فروش عمده فیروزه کوبی

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با تخفیف های ویژه برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. معمولا خرید عمده فیروزه کوبی برای هدایای تبلیغاتی با تیراژ بالا انجام می گردد. فروشگاه فیروزه کوبی اصفهان یکی از تولید کنندگان محصولات فیروزه کوبی Turquoise در سطح کشور است که توانسته در سال های کاری خود به تمامی سفارشات مشتریان پاسخ مثبت دهد. استفاده از فیروزه اصل نیشابور در ساخت محصولات , ارزش بیشتری به صنایع دستی مورد پسند مشتریان داده. قیمت فیروزه کوبی اصفهان با توجه به کار انجام شده بر روی آنها ارزان می باشد. شما برای خرید محصولات فیروزه کوبی اصفهان می توانید از طریق فروشگاه آنلاین و همچنین اپلیکیشن صنایع دستی بازار مینا اقدام فرمائید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هنر فیروزه کوبی یکی از هنرهای شناخته شده در حوزه صنایع دستی است که اخیراً توجه بسیاری از مخاطبان در بازار هنرهای دستی، هنرهای تزیینی، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را به خود جلب نموده است. سنگ ‌های فیروزه بر روی ظروف مسی قرار می گیرد و صنایع دستی بی نظیر، چشم نواز و بسیار ارزشمند را تحت عنوان محصولات فیروزه ‌کوبی به بازار ارائه می‌ کنند. تمام هنرمندان حوزه هنر فیروزه کوبی با ذوق و سلیقه، مواد اولیه را در کنار یکدیگر ترکیب کرده تا هنری بی بدیل را به بازار ارائه نماید. با گشت و گذار ساده در فروشگاه های صنایع دستی به صورت فیزیکی و آنلاین می توانید انواع محصولات فیروزه‌ کوبی را مشاهده کنید.

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان

فروشگاه فیروزه کوبی اصفهان

نمای این محصولات، چنان چشم نواز و خیره کننده هستند که توجه مشتریان، کمتر به قیمت محصولات جلب می‌ شود. در ادامه درباره هنر فیروزه کوبی، قیمت محصولات و شیوه های خرید این صنایع دستی زیبا صحبت خواهیم کرد.

مقدمه‌ای بر هنر فیروزه کوبی
هنر فیروزه کوبی یکی از صنایع دستی موجود در بازار ایران است. در این هنر، قطعه های بسیار کوچک از سنگ فیروزه بر روی سطوح مختلف که اغلب ظروف مسی و برنجی، نقره یا آلیاژهای مختلف است، قرار می‌گیرند. هرچه قطعات سنگ فیروزه، ریزتر و ظریف تر باشند، نمای کار، بسیار جذاب تر خواهد شد. برای انجام هنر فیروزه کوبی بر روی ظروف مختلف، حوصله و دقت بسیار زیادی لازم است. تمام هنرمندان حوزه فیروزه ‌کوبی از مهارت و تجربه بالایی برخوردارند؛ چرا که باید قطعات ریز سنگ های فیروزه را به دقت در جای خود قرار دهند.

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید محصولات فیروزه کوبی

آثار هنری فیروزه کوبی در شهر اصفهان بسیار زبانزد است. این محصولات در کنار سایر هنرهای دستی نظیر خاتم‌ کاری، قلم کاری و میناکاری به خوبی جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. در مراجع و منابع درباره هنر فیروزه کوبی آمده است، قدمت این صنایع دستی به حدود ۷۰ سال پیش باز می گردد. در آن زمان از سنگ های فیروزه بر روی فلزات به عنوان ابزاری برای ساخت زیورآلات استفاده می شده است. خاستگاه هنر فیروزه کوبی، شهر مشهد بوده است که مرکز فروش سنگ فیروزه می باشد. پس از آن این هنر به اصفهان منتقل شد تا جایی که امروزه شاهد آن هستیم صنعتگران حوزه هنر و صنایع دستی از هنر فیروزه کوبی به عنوان یک منبع درآمد استفاده می کنند.

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان

خرید عمده فیروزه کوبی

برای اجرای هنر فیروزه کوبی بر روی سطوح مختلف، مراحل متعددی باید پشت سر گذاشته شود. ابتدا ظروف، آماده سازی می شوند؛ سپس سنگ ها بر روی سطح، قرار داده شده و با استفاده از مواد پرکننده و چسب های مخصوص تثبیت می شود.  قرار گرفتن سنگ های فیروزه بر روی ظروف با استفاده از ابزارهای نوک تیز انجام می گیرد؛ به طوری که حداقل فاصله میان سنگ ها وجود داشته باشد. برای اینکه سنگ ها نمای بهتری داشته باشند و بر روی کار تثبیت شوند، یک لایه از پوشش لاکی بر روی آن اعمال می شود؛ به این ترتیب، اگر فاصله میان سنگ ها وجود دارد به خوبی پر می گردد.  تمام محصولات هنر فیروزه کوبی در اصفهان در بازار صنایع دستی داخلی و همچنین بازارهای خارجی بسیار محبوب واقع شده اند؛ چه بسا بسیاری از گردشگران خارجی هنگام سفر به اصفهان تمایل به خرید یکی از این آثار هنری را دارند.

قیمت فیروزه کوبی

پس از آن که به طور مختصر با هنر فیروزه کوبی آشنا شدیم، اکنون در این قسمت درباره قیمت فیروزه کوبی صحبت می‌کنیم. اولین فاکتور یا عامل مهمی که می تواند به طور مستقیم در قیمت این محصولات تاثیر گذار باشد، قیمت سنگ های فیروزه است. همان‌طور که می‌دانید فیروزه یکی از سنگ های گرانبها در ایران است که علاوه بر خواص درمانی، زیبایی چشم نوازی را ارائه می دهد. با توجه به اینکه سنگ فیروزه از منابع مختلف تهیه می شود، زمانی که از این سنگ بر روی محصولات هنر فیروزه کوبی استفاده می شود، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

فروش فیروزه کوبی اصفهان

اگر از سنگ های فیروزه مرغوب ایرانی با قیمت نسبتاً گران برای محصولات فیروزه کوبی استفاده شود، قیمت نهایی محصول بیشتر خواهد بود. برای سنگ های فیروزه با کیفیت کمتر یا برخی از سنگ های وارداتی، قیمت فیروزه کوبی در نهایت کمتر خواهد شد. عامل دیگری که قیمت فیروزه کوبی را تحت تاثیر قرار می دهد، ابعاد و اندازه های محصول نهایی است. همان طور که می دانید هر چه ابعاد یک محصول بزرگتر یا سطح مورد نظر وسیع تر باشد، تعداد سنگ و مواد اولیه بیشتری مصرف می شود؛ در نتیجه، قیمت نهایی برای هنر فیروزه ‌کوبی بیشتر خواهد بود؛ به طور مثال، قیمت یک آجیل خوری با ارتفاع ۱۳ سانتیمتر در مقایسه با قیمت آن با ارتفاع ۲۰ سانتی متر ارزان تر است. این مسئله برای انواع بشقاب و گلدان، جام و آینه یا ساعت و یا هر محصول دیگر نیز وجود دارد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

خرید فیروزه کوبی اصفهان

عامل بعدی که در قیمت فیروزه کوبی تاثیر گذار است، برند سازنده این صنایع دستی با ارزش است. با توجه به اینکه کارگاه‌ های تولیدی گسترده ‌ای در ایران در حال فعالیت هستند و آثار هنر فیروزه کوبی متنوعی را ارائه می دهند، مسئله برندسازی در قیمت نهایی محصولات موثر است. شاید در یک فروشگاه، شما یک محصول فیروزه کوبی را با قیمت متوسط خریداری کنید اما همان محصول در یک برند معتبر، بسیار گران تر باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه هر کدام از این محصولات را خریداری کنید، محصولات هنر فیروزه کوبی وب ‌سایت صنایع دستی اصفهان را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. این دسته از صنایع دستی برای تزئینات داخل خانه یا به عنوان کادو و هدیه بسیار ایده‌ آل هستند.

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با فیروزه نیشابور

خرید و فروش محصولات فیروزه کوبی از طریق فروشگاه های فیزیکی صنایع دستی و همچنین از طریق فروشگاه‌ های آنلاین امکان پذیر است. وب سایت فروشگاهی صنایع دستی اصفهان با داشتن امکانات کامل برای فروش عمده فیروزه کوبی و ارسال آن تا محل مشتری، یک مرکز تخصصی در حوزه صنایع دستی محسوب می شود. در خصوص خرید و فروش محصولات فیروزه کوبی توجه به یک نکته ضرورت دارد؛ اگر شما جزو آن دسته از مشتریانی هستید که تمایل به فروش هنر فیروزه کوبی به صورت خرده فروشی در شهر خود می باشید بهتر است برای ثبت سفارش فروش عمده فیروزه کوبی با کارشناسان فروش در وبسایت صنایع دستی اصفهان تماس حاصل نمایید.

خرید و فروش ظروف مسی فیروزه کوبی

چنانچه جزو آن دسته از مشتریانی هستید که به خرید یک یا تعدادی از محصولات هنر فیروزه کوبی علاقه ‌مند هستید و برای هدیه یا مصارف شخصی می خواهید خرید خود را انجام دهید، لازم است به فروشگاه‌ های آنلاین نظیر فروشگاه صنایع دستی اصفهان مراجعه کرده، محصول خود را انتخاب نموده و سپس مراحل خرید را کامل کنید. در حال حاضر انواع محصولات هنر فیروزه کوبی در بازار موجود هستند؛ انواع تنگ، گلدان فیروزه کوبی، آجیل خوری فیروزه کوبی، جفت گلدان، سرویس چای خوری، سرویس شربت خوری فیروزه کوبی، شکلات خوری و شیرینی خوری فیروزه کوبی، شمعدان فیروزه کوبی، آینه فیروزه کوبی و بسیاری دیگر از محصولات، قابل تهیه در بازار صنایع دستی هنر فیروزه کوبی خواهند بود.

خرید و فروش تکی و عمده انواع ظروف فیروزه کوبی اصفهان

خرید اینترنتی فیروزه کوبی از طریق وب سایت های آنلاین امکان پذیر است. خوشبختانه تعداد فروشگاه های ارائه دهنده محصولات صنایع دستی و آثار هنری در ایران روز به روز در حال افزایش می باشد. مراجعه به وب سایت‌های اینترنتی، امکان خرید آنلاین هنر فیروزه کوبی را فراهم ساخته است. وب سایت فروشگاهی صنایع دستی اصفهان با در نظر گرفتن نیاز مشتریان به خرید صنایع دستی هنر فیروزه کوبی، آثار هنری میناکاری، خاتم کاری و نظایر اینها، یک مکان امن را تامین کرده تا مشتریان به راحتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس خریداری کنند. خرید اینترنتی فیروزه کوبی این مزیت را برای مشتری ارائه می دهد که بدون صرف وقت و انرژی زیاد، محصول یا کالای مورد نظر خود را خریداری کرده و سپس درب منزل تحویل بگیرند.

هنر فیروزه کوبی در منزل

هنر فیروزه کوبی در منزل یک کسب و کار مستقل است که با نام مشاغل خانگی در چند سال اخیر مورد توجه کارآفرینان و کارگاه ‌های خانگی قرار گرفته است. فیروزه کوبی در منزل به عنوان یک منبع درآمدزای موثر می تواند افراد زیادی را به کار و اشتغال مشغول کند. هنر فیروزه کوبی در منزل برای آن دسته از خانم های خانه دار می تواند یک پشتوانه مالی را تامین نماید. هر فرد در یک زمان کوتاه می‌تواند فنون و اصول هنر فیروزه کوبی را آموخته و سپس مشغول به کار شود.

خرید اینترنتی فیروزه کوبی

بازدهی درآمد فیروزه کوبی در منزل تاکنون بسیار عالی ثبت شده است. بسیاری از کارگاه های بزرگ صنایع دستی که به فروش عمده فیروزه کوبی مشغول هستند، افراد زیادی را به صورت کار در منزل به کار گرفته اند تا بتوانند محصولات بیشتری را با حداقل امکانات تولید نمایند. اجرای فیروزه کوبی در منزل، حدود ۱۰ سال است که در شهر اصفهان به عنوان یک کسب و کار پر درآمد برای کار در منزل شناخته شده است. انواع محصولات فیروزه کوبی که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم قابل تهیه در کارگاه های خانگی می باشند. اگر شما هم به خرید یکی از انواع محصولات هنر فیروزه کوبی علاقه مند هستید و یا تمایل دارید یک مرکز فروش صنایع دستی در شهر خود داشته باشید، برای ثبت سفارش فروش عمده یا اطلاعات خرید محصولات به صورت تکی با مرکز صنایع دستی اصفهان تماس حاصل نمایید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 1 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)