با قیمت های ویژه در نظر گرفته شده است. استفاده از بشقاب میناکاری شده روی مس اصفهان به منظور تزئین فضاهای دکوری و همچنین هدایای تبلیغاتی سازمانی کاربرد زیادی دارد.

با توجه به اینکه محصولات صنایع دستی در داخل کشور تولید می گردند, محدودیتی در ارائه آنها به بازار وجود ندارد. قیمت خرید عمده بشقاب میناکاری بر اساس تیراژ سفارش محاسبه می گردد. اگر بدنبال بشقاب میناکاری ارزان قیمت هستید ما می توانید انواع محصولات معمول بازار را به شما معرفی نمائیم.

 

تنوع کار انجام گرفته بر روی بشقاب میناکاری روی مس , سلیقه های مشتریان را پوشش داده و حق انتخاب بیشتری برای خرید محصولات به شما می دهد. قیمت بشقاب میناکاری اصفهان با توجه به کار انجام شده بر روی آن ارزان و خرید آن برای عموم مشتریان امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان

عمده فروشی بشقاب میناکاری

امروزه فروش عمده بشقاب میناکاری توسط فروشگاه های متعددی در حال انجام است اما فروشگاه صنایع دستی اصفهان مفتخر است که در این زمینه نه تنها به بزرگ ترین و معتبرترین بستر در این زمینه تبدیل شده تا کالایی اصیل و باکیفیت خریداری کرده باشید،

بلکه توانسته بشقاب های میناکاری شده minakari plate را در انواع طرح و نقوش، رنگ، زیرساخت،سایز و نوع به فروش برساند و از این حیث کاملا انعطاف پذیر است.فروش عمده بشقاب میناکاری، نسبت به ظروف دیگری مانند قندان، گلدان و غیره از استقبال بسیار بیشتری در بین مردم برخوردار است،

دلیل آن نیز این است که بشقاب ها بسیار کاربردی تر هستند که هم می توان بخشی از آنها را به عنوان سِت در منزل بکار برد و هم به عنوان وسیله ی تزئینی گزینه ی بسیار مناسبی هستند، ضمن اینکه قیمت پایین تری هم دارند.

بشقاب میناکاری ارزان قیمت

خرید عمده بشقاب میناکاری علاوه بر اهداف فوق برای خریداران، به دلیل عرضه ی این بشقاب ها در طرح و رنگ های متنوع (و حتی می توان گفت از لحاظ رنگ و تنوع بشقاب میناکاری شده نسبت به سایر ظروف میناکاری، دارای تنوع طرح و رنگ بیشتری است)،

گزینه ی بسیار مناسبی را در اختیار خانم های خانه دار برای تزئین و ایجاد هارمونی بسیار زیبا در دکوراسیون داخلی منزل می گذارد.

 

اپلیکیشن صنایع دستی

این ظروف از چنان زیبایی برخوردار هستند که نیاز به هیچ وسیله ی دیگری در کنار خود برای افزایش زیبایی یا زیبا ساختن خود ندارند و قطعا نگاه کردن آنها دریایی از انرژی مثبت را روانه ی شما خواهد ساخت. برای اطلاع از لیست قیمت ظروف میناکاری می توانید به سایت فروشگاه مراجعه کرده و قیمت انواع محصولات را مشاهده نمائید.

بشقاب میناکاری روی مس

خرید عمده بشقاب میناکاری و انتخاب مرکزی که چنین خدماتی را با حفظ کیفیت و اصالت ارائه می دهد، به کاری بس دشوار تبدیل شده است. فروشگاه میناکاری اصفهان بهترین مرکز و متولی فروش عمده بشقاب میناکاری، با سال ها تجربه و کالاهای تضمین شده، کار را برای انتخاب و خرید آسان ساخته است.

امروزه متأسفانه به دلایل مختلف ظروف میناکاری شده در کیفیت های پایین و یا به صورت تقلبی به فروش می رسند که هم می تواند ناشی از ساخت با مواد و ابزار بی کیفیت و تقلبی باشد و هم نبود تجربه ی کافی در ساخت این ظروف.

 

اما فروشگاه صنایع دستی اصفهان نه تنها در فروش عمده ی بشقاب میناکاری بلکه در سایر ظروف نیز، کیفیت مواد، رنگ، نقوش و زیرسازی یکدست و صاف را توسط کارشناسان فنی و ماهر خود تأیید کرده و سپس به فروش آنها می پردازد. بشقاب میناکاری قیمت مناسب تری نسبت به محصولات لوکس خارجی دارد و بر این اساس گزینه خوبی برای خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بشمار می رود.

قیمت عمده بشقاب میناکاری

همچنین برخلاف برخی از فروشگاه هایی که به کار فروش عمده بشقاب میناکاری مشغول هستند، خدمات و اهداف والاتری نسبت به سایر رقبا در سر می پروراند که از جمله ی آنها می توان به:

حمایت از ذوق، هنر و تلاش مسگران، سفالگران، قلمکاران، نقاشان و میناکاران در اصفهان و سایر شهرهای ایران عزیز، تا بتوانند کسب و کار خود را رونق ببخشند و فرهنگ شهر و منطقه ی خود را گسترش دهند،

به عنوان مثال وقتی به بشقاب میناکاری حاصل هنر دست میناکاران زاهدان نگاه می کنید آثار نفوذ فرهنگ و سنت این منطقه را در نقاشی ها و طرح های پیاده سازی شده بر روی آن مشاهده می کنید و همین امر در مورد سایر شهرها نیز صادق است.

 

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری

انواع بشقاب ميناكاري تهران

با فروش عمده بشقاب میناکاری که حاصل هنر و ذوق هنرمندان شهرهای مختلف است، فرهنگ و سنت آنها به بهترین شکل ترویج پیدا می کند و نسبت به آنها شناخ کاملی صورت می گیرد.

از به فراموشی سپرده شدن میناکارانی که به صورت خانگی به ساخت ظروف میناکاری شده مشغول هستند، جلوگیری می شود و با خرید و فروش عمده بشقاب میناکاری توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان از این قشر گمنام نیز حمایت می شود.

خرید عمده بشقاب میناکاری و همچنین سایر ظروف میناکاری شده در بالاترین کیفیت حتی می توانیم فرهنگ خود را به زیباترین شکل ممکن و با کمترین هزینه ی جانبی و تبلیغاتی به سایر کشورها صادر کنیم و هنر، فرهنگ و تمدن خود را به بهترین شکل به صحنه ی نمایش بگذاریم.

خرید بشقاب میناکاری شده اصفهان

همانطور که گفتیم یکی از دلایل استقبال پرشوری که از فروش عمده بشقاب میناکاری در این حوزه از هنر شده، مدیون طیف گسترده ی طرح ها و رنگ های و انواع مختلف آن نسبت به سایر ظروف میناکاری شده است که این تنوع را حتی در اندازه ی آن نیز مشاهده می کنیم.

ضمن اینکه در خرید عمده بشقاب میناکاری به نوع استفاده از آن نیز دقت شده و برخی از آنها را می توانید با پایه ی نگهدارنده خریداری کنید تا به صورت رومیزی استفاده کنید و یا با گیره های خاصی خریداری نمایید که بتوانید به دیوار متصل نمایید!

بشقاب میناکاری شده اصفهان یکی از محصولات محبوب صنایع دستی ایرانی بشمار می رود که بسیاری از علاقه مندان به هنرهای دستی برای تزئین فضاهای دکوری از آن بهره می برند. بشقاب های میناکاری با گلدان نیز ست می شوند. از محصولات میناکاری به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی استفاده می شود.

 

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

خرید اینترنتی بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری در سایزهای مختلف سبب می شود تا بتوان در سایزی از قفسه ها داخل منزل و یا محل کار قرار داد و همچنین به عنوان هدایای سازمانی بتوانید هدایایی در سایزهای گوناگون و متناسب تهیه کنید.

هم اکنون این بشقاب ها در سایزهای 16، 20، 25، 30، 35 و 40 سانتی متر و حتی با قابلیت سفارشی سازی تا 60 سانتی متر توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان در حال عرضه شدن هستند که اعداد فوق نمایانگر قطر هستند و ارتفاع این ظروف نیز 3 سانتی متر می باشد.

ما برای شما بستری را فراهم کرده ایم تا قادر باشید خرید اینترنتی بشقاب میناکاری شده با بهترین قیمت را از سراسر کشور تجربه نمائید.

لیست قیمت ظروف میناکاری

همچنین مزیت فروش عمده بشقاب میناکاری در طرح ها و رنگ های مختلف نیز سبب شده تا بتوان آنها را در هر محیطی با سبک داخلی مدرن و سنتی و با طیفی از رنگ های داخلی بکار برد و هماهنگی و هارمونی خاصی وارد خانه و محل کار کرد و از این بابت گزینه ی بسیار مناسبی است ضمن اینکه با وجود این همه مزایا و تنوع بیشتر، نسبت به سایر ظروف از قیمت پایین تری برخوردار است.

