واتساپ
هدایای تبلیغاتی

پرفروش ترین صنایع دستی

پرفروش ترین صنایع دستی ایرانی به کیفیت و قیمت آن بستگی دارد. صنایع دستی اصفهان از جمله محبوب ترین دست سازهای ایرانی بشمار می روند و شما می توانید پر فروش ترین صنایع دستی اصفهان را جستجویی ساده در فضای مجازی پیدا کنید.پرطرفدارترین صنایع دستی صادراتی ایران از شهرهایی چون اصفهان، شیراز و تبریز تامین می گردند.مشاهده لیست صنایع دستی اصفهان به شما کمک می کند تا با بسیاری از هنرهای ایرانی آشنا شده و در صورت تمایل خرید مطمئنی داشته باشید.قیمت صنایع دستی اصفهان با توجه به کیفیت و جنس محصولات تولید شده، بسیار ارزانتر از نمونه های مشابه خارجی است.بسیاری از توریست های خارجی و داخلی، سوغات و صنایع دستی اصفهان را از جمله بهترین یادگارها و نشان های فرهنگی ایران برشمره و خرید صنایع دستی را از بازار اصفهان تجربه کرده اند.

تماس با واحد فروش: 09019277512

معرفی پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی اصفهان هنر مردمان با ذوق این شهر می باشد که البته جزء پرفروش ترین صنایع دستی ایرانی بشمار می روند.تولید کننده صنایع دستی اصفهان همه روزه با اشتیاق فراوان سعی دارند انواع دست سازهای هنرمندان را با کیفیت و قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنند.آشنایی با پرطرفدارترین صنایع دستی در ایرانی نه تنها برای علاقه مندان به هنر این مرزو بوم جذاب است، بلکه برای خرید صنایع دستی کشورمان امری مفید بشمار می رود.

پر فروش ترین صنایع دستی اصفهان

پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان براساس میزان ثبت سفارش فروش در این مقاله اشاره شده اند که قطعا تمامی آثار صنایع دستی اصفهان که تعداد آنها بیشتر از 30 مورد می باشد، ارزش هنری و جایگاه رفیع خود را دارند. محصولات صنایع دستی اصفهان مانند میناکاری ،فیروزه کوبی ،خاتم کاری ،ملیله کاری و … مرغوبیت بوده و کیفیت بسیار زیادی دارند و به همین دلیل علاوه بر فروش داخلی، به خارج از کشور نیز صادر می شوند.پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و دلیل انتخاب شهر اصفهان این است که در این شهر، تعداد صنایع دستی بسیار زیاد است و تقریبا می توان گفت که همه افراد شهر اصفهان را به داشتن صنایع دستی فراوان می شناسند.معرفی پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به انتخاب بهتر محصولات و خرید صنایع دستی اصیل ایرانی کمک خواهد نمود.

اپلیکیشن صنایع دستی

لیست صنایع دستی اصفهان

لیست صنایع دستی اصفهان اگر نگاهی انداخته باشید بیش از 30 مورد وجود دارند و لذا انتخاب از بین آنها کار چندان ساده ای نیست به همین دلیل معیار ما میزان فروش و تقاضای بازار و به نسبت آن میزان تولید در کارگاه های صنایع دستی است. البته به هر میزان صنایع دستی محبوبیت بیشتری پیدا کنند، میزان کارگاه های آموزشی آن نیز بیشتر شده و فرصت های شغلی بیشتری هم ایجاد خواهد کرد.شما می توانید پرفروش‌ترین‌های صنایع دستی ایران را در فضای مجازی مشاهده کنید. خرید بهترین محصولات از سایت صنایع دستی اصفهان و همچنین اپلیکیشن اندروید و آی او اس در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.همچنین برای اطلاع از لیست پرطرفدارترین صنایع دستی صادراتی ایران می توانید از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

