واتساپ
هدایای تبلیغاتی

ظروف نقره نما

ظروف نقره نما یا ظروف شبه نقره به محصولاتی گفته می شود که از جنس فلز نقره نبوده و پس از اتمام مرحله تولید با آبکاری به شکل ظوف نقره در آمده اند. زیبایی ظروف شبه نقره اصفهان برای بانوان ایرانی در سراسر کشور جذابیت داشته و از این رو مورد استقبال عمومی قرار گرفته است. تلفیق هنر ظروف آبکاری نقره با قلمزنی اصفهان , ارزش دوچندانی به آن داده است. شما می توانید جدید ترین محصولات را بصورت آنلاین در سایت نقره نما اصفهان مشاهده نمائید. بدیهیست که قیمت ظروف طرح نقره از ظروف نقره اصل , ارزانتر بوده و تهیه آن برای افراد بیشتری از علاقه مندان به صنایع دستی میسر خواهد بود. قیمت ظروف نقره نما به سایز و کار انجام شده بر روی آن بستگی دارد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارشات خود را از سایت و اپلیکیشن فروشگاه نقره نما اصفهان تهیه نمائید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

فروش ظروف نقره نما اصفهان

ظروف نقره نما از جمله آثار هنری بسیار زیبای اصفهانی است تا تمامی کسانی که توان خرید ظروف نقره ای را ندارند بتوانند این دسته از ظروف را که تشخیص آنها با نقره اصل بسیار مشکل است خریداری کرده و لذت داشتن ظروف نقره ای را با قیمتی بسیار مناسب تجربه کنند. این ظروف در انواع مختلف و با قیمت های عالی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به فروش می رسند.

ظروف نقره نما

نقره نما چیست

ظروف نقره نما که به آنها ظروف شبه نقره یا ظروف آبکاری نقره گفته می شود، به منظور متعادل سازی قیمت ظروف نقره ای ایجاد شده اند که افراد معمولی توان خرید آنها را ندارند. اما وقتی گفته می شود ظرف نقره نما منظور از نقره نما چیست؟ ظروف نقره نما توسط آبکاری نقره تولید می شوند که یکی از محبوب ترین انواع آبکاری ها در صنایع جواهرسازی است چون نقره در حالت عادی قیمت کمتری نسبت به طلا دارد، درخشندگی و میزان براقی این نوع جواهرات نیز بسیار عالی است و حتی در برابر اکسید شدن نیز مقاومت بسیار خوبی دارند و به همین دلیل از روکش نقره برای ساخت ظروف نقره نما استفاده می شود. برای زیبایی بیشتر , معمولا ظروف قلم زنی اصفهان را نیز آبکاری می کنند. ظرف نقره نما زیبایی ظرف نقره را داشته و قیمت آن بسیار مناسب تر است.

اپلیکیشن صنایع دستی

ظروف شبه نقره

پس در واقع وقتی پرسیده می شود شبه نقره چیست باید گفت فلزاتی مثل مس، برنج و نیکل که با یک یا چندین لایه از فلز نقره روکش شده باشند، ظاهری مشابه با نقره پیدا می کنند که شاید به سادگی نتوان فرق آن را با ظروف نقره واقعی تشخیص داد. به بیان ساده در ظروف نقره اصل، تمامی بدنه از فلز نقره استفاده شده است (البته مقداری ناخالصی نیز دارد که اکثرا با عیار 925 مشخص می شود یعنی 92.5% آن نقره است و مابقی از سایر فلزات است) اما در ظروف نقره نما بدنه از جنس نیکل، برنج و در اکثر مواقع از مس است و سپس به وسیله روشی که در ادامه توضیح خواهیم داد روکشی از نقره روی آن گذاشته خواهد شد. قیمت ظروف آبکاری نقره برای اکثر مشتریان مناسب می باشد.

ظروف شبه نقره

ظروف شبه نقره

در حال حاضر شبه نقره اصفهان به دلیل استفاده از درصد بالایی از عیار نقره و کمترین میزان ناخالصی ارزش بسیار بالایی دارد و با توجه به اینکه معمولا از فلز مس استفاده می شود، جنس فلز زمینه نیز بسیار عالی و مقاوم است. اما ظرف شبه نقره که با این روش تولید می شود چه ویژگی هایی دارد؟

 • کلیه محصولات چکش کاری شده هستند و تفاوت کیفیت و ماندگاری زیادی با محصولاتی دارند که به با پرس کاری شده باشند.
 • نقش و نگارهای مختلف این محصولات، قلمزنی شده است تا زیبایی بسیار بیشتری داشته باشد.
 • اساتید بسیار ماهر و مجرب در ساخت ظروف نقره نما شرکت دارند.
 • برای اینکه از اکسید شدن نقره و تیره شدن آن جلوگیری شود، لایه پلی استر روی آنها زده می شود.
 • برای خرید هدایای ارزشمند گزینه بسیار عالی هستند و قیمت بسیار مقرون به صرفه تری دارند (معمولا یک پنجم قیمت ظروف نقره ای).
 • از بهترین گزینه ها برای خرید ظروف تزئینی در منازل و ادارات.

شبه نقره اصفهان

شبه نقره اصفهان ظاهر زیبایی داشته که می تواند برای تزئین فضای دکوری مورد استفاده قرار گیرد. پس از اینکه ظروف مسی یا برنجی به شکل ظرف مورد نظر درآمدند و با قلمزنی و چکش کاری طرح و نقش مدنظر اساتید یا بسته به سفارش مشتری روی آن پیاده سازی شدند نوبت به روکش کاری با نقره یا آبکاری نقره می رسد. ابتدا باید ظرف مورد نظر را در الکترولیت قرار دهند تا با برقراری جریان برق، یون های موجود در نقره بر روی سطح ظرف رسوب کنند. پس از اتمام کار نیز ظروف از داخل محلول الکترولیت بیرون کشیده شده و با شسته می شوند.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

ظروف آبکاری نقره

در ادامه پروسه تولید ظروف آبکاری نقره , محلول الکترولیت را سیانید نقره یا نیترات نقره در نظر می گیرند که غلظت یون نقره حدود 10 تا 25 گرم در هر لیتر است که معمولا برای آبکاری سریع از غلظت 25 گرم در هر لیتر استفاده می شود. البته در برخی موارد به درخواست مشتری، ضخامت روکش نقره را بیشتر در نظر می گیرند که در این حالت غلظت نقره 30 گرم در هر لیتر خواهد بود. نکته: چنانچه به زیبایی و براقی سطح ظروف نقره نما اهمیت بیشتری داده شود، در این فرایند از فلزات سولفور، بیسموت، آنتیموان یا سلنیوم نیز داخل محلول الکترولیت استفاده می گردد.

نکته: ظروف نقره نما برای اینکه حرفه ای آبکاری شده باشند، دمای فرایند بین 18 تا 40 درجه انتخاب می شود چرا که کمتر از این مقدار باعث منفذ دار شدن روکش شده و بیشتر از این مقدار نیز باعث ناهمگونی در سطح روکش می شود. همچنین اگر الکترولیت حاوی سیانید باشد، pH را بین 8 تا 8.5 تنظیم می کنند در غیر این صورت مقدار آن بین 7.5 تا 9 قرار داده می شود. در کنار این فرایند که به شما آموزش دادیم و اکنون می دانید که دقیقا فرایند تولید ظروف نقره نما به چه صورت است، متوجه شدید که تفاوت نقره و شبه نقره چیست.

توجه داشته باشید که حتی ظروف نقره ای و نقره ای که در جواهرات استفاده می شود 100% خالص نیستند چون عنصر نقره بسیار نرم است و حتما باید به صورت ترکیب شده با سایر فلزات مثل مس یا برنج و غیره باشد. مثلا نقره مورد استفاده در جواهرات، عیار 925 دارد یعنی درجه خلوص آن 92.5% است و 7.5% مابقی نیز به شکل ترکیب شده با سایر عناصر است.

بسیاری از افراد از ما می پرسند که ظروف نقره نما شرایط نگهداری خاصی دارند؟ خیر شرایط نگهداری آنها دقیقا مشابه با نقره است چون لایه رویی که شما با آن سروکار دارید و دیده می شود از همان نقره عیار 925 استفاده شده و تنها جنس بدنه ظرف، مس آبکاری شده است.لذا به همان شکل که توصیه می کنیم پس از خرید ظروف نقره آنها را در جای مرطوب قرار ندهید و با دستمال خشک آنها را تمیز کنید در مورد ظروف شبه نقره نیز دقیقا همین مورد صحیح است. ضمنا مشابه با ظروف نقره نباید ظروف نقره نما را با سیم ظرفشویی یا مواد شوینده تمیز کرد چرا که باعث آسیب دیدن لایه یا روکش پلی استر شده و پس از مدتی تیره رنگ خواهند شد. اگر چنین مواردی را رعایت کنید تا چندین سال ظروف آبکاری نقره شما، براقی و شفافیت خود را حفظ خواهد کرد اما پس از تیره شدن نیز نگران نباشید چرا که مجددا با آبکاری نقره می توان آن را به حالت اول برگرداند و هر موقع نیز قصد فروش این ظروف را داشته باشید، روکش نقره آن با قیمت روز محاسبه می گردد.

ظروف نقره نما امروزه در انواع و اقسام گوناگون تولید می شوند تا پاسخگوی نیاز بازار و مشتریان گرامی باشند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان (بهترین و معتبرترین سایت نقره نما کشور) در زمینه فروش انواع ظروف نقره نما کامل ترین کلکسیون را دارد که در آن انواعی از ظروف به چشم می خورند:

 • گلدان نقره نما (گلدان شبه نقره)
 • تابلو شبه نقره
 • قاب شبه نقره
 • گل شبه نقره
 • پسته خوری شبه نقره
 • آجیل خوری شبه نقره
 • شربت خوری شبه نقره
  و غیره.

قیمت ظروف نقره نما

همانطور که گفتیم معمولا قیمت شبه نقره در مقایسه با نقره اصل با عیار گفته شده حدود یک پنجم است و به دلیل اینکه افراد بتوانند لذت داشتن ظروف نقره ای را در منزل داشته باشند چنین هنر و تکنیکی پدید آمد تا متناسب با توان خرید مردم باشد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان نیز که همیشه به شکل ها و روش های مختلف، اصل مشتری مداری خود را رعایت کرده است، در امر فروش ظروف نقره نما شدیدا تلاش کرده تا قیمت ارائه شده نسبت به سایر سایت ها و رقبا پایینتر و مقرون به صرفه تر باشد و با ارائه شناسنامه محصولات، مشتریان را از بابت کیفیت و زیرساخت بسیار محکم آنها آسوده خاطر کند.

ظروف مسی آبکاری نقره معمولا در مقایسه با سایر انواع ظروف نقره نما محبوبیت و فراوانی بیشتری دارند چرا که در نهایت کیفیت نقش و نگارها (به علت خاصیت خمش پذیری و چکش خواری بسیار خوب فلز مس) بسیار بهتر از زیر ساخت های برنجی است و به همین دلیل سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان نیز از همین اصل پیروی کرده و بهترین مواد اولیه را در ساخت ظروف نقره نما استفاده نموده است. قیمت ظروف آبکاری نقره مثل ظروف مسی با آبکاری نقره مشابه با موارد گفته شده است و بسته به اینکه ساخته دست اساتید معروف اصفهانی بوده باشد، عیار 925 برای نقره آن درج شده باشد و چقدر فرایند آبکاری حرفه ای انجام گرفته باشد قیمت متفاوتی دارد که در فروشگاه صنایع دستی اصفهان با کیفیت ترین و ماندگارترین نوع ظروف نقره نما را مشاهده می کنید.

خرید اینترنتی ظروف نقره نما یا طرح نقره

شما مشتریان عزیز می توانید جهت ثبت سفارش محصولات خود در هر ساعت و روزی از هفته با مراجعه به فروشگاه صنایع دستی اصفهان و انتخاب نمونه محصولات مدنظر خود سفارش را ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن همراه با بسته بندی شکیل به دست شما برسد. توجه داشته باشید در صورتی که در مورد انتخاب نوع ظروف نقره نما برای خرید به عنوان هدایا یا کادوهای ارزشمند و ماندگار تردید دارید می توانید در تماس با کارشناسان فروش ما از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. ضمنا آن دسته از مشتریان عزیزی که خرید عمده این محصولات را سفارش دهند می توانند از تخفیف های عالی و ویژه ما نیز بهره مند گردند.

سایت نقره نما

همراه تمامی محصولات فروشی ظروف نقره نما، شناسنامه محصولات که حاوی نام و مشخصات کامل استاد سازنده، محل ساخت و تاریخ ساخت می باشد موجود بوده و حتی جنس زیرساخت و عیار روکش نقره نیز ذکر شده است تا مطمئن باشید که هزینه کمتری که پرداخت می کنید به هیچ وجه به معنای کیفیت پایینتر نیست. نام فروشگاه صنایع دستی اصفهان با کیفیت بالا و رضایتمندی بی نظیر مشتریان عجین شده است.

Silver-Look Dishes

A well-known handmade art of Isfahan is silver-look. You can buy a variety of these dishes at BazareMina online Market with the most reasonable price and the highest quality. As it is a special handicraft of Isfahan, a lot of artistic people are interested in its alluring look and design.

Silver-Look Dishes
Silver-look dishes are not made of silver but they have a coating of silver which makes them attractive. All women in different parts of the world are interested in this handmade art of Isfahan because it is the combination of toreutics and silver coating. You can visit the website or application of BazareMina online Market to check the most update products. The price of silver-look dishes is more reasonable than the silver ones, so a lot of people can afford them. Moreover, you can order your favorite piece of art at this market and receive it at the shortest time at your address.

Buying Silver-Look Dishes
One of the artistic dishes which is the symbol of art in Isfahan is a silver-look handicraft. Its price is calculated based on the size and the amount of work spent to make it. The benefit of buying silver-look dishes is in their beauty and price. You can decorate your showcase with some dishes which are similar to original silver ones in a lower price. A high-quality silver coating is applied on silver-look dishes to be long-lasting and shiny. All dishes made with this handmade art of Isfahan are suitable options for giving gifts to others.

Silver-Look Dishes of Isfahan
The beautiful look of silver-look dishes of Isfahan has attracted the attention of everyone. Copper and brass are the main materials used to make this handmade art, then a silver coating will cover the dish to be long-lasting. If you are keen on buying one of these dishes or having a wholesale shopping with the most reasonable price, you have to call our Sales Department in order to get a good discount. The most important point about taking care of this dish is not to wash it with strong detergents and rough materials.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 4 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
ظروف نقره نما اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)