گلدان قلمزنی

گلدان قلمزنی اصفهان از محبوب ترین محصولات دست ساز صنایع دستی نصف جهان است. گلدان قلمزنی مسی را می توانید بصورت تکی یا جفت خریداری کنید. البته بهتر است بصورت قرینه در چیدمان فضای دکوری استفاده گردد. قیمت گلدان قلم زنی اصفهان گران نیست و مشتریان می توانند قبل از خرید محصولات قلمزنی شده را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشند. فروش عمده گلدان قلمزنی در هر تیراژی امکان پذیر است و شما می توانید با خرید عمده گلدان قلمزنی از تخفیف قابل قبولی بهرمند شوید. ارسال سفارشات فوری و همه روزه به سراسر کشور انجام می گردد. خرید گلدان قلمزنی هم از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه و هم از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتسآپ امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

قلمرنی اصفهان جلوه زیبایی از هنر نقش جهان

طرح گلدان قلمزنی گل و مرغ از محبوب نقوش صنایع دستی بشمار می رود که می تواند بسیار متنوع باشد. الهام گرفتن از طبیعت در طراحی ظروف صنایع دستی , اهمیت آن را بیشتر نشان می دهد. طرح های زیبای گلدان قلم زنی اصفهان معمولا مورد پسند عموم مشتریان است. در بسیاری از مواقع , خرید عمده گلدان قلمزنی به عنوان تهیه هدایای تبلیغاتی سازمانی انجام می شود. همچنین شما می توانید برای خرید اینترنتی گلدان قلمزنی به سایت فروشگاه مراجعه نمائید.

گلدان قلمزنی

فروش عمده گلدان قلمزنی

گلدان قلمزنی حاصل هنر دست اساتید قلمزن است که با ذوق استعداد هنری خود و ضربات چکش بر روی قلم به کنده کاری و تزئین ظروف مسی، نقره، نقره نما و برنجی می پردازند که طرح و نقش آن در طی زمان متناسب با سلیقه عمومی مردم و هنردوستان همیشه دستخوش تغییر و تحولات بوده است. فروشگاه صنایع دستی اصفهان آماده عرضه گلدان قلمزنی به شکل تکی و عمده در طرح های مختلف با قیمت استثنایی است. فروش عمده گلدان قلمزنی برای شرکت ها و ارگان های دولتی بسیار مناسب بوده و می توانند با قیمت ارزانتر محصولات ارزشمند صنایع دستی را تهیه نمایند.

اپلیکیشن صنایع دستی

گلدان قلمزنی را به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات هنر صنایع دستی قلمزنی (قلم زنی) می دانند که نمونه شاخص و اعلی آن در شهر اصفهان تولید می گردد که شهرهای تبریز و شیراز و اراک نیز در این زمینه شهرت خاص خود را دارند.از طرفی نیز با توجه به اینکه صنایع دستی ایران شهرت داخلی و جهانی بسیار زیادی پیدا کرده و در داخل کشور و کشورهای خارجی استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمده، زنان ایرانی نیز که به هنر مشغول هستند از این طریق با ساخت محصولات صنایع دستی در خانه به کسب درآمد می پردازند که یکی از این محصولات گلدان قلمزنی روی مس می باشد که در کارگاه های کوچک و بزرگ متعددی مخصوصا در اصفهان تولید می گردد.

گلدان قلمزنی

گلدان قلمزنی مسی

محصولات قلمزنی مخصوصا گلدان قلمزنی شده تنوع بسیار زیادی در نحوه ساخت، طرح و نقش و جنس ظرف دارند به عنوان مثال می توانید گلدان قلمزنی برنجی، گلدان قلمزنی مسی، گلدان قلمزنی نقره و شبه نقره (نقره نما) را خریداری کنید. خرید قلم زنی برای مشتریان سراسر کشور بصورت غیر حضوری امکان پذیر است. توریست ها همیشه در سفر خود به اصفهان یک یا چند نمونه از صنایع دستی مختلف را خریداری می کنند تا یادگاری از مهد هنر و تمدن باشد که یکی از آنها حتما گلدان قلمزنی اصفهان و یا به طور کلی محصولات هنر قلم زنی است.

امروزه که استقبال از صنایع دستی ایران و اصفهان بسیار زیادتر شده هم از طرفی شاهد تأسیس کارگاه های متعدد ساخت و آموزش صنایع دستی، جشنواره ها و غیره هستیم و از طرفی نیز متأسفانه شاهد ورود افراد سودجو و کلاهبردار نیز می باشیم که به جای فروش محصولات اورجینال و با کیفیت قلمزنی شده، به فروش محصولات بی کیفیت و تقلبی یا همان ظروف پرسی دستگاه قلمزنی هستیم که شاید در نگاه اول نتوان آن را تشخیص داد و پس از استفاده که کیفیت خود را از دست می دهد متوجه بی کیفیت بودن آن می شوید که سبب موج بی اعتمادی نسبت به صنایع دستی بالاخص قلمزنی نیز می شود.

