مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی – سری اول

عکس ظروف میناکاری

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری اول شامل ۱۲ تصویر زیبا از بهترین طرح های ساخته شده توسط استاد است. عکس ظروف میناکاری شده می تواند الگوی هنری بسیار خوبی برای علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی باشد. البته بهتر است طرح های میناکاری عینا کپی نشود و خلاقیت های جدیدی در آنها بوجود آید . این خلاقیت می تواند به بهبود طرح های قدیمی موجود بانجامد. عکس ظروف میناکاری اصفهان Isfahan Minakari ریشه در طراحی های آثار تاریخی این شهر دارد. که بصورت ناخود آگاه بر قلم هنرمندان نمایان می شود. استاد غلامعلي فيض الهي نیز یکی از برجسته ترن هنرمندان نصف جهان است که آثار بسیار زیبایی طراحی و تولید نموده اند.

 

 

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید صنایع دستی

استاد غلامعلی فیض الهی نزد پدر گرامیشان به فراگیری هنر میناکاری پرداختند. هنر اصیلی که از نسل ها قبل سینه به سینه به ایشان رسیده و ارزش بالایی برای فرهنگ کشور ما دارد. نمود تفکر اساتید صنایع دستی را می توان در آثارشان مشاهده نمود . انواع ظروف میناکاری شده که صورت استادانه طراحی شده. عکس ظروف میناکاری می تواند کمک بزرگی برای هنرمندان دیگر در سایر رشته های هنر باشد که با الهام گرفتن از طرح های زیبای هنری و خلاقیت شخصی طرح های جدیدی ابداع نمایند.

 

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

 

عکس ظروف میناکاری اصفهان نشان دهنده هنر این سرزمین است . طرح های استفاده شده در نقاشی ها نشان از ذوق هنری هنرمندان این شهر دارد. هنری که ریشه در باورهای فرهنگی مردم این آب و خاک دارد. بر این اساس بیننده بهتر می تواند با طرح های ظروف میناکاری شده ارتباط برقرار سازد. رنگ های شاد مینایی و لاجوردی حس بسیار خوبی به مخاطب می دهد.

آثار استاد فیض الهی نیز از این طرح ها و رنگ ها مستثنا نیست. ما سعی کرده ایم در سری های مختلف گالری فیض اللهی تصاویر بسیار زیبایی از آثار ایشان را برای شما به نمایش درآوریم. نگاه دقیق به آثار ایشان , دقت و ظرافت و صبر هنری ایشان را نشان خواهد داد. شما درخواهید یافت این آثار زیبا برای سالیان طولانی از جمله نمایندگان هنری این سرزمین خواهند بود.

بازار مینای اصفهان
مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری اول
نام مقاله
مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری اول
توضیحات
تصاویر بسیار زیبایی از نمونه کارهای استاد غلامعلي فيض الهي شامل بشقاب میناکاری و گلدان میناکاری شده اصفهان
نویسنده
منتشر کننده
بازار مینا
لوگوی منتشر کننده
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *