واتساپ
هدایای تبلیغاتی

بهترین فروشگاه صنایع دستی

بهترین فروشگاه صنایع دستی به مجموعه ایی اطلاق می شود که از نظر پاسخگویی به نیازهای مشتری ، تولید محصولات با کیفیت و ایجاد فضای سالم اشتغال ، فعال باشد. در دوران پاندمی کرونا، چالش های مختلفی برای کسب و کارهای حضوری و البته غیر حضوری بوجود آمده که باید به بهترین شکل مدیریت گردد. از این رو وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور، طی مراسمی از بهترین فروشگاه های صنایع دستی کشور در دوران کرونا تجلیل به عمل آورد. مجموعه بازار مینا هم به عنوان منتخب فروشگاه صنایع دستی اصفهان در کنار همکاران عزیزمان فروشگاه اصفهان هنر و فروشگاه ظریفا در این مراسم حضور داشت. در این مراسم زمانی به هر یک از مدیران فروشگاه های برگزیده اختصاص داده شد تا مسئولان وزارت خانه با پخش کلیپ و سخنرانی از چالش ها و راهکارها مطلع گردند.ما هم در این راستا بر خود لازم دانستیم تا از همکاران خود در فروشگاه آنلاین صنایع دستی بازار مینا تشکر نمائیم.

سرکار خانم شادی افشار سرکار خانم مریم محمدی سرکار خانم آرزو رضوی سرکار خانم زهرا خاکساری سرکار خانم فاطمه امینی

آقای مهیار سعادت  آقای علیرضا قانع آقای محمود بابایی – آقای محمد زمانی

بهترین فروشگاه صنایع دستی

بهترین فروشگاه های صنایع دستی دوران کرونا

سایت صنایع دستی ایرانی در دوران همه گیری بیماری کرونا می تواند به مشتریان کمک کند تا بدون حضور فیزیکی در محل خرید، سفارشات خود را ثبت نموده و در کمترین زمان تحویل بگیرند.در این میان مشتریان از بین بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران ، اصفهان، شیراز، زنجان، یزد و سایر نقاط کشور ، محصولات مورد نظر خود را سفارش می دهند. رضایت مشتری در انتخاب بهترین فروشگاه های اینترنتی صنایع دستی کشور نقش به سزایی دارد. مدیران فروشگاه های آنلاین باید کیفیت محصولات و رضایت مشتریان را در نظر داشته باشند. خرید از بهترین فروشگاه های صنایع دستی ایران که منتخب مشتریان و مسئولان حوزه صنایع دستی می باشد، مطمئن خواهد بود.

اپلیکیشن صنایع دستی

بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران

در دنیای فروش اینترنتی محصولات بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران، اصفهان و سا هر شهر دیگر ، معنای خاصی ندارد. چرا که مشتریان فارغ از موقعیت جغرافیایی سفارشات خود را ثبت می کنند.بسیاری از مشتریان مجموعه بازار مینا از تهران بوده و سفارشات آنها همه روزه به تهران ارسال می گردد. فروشگاه بازار مینا به عنوان یکی از فروشگاه های منتخب و بهترین فروشگاه صنایع دستی از سوی سازمان کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دوران کرونا انتخاب شده است. عرضه خدمات در فضای آنلاین و فروش اینترنتی صنایع دستی راهی جدید برای کسب مشتریان بیشتر از سراسر کشور و خدمات رسانی به علاقه مندان می باشد.فعالیت داشتن به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی در دوران کرونا کار بسیار دشواری است. بد نیست بدانید که حدود 602 رشته صنایع دستی در کل دنیا وجود دارد که از این تعداد 299 مورد اصالتشان به ایران باز می گردد و از این طریق به جهان معرفی شده است. از بین 299 مورد صنایع دستی ایران، 196 رشته مربوط به استان اصفهان است که 40 هزار فرد را به طور مستقیم شاغل ساخته است.بهترین فروشگاه صنایع دستی ایران در دوران کرونا باید به بهترین شکل پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

بهترین فروشگاه صنایع دستی
بهترین فروشگاه صنایع دستی

اما متأسفانه به دلیل شرایط کرونا، از ابتدای شیوع این بیماری تا پارسال، حدود 500 میلیارد تومان خسارت به صنایع دستی استان اصفهان وارد شد که این رقم برای کل کشور چند برابر خواهد بود. تنها در شهر اصفهان 5 هزار کارگاه تولیدی و بیش از هزار فروشگاه صنایع دستی فعالیت دارند که بحران اقتصادی ناشی از کرونا بسیاری از آنها را ورشکسته کرد یا به مرز ورشکستگی کشانده است. با این حال در این بین، تعدادی از بهترین فروشگاه های صنایع دستی ایران راهکار جدید و تازه ای اندیشیدند. این فروشگاه ها از جمله فروشگاه صنایع دستی اصفهان یعنی بازار مینا مسیر درآمدزایی و عرضه محصولات به دست مشتریان را تغییر دادند.

بهترین فروشگاه صنایع دستی

بهترین فروشگاه صنایع دستی اصفهان

در همین راستا بهترین فروشگاه صنایع دستی اصفهان یعنی بازار مینا، تبدیل به یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی خرید صنایع دستی در ایران تبدیل شد. در واقع سرمایه گذاری از روی فروش حضوری و فعالیت فیزیکی به فروش اینترنتی و خدمات رسانی دیجیتال معطوف شد. خوشبختانه همیشه استقبال مردم برای خرید صنایع دستی ایران در همه شهرها رو به افزایش است و حتی برخلاف دوران اولیه کرونا، این قضیه تا حد زیادی رفع شده است. در واقع تأسیس فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و فعالیت جدی تولیدی ها و فروشگاه های مختلف کشور از جمله بازار مینا در این فضا، اعتمادسازی و فرهنگ لازم برای خرید اینترنتی صنایع دستی را ایجاد کرد. این فعالیت ها زمینه ساز فعالیتی گسترده تر حتی برای دوران پسا کرونا خواهد بود.

فرهنگ سازی خرید اینترنتی صنایع دستی و انجام اقدامات لازم برای این کار و سرمایه گذاری های مجزا از چالش های سخت پیش روی فروشگاه های صنایع دستی کل کشور مخصوصا برای بهترین فروشگاه صنایع دستی بود. اما خوشبختانه با فعالیت مستمر و برنامه ریزی های دقیق فروشگاه آنلاین صنایع دستی – بازار مینا – این چالش ها نیز یکی پس از دیگری رفع شدند. فعالیت جدی و سرسختانه بهترین فروشگاه های صنایع دستی ایران در این مسیر باعث شد تا راه هموار شود و بازار فروش صنایع دستی یکبار دیگر به مسیر رونق خود برگردد.

سایت صنایع دستی ایران

مجموعه فعالیت های درخشان بازار مینا به عنوان سایت صنایع دستی ایران ،در طی سالیان طولانی فعالیت در زمینه صنایع دستی به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع صنایع دستی به تمامی نقاط کشور، سهم زیادی در فرهنگ سازی خرید آنلاین محصولات صنایع دستی و همکاری آنلاین شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی با این شرکت داشته است.همه این تلاش ها و برنامه ریزی ها حاصل تجربه طولانی در زمینه مدیریت بحران و تصمیم گیری های حیاتی است که برای تداوم کسب و کار و کمک به زنده نگه داشتن صنایع دستی ایران بوده است.

بهترین فروشگاه صنایع دستی
بهترین فروشگاه صنایع دستی

بازار فروش صنایع دستی

بازار فروش صنایع دستی می تواند در رونق دیگر کسب و کارهای جامعه نیز موثر باشد. نتیجه این فعالیت های درخشان، برگزیده شدن فروشگاه صنایع دستی اصفهان، بازار مینا، به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی در خرداد سال 1400 از سوی سازمان کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در حضور سایر فروشگاه های بزرگ صنایع دستی، بود. افتخاری که بخاطر شرایط سخت پیش آمده ناشی از شیوع کرونا و رکود صنایع مختلف از جمله صنایع دستی، بسیار دلچسب و شیرین بود.قرار گرفتن بازار مینا در جمع لیست بهترین فروشگاه صنایع دستی ایران و کسب رتبه اول در کنار سایر فروشگاه های بزرگ صنایع دستی اصفهان و همچنین فروشگاه های فعال و گرانقدر استان هایی همچون یزد، اصفهان، زنجان، تهران و غیره افتخار بسیار بزرگی است که نتیجه باور به خود و کیفیت بالای خدمات و مشتری مداری است.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

فروشگاه بازار مینا که در زمینه خدمات فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی به سراسر کشور به عنوان خدمات دهنده بهترین فروشگاه صنایع دستی تهران نیز شناخته می شود در پایتخت نیز فعالیت دارد، به همراه سایر فروشگاه های برتر صنایع دستی نشان دادند که حتی در این دوران سخت و فشرده نیز می توان موفق بود و درآمد قابل قبلی کسب کرد.فروشگاه بازار مینا به عنوان نمونه موفق و برتر سایت صنایع دستی ایران، حتی قبل از شیوع کرونا هم به شکل اینترنتی، انواع مختلف محصولات صنایع دستی را به سراسر کشور ارسال می کرد که بعد از بروز این شرایط همه گیر و جهانی، فعالیت در فضای آنلاین سمت و سو و اهداف جدیدتر و گسترده تری به خود گرفت. مجموعه این فعالیت ها باعث شد تا فروشگاه صنایع دستی اصفهان در تهران و سایر شهرهای کشور خدمات رسانی داشته باشد و هر سال به تنوع محصولات خود اضافه کند.

