واتساپ
هدایای تبلیغاتی

صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی از برترین مجموعه های فعال در حوزه تولید محصولات دست ساز ایرانیست. مجموعه آقاجانی در حال حاضر یکی از تولید کنندگان بزرگ صنایع دستی و بهترین برند فیروزه کوبی در کشور شناخته می شود.فیروزه کوبی آقاجانی در کنار، ظروف مس و پرداز و خاتم کاری روی مس آقاجانی هم در داخل کشور و هم در خارج از مرزهای ایران، علاقه مندان فراوانی دارد.اصلی ترین کارگاه فیروزه کوبی اقاجانی در اصفهان بوده و البته در استان های دیگر هم کارگاه و نمایندگی دارد. از جمله برخی از این استان ها ، اصفهان،تهران،خراسان رضوی،خوزستان،کرمان،فارس و … می باشند.محصولات صنایع دستی آقاجانی از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار هستند. و البته قیمت صنایع دستی آقاجانی برای خرید مشتریان داخل کشور مناسب در نظر گرفته شده است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

صنایع هنری و دستی آقاجانی

خرید اینترنتی صنایع دستی اصفهان برای مشتریان گرامی از هر کجای کشور امکان پذیر است.هموطنان عزیز می توانند برای خرید صنایع دستی آقاجانی تهران بدون حضور فیزیکی،محصولات مورد نظر خود را از طریق سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان یا از طریق نمایندگی صنایع دستی آقاجانی سفارش دهند.خرید ظرو فیروزه کوبی آقاجانی هم برای استفاده شخصی و هم به منظور هدایای تبلیغاتی و هدیه به دوستان و اقوام پیشنهاد می گردد.

صنایع دستی آقاجانی

محصولات صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی به واسطه تولید بهترین ظروف فیروزه کوبی در کشور به شهرت رسیده است. هر چند محصولات دیگری هم توسط این مجموعه به فروش می رسند اما ظروف فیروزه کوبی آقاجانی به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه و سنگ های فیروزه نیشابور همراه با شناسنامه اصالت کالا شهرت داخلی و خارجی پیدا کرده اند.صنایع دستی آقاجانی را می توان در لیست برندهای معتبر و محبوب صنایع دستی اصفهان قرار دارد که ارسال محصولات به سراسر کشور انجام می پذیرد. مدیریت این مجموعه با استاد امیر آقاجانی است که توانسته محصولات صنایع دستی را با کیفیت بالا وارد بازار کند و خود را در زمره برندهای خوشنام صنایع دستی ایران ببیند.

اپلیکیشن صنایع دستی

مجموعه صنایع دستی آقاجانی اصفهان فعالیت ویژه و انحصاری خود را برای ساخت محصولات فیروزه کوبی از سال 1384 شروع کرد. در آن سال این مجموعه تحت هدایت و مدیریت امیر آقاجانی این مجموعه تأسیس شد و تا به الان توانسته بهترین محصولات فیروزه کوبی را با برند آقاجانی به سراسر کشور ارسال کنند. هنر فیروزه کوبی از صنایع دستی مورد علاقه مشتریان ایرانی و غیر ایرانی بشمار می رود. در سال های اولیه تمام تلاش و همت این مجموعه بر روی تولید محصولات فیروزه کوبی آقاجانی در مدل های مختلف با طرح و نقوش بسیار زیبا و ساخته شده از سنگ فیروزه اصل نیشابور، متمرکز بود. امیر آقاجانی صنایع دستی فیروزه کوبی را به جایگاه اصلی خود رساند و سطح توقع مشتریان را برای خرید محصولات فیروزه کوبی اصل و با کیفیت، بالا برد.در سال های اخیر به خط تولید محصولات صنایع دستی آقاجانی، ظروف مس و خاتم و مس و پرداز نیز اضافه شده اند با این حال ظروف فیروزه کوبی برند آقاجانی در ایران شهرت یافته و به عنوان نماد این هنر شناخته می شود.

صنایع دستی آقاجانی

فیروزه کوبی آقاجانی

مجموعه صنایع دستی آقاجانی با در اختیار داشتن کارگاه های تولیدی اختصاصی ظروف فیروزه کوبی، هنرمندان و اساتید مشهور در این زمینه، مواد اولیه با کیفیت و نظارت هنری و فنی بر خط تولید، توانسته تمامی مراحل خط تولید محصولات صنایع دستی فیروزه کوبی را مدیریت کند. به طور کلی مراحل خط تولید فیروزه کوبی مثل مسگری، فیروزه کوبی یا فیروزه نشانی و پرداخت کاری (شامل ساب و تراش، بتونه کاری، چرخ کاری، پرداخت کاری، شستشوی کامل ظروف فیروزه، پلی استر زنی نهایی برای افزایش مقاومت و ماندگاری)، تماما توسط این مجموعه انجام می شوند.

