هدایای تبلیغاتی

راهنمای خرید صنایع دستی

صفحه مورد نظر شما پیدا نشده، اما با راهنمایی خرید می توانیم شما را به هدف تان نزدیک تر کنیم.

 

انتخاب بهترین محصولات ایرانی از فروشگاه صنایع دستی اصفهان براحتی چند کلیک امکان پذیر است. با مطالعه دقیق توضیحات و مشاهده تصاویر  که بصورت واقعی از محصولات گرفته شده است، می توانید خریدی مطمئن را تجربه نمائید. تنوع محصولات صنایع دستی ایرانی و بطور مشخص دست سازهای نصف جهان، اکثر سلیقه های هنری را پوشش می دهد.

خرید آنلاین ظروف صنایع دستی از اپلیکیشن و فروشگاه بازار مینا در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است. هنرمندان و صنعتگران مجرب کشورمان توانسته اند بهترین ظروف صنایع دستی مورد نیاز مردم را در قالب محصولات هنری به بازارهای داخلی و حتی مارکت خارجی معرفی کنند.خرید محصولات ایرانی بهترین راه حمایت از تولید داخلی و رونق کسب و کارهای داخلی خواهد بود.

تماس با واحد فروش: 09019277512

مشاوره رایگان خرید صنایع دستی

مشتریان عزیز می توانند قبل از خرید محصولات فروشگاه، با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و از مشاوره رایگان خرید صنایع دستی بهرمند شوند. ارسال سوالات از طریق پیام رسان واتس آپ به شما امکان می دهد تا در هر زمان و مکان اطلاعات دقیقی از ساخت ،استفاده و قیمت محصولات بدست آورید.

قیمت ظروف صنایع دستی با توجه به کیفیت زیرساخت و زمان تولید آنها متفاوت است. از این رو مشتریانی که قصد خرید آنلاین (غیر حضوری) محصولات را داشته باشند، می توانند با مشاوره ،خریدی مطمئن را تجربه نمایند. نحوه ارسال محصولات با توجه به سایز،شکستنی بودن،زمان و هزینه ارسال متفاوت است که بایستی زمان ثبت سفارش مشخص گردد.

همچنین خرید عمده صنایع دستی اصفهان شامل تخفیف های ویژه فروشگاه شده و قیمت ارزانتری نسبت به تک فروشی دارد. از این رو بهتر است قبل از سفارش با همکاران ما در واحد فروش تماس برقرار نمائید.

5/5 - (6 امتیاز)
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)