همکاری در فروش

همکاری در فروش صنایع دستی اصفهان برای هر شخصی امکان پذیر است. فروشگاه اینترنتی صنایع دستی بازار مینا بستری را فراهم آورده تا تا توجه به ظرفیت های کوچک و بزرگ تان بتوانید کسب درآمد کنید.

صنایع دستی اصفهان همیشه در بین مردم جایگاه ویژه ایی داشته , یکی از دلایل آن تولید محصولات هنری با ارزش توسط دستان هنرمندان با ذوق کشورمان است. با توجه به اینکه فروشگاه صنایع دستی هدیه تبلیغاتی نیز به مشتریان خود ارائه می دهد , شما می توانید دامنه فروش محصولات خود را وسیع تر کنید.

استفاده از ظرفیت هایی همچون کانال تلگرام , سایت های اینترنتی , تبلیغات سمعی بصری و … در هر سطحی می تواند به فروش خوبی برای شما منجر گردد. بازاریاب صنایع دستی می تواند در هر زمان و با هر سطح ظرفیت فروش فعالیت داشته باشد.

سایت همکاری در فروش

سایت صنایع دستی اصفهان با داشتن پشتوانه محصولات صنایع هنری فارغ از هر گونه درگیر کردن همکاران فروش این بستر را برای شما فراهم آورده است. شما می توانید بدون نیاز به سرمایه با فروش انواع صنایع دستی و هدایای تبلیغاتی در هر ماه درآمد خوبی داشته باشید.

بدون نگرانی از ظرفیت تولید , فروش هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در هر سطحی برای ما امکان پذیر است. فروش صنایع دستی اصفهان نه تنها برای شما مفید است بلکه به رونق اقتصاد کشور و چرخه تولید ملی نیز کمک زیادی خواهد نمود. بازاریاب صنایع دستی می تواند درآمد خوبی از فروش محصولات هنری ایرانی داشته باشد.

 

از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت نام کافیست با مدیر فروش بازار مینا تماس گرفته , مشخصات و نحوه فروش خود را ارائه کنید. پس از تایید شما ثبت نام شده و پنلی اختصاصی (بخش همکاری در فروش اصفهان) در اختیار شما قرار می گیرد.

از هر محصول لینک ویژه ایی برای شما تولید می گردد تا با فروش آن محصول از داخل پنل بتوانید به میزان کمیسیون , ارجاع ها , پرداخت ها و دیگر اطلاعات لازم دسترسی داشته باشید.

 

تماس با واحد فروش : ۵۱۲ ۷۷ ۹۲ ۰۹۰۱

 

  • همکاران فروش باید در بستر مناسب مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران , به فروش محصولات بپردازند.
  • میزان حق السهم فروش (کمیسیون) در ابتدا مشخص شده و پرداختی بر اساس آن انجام می گردد.
  • پرداخت به کاربران در آخر هر هفته و با توجه به حداقل میزان فروش صورت می گیرد.

 

 

همکاری در فروش صنایع دستی اصفهان

همکاری در فروش صنایع دستی اصفهان

همکاری در فروش صنایع دستی اصفهان تاثیر مثبتی در جهت ترویج استفاده از کالای ایرانی دارد.

 

 

بازار مینا     BazareMina.ir

5/5 - (2 امتیاز)