طرح هایی که در خرید عمده بشقاب میناکاری ارائه می گردد شامل: اسلیمی، ختایی، گل و مرغ، ابنیه و نیمه ختایی هستند، ضمن اینکه شاهد نفوذ فرهنگ و سنت هر شهر هنگام طرح بندی این بشقاب ها در شهرهای مختلف ایران نیز هستیم.

همچنین این بشقاب ها را می توان به دو صورت دور گرد و لبه ی دالبری شده نیز با همین طرح و نقوش خریداری کرد. خرید انواع محصولات صنایع دستی از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه برای مشتریان گرامی امکان پذیر است.

خرید بشقاب های میناکاری

رنگ های این بشقاب ها نیز به رنگ آبی نیلی تا لاجوردی است که به درخواست مشتری قابلیت سفارشی سازی و اضافه شدن سایر رنگ ها نیز وجود دارد. تنوع رنگ و طرحی که در فروش عمده بشقاب میناکاری توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان وجود دارد، به دلیل زیبایی بی نظیر تمامی نمونه ها، انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد.

 

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری

خرید عمده بشقاب میناکاری توسط فروشگاه میناکاری همیشه با بهترین قیمت و کیفیت عرضه شده و همین امر نیز سبب شده تا رضایت بالای مشتریان را کسب کند. همچنین این فروشگاه در فروش عمده بشقاب میناکاری بسته به تعداد مورد نیاز شما، تخفیف هایی خاصی را نیز در نظر گرفته تا بتوانید کالاهایی بسیار مرغوب و شکیل را با قیمت های باورنکردنی خریداری کنید.

خرید بشقاب میناکاری اصفهان
اما شاید برای برخی از خریداران جای سؤال باشد که چه عواملی به طور کلی بر قیمت فروش عمده بشقاب میناکاری تأثیر می گذارند؟ برای اینکه راحت تر باشید این عوامل را به صورت موردی ذکر می کنیم:

 

  • نوع زیرساخت: همانطور که می دانید هم اکنون کلیه ی ظروف میناکاری شده از جمله بشقاب ها هم از جنس مس و هم از جنس سفال ساخته می شوند و هر کدام مراحل ساخت و سختی های خاص خود را دارند و در نهایت نیز زیبایی متفاوتی را به ارمغان می آورند.

اما امروزه خرید عمده بشقاب میناکاری بیشتر با زیرساخت مسی است چرا که هم سبب نمود بیشتر و بهتر نقوش و طراحی ها می شود و هم این ظروف کیفیت ساخت و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

  • رنگ های مناسب و با کیفیت: نوع رنگی که برای ظروف میناکاری استفاده می شود (رنگ مناسب ظروف مسی و سفالی) و همچنین کیفیت آنها نیز بر قیمت نهایی تأثیرگذار می باشد. فروشگاه میناکاری، به فروش عمده بشقاب میناکاری پرداخته که در تمامی آنها از رنگ های باکیفیت ساخت آلمان استفاده شده و هر رنگ متناسب با نوع زیرساخت استفاده گردیده است.
  • مهارت نقاش و استادکاران: تمامی ظروف میناکاری از جمله بشقاب هایی که توسط فروشگاه صنایع دستی به صورت عمده به فروش می رسند، دارای اثر و امضای سازنده ی آن نیز هست به نحوی که تاریخ و محل ساخت و فرد سازنده مشخص هستند و به خوبی متوجه می شوید که این ظروف زیبایی و کیفیت چشم نواز خود را مدیون دستان کدام اساتیدی هستند.
  • فروش به صورت سِت و غیر ست: قطعا فروش عمده بشقاب میناکاری به صورت ظروف ست (بشقاب همراه با گلدان) قیمت بالاتری نسبت به خرید عمده آنها به صورت غیر ست خواهد داشت. این رخداد امری طبیعی است چرا که بشقاب و گلدان میناکاری شده از هر لحاظ (نوع زیر ساخت، طرح، رنگ و نقوش کاملا مشابه هم هستند) و ظروف بیشتری نیز خریداری کرده اید!
  • نوع بسته بندی: فروش عمده بشقاب میناکاری با بسته بندی های گوناگون و شکیل مناسب برای هدیه دادن به عزیزان و یا هدایای سازمانی و اداری صورت می پذیرد. انواع بسته بندی های موجود برای این بشقاب های دلربا شامل: بشقاب در قاب های PVC و یا قاب هایی که دارای گره چینی هستند – قاب های طرح سنتی – استندهایی با سایزهای مختلف و متناسب با سایزهای گوناگون بشقاب ها – جعبه هایی نفیس با روکش ترمه و قلمکاری شده است.
  • سایز بشقاب ها: از جمله عواملی که بر قیمت نهایی خرید عمده بشقاب میناکاری اثرگذار می باشد سایز این بشقاب ها هستند که در سایزهای 16، 20، 25، 30، 35، 40 و حتی 60 سانتی متری به فروش می رسند.
  • طرح و نقوش بکار رفته: طرح های مختلفی مانند اسلیمی، ابنیه، ختایی و گل مرغ و غیره هر کدام ارزش مادی و معنوی خاص خود را دارند و حتی اینکه آثاری از نفوذ فرهنگ و تمدن شهری که در آن ساخته شده نیز وجود داشته باشد بر قیمت نهایی تأثیرگذار است.