گلدان قلمزنی برنجی

قلمزنی می تواند بر روی انواع فلزات انجام گردد. گلدان قلمزنی برنجی نیز از محبوب ترین ظروف دست ساز اصفهان است که متناسب با کار انجام شده بر روی آن , ارزش پیدا خواهد نمود. برای اینکه گلدان قلمزنی و سایر محصولات این هنر بسیار زیبا و با دوام با تاریخچه چند هزار ساله را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید لازم است که هم نسبت به روش ساخت، طرح و نقش ها و نکات خرید اطلاعات کافی داشته باشید و هم از فروشگاه معتبری خرید کنید که فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کارگاه های اختصاصی زیر نظر اساتید برتر و ارسال شناسنامه کالا، کیفیت محصولات قلمزنی از جمله گلدان قلمزنی را تضمین کرده است. پس ما را همراهی کنید. در هنر قلمزنی اصفهان از فلزات برنج و مس بیشتر استفاده می گردد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

گلدان قلمزنی گل و مرغ

گلدان قلمزنی که حاصل کنده کاری و تزئین سطح ظروف با جنس مس، برنج، نقره یا نقره نما با قلم و ضربه چکش است جزو صنایع دستی فلزکاری است که شروع آن به دوره سیت یا سَکاها برمی گردد و یا به طور دقیقتر چند هزار سال قبل از میلاد مسیح که بشر شروع به استفاده از فلزات کرد که از زمان حمله اسکندر به بعد برخی از آثار قدیمی قلمزنی پیدا شده اند که در موزه های داخل و خارج از کشور نگهداری می شوند که نشان از جایگاه بالای این هنر و ارزشمند بودن بسیار زیاد آن است. گلدان قلمزنی گل و مرغ از محبوب ترین طرح های کار شده در بین مشتریان و استادکاران بشمار می رود. البته نقوش گل و مرغ ثابت نیستند و بر اساس ذوق استاد کار می تواند متفاوت باشد.

خرید اینترنتی گلدان قلمزنی

از این مورد متوجه می شوید که ظروف قلمزنی از جمله گلدان قلمزنی شده از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند که می توانند تحت شرایط مختلف محیطی ثابت باقی بمانند و تنها موقع شستن و تمیز کردن نباید از مواد شیمیایی قوی مثل وایتکس و غیره استفاده کنید و در این صورت می توانید مطمئن باشید که تا ده ها سال برای شما عمر خواهد کرد. خرید اینترنتی گلدان قلمزنی بدون حضور فیزیکی از همه جای کشور امکان پذیر است تا هموطنان گرامی بتوانند بهترین محصولات را در اختیار داشته باشند.

لذا گلدان قلمزنی نه تنها به واسطه زیبایی و ماندگاری بالای محصول بلکه بخاطر قدمت و اصالت بسیار زیاد خود از جمله صنایع دستی اصیل و بسیار قدیمی ایرانی است که هیچ گاه از محبوبیت آن کاسته نشده و همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و صدای ضربات چکشی که از بازارهای صنایع دستی به گوش می رسد نشان از جریان داشتن و زنده بودن این هنر است که به لطف ابداعاتی که در این زمینه پدید آمده و طرح و نقش های متناسب با سلیقه امروزی فروش بسیار خوبی پیدا کرده همانطور که در روزگاران گذشته متناسب با سلیقه درباریان هر دوره و مردم اساتید قلمزنی به ساخت آنها می پرداختند.

گلدان قلمزنی

انواع مدل های گلدان قلمزنی

مدل های مختلف گلدان قلمزنی از بکارگیری طرح و نقش های مختلف و گوناگون و روش های ساخت متنوع بوجود آمده اند که در این بخش به آنها می پردازیم:

 • ریزه قلمزنی : این نوع شیوه ساخت بیشتر در بین اساتید اصفهانی رایج است و چندان تورفتگی به چشم نمی خورد  و بیشتری سطحی کاری است و طرح و نقوش ریز و بسیار زیبا بر روی بدنه گلدان کار می شوند.
 • برجسته یا سه بُعدی : گلدان قلمزنی برجسته یا سه بعدی که بخاطر برآمده بودن نقوش و بیرون زدگی آنها به این اسم مشهور شده است که مراحل خاص خود را دارد و از قلم های نیم بُر هم استفاده می شود.
 • عکسی : در این مدل ساخت به کمک خط و سایه طرح های اصلی را واضح و مشخص می کنند و داخل آنها پر نمی شود.

گلدان قلمزنی

گلدان قلم زنی

 • نیمه برجسته : دقیقا همان روش ساخت سه بعدی است اما بیرون زدگی طرح ها کمتر است و به آن منبت هم می گویند.
 • مشبک : این مدل از تولید گلدان قلمزنی در شهرهای مختلف اصفهان، اراک و شیراز به نحو خاصی صورت می گیرد و شهرت پیدا کرده است به نحوی که در اصفهان برای برش زدن بوم فلزی از قلم تیزبر استفاده می شود اما اساتید شهرهای اراک و شیراز به ترتیب از اره مویی و کمان اره و، دریل و مته استفاده می گردد.
 • قلم گیری : تنها روش ساخت ظروف قلمزنی از جمله گلدان قلمزنی شده که در آن از قلم مخروطی کمک گرفته می شود که قلم با زاویه خاصی نسبت به سطح ظرف نگه داشته شده و سپس با چکش یا فشار دست، طرح های شیاردار نازک و ظریفی ایجاد می کنند که بسیار زیباست. این مدل نیز در اصفهان و تبریز به شکل حرفه ای ساخته می شود و چنانچه قصد خرید گلدان قلمزنی از نوع مشبک را داشته باشید باید دقت کنید که ساخت شهر اصفهان یا تبریز باشد چرا که مرغوب ترین نوع آن است.