مواد اولیه صنایع دستی فیروزه کوبی آقاجانی شامل مس، سنگ فیروزه نیشابور، پوشش های چند لایه درجه 1 و غیره همگی در بالاترین سطح کیفیت هستند تا محصول نهایی علاوه بر زیبایی و ماندگاری بالا، برای مشتریان و علاقه مندان به استفاده از ظروف فیروزه کوبی از آن لذت ببرند.شرکت صنایع دستی آقاجانی توانسته به خاطر رعایت اصول اولیه و بسیار مهم ساخت محصولات صنایع دستی فیروزه کوبی و کسب رضایت بالای مشتریان به همراه قیمت گذاری مناسب و رقابتی، چندین لوح تقدیر دریافت کنند. لوح تقدیرهای این مجموعه در رابطه با کیفیت ساخت، دوام و ماندگاری و همچنین متمایز شدن صنایع دستی آقاجانی فیروزه از دیگر محصولات فیروزه کوبی کشور، می باشند. البته محصولات دیگری هم در این مجموعه به فروش می رسند اما فیروزه کوبی تولید انحصاری و اختصاصی این برند است.

صنایع دستی آقاجانی در اصفهان و تهران شعبه دارد. به دلیل اینکه اکثر سفارشات خرید ظروف فیروزه کوبی مربوط به شهرهای اصفهان و تهران هستند، این مجموعه راه اندازی دفتر نمایندگی صنایع دستی آقاجانی تهران را بسیار لازم دانست.هم اکنون شعبه تهران آقاجانی با کارمندان و پرسنل خاص به صورت هدفمند در حال تلاش هستند تا سفارشات مشتریان را با سرعت بیشتر تولید کرده و به دست مشتریان برسانند. در ساخت این محصولات نیز دقت و کیفیت استادانه و مواد اولیه با کیفیت بکار رفته اند. هنر لوکس فیروزه کوبی اصفهان می تواند جایگزین بسیار خوبی برای محصولات وارداتی باشد. خرید صنایع دستی ایرانی می تواند به رونق کسب و کارهای بومی کشور و در صورت کلر رشد اقتصاد های خرد جامعه کمک کند.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

تهران با داشتن بازار صنایع دستی و فروشگاه های متعدد در این زمینه به یکی از قطب های تولید و فروش صنایع دستی تبدیل شده است. ضمنا به دلیل وجود مراکز مختلف فروش، هنرمندان زیادی با کارگاه های صنایع دستی مختلف همکاری دارند. خرید صنایع دستی و بطور مشخص فیروزه کوبی در تهران با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده و علاقه مندان از این ظروف برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل و یا با هدف مصرفی و کاربردی استفاده می کنند. به دلیل استقبال و فرهنگ بالای خرید صنایع دستی فیروزه کوبی و سایر ظروف صنایع دستی در بین شهروندان تهرانی، مجموعه آقاجانی هم تصمیم گرفت تا با راه اندازی دفتر تولید و فروش و نمایندگی معتبر در تهران، نیاز علاقه مندان را بهتر و سریعتر تأمین کند.

بهترین برند فیروزه کوبی

شرکت صنایع دستی آقاجانی از برندهای قدیمی و با سابقه ایران در زمینه تولید صنایع دستی است. صنایع دستی فیروزه کوبی آقاجانی نسبت به سایر محصولات شناخته شده تر بوده و اکثر شهرت خود را در این زمینه کسب کرده است. محصولات فیروزه کوبی آقاجانی در شهر اصفهان و تهران تولید می گردند. خرید عمده فیروزه کوبی با تخفیف های ویژه فروشگاه برای مشتریان در نظر گرفته شه است. حتی محصولات فیروزه کوبی این برند به خارج از کشور نیز صادر می شوند.فیروزه کوبی آقاجانی در کارگاه های اختصاصی این مجموعه تولید می شوند که در خط تولید آن حرفه ای ترین اساتید و هنرمندان حضور دارند و از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده می گردد. در واقع برای فیروزه کوبی علاوه بر اینکه باید مواد اولیه مرغوب مثل سنگ فیروزه نیشابور داشته باشید، هنرمند و استاد ماهر هم نیاز است تا آنها را با صبر و حوصله زیاد و تکنیک های خاص بر روی بدنه ظروف مسی قرار دهند.

برند آقاجانی که بیش از 16 سال سابقه تولید محصولات فیروزه کوبی سراسر کشور را همراه با تقدیرنامه و لوح های گوناگون در کارنامه خود می بیند، انواع ظروف فیروزه کوبی را در مدل و سایزهای مختلف به فروش می رساند. گلدان فیروزه کوبی آقاجانی در طرح های مختلفی مثل موشکی، صراحی، گوی دار، شلغمی، گیلاسی، دالبری شده و غیره تولید می گردند. نامگذاری گلدان های فیروزه کوبی براساس شکل ظاهری آنهاست. مثل نوع شلغمی، گیلاسی یا موشکی (به خاطر داشتن تنه بزرگ و سر باریک)، دالبری (به علت داشتن برش هایی بر روی لبه گلدان که شبیه به حرف د هستند). قیمت این گلدان ها برحسب سایز و نوع طرح متفاوت است.

صنایع دستی اصفهان

کاسه فیروزه کوبی شده آقاجانی که در دو مدل ساده و شبکه بری شده تولید و به فروش می رسند. برحسب نوع و سایز (قطر دهانه) قیمت کاسه های فیروزه کوبی شده با یکدیگر متفاوت هستند. از این کاسه ها می توان برای نگهداری آجیل، شکلات و غیره استفاده نمود یا به عنوان بخشی از ست فیروزه کوبی نگهداری کرد. مشتریان گرامی قبل از خرید می توانند عکس فیروزه کوبی اصفهان را مشاهده کرده و انتخاب دقیق تری داشته باشند.کشکول فیروزه کوبی آقاجانی که در زمان های قدیمی توسط دراویش استفاده می شده است. امروزه برای نگهداری گز و شکلات استفاده می کنند اما اکثرا کاربرد تزئینی در منازل دارد. طرح های مختلفی از کشکول فیروزه کوبی صنایع دستی آقاجانی تولید می شوند که معروف ترین آن طرح پاییزه است.

صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی اصفهان

آینه فیروزه کوبی شده آقاجانی به عنوان نماد پاکی و زلال استفاده می شود و در طرح های مختلف تولید می گردد. از جمله طرح های پرفروش و محبوب آینه فیروزه کوبی می توان به آینه مستطیل فیروزه کوب، آینه گرد، آینه ترمه، آینه بته جقه فیروزه کوبی شده و غیره اشاره کرد. قیمت این نوع آینه ها براساس نوع طرح و سایز متفاوت است. ترکیب آینه و شمعدان فیروزه کوبی شده آقاجانی برای مراسم عقد فروش بسیار بالایی دارد.شیرینی خوری فیروزه کوبی شده یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار آقاجانی است. این محصول از صنایع دستی آقاجانی در دو مدل ساده و شبکه بری تولید می گردند و برحسب سایز مورد نظر مشتریان، قیمت متفاوتی دارند.

شکلات خوری فیروزه کوبی شده آقاجانی هم اکثرا برای تزئین در منازل استفاده می گردد و سایزهای مختلفی از آن برای فروش تولید می گردند. این محصولات با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا برای مشتریان عرضه می گردند.قندان فیروزه کوبی شده صنایع دستی آقاجانی هم از محصولات پرطرفدار و بسیار پرفروشی است که در تمامی دورهمی های خانوادگی و مهمانی ها قابل استفاده است و زینت بخش مجالس شما خواهد بود. این قندان ها در مدل های مختلفی مثل ساده، سیبی، پایه دار و بدون پایه و در سایزهای مختلف تولید می گردند که هر کدام با قیمت متفاوتی عرضه می شوند.از دیگر محصولات صنایع دستی آقاجانی فیروزه کوبی، می توانیم به آجیل خوری، پارچ، سنبلدان، سنگاب، لاله، تنگ، بشقاب، گلاب پاش، دخل، بلونی، سرویس شربت خوری، سرویس سماور، سرویس چای خوری و غیره اشاره کنیم.

قیمت صنایع دستی آقاجانی

قیمت محصولات صنایع دستی آقاجانی مخصوصا ظروف فیروزه کوبی شده که مرغوب ترین نوع آن در کشور توسط برند آقاجانی تولید می شوند با توجه به کیفیت بسیار بالا و ضمانت کتبی 10 ساله و شناسنامه دار بودن سنگ های فیروزه نیشابور از سایر محصولات فیروزه کوبی کشور گرانتر است.کسانی که مایل باشند ظروف فیروزه کوبی شده اصل و با کیفیت برای تزئین منزل و زیبایی دکوراسیون داخلی خود خریداری کنند و یا حتی برای مصارف شخصی استفاده نمایند یا اینکه به عنوان کادو لوکس و فاخر به عزیزان خود کادو دهند، برند آقاجانی بهترین گزینه است. با صرف مقداری هزینه بیشتر محصولی با دوام و ماندگار خریداری خواهید کرد که نسبت به کیفیت آن اطمینان خاطر دارید. برای مشاهده لیست قیمت صنایع دستی آقاجانی می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید یا با قیمت مناسب از فروشگاه صنایع دستی اصفهان خریداری کنید.در نظر داشته باشید که خرید محصولات صنایع دستی آقاجانی مخصوصا فیروزه کوبی را از فروشگاه های معتبر انجام دهید تا نسبت به کیفیت و ضمانت اصلی آنها اطمینان داشته باشید. با ارتقای فرهنگ خرید صنایع دستی ایران که به خارج کشور هم صادر می شوند و نمونه خارجی همتا وجود ندارد باعث پیشرفت مشاغل داخلی و اشتغال جوانان شده و شما را از صرف هزینه بابت کالاهای لوکس خارجی دور نگه می دارد.صنایع دستی آقاجانی با فیروزه کوبی،خاتم کاری و مس و پرداز در کل کشور به شهرت رسیده است.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 6 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
صنایع دستی آقاجانی را بهتر بشناسید
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)