بهترین فروشگاه صنایع دستی ایران

ما همواره سعی کرده ایم با خدمات خود به مشتریان ، بهترین فروشگاه صنایع دستی ایران باشیم. فروشگاه صنایع دستی بازار مینا به عنوان یک برند معتبر در سطح کشور و کسب رتبه اول در سطح استان اصفهان و با در اختیار داشتن درصد بسیار بالای رضایتمندی مشتری توصیه می کند که برای حفظ جایگاه بلند و ارزشمند صنایع دستی ایران در سطح ملی و بین المللی اقداماتی همگانی و ملی نیازمند است. با فرهنگ سازی هر چه بیشتر مبنی بر خرید اینترنتی صنایع دستی و از طرفی تولید محصولات با کیفیت و متنوع متناسب با تمامی سلیقه ها و بودجه ها، به این صنعت مهم کمک کنید.برهمین اساس فروشگاه بازار مینا به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی کشور، تنوع بی نظیری از محصولات مختلف صنایع دستی را در سایت خود قرار داده است که برای مصارف شخصی و تزئینی در منزل با قیمت مناسب به فروش می رسند.

ما کاری کرده ایم که به خریداران داخلی ثابت شود، محصولات صنایع دستی در مقایسه با کالاهای لوکس خارجی از لحاظ زیبایی، ارزش خرید، تنوع بالا در هر زمینه ای و ماندگاری بسیار فراتر است. همچنین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی و تندیس های مناسبتی ویژه سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور نیز تولید شده اند که جزو هدایای تبلیغاتی ارزان و اقتصادی با اثربخشی بسیار بالا می باشند.امید است که بتوانیم، هر چه بیشتر و بهتر محدودیت های پیش آمده برای جمعی از بهترین فروشگاه صنایع دستی در تهران و اصفهان، به فرصت هایی سازنده و ارتقاء دهنده تبدیل شوند چرا که در نهایت صنایع دستی ایران در جهان بیش از این مایه افتخار خواهد شد. شناسانده شدن هر چه بیشتر صنایع دستی در بازارهای خارجی معادل با تعاملات تجاری و صادرات بیشتر خواهد بود که به نوبه خود باعث ارزآوری و رونق اقتصاد می گردد.

تاثیر کرونا بر فضای کسب و کار ایران

همانطور که می دانید بیماری کرونا (کووید 19) نسبت به سایر ویروس های خانواده کروناویروس، شدت و اثر مخرب و مرگبار بیشتری بر روی صنایع سراسر دنیا و مردم داشته است. برای رهایی از این بحران زیستی، باید اقداماتی هماهنگ در سطح جهانی صورت گیرد.لزوم رعایت هر چه بیشتر و دقیقتر پروتکل های بهداشتی، استفاده از واکسن های مفید و معتبر داخلی و پرهیز از کارها و فعالیت هایی که به دامن زدن هر چه بیشتر این ویروس کمک می کند، از جمله اقداماتی هستند که مردم عزیز کشورمان و حتی با نگاهی گسترده تر، مردم جهان، باید به آن عمل کنند.

در حوزه صنایع و مشاغل نیز باید روش های جدید برای کسب درآمد انتخاب شود. یکی از اثرات مثبت این دوران، گرایش تمامی مشاغل کشور به سمت فروش اینترنتی و فعالیت در فضای آنلاین بود. فضایی که محدود به وب سایت ها نیست و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام نیز به فضایی سازنده و کمک کننده به اقتصاد کشور و درآمدزا برای بسیاری از سازمان ها و شرکت ها تبدیل شده اند. چه بسا که بسیاری از کسب و کارها از این طریق از خطر ورشکستگی نجات پیدا کردند.تبدیل شدن به بهترین فروشگاه صنایع دستی کار ساده ای نبود و نیست اما با توجه به فرهنگ سازی زیادی که در این زمینه انجام گرفت و تغییر گرایش و رویه کسب و کارها از فروش حضوری به آنلاین، این مسیر را بسیار هموار ساخته است.

با این کار بسیاری از هزینه های جاری از قبیل فروشنده حضوری، کرایه اجاره فروشگاه و غیره حذف می شوند و حتی فرصتی فراهم می شود تا خریداران و مشتریانی از سراسر کشور برای محصولات صنایع دستی پیدا شوند. ضمن اینکه برندینگ با هزینه ای بسیار کمتر و در مدت زمانی سریعتر انجام گیرد.فروشگاه بازار مینا به عنوان بهترین فروشگاه صنایع دستی کشور این اطمینان خاطر را به شما می دهد که فعالیت حرفه ای در فضای آنلاین و داشتن برنامه ای منظم و هدفمند در این راستا، به کسب و کار شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. بازار مینا از بهترین فروشگاه های صنایع دستی با فعالیت قدرتمند در اینترنت از نظر وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شناخته شده است.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 6 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
بهترین فروشگاه های صنایع دستی ایران در دوران کرونا
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)