واتساپ
هدایای تبلیغاتی

تابلو نقاشی مینیاتور

تابلو نقاشی مینیاتور و نگارگری اصفهان از زیباترین دست سازهای هنری نصف جهان است.نقاشی مینیاتور و تذهیب بسیار چشم نواز بوده و قالب تابلو ، قاب و همچنین تلفیق آنها با هنرهایی مانند خاتم کاری،میناکاری و … به چشم می خورد. معمولا طرح های کشیده شده بر روی تابلو مینیاتور ایرانی،روایتگر داستان های اساطیری و رخدادهای مهم کشورمان بوده که در قالب نثر و نظم از بزرگان ایران زمین وجود دارند.اساتید هنر مینیاتور مانند استاد محمود فرشچیان،استاد مجید‌ مهرگان، استاد مهین افشان‌ پور، استاد اردشیر مجرد‌ تاکستانی ، استاد محمد باقر آقامیری و استاد رسول معتمدی ،از برجسته ترین هنرمندان معاصر بشمار می روند. انواع تابلو نقاشی مینیاتور برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده تا با فراغ بال بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.قیمت تابلوهای نقاشی مینیاتور اصفهان ارزان بوده و خرید آنها برای عموم مشتریان سراسر کشور امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

تابلو نگارگری نقاشی مینیاتور اصفهان

تابلو نقاشی مینیاتور و نگارگری اصفهان با رنگ ها و طرح های زیبای خود می تواند حال و هوای فضای پیرامون شما را تغییر دهد. خرید تابلو نقاشی مینیاتور اصفهان با قیمت یکسان برای مشترایان سراسر کشور در نظر گرفته شده است.شما می توانید با مشاهده عکس تابلو مینیاتور در سایت فروشگاه، از جزئیات هر اثر مطلع شده و انتخاب مطمئنی داشته باشید.طرح های متنوع تابلو های نقاشی مینیاتور برای سلیقه های مختلف در نظر گرفته شده است.قاب نقاشی مینیاتور را می توان در چیدمان خانه های شیک امروزی استفاده کرد.

تابلو نقاشی مینیاتور

تابلو مینیاتور ایرانی

تابلو نقاشی مینیاتور سبکی متفاوت و اصیل در نقاشی ایرانی است که از دوران کهن تا به امروز رواج داشته است.هنر مینیاتور ایرانی در گذر زمان تغییراتی داشته که عمدتا در طرح های کشیده آن تاثیر گذار بوده. مثلا شما می توانید آثار مینیاتور مذهبی-اسلامی را از اساتید برجسته کشورمان مشاهده نمائید. اساتید مینیاتور ایران به عنوان گنجینه زنده بشری نامشان در جهان جاودانه شده است. خرید تابلوهای نقاشی مینیاتوری به شکل تکی برای تزئین منزل و محیط کار و به شکل عمده توسط کسانی که گالری هنری در خارج از کشور دارند بسیار زیاد است. شما هم به جمع علاقه مندان مینیاتور بپیوندید.

اپلیکیشن صنایع دستی

تابلو نقاشی مینیاتور به سبک قدیمی خود در ایران سرچشمه گرفته و حتی زمانی که اسلام در ایران رواج پیدا کرد، ایرانیان از خیلی قبل پیش، به نقاشی می پرداخته اند که بعدا وارد سبک خاص مینیاتور یا نگارگری شد. هنرمندان برجسته ایی مانند استاد محمود فرشچیان توانسته اند آثار بسیار زبیایی را از خود به یادگار بگذارند. مینیاتور فرشچیان نه تنها در ایران ، بلکه در خارج از کشور نیز علاقه مندان فراوانی دارد. این نقاشی ها که در منزل، محیط کار و به شکل عمده برای گالری تصاویر نقاشی استفاده می گردند تمامی اجزای طبیعت را در خود نشان می دهند و حتی اگر فقط با موضوع طبیعت نباشد، قطعا پس زمینه یا بخشی از تابلو نقاشی مینیاتوری به طبیعت اختصاص دارد.

تابلو نقاشی مینیاتور

تابلوهای نقاشی مینیاتور

تابلوهای نقاشی مینیاتور ویژگی ها و خصوصیاتی دارند که خریداران باید از آن اطلاع داشته باشند و تصورات اشتباه خود را کنار بگذارند. به عنوان مثال تصور نکنید که موضوع نقاشی های مینیاتور فقط در رابطه با طبیعت است. بلکه شما می توانید انواع تابلوهای مینیاتور را در سبک های مختلف و با موضوعات گوناگون مثل دراویش، چوپان همراه با گوسفندان، جوانان، زندگی روستایی، روش های کشاورزی، موجودات خیالی مثل اژدها و سیمرغ خریداری نمایید.ضمنا در نظر داشته باشید که واژه تابلو نقاشی مینیاتور به معنای کشیدن بخشی از یک طرح نیست بلکه به شیوه هنرمندانه ای در سایز کوچک نسبت به گستردگی طرح، آن را پیاده سازی می کنند. قوانین نقاشی کاملا متفاوت است و در مینیاتور ذوق و قریحه و مخصوصا قوه تخیل فرد نقاش بسیار نقش پر رنگی دارند.

در فروشگاه صنایع دستی اصفهان ما آثار هنری زیادی از تابلوهای نقاشی مینیاتور را پوشش داده ایم که همه آنها کیفیت بسیار بالایی دارند و با دقت و مهارت باورنکردنی خلق شده اند. اما قبل از اینکه به مشاهده این تابلوها و خرید آنها بپردازید از شما دعوت می کنیم کمی مطالعه بیشتری داشته باشید. در این قسمت هدف ما این است تا شما را با ریز جزئیات تابلو های نقاشی مینیاتور آشنا کنیم تا با اطلاعات و درک کامل برای خرید آنها اقدام نمایید.

انواع تابلو نقاشی مینیاتور

قبل از اینکه اقدام به خرید تابلو نقاشی مینیاتور کنید از شما دعوت می کنیم تا ابتدا با انواع آن و سپس روش ها و سبک نقاشی این آثار هنری آشنا شوید. این کار باعث می شود تا از خریدتان لذت بیشتری ببرید و مکان قرارگیری آنها را در خانه و محل کار با حساسیت بیشتری انتخاب نمایید. ضمنا متوجه خواهید شد که چرا تابلوهای نقاشی مینیاتوری قیمت های زیادی دارند و دو تابلو به ظاهر مشابه قیمت متفاوتی پیدا کرده اند.ضمنا با آشنایی پیدا کردن نسبت به انواع تابلو نقاشی مینیاتوری و ویژگی های هر یک انتخاب بهتری خواهید داشت تا با توجه به محیط و سبک دکوراسیون داخلی خود، تابلو مینیاتوری مناسبتری خریداری کنید:

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی
  • تابلوهای دست ساز: تابلو نقاشی دست ساز مینیاتور که زیبایی آنها بسیار خاص و یونیک است. ویژگی بارز و متمایز کننده آنها این است که ظاهر نقوش و طرح های بکار رفته، جنبه واقع گرایانه بیشتری داشته و طبیعی تر به نظر می رسند. از این تابلوها بیشتر برای فضای اتاق خواب یا اتاق نشیمن استفاده می کنند. گاهی اوقات تابلوهای دست ساز مینیاتوری با رنگ روغن نیز در فضای حمام استفاده می گردد. برای ترسیم این تابلوها ساعت های طولانی زمان صرف شده تا در عین سادگی بسیار ظریف و هنرمندانه به نظر برسند و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کنند. این نوع تابلو نقاشی مینیاتور با وجود قیمت بالا، فروش بسیار خوبی دارد چون کیفیت و مفهوم این آثار جاودانه هستند.