سوغات و صنایع دستی اصفهان

توجه داشته باشید که اگر بخواهید صنایع دستی اصفهان را نام ببرید باید به بیش از 30 مورد اشاره کنید که از میناکاری، فیروزه کوبی، خاتم کاری و قلمزنی و غیره گرفته تا زری بافی و قواره بافی را شامل می شوند. نکته مهم بعدی که باید به آن دقت کرد این است که اشاره کردن به لیست پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به معنای پایینتر بودن ارزش هنری مابقی صنایع دستی این شهر نیست بلکه هر کدام جایگاه و ارزش هنری خاص خود را دارند و صرفا براساس سلیقه و میزان خرید مشتریان در این لیست قرار گرفته اند. در ادامه به این صنایع دستی پرفروش اصفهان می پردازیم.

  • میناکاری اصفهان : میناکاری اصفهان را می توان در بین آثار مختلف صنایع دستی یکه تاز دانست. میناکاری هنری است که سابقه آن به بیش از 5000 سال می رسد و سایر محصولات صنایع دستی نیز از آن به وجود آمده اند که اتفاقا فروش بسیار خوبی هم دارند. نوعی از میناکاری که در اصفهان رواج بسیار زیادی دارد و مرغوبیت آن بسیار بالاست، میناکاری روی مس می باشد. میناکاری روی سفال با بالاترین کیفیت در شهر لالجین همدان تولید می گردد. ظروف میناکاری شده اصفهان نه فقط برای مصارف شخصی و تزئین منزل به صورت رومیزی و دیوارکوب بلکه به شکل هدایای تبلیغاتی و در ابعاد کوچکتر در تندیس های مناسبتی استفاده می شوند. محصولات میناکاری هم در بین خانم های خانه دار و هم در بین سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور از محبوبیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر معروف ترین برند میناکاری، میناکاری مرتضی اسماعیلی است.

  • قلمکاری اصفهان : قلمکاری یکی دیگر از محصولات صنایع دستی اصفهان به شمار می رود که تاریخچه تولید پارچه های قلمکار به صدها سال پیش باز می گردد. قلمکاری روی پارچه و قلمکاری روی فلز دو نوع مختلف قلمکاری اصفهان هستند. قلمکاری روی پارچه ابتدا با قلم و مهرهای تزئین شده با طرح و نقوش مختلف تولید می شدند که بعدا با فراگیر شدن و محبوبیت این پارچه ها، این روش برای تولید سریع و در تعداد زیاد زمان زیادی می گرفت و به همین دلیل تولید ماشینی جای آن را گرفت. در حال حاضر سفره قلمکار زابلیان و عطریان معروف ترین برندهای سفره قلمکار ایران محسوب می شود. قلمکاری روی فلز نیز بیشتر بر روی مس و نقره انجام می گیرند که به فرم ظروف تزئینی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند.
پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی
  • خاتم کاری : خاتم کاری هم به نوعی شبیه به هنر کاشی کاری است با این تفاوت که زمینه کار از جنس چوب یا مس می باشد. جنس چوب و چسب هایی که به کار می روند متفاوت بوده و کیفیت آن را تعیین می کنند ضمن اینکه نحوه قرارگیری مثلث های خاتم و نداشتن فضای خالی و همچنین رعایت اصل تقارن بر روی ارزش هنری محصولات خاتم کاری تأثیر زیادی دارد. معمولا ست رومیزی اداری و ست مدیریتی خاتم کاری و برخی محصولات مشابه آن با زمینه چوبی تولید می شوند اما برای تندیس های مناسبتی و هدایای تبلیغاتی از مس و خاتم استفاده بیشتری شده است و ترند روز صنایع دستی می باشند. خاتم کاری به دلیل داشتن این ویژگی ها و زیبایی بسیار زیاد تبدیل به یکی از پرفروش صنایع دستی اصفهان شده است.

صنایع دستی اصفهان

  • فیروزه کوبی : فیروزه کوبی یا فیروزه نشانی که به هنر قرارگیری سنگ های بسیار زیبای فیروزه بر روی ظروف مسی گفته می شود، یکی دیگر از محصولات صنایع دستی اصفهان می باشد. معدن سنگ های فیروزه در کشور، نیشابور، دامغان و کرمان هستند و همانطور که می دانید بهترین سنگ فیروزه در حال حاضر متعلق به معدن فیروزه نیشابور می باشد. محصولات فیروزه کوبی به شکل ظروف تزئینی در منازل و محیط کار استفاده می گردند. هدایای تبلیغاتی و تندیس های مناسبتی فیروزه کوبی نیز فروش بسیار خوبی داشته اند و توانسته اند جایگاه بسیار خوبی کسب نمایند. توجه داشته باشید که هر چقدر سنگ های فیروزه ریزتر و حرفه ای تر در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند و فواصل خالی بین آنها کمتر باشد ارزش هنری بیشتری پیدا می کنند.
  • قلمزنی یا قلم زنی : قلمزنی که جزو صنایع دستی فلزکاری محسوب می شود یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین صنایع دستی ایران محسوب می گردد و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. قلمزنی روی نقره، مس و برنج انجام می شود. قلمزنی روی نقره قیمت بیشتری دارد و قلمزنی روی مس با قیمت مناسب و زیبایی بسیار زیاد برای فروش عرضه می گردد. انواع قلمزنی اصفهان به شکل هدایای تبلیغاتی و تندیس های مناسبتی تولید می گردند که در بین سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور محبوبیت بسیار زیادی دارد. ظروف قلمزنی در منزل نیز قابل استفاده است. دوام و ماندگاری طولانی این ظروف خیال مصرف کنندگان را راحت کرده است. سبک های مختلف و طرح و نقوش متنوع سبب زیبایی بی حد و اندازه این ظروف صنایع دستی اصفهان شده است.

  • منبت کاری : منبت کاری یکی دیگر از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است که به کنده کاری های بسیار زیبا و فاخر بر روی چوب گفته می شود که براساس ایده ها و ذوق هنری استاد یا هنرمند مربوطه و یا براساس طرح و نقوش مدنظر مشتری کنده کاری انجام می گیرد. در منبت کاری معمولا از چوب شمشاد، گردو و سایر چوب های مستحکم به همراه رنگ های طبیعی استفاده می گردد. هنر منبت کاری به 3 شکل حکاکی، برجسته سازی و پیکرتراشی انجام می شود. هدایای تبلیغاتی منبت کاری نیز فروش بسیار زیادی دارند و به عنوان هدیه به عزیزان یا هدایای سازمانی و ارگانی گزینه ای مقرون به صرفه و ماندگار به شمار می رود.

  • ملیله کاری : ملیله کاری یکی از محصولات صنایع دستی اصفهان است که در زنجان نیز به شکل حرفه ای تولید می گردد و فروش بسیار بالایی دارد با این حال بین ملیله کاری زنجان و ملیله کاری اصفهان تفاوت زیادی وجود ندارد و فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند. امروزه در ملیله کاری علاوه بر نقره از مس نیز استفاده می شود تا قیمت مناسبتری پیدا کند. ظروف ملیله کاری شده بسیار متنوع هستند و به شکل تزئینی در منازل و محیط کار استفاده می شوند. توجه داشته باشید که ظروف ملیله کاری شده اصفهان عیار 92.5% دارند که بالاترین عیار محسوب شده و در ظروف دسته دار به خاطر محکمی و استحکام بیشتری که نیاز است عیار نقره در حد 60% لحاظ شده چون فلز نقره ماهیت نرمی دارد.
  • مس و پرداز : مس و پرداز یکی دیگر از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است که شاخه ای از میناکاری محسوب می شود با این تفاوت که لعاب کاری انجام نمی شود و مستقیما بر روی بدنه مسی نقاشی می کنند. مس و پرداز بخاطر زیبایی بسیار زیاد خود توانسته در طی مدت کم حضور خود در بازار صنایع دستی، محبوبیت و فروش بالایی پیدا کند به نحوی که فورا هدایای تبلیغاتی و تندیس های مناسبتی آن هم ساخته شدند. استفاده از طرح و نقوش بزرگتر و برجسته و همچنین تنوع رنگ بیشتر و ترکیب بخش نقاشی شده در کنار زیبایی ذاتی بدنه مسی باعث شده حتی نگاه کردن به ظروف مس و پرداز نیز لذت بخش باشد.

قیمت صنایع دستی اصفهان

قیمت صنایع دستی اصفهان نسبت با کالاهای وارداتی بسیار ارزانتر می باشد. صنایع دستی اصفهان به دلیل محبوبیت و مرغوبیت بسیار بالای خود در سراسر کشور فروش بسیار زیادی دارد و حتی به خارج از کشور نیز صادر می شوند. اما با توجه به اینکه نمونه های تقلبی این محصولات بسیار زیاد شده اند پیدا کردن بهترین سایت صنایع دستی اصفهان که تمامی محصولات همراه با ضمانت کیفی ارائه می شوند و برندهای معتبر شناسنامه دار هستند بسیار حائز اهمیت است تا در قبال هزینه پرداختی خود محصولی با کیفیت دریافت نمایید. تولید محصولات با نیروی کار ارزان باعث شده قیمت صنایع دستی اصفهان ارزانتر از نمونه های مشابه خارجی باشد.

خرید صنایع دستی

فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کارگاه های تولیدی متعدد خود توانسته علاوه بر اشتغال زایی و حمایت از کالای داخلی، محصولات را به صورت مستقیم به فروش برساند و با حذف افراد واسطه قیمت محصولات خود را پایینتر از سایر فروشگاه های کشور اعلام کند. ضمنا تمامی محصولات از طرف فروشگاه دارای ضمانت کیفی بوده و محصولات برند مثل میناکاری مرتضی اسماعیلی شناسنامه دار هستند. از این بابت تولید کننده صنایع دستی اصفهان محسوب می شود و یکی از معتبرترین مراکز فروش صنایع دستی به شمار می رود.صنایع دستی اصفهان قیمت بسیار رقابتی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان دارند و در خرید عمده محصولات تخفیف های ویژه و سفارشی سازی نیز در نظر گرفته شده است. سفارشی سازی محصولات به معنای درج نشان یا پلاک تجاری بر روی محصولات بوده و عرضه به شکل هدایای تبلیغاتی یا تندیس های مناسبتی با بسته بندی های ویژه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش، تنوع محصولات، قیمت نهایی در خرید تکی و عمده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. با پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان و مرکز معتبر فروش آن، بهترین ها را داشته باشید.

وی با اشاره به اینکه نام اتحادیه‌هایی که به این افراد اجازه فروش صنایع خارجی را دادند، تا زمان قطعیت نمی توانم بگویم، ادامه داد: صنایع دستی قاچاقی که از ترکیه و پاکستان وارد شده بود و توسط برخی از مغازه ها در خیابان های اطراف میدان امام به فروش می رسید به طور کامل جمع آوری شد.اجازه برخورد با فروش صنایع دستی خارجی همراه با کارت سبز را نداریم .رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان با اعلام اینکه اجازه برخورد با فروش صنایع دستی خارجی با کارت سبز را نداریم، اعلام کرد: جنس این صنایع دستی بیشتر از نوع فلزی بود.وی با اشاره به اینکه بدلیل نظارت های بالایی که در خود میدان امام از سوی بازرسی اصناف و صنعت،‌ معدن و تجارت صورت گرفته بود، شاهد فروش صنایع دستی خارجی و قاچاق نبودیم، ادامه داد: فروشندگان صنایع دستی که در خود میدان امام کار می کنند از فرهنگ بسیار بالایی برخوردارند و هیچگاه با فروش صنایع خارجی رونق را از صنایع دستی داخلی نخواهند گرفت.شیردل در خصوص پیش بینی وضعیت بازار صنایع دستی در سال جاری، اعلام کرد: چندین سال است که روش فروش صنایع دستی تغییر کرده است و با استفاده از فضای مجازی و اپلیکیشن‌های مختلف وسایل گوناگون صنایع دستی به فروش می رسد.وی گفت:‌ در صورتی که تولید کنندگان و فروشندگان صنایع دستی خود را به روز نکنند و به روش سنتی اقدام به فروش کنند به طور قطع بازار در رکود خواهد ماند.

پر فروش ترین صنایع دستی اصفهان در سال جاری فيروزه‌ کوبي و پارچه قلمکار اصفهان بوده که مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده. نمایشگاه هایی که مراحل فیروزه کوبی را به بازدید کنندگان ارائه می دادند از محبوبیت ویژه ایی برخوردار بودند. البته فروش پارچه قلمکار در سال های قبل نیز از تیراژ بالایی برخوردار بود. صنایع دستی ایرانی می تواند نماینده خوبی برای کشور عزیزمان در بازار های خارجی باشد.رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت: بیشترین صنایع دستی خریداری شده از سوی مسافرین نوروزی در اصفهان پارچه‌های قلمکار، فیروزه کوبی، ظروف مینا، خاتم و پوشاک سنتی بود.عباس شیردل در گفت و گو با مهر اظهار داشت: در داخل میدان امام صنایع دستی قاچاق در ایام نوروز نبود اما در خیابان های اطراف میدان شاهد فروش صنایع دستی قاچاق بودیم که برخی از مغازه دارها از برخی از اتحادیه ها مجوز گرفتند و با در دست داشتن کارت سبز اقدام به فروش صنایع دستی خارجی می‌کردند.

Best Selling Handicrafts of Isfahan

Ghalam Kari fabric and Firoozeh Koobi (turquoise) dishes are really famous among people who are looking for great art and handicrafts. People usually like to buy these two masterpieces because they are beautiful and practical. You can visit BazareMina online Market to see a variety of these items with the best price.

Best-Selling Handicrafts of Isfahan

Two best-selling handicrafts of Isfahan in the recent year are Firoozeh Koobi (turquoise) and Ghalam Kari fabric of Isfahan which has attracted a great attention of people. Some fairs and workshops which show different stages to make Firoozeh Koobi (turquoise) products are very popular among people. Tourist and travelers who visit Isfahan, the center of art and culture, usually buy Ghalam Kari fabrics, Firoozeh Koobi (turquoise) dishes, Mina Kari (enameled) dishes, Khatam Kari products and traditional clothes. When you visit Isfahan, you can buy original products or souvenirs of this city in Naghshe Jahan Square because some other places have less quality products. Also, BazareMina online Market is a place= which offers high quality souvenirs of Isfahan to different people around the world.

Ghalam Kari Fabric as a Great Souvenir

In recent years, buying Ghalam Kari fabric has been of high interest of people, especially the foreigners. Different designs of these fabrics remind people of traditional designs in mosques and historical places of Isfahan. Professional master use some special designs to print on fabrics in order to make glorious souvenirs with different colors to people around the world.

Firoozeh Koobi (Turquoise) as a Popular Gift

One of the other best-selling handicrafts of Isfahan is a variety of Firoozeh Koobi (turquoise) dishes; such as sugar pot, sweet dish, vase and etc. These dishes are usually made of copper which is heated in high temperature and designed by original turquoise stones which let you enjoy the nice harmony of colors. People usually prefer to have a set of these dishes. For example; some people buy a mirror and candlesticks to decorate your house; and some of them prefer to buy a fruit dish and sweet dish to host their guests. Whatever your goal is, you can have a big choice in BazareMina online Market.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 1 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
پر فروش ترین صنایع دستی اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)