ملیله کاری

ملیله کاری اصفهان

ملیله کاری اصفهان از سری محصولات صنایع دستی مورد پسند هموطنان عزیز در سراسر کشور است. شما می توانید ظروف ملیله کاری با مس را بصورت کاربردی و تزئینی در منزل خود استفاده کنید. خرید ظروف ملیله برای تمامی مشتریان از سراسر کشور امکان پذیر است. همه روزه فروش و عرضه انواع ملیله کاری در تهران بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد. قیمت ملیله کاری اصفهان ارزان و کیفیت محصولات بالاست . شما می توانید برای خرید عمده ملیله کاری و دریافت تخفیف ویژه با واحد فروش تماس بگیرید.

تماس با واحد فروش : ۵۱۲ ۷۷ ۹۲ ۰۹۰۱

قیمت ملیله کاری

قیمت ملیله کاری بر اساس کیفیت کار انجام شده برآورد می گردد. ظروف ملیله کاری اثر دست هنرمندان استادکار است که با قرار دادن مفتول های باریک مسی در کنار هم ظروف زیبایی بر اساس طرح های سنتی و قدیمی می سازند بر این اساس ظروف ملیله کاری شده علاوه بر ارزش مادی ارزش معنوی و فرهنگی نیز دارد. قیمت ظروف ملیله کاری اصفهان ارزان و قابل تهیه برای عموم مشتریان است. نگاه متفاوت هنر ملیلـه کـاری می تواند فرهنگ سازی برای ارج نهادن به هنرهای ایرانی باشد.

خرید ملیله کاری

ملیله کاری ( filigree ) شاخه ایی از هنر فلزکاری می باشد که در ایران صدها سال قدمت دارد. شهرهایی چون اصفهان , زنجان و بروجرد در این زمینه پیشرو هستند. کارگاه های زیادی در این شهر ها وجود دارند که جمع زیادی از هنرجویان و استادکاران را مشغول به هنرآموزی کرده اند. امروزه با وجود اینترنت و فضای مجازی خرید ظروف ملیله کاری براحتی و بصورت آنلاین انجام می شود. شما می توانید سفارش خود را در هر زمان شبانه روز ثبت کرده و در کمترین زمان , هرکجای کشور تحویل بگیرید.

ملیله کاری در تهران

در هنر ملیله کاری با فلز , فقط از مس استفاده نمی شود . بلکه از فلزات دیگری مانند طلا و نقره هم می شود بهره برد. مفتول های باریکی از فلز مورد نظر به شکل طرح های سنتی مانند بته جقه در آمده و در کنار یکدیگر لحیم کاری می شوند تا به شکل ظروف مورد نظر درآیند. ظروف ملیله کاری در تهران علاقه مندان زیادی داشته و آنها می توانند محصولات اصل و باکیفیت مورد نظرشان را بصورت آنلاین خریداری کنند. ارسال محصولات هر روزه و بطور منظم به تهران و سایر نقاط ایران انجام می شود.

ملیله کاری با مس

در ایران بیشتر ملیله کاری با مس انجام می شود چرا که فلز مس هم انعطاف پذیری بالایی داشته و هم قیمت مناسبی دارد. پس از ساخت ظروف ملیله با مس پرداخت نهایی بر روی آن انجام می شود. اکثر مشتریان علاقه دارند ظروف ملیله کاری به رنگ نقره ایی باشد بر این اساس آبکاری نقره می شوند و برای جلوگیری از سیاه شدن روکشی بر روی آنها کشیده می شود. البته برخی نیز علاقه به رنگ مسی داشته که پرداخت ویژه ایی با رنگ مسی و روکش شفاف بر روی آن ظروف صورت خواهد گرفت.

ملیله سازی اصفهان

ملیله سازی اصفهان قدمت طولانی دارد . تاریخچه ملیله کاری در ایران به دوره هخامنشیان بر می گردد. ظروف ملیله کاری پیدا شده از آن زمان گویای این مسئله است. ظروفی از قرن دوازده میلادی در منطقه ری پیدا شده که ظرافت این هنر را نشان می دهد. در کتاب “شاهکار هنر ایران” از پروفسور آرتور اپهام پوپ تصاویر و توضیحاتی در مورد اصالت این هنر ایرانی وجود دارد. این هنر از نسل های گذشته سینه به سینه نزد ما ما امانت گذاشته شده که بایستی با حمایت همه جانبه مردم آن را برای آیندگان حفظ نمائیم.

قیمت ملیله کاری اصفهان

اشتراکات فرهنگی باعث شده تا با اطلاع رسانی صحیح علاقه مندان زیادی از هنرهای دستی ایرانی استقبال کنند. ظروف ملیله کاری اصفهان نیز بین بانوان محبوبیت ویژه ایی دارد. نیاز نیست که خرید ظروف ملیله کاری یکباره انجام گیرد. بلکه شما می توانید در هر مرحله تعدادی از ظروف را با توجه به بوجه درنظر گرفته تهیه کرده و سرویس خود را تکمیل نمائید. قیمت ملیله کاری اصفهان ارزان و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. نگاه کسب رضایت مشتری از محصولات خرداری شده هدف اصلی فروشگاه می باشد.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 4 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
ملیله کاری اصفهان
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)