نقاشی مینیاتور

  • تابلو نقاشی مینیاتور: بسیاری از افرادی که به آثار هنری نقاشی مینیاتور علاقه مند هستند، به سبک تابلو نقاشی مینیاتور علاقه بسیار زیادی نشان می دهند و جزو خریدهای قطعی آنهاست. تصاویر به کار رفته معمولا حاصل قوه تخیل و همراه با کمی اغراق هستند. رنگ آمیزی استادانه و تنوع بالا ویژگی خاص این نوع از تابلو مینیاتور است. برای فهمیدن قصد و نیت اصلی مینیاتوریست یا باید در این زمینه حرفه ای باشید یا از فروشنده حرفه ای خود در این زمینه سؤال کنید. مفهوم های عمیق و بسیار حیرت انگیزی در تابلو نقاشی مینیاتور نهفته است که در کنار سایر ارزش ها، قیمت نسبتا بالای آن را کاملا توجیه می کند.
  • تابلو فرش مینیاتور: این نوع تابلوهای مینیاتوری که سبک کاملا متفاوتی بوده و فرم کلی آن شبیه به نقاشی مینیاتور است ولی روند کار، متریال اولیه و هدف اصلی آنها کاملا متفاوت است. اکثر طرح ها تکراری هستند و بیشتر برای تزئین دکوراسیون داخلی مخصوصا با سبک کلاسیک کاربرد دارد.

گاهی اوقات پیش می آید که شما به عنوان خریدار به دنبال سبک خاصی از تابلو نقاشی مینیاتور هستید اما به دلیل اینکه آشنایی کافی ندارید نمی توانید توضیح مناسبی ارائه کنید. فروشگاه صنایع دستی اصفهان به دلیل فعالیت حرفه ای در این زمینه و همکاری با اساتید برجسته مینیاتور، انواع مختلف سبک های نقاشی مینیاتور را به شکل تابلوهای بسیار جذاب به فروش می رساند و با توضیح آنها قصد داریم به درجه تشخیص حرفه ای برسید:

تابلو نقاشی مینیاتور
  • طراحی مینیاتور رنگی: به دلیل اینکه در بعضی بخش ها رنگ به کار رفته، به این اسم معروف شده است. ویژگی بارز این نقاشی ها استفاده از رنگ طلایی حتی به میزان بسیار کم و نامحسوس می باشد. اصالت این نوع تابلو نقاشی مینیاتور به دوران صفویه و آثار رضا عباسی باز می گردد. زمینه طرح بدون تغییر مانده و قسمت های کمی از آن را رنگی می کنند.
  • طراحی مینیاتور بدون رنگ: در این نوع تابلو فقط قلم مو و رنگ سیاه به کار رفته و برای زمینه های روشن استفاده می گردد. خرید این نوع تابلو نقاشی های مینیاتوری به دلیل اینکه در تمامی ادوار تاریخی رایج بوده و مردم با آن آشنایی دارند بسیار زیاد است. در تابلوهای سبک مدرن می توانید نمونه هایی خریداری کنید که به جای رنگ مشکی از سایر رنگ های تیره مثل قهوه ای، قرمز و حتی آبی استفاده شده است.
  • طراحی مینیاتور سفید قلم: این نوع از تابلوهای نقاشی مینیاتور بسیار خاص هستند. زمینه تیره رنگ بوده و کشیدن طرح و نقوش با قلم مو و رنگ سفید است. امروزه این نوع سبک مینیاتور از کاربرد به شکل طراحی جلدهای روغنی به تابلوهای نقاشی رسیده است. کسانی که گالری آثار متنوع مینیاتور را داشته باشند، از این سبک نیز خریداری می کنند چون طرفداران خاص خود را دارد.
تابلو نقاشی مینیاتور