خرید عمده گلدان قلمزنی

خرید عمده گلدان قلمزنی با تخفیف های قابل قبولی همراه است البته همانطور که گفتیم ورود افراد سودجو و فرصت طلب به حیطه قلمزنی که بخاطر شهرت و محبوبیت بسیار زیاد آن است سبب شده تا در برخی موارد اشیای قلمزنی پرسی که به کمک دستگاه قالب زده می شوند را به جای کار دست به فروش برسانند که کیفیت لازم را ندارد. برای تهیه گلدان قلمزنی مرغوب و با کیفیت باید نکات خرید زیر را در نظر داشته باشید:

 • چنانچه ظرف مورد نظر نازک باشد و طرح و نقش آن منظم و دقیق قرار گرفته باشند تقلبی است چون، ظروف مرغوب قلمزنی مثل گلدان قلم زنی شده ورقه ضخیمی دارند و در کار دست نمی توان به پیاده سازی نقوش قرینه در زیاد فکر کرد.
 • نوع مشبک اگر خریداری می کنید، تمامی سوراخ ها و فرم های مشبک و پنجره ای بر روی بدنه نباید یکسان و دقیقا هم اندازه باشند. مثلا خرید گلدان قلمزنی پایه دار یا کاسه های پایه دار و پارچ که معمولا در قسمت پایه آن مشبک کاری می شود باید به این مورد دقت کنید.
 • ظروف قلمزنی که در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به فروش می رسند کاملا اصل و اورجینال و با قیمت مناسب و همراه با شناسنامه ساخت معتبر هستند و لذا محصولاتی که قیمت خیلی پایینتری دارند قطعا تقلبی و نامرغوب خواهند بود.
 • لبه های برش خورده باید کاملا تمیز و پشت و روی ظرف بدون هیچ گونه کثیفی و اثرات ماندگی قیر باشد به همین دلیل با دست روی آن بکشید و چک کنید که دست شما سیاه نشود.
 • گلدان قلمزنی سیاه قلم کاری شده (بخش های سیاه رنگ حاصل استفاده از دوده یا واکس سیاه هستند) ارزش هنری و مادی بسیار بالایی داشته و یک نوع گلدان قلم زنی شده لوکس محسوب می گردند. در این نوع موارد هم چک کنید که دست شما سیاه نشود که در این صورت مطمئن خواهید شد برای ماندگاری و درخشندگی ظرف و سیاه نشدن دست ها از لایه محافظ پلی استر استفاده گردیده است.
 • هیچ اثر سوراخ شدگی بخاطر فشار زیاد روی قلم نباید به چشم بخورد به همین دلیل ظرف را پر آب کنید و آن را چک نمایید.
 • طرح و نقوش هر چقدر ریزتر و پر از جزئیات باشند، نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت بالای آن است که به نوع پرکار معروف هستند.
 • بیشتر سعی کنید ظروف و گلدان قلمزنی خریداری کنید که در پای آنها امضای اساتیدی مثل نبات، قاسمی و نوصوصیان به نشانه تأیید کیفیت وجود دارد.
 • گلدان قلمزنی گل و مرغ و اسلیمی معمولا قیمت بالاتری دارند و از همه گرانتر نیز مدل های سفارشی با چهره اشخاص هستند.
 • توجه داشته باشید که گلدان قلمزنی نقره باید نسبت به نوع برنجی و نوع برجی نسبت به نوع مسی گلدان قلمزنی قیمت بالاتری داشته باشد.

خرید گلدان قلمزنی

فروش گلدان قلمزنی مسی، برنجی و نقره ای و حتی نقره نما در انواع طرح های مختلف و مدل های گوناگون در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به شکل تکی و عمده انجام می پذیرد که همگی همراه با شناسنامه ساخت و تضمین کیفیت و مرغوبیت می باشند. فروش گلدان قلمزنی به صورت عمده برای مشتریان همراه با تخفیف های ویژه است به نحوی که قیمت آنها را بیشتر از پیش مقرون به صرفه خواهد ساخت چرا که فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عرضه محصولات هنرهای دستی مختلف و مرغوب با ارزش هنری و مادی بالا ولی قیمت بسیار مناسب همراه با بسته بندی شیک و ماندگار شهرت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت گلدان قلمزنی در انواع مختلف و میزان تخفیف در خرید عمده می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، بهترین محصول گلدان قلمزنی ما را خریداری نمایید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 3 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
گلدان قلمزنی اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)