فروشگاه میناکاری در زمینه خرید عمده بشقاب میناکاری توانسته همانند فروش سایر ظروف میناکاری شده به رقیبی سرسخت و البته قابل اطمینان برای خریداران این حوزه از هنر تبدیل شود که با ارائه ی بشقاب های میناکاری در طرح، رنگ، سایز، نقوش و زیرساخت های گوناگون و بهره گیری از رنگ های خاص و متناسب با هر زیرساخت و تقدیم نمودن ضمانت نامه ی کیفی و اصالت، توانسته رضایت بالای مشتریان را کسب کند.

 

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری

قیمت تجاری بشقاب میناکاری

خرید عمده بشقاب میناکاری با اهداف گوناگون توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان به انجام می رساند در نتیجه می توانید با هر کاربری که مدنظر دارید، هدیه دادن به دوستان و عزیزان، هدایای سازمانی و اداری، تزئین منزل و محل کار، نسبت به خرید عمده آن اقدام کنید و در بین فروشگاه های متعددی که اغلب اقدام به فروش جنس های تقلبی و بدون کیفیت می پردازند، اعتماد سلب شده ی خود را برگردانید و خریدی امن و بسیار باکیفیتی را تجربه کنید.

 

فراموش نکنید که فروشگاه میناکاری اصفهان بزرگ ترین حامی صنایع دستی ایران است و هم اکنون به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه صنایع دستی ایران اقدام به فروش عمده بشقاب مینا کاری و سایر ظروف میناکاری و حتی به صورت تکی پرداخته است. با ما هنر اصیل ایرانی را وارد منزل و محل کار خود سازید.

 

Wholesale Shopping of MinaKari Plate

A lot of people are interested in buying MinaKari (enameled) dishes; especially the plates because of their nice colors and their practicality. BazareMina online Market offers a variety of dishes which can be bought in one or in bulk. When people want to have a wholesale shopping of these dishes, they can get a discount from this Market.

Wholesale Shopping of MinaKari (Enameled) Plate

You can have a wholesale shopping of MinaKari plates with special prices. These dishes can be used to decorate your showcase or be considered as a promotional gift for different companies and organizations.

The price for buying enameled products is calculated based on the number of items which you need to buy; it means you can get a discount if you buy them in bulk. These dishes are made of copper and they have various designs. You can order MinaKari (enameled) plates with a reasonable price from BazareMina online Market.

MinaKari Plates

Nowadays, MinaKari (enameled) plates are produced in different workshops and are sold in different markets; so some people may hesitate about the originality and quality of the handicrafts. BazareMina online Market offers high quality and original products in different sizes, designs and colors and people can be sure of the validity of products.

Wholesale shopping of MinaKari (enameled) plates has been more than other dishes; such as vase and sugar pot because these plates are more practical with a cheaper price, and they can be used as ornamental tools, too.

Who Buys Enameled Plates?

Companies and organizations usually have a wholesale shopping of MinaKari (enameled) plates to appreciate their staff in different ceremonies or make people familiar with their business. Also, women use these dishes at their home decoration because of the nice colors of plates which can be harmonized with a variety of modern and traditional showcases.

More calmness and happiness are transferred by taking a look at these beautiful dishes. You can call our Sales Department if you want to have a wholesale shopping because we offer a discount.

منبع : بازار مینا  BazareMina.ir

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =