واتساپ
هدایای تبلیغاتی

هدیه روز پدر

هدایای تبلیغاتی روز پدر برای سازمان های دولتی و خصوصی در هر تیراژی در نظر گرفته شده است. استفاده از صنایع دستی اصفهان مانند میناکاری , خاتم کاری , فیروزه کوبی و … به عنوان هدیه روز پدر گزینه های بسیار خوبی بشمار می روند. هدیه روز مرد نشان دهنده احترام خانواده به پدران به عنوان مهمترین حمایت کننده در هر خانواده می باشد. هدیه مناسب روز پدر بر اساس سلیقه اعضای خانواده می تواند متفاوت باشد. بطور کلی محصولات صنایع دستی و هنری مانند میناکاری اصفهان , مورد پسند عموم مردم بوده و جایگاه ویژه ایی در فرهنگ و هنر کشومان دارند. اگر بدنبال انتخاب کادو صنایع دستی اصفهان برای تجلیل از پدران و مردان سازمان و ارگان خود هستید ما به شما مشاهده محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان را پیشنهاد می کنیم. با خرید عمده هدایای تبلیغاتی Promotional gifts برای روز پدر و مرد, می توانید از تخفیف های ویژه فروشگاه بهرمند شوید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هدیه روز مرد

هدیه روز مرد برای قدردانی زحمات پدران و مردان در نظر گرفته می شود. روز پدر، روزی برای بزرگداشت مقام پدر و قدردانی از فداکاری ها، زحمات، ایستادگی ها و ابراز محبت قلبی اعضای خانواده ها به پدران خود است. خرید صنایع دستی نفیس ایرانی می تواند هدیه ایی ارزشمند برای این روز بزرگ باشد. پدر کسی است که با کار و تلاش بسیار خود به کسب درآمد برای خانوده می پردازد و عهده دار امرار و معاش خانواده خود است. او با مهربانی با فرزاندان خود برخورد کرده و این سختی ها را شیرین می پندارد. در کشور ما در روز تولد امام علی (ع) در روز سیزدهم رجب مراسم بزرگداشت پدران جشن گرفته می شود و فرزندان به پدران خود هدایایی هرچند کوچک به قدر یک شاخه گل تقدیم می کنند.

هدایای تبلیغاتی روز مرد

تاریخچه روز پدر در ایران
پیش از انقلاب، بیست و چهارم اسفند ماه سالروز تولد رضا شاه، در تقویم‌ها و گاهشمارهای ایرانی روز پدر محسوب می شد. پس انقلاب جمهوری اسلامی، در سال ۵۷ این تاریخ را به تاریخ قمری، سیزدهم ماه رجب تولد علی ابن علی طالب، اولین امام مسلمانان شیعه تغییر داده شد. که در تقویم شمسی، در ۱۵ خرداد واقع شده است. اقلیت هایی مثل زرتشتیان نیز، روزی را به نام شهریورگان برای اکرام مقام پدر مشخص کرده اند. خرید هدایای تبلیغاتی برای پدران از طرف سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی در این روز اشاره به جایگاه و اهمیت مقام مرد داردو

پیشینه جهانی روز پدر
تنها در کشور ایران روز پدر جشن گرفته نمی شود، بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا نیز یک روز برای گرامی داشتن مقام پدرها تعیین شده است و در تقویم بسیاری از کشورهای جهان روزی با نام روز پدر ثبت گردیده است. در کشورهای مختلفی از این کره خاکی در روز بین المللی پدر جشن های گوناکونی برای پدران، مردان و پسران برگزار می شود. برای تعداد زیادی از کشورها سومین یکشنبه ماه ژوئن به عنوان روز پدر در نظر گرفته شده و به پاس این روز اعضای خانواده به پدرها هدیه داده و به گذراندن اوقات خود با پدر و انجام دادن کارهای مورد علاقه پدر می پردازند. در اینجا به معرفی چند کشور می پردازیم که روز پدر را جشن می گیرند. ما به شما بهترین پیشنهادها برای هدیه روز مرد و پدر را می دهیم تا با صرف هزینه قابل قبول بهترین هدیه مناسب روز مرد را تهیه نمائید.

اپلیکیشن صنایع دستی

روز پدر در آلمان
در کشور آلمان روز پدر در مقایسه با دیگر کشورها متفاوت برگزار می شود. در این کشور روزی را که مسیح به آسمان عروج کرده است را روز پدر می نامند. این روز چهل روز بعد از عید پاک است. روز پدر در کشور آلمان تعطیل رسمی بوده و روز مرد یا روز آقایان نیز نامیده می شود. خرید هدیه روز مرد و روز پدر و پک های هدیه ویژه آقایان در این روز یکی از چالش های هر خانواده ایرانی بشمار می رود.
روز پدر در کانادا
در کشور کانادا نیز سومین یکشنبه ماه ژوئن را روز پدر می نامند. این روز را تعطیلی رسمی نبوده و افراد در این روز با پدر خانواده خواهند بود و این روز را به جشن و هدیه دادن با پدران می گذرانند.

هدیه مناسب روز پدر

روز پدر در لتونی
در روز یکشنبه دوم سپتامبر در تقویم کشور لتونی این روز جشن گرفته می شود. این روز برای ترویج قدردانی کودکان از پدرانشان بود تا پدران به عنوان قهرمان زندگی کودکان معرفی شوند.‌
روز پدر در استرالیا
در اولین یکشنبه سپتامبر در کشور استرالیا روز پدر جشن گرفته می شود. این روز تعطیل عمونی نبوده و در کلیه شهرهای این کشور جشن مربوط به اهمیت نقش پدر برای تربیت کودکان جشن گرفته شده و به پدرها جایزه پدر سال را به بهترین پدران تقدیم می کنند.
روز پدر در هند
در کشور هند روز پدر را تعطیلی عمومی در نظر می گیرند. در این کشور هر کودکی پدر را نخستین قهرمان زندگی خود می داند و برای کودکان از همان سنین خردسالی پدر دارای احترام زیاد بوده و نقش او در زندگی کودک بسیار مهم می باشد. در کشورهای با دین کاتولیک، جشن یوسف مقدس را در روز ۱۹مارس، روز پدر محسوب می کنند.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

کادو صنایع دستی اصفهان

سفارشات قرآن کریم در زمینه اکرام پدر و مادر
قرآن، کامل ترین روش زندگی و تعالی و کرامت، سفارشات ویژه ای برای احترام و اکرام به پدر و مادر داشته به طوری که چندین بار در سوره های مختلف از آن ها نام برده است. نیکی به پدرو مادر فرصتی برای ثواب و ثمرات دنیوی و اخروی فرزندان خواهد بود. در قرآن، یکی از راه های پاکی و آمرزش از گناه و معصیت، نیکی، اطاعت و فرمانبری از پدر و مادر است. از والاترین نعمات نازل شده بر انسان، پدر و مادر هستند که پس از حق الهی، مهم ترین حق را برگردن انسان دارند که به رسم دینداری و ادب، با احسان نسبت به آن ها، شکر نعمت را به جا آوریم. فروشگاه صنایع دستی اصفهان راهنمای خرید هدیه برای پدر است تا با مشاهده متنوع ترین محصولات , بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین پیشنهادها برای هدیه روز مرد و پدر

نقش پدر در زندگی فرزندان
حقی که پدر بر گردن فرزند دارد قابل شمارش نیست و فرزند برای جبران گوشه ای از این حقوق، موظف به احترام و حفظ حقوق اوست. رعایت حقوق پدر و مادر، اثرات معنوی فراوانی به دنبال خواهد داشت. پدر، اولین الگوی فرزندان در زندگی و اخلاقیات است. نقش یک پدر در شخصیت سازی بسیار بیشتر از مادران بوده و طبق تحقیقات دختران و پسرانی که پدران مهربان، مسئول، با اقتدار مدیریتی داشته اند در زندگی و آینده ی فردی خودت بسیار موفق تر از کسانی بوده اند که پدرانی بد اخلاق داشته اند. پدر، بزرگترین نعمت در زندگی همه افراد و دستانش سایه بان امن و سخنانش چراغ روشن راه زندگی است. خرید هدیه صنایع دستی برای پدر ها و پدر بزرگ ها احترام به زحمات آنهاست که فقط یک بار در سال از طرف اعضای خانواده انجام می شود. محصولات متنوع هنری زیبایی که می توانند سالیان سال زینت بخش هر منزلی بوده و مشاهده آن یادآور روزهای با هم بودن باشد.

روز مرد و روز پدر و پک های هدیه ویژه آقایان

تأثیر روی فرزندان در سنین کودکی
هنگامی که کودکان در سنین رشد هستند، تأثیر پذیری زیادی از افراد مختلف می گیرند. و از شنیدنی ها و دیدنی های مختلف ممکن است اثر بپذیرند. در این سن هر فردی که در اطراف کودک باشد برای او الگو می شود. در میان همه این افراد پدر دارای نقش بسیار مهم تری بوده و کودک تا سن نوجوانی در صورت وجود پدر از او تقلید خواهد کرد و تحت تأثیر پدر خواهد بود. زمانی که فرزندان در سن پایین هستند، برای آن ها رفتار پدرشان بسیار مهم بوده و در این سن رفتار پدر برای کودک به صورت درس اخلاق بوده و موجب تربیت او می شود. در واقع رفتار پدر کودک را خواهد ساخت یا او را تخریب خواهد کرد. کودکان همه چیز را از رفتار پدر به دست خواهند آورد. از جمله خصلت های نیکی که از پدران به کودکان خواهد رسید وفاداری، محبت، عزت نفس، امانت، شرافت، ادب و فروتنی، خلوص نیت، راست گویی و … را می توان نام برد.

راهنمای خرید هدیه برای پدر

اهمیت نقش پدر از نظر روانشناسان تربیتی
روانشناسان تربیتی اهمیت بسیار زیادی برای این موضوع قائل هستند و بسیاری از آن ها اعتقاد دارند که رفتار پدران روی رفتار و عملکرد کودکان منعکس می شود. پس پدر دارای نقش غیرقابل توصیفی است و موحب شکل دادن به شخصیت افراد می شود. در جامعه امروز ما بسیاری از کودکان و نوجوانان را آسیب های مختلف تهدید می کنند. پس عملکرد پدران در مقابل این گونه تهدیدها برای فرزاندان بسیار مهم بوده و آن ها باید به خوبی از فرزندان خود محافظت کنند. در جامعه امروزی ما آمار مصرف کنندگان مواد مخدر و افرادی که به سمت موادی مانند مواد شیمیایی، الکل و مواد صنعتی می روند، افزایش پیدا کرده و این افزاد معمولا از سن های شروع نوجوانی به سمت این مواد کشیده می شوند. پس لازم است که خانواده ها به خوبی از فرزندان خود در برابر این تهدیدها مراقبت و ایستادگی کنند.

هدیه صنایع دستی

روز پدر در میان ایرانیان باستان
در ایران باستان روز چهارم هر ماه را شهریور می نامیدند. آن ها روز چهارم ماه شهریور را با عنوان جشن شهریورگان جشن می گرفتند. آن ها روز چهارم شهریور را با نام روز پدر جشن می گرفتند. شهریور دارای معنی شهریار آرزو شده و رفتار نیک بوده و در این ماه ایرانیان باستان جشن های دیگری مانند زاد روز کورش را نیز برگزار می کردند. قبل از آن زرتشتیان روز پدر را در بهمن گان جشن می گرفتند و در این روز یادبودهایی به پدرها تقدیم می شد. سپس روز پدر به جشن شهریورگان تغییر پیدا کرد و در این روز جشن گرفته می شد. در گذشته نیز محصولات هنری دست ساز , بهترین هدیه مردانه برای روز پدر بشمار می رفته که با گذر زمان هنوز هم صنایع دستی ایرانی یکی از بهترین هدایای روز مرد بشمار می رود.
روز پدر در ایران قبل از انقلاب
در کشور ایران پیش از انقلاب اسلامی مراسم روز پدر را در ۲۴ اسفند برگزار می کردند. این روز تاریخ زادروز رضا شاه بود که برای روز پدر تعیین شده بود. بعد از انقلاب اسلامی در کشور ما مراسم روز پدر به زادروز امام علی (ع) امام اول شیعیان تغییر پیدا کرد.

بهترین هدیه مردانه برای روز پدر

اهمیت جایگاه پدر
پدر دارای عنوانی بسیار بزرگ و محترم است. در واژه پدر معانی بسیار زیادی وجود دارد. پدر را می توان ستون خانواده به شمار آورد. اعضای خانواده جهت حمایت و اعتماد به پدر خانواده تکیه می کنند. مطابق با فرموده های حضرت محمد پدر در قبال خانواده خود مسئول است و وظیفه دارد اعتماد کافی برای اعضای خانواده خود ایجاد کرده و از فرزندان خود به خوبی مراقبت کرده و برای تأمین آسایش آن ها کوشش کند. بسیاری از مردم می پندارند که باید در خانواده ها کارها تقسیم شود و معاش فرزندان را باید پدران تأمین کنند و دیگر کارهای مربوط به فرزندان مانند تربیت و آموزش و رسیدگی به کودک را باید مادرانشان انجام دهند. در این زمینه اگر تربیت فرزند به خوبی صورت نگرفت، مقصر مادر است. این تصور اشتباه بوده و تربیت فرزند فقط به عهده مادر یا پدر نیست، بلکه در این خصوص باید گفت که برای تربیت کودک پدر دارای وظایف و تکالیف مختلفی است. هر ساله به پاس زحمات پدران , هدیه تبلیغاتی روز مرد برای ارج نهادن به تلاش حامیان خانواده در نظر گرفته می شود.

