واتساپ
هدایای تبلیغاتی

کسب درآمد در منزل

کسب درآمد در منزل از جمله دغدغه های هر شخص خانه داری می باشد. معمولا همه بدنبال صرف کمترین سرمایه برای مشاغل خانگی هستند. کسب درآمد در خانه میتواند کمک خرج خوبی برای خانم های خانه دار باشد. تولید صنایع دستی از جمله کارهای کم هزینه و با بازده فوری بشمار می آید. اشخاص جویای کار در هر منطقه ایی می توانند از ظرفیت های هنری آنجا استفاده کنند. صنایع دستی اصفهان از جمله حوزه های شناخته شده در این زمینه است. هنر هایی مانند میناکاری , فیروزه کوبی , خاتم کاری و … اگر در این زمینه علاقه داشته باشید می توانید محصولات زیبایی تولید کرده و هم در بازار های محلی و هم از طریق اینترنت در فضای محازی ارائه دهید. در صورت تولید انبوه شما می توانید از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی برای سازمان ها و شرکت ها بهره ببرید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

کسب درآمد در خانه با ساختن صنایع دستی persian handicraft می تواند انتخاب خوبی برای بسیار افراد جویای کار می باشد. امروزه به دلیل وجود مشکلات اقتصادی جامعه تنها یک نفر نمی تواند امکانات و بودجه خانواده را تامین کند، به همین دلیل بسیاری از زنان ایرانی پا به پای مردانشان کار می کنند و کمی از بار اقتصادی را آنها به دوش می کشند. اگر شما هم قصد دارید کسب درآمد در خانه را شروع کنید با ما در این مطلب همراه باشید.

یکی از کارهایی که می توانید در خانه راه اندازی کنید. طراحی و تولید صنایع دستی مینا کاری اصفهان است. بدون دادن اجاره به کارگاه مینا کاری می توانید کسب درآمد در خانه را انجام دهید. می توانید قبل از شروع پیش یک استاد کار رفته و آموزش میناکاری را از ایشان درخواست کنید. بعد از آموزش و تهیه وسایل و لوازم مورد نیاز می توانید کارگاه کوچک خود را در یکی از اتاق های خانه تان راه بیندازید. و کسب در آمد در خانه کنید. کسب درآمد در خانه برای آقایان و خانم ها محدودیتی ندارد و هر شخصی می تواند بر اساس تلاش خود درآمد داشته باشد.

اپلیکیشن صنایع دستی

مینا کاری انواع مختلفی دارد.

 • مینای خانه بندی و مینای نقاشی
 • مینای خانه بندی در قدیم استفاده می شد .امروزه در اصفهان  مینای نقاشی به کار برده می شود.
 • انواع رنگ هایی که در مینا کاری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • رنگ های گیاهی که در چیت سازی استفاده می شود.
 • رنگ های معدنی در نقاشی و رنگ های فلزی که بر روی فلز نقاشی می شود.
 • رنگ بندی ها از ترکیب مواد شیمیایی مختلف بدست می آیند.
پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

برای آشنایی با کسب درآمد در خانه ما را همراهی کنید.

 1. ورقه : یعنی همان فلزی که کار روی آن انجام می شود مثل مس، نقره یا طلا. مینا کاری روی طلا بهترین و با کیفیت ترین کار است.
 2. هاون
 3. ماده آبگینه
 4. چکش
 5. کاغذ کپی
 6. گیره
 7. سندان
 8. اره کمانی و فلز بر
 9. قیچی فلز بر
 10. قلم مو
 11. انواع رنگ ها
 12. کوره

تمام این موارد برای آشنایی با صنعت مینا کاری بود. شما می توانید بعد از یادگیری و تهیه لوازم , کار خود را آغاز کنید و با ساخت صنایع دستی درآمدی برای خود ایجاد کنید و کسب درآمد در خانه را براحتی تحقق بخشید. برای کسب درآمد با ساخت صنایع دستی هنرهای دیگری را نیز می توانید انتخاب کنیدبطور مثال با نحوه کار قلمکاری آشنا شوید. برای کسب درآمد در خانه با ما همراه شوید. کسب درآمد در خانه بدون سرمایه و یا با سرمایه بسیار کم نیز ممکن است. تولید محصولات هنری و پس از آن فروش صنایع دستی در بازار های محلی , می تواند درآمد قابل توجهی برای شما بهمراه داشته باشد.

روش کار در هنر قلمکاری

قلمکاران ابتدا پارچه ای را که می خواهند روی آن کار کنند به مدت 5 روز در آب روان می گذارند تا تمام مواد اضافی آن دفع شود سپس رنگ های عمده و اصلی را تهیه می کنند. صنعتگر با استفاده از قالب های چوبی شروع به زدن طرح روی پارچه می کند. بعد به مدت 2 الی 3 ساعت پارچه را در آب قرار می دهد تا رنگ های اضافی آن بروند. پارچه را خشک کرده و آماده ثابت کردن رنگ می کنند.

ابتدا پاتیل را پر از آب کرده و می جوشانند سپس مقداری پوست انار و مغز روناس را اضافه می کنند تا رنگ آن ثابت شود. بعد از خشک کردن و گذراندن مراحل منگوله زنی یا ریشه تابی آماده ارائه به بازار می گردد.به همین ترتیب با شناخت هر هنری شما می توانید با توجه به ظرفیت و توان شخصی و علاقه خود یکی را انتخاب کرده و در آن هنر تجربه کافی را بدست آورید. تا با صرف زمان بلااستفاده در منزل بتوانید کسب درآمد کنید. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که “چگونه در خانه کسب درآمد کنم” و نتوانسته باشید به آن جواب دهید. در این حالت بهتر است با مشاوره کسب و کار , صحبت کرده و بر اساس علاقه و توانایی های شخصی تان بهترین انتخاب را داشته باشید. کسب درامد در منزل ایده بسیار خوبی برای خانم های خانه دار می باشد.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 3 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
کسب درآمد در خانه برای آقایان و خانم ها
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)