خرید تابلو نقاشی مینیاتور

تمامی کسانی که به هنر علاقه مند هستند مخصوصا هنرهایی که اصالت وجودی خود را از ذهن، تخیل، قوه هنری و درک بالای هنرمندان این کشور به عاریه گرفته اند، می توانند از خرید این تابلوها استفاده زیادی ببرند. طبیعتا هیچ چیزی برای تزئین دکوراسیون منزل یا محیط کاری شما بهتر و زیباتر از آثار هنری اصیل و ارزشمند که کیفیت و اصالت آنها تضمین شده و شناسنامه ساخت یا تولید دارند، مناسب و شایسته نیست.فروشگاه صنایع دستی اصفهان اقدام به فروش تابلو نقاشی مینیاتور اثر استاد رسول معتمدی کرده است. استاد رسول معتمدی از اساتید به نام و بسیار مشهور هنر نقاشی مینیاتور در دوران معاصر و کنونی هستند که این مکتب را در نزد استاد محمود فرشچیان آموخته اند که به عنوان گنجینه زنده بشری در سازمان یونسکو در سال 99 به همراه 4 تن از اساتید دیگر، نامشان در جهان جاودانه شد. تمامی این تابلوها با امضای استاد به فروش می رسند تا اصالت آنها تضمین شده باشد.

تمامی انواع تابلو نقاشی مینیاتور از جمله تابلو نقاشی رنگ روغن مینیاتور همراه با تمامی سبک ها در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به فروش می رسند. دورتادور تابلوها با خاتم کاری اصیل اصفهان توسط اساتید بسیار متبحر، خاتم کاری شده تا جلوه و زیبایی و ارزش هنری آن را دو چندان کند.شما علاقه مندان به آثار هنری نقاشی مینیاتور می توانید با خرید عمده یا در تیراژ بالا، سفارشی سازی داشته باشید. یعنی چنانچه به طرح و نقاشی علاقه مند هستید می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا با همان طرح، نقوش و موضوع برای شما نقاشی شود و همراه با بسته بندی بسیار شکیل درب منزل تحویل گردد.

قیمت تابلو نقاشی مینیاتور

قیمت تابلو نقاشی مینیاتور با توجه به ارزش بسیار بالای هنری و مادی این تابلوها نسبت به هر نوع تابلو نقاشی دیگری قابل مقایسه نیست. فروشگاه صنایع دستی اصفهان در بازه های زمانی مختلف در طول سال، آثار هنری مینیاتور خود را برای آن دسته از کسانی که در خارج از کشور با برگزاری گالری هنری، تابلوهای مینیاتور اصیل ایرانی را به فروش می رسانند، ارسال می نماید.شما علاقه مندان نیز چنانچه علاقه مند به خرید تابلوهای نقاشی مینیاتور به صورت تکی یا عمده هستید می توانید همین حالا تابلو مورد نظر خود را خریداری نمایید و با بسته بندی شکیل و کاملا امن درب منزل تحویل بگیرید. هدف اصلی و همیشگی تمامی همکاران و پرسنل فروشگاه صنایع دستی اصفهان جلب رضایت شماست. بر همین اساس، به هیچ وجه تابلوهای نقاشی مینیاتور کپی شده و تقلبی جایی در بین محصولات نخواهند داشت. ضمنا تابلو نقاشی مینیاتور با خاتم کاری بی کیفیت دور قاب به فروش نمی رسد و تمامی تابلوها مزین به امضای استاد هستند تا اصالت و کیفیت و همچنین ارزش هنری آنها به اثبات برسد.همین حالا یکی از تابلوهای نقاشی مینیاتور را انتخاب نموده و چنانچه برای خرید نیاز به مشاوره دارید، روی نظرات تخصصی و کارشناسانه و مشاوره رایگان همکاران ما حساب ویژه باز کنید.تابلو نقاشی مینیاتور با سبکی زیبا و چشم نواز برای زیباسازی فضای منزل و دفتر کار استفاده می گردد.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 5 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
تابلو نقاشی مینیاتور و نگارگری اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)