هدیه تبلیغاتی روز مرد

وظیفه پدر در مورد تربیت اجتماعی کودک
اولین جایی که کودکان در آن به یادگیری مهارت های مختلف می پردازند، خانواده است. مسئولیت پذیری، همدردی، صبر و تحمل، کمک به دیگران و برقراری ارتباط با مردم همگی مهارت هایی هستند که کودک آن ها را از طریق خانواده یاد خواهد گرفت. پدر چون مدیر خانواده است، نقش اساسی در آموزش این مسئولیت ها به فرزندان دارد. اولین کاری که پدران در این رابطه باید انجام دهند، مشورت کردن با فرزندان خود و سپردن برخی کارها به آن ها است. این موارد باعث می شوند تا فرزند اعتماد به نفس پیدا کرده، حس مفید بودن کند و شخصیتش شکوفا شود. دومین کاری که پدران باید در این مورد انجام دهند، کمک به فرزندان برای پیدا کردن و انتخاب مناسب دوست است. در این زمینه نباید پدران نظر خود را به فرزندان تحمل کنند. هدیه مناسب روز مرد شاید شاخه گلی باشد از طرف فرزندان و همسر ایشان که با عشق و علاقه به پدر خانواده تقدیم می شود. و مهم وجود فضای امن و با آرامش در خانه می باشد.

پدر می تواند ویژگی های یک دوست خوب را برای فرزندش بیان کند و به کنترل کردن روندی که فرزندش برای انتخاب دوست به کار برده بپردازد. این موضوع از آن جایی مهم است که معمولا در سنین نوجوانی کودکان به تأثیر پذیری از دوستان خود می پردازند. سومین گام در این زمینه آموزش دادن معارف دینی به فرزندان توسط پدر است. اگر کودکان به خوبی معارف دیدنی را یاد بگیرند در برابر بسیاری از انحرافات در امان خواهند بود و از افکار انحرافی و مسیرهای اشتباه دور می شوند. گام آخر که بسیار مهم بوده موضوع پایبندی و عمل کردن پدران به کارهایی است که آن ها را به فرزاندان خود توصیه می کنند. آن ها باید در این زمینه یک الگوی بسیار خوب برای فرزندان خود باشند به ویژه برای پسران چون آن ها همواره به الگو پذیری از پدران خود می پردازند.

نقش فرهنگی پدران

لازم است که پدر در خانواده به فرزند خود در پرورش فرهنگی کمک کرده و اطلاعات لازم را در اختیار فرزند قرار دهد. به نظر کودک پدرش از همه چیز آگاهی دارد و قادر است به همه سؤالات پاسخ دهد. او از همه اتفاق ها خبر دارد و پدر همه چیز را در مورد گذشته و آینده می داند. ممکن است این گونه تصورات کودکان در مورد پدرانشان کمی مبالغه آمیز باشد. اما پدر دارای تجربیاتی است که لازم است آن را در اختیار کودک قرار دهد. پدر در این زمینه دارای نقشی است که افراد دیگر قادر به انجام آن نیستند.

از یک دیدگاه می توان پدر را معلم و مدیر خانواده و قانون دادن آن دانست و با کمک پدر فرزندان از کمالات و بینش، فرهنگ و آداب، و عزت نفس را به دست خواهند آورد. پس اگر تصور شود که مدرسه فقط وظیفه فرهنگ سازی به کودکان را دارد، اشتباه بوده و در واقع باید گفت که پدر در خانواده ستون اصلی علم و اطلاع را به فرزندان آموزش داده و کمک می کند تا فرزندان به پرورش ذوق و دانستنی های لازم دست پیدا کنند. پدر از هرچه اطلاع دارد با کودکان خود صبحت کرده و با انتقال دادن دانستی های خود به فرزندان موجب می شود تا آن ها بتوانند بسیاری از مشکلات خود را حل کرده و برای زندگی آینده به خوبی آماده شوند.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 4 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
هدایای تبلیغاتی روز پدر
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)