واتساپ
هدایای تبلیغاتی

مینیاتور

مینیاتور در ایران از جذاب ترین هنرهای نقاشی بوده که ارتباط خوبی با مخاطبان خود بر قرار می کند.هنر نگارگری و مینیاتور (Miniature) در انواع محصولات صنایع دستی ایرانی استفاده می گردد. خرید مینیاتور اصفهان به منظور زیباسازی فضای منزل و دفتر کار انجام شده و با توجه به محبوبیت هنر مینیاتور در ایران، فروش انواع تابلو های مینیاتور از جایگاه ویژه ایی نزد هنردوستان بر خوردار است. نگارگری ایرانی با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم کشورمان بهینه شده و در برخی نقاشی ها می تواند المان های مذهبی،ملی و هنری کشورمان را مشاهده نمود. اساتید برجسته ایی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که می توان به استاد حسین بهزاد،استاد محمود فرشچیان،محمد باقر آقامیری،استاد هادی تجویدی و رسول معتمدی اشاره نمود.نقاشی مینیاتور زیبایی ها و ظرافت های خاص خود را دارد از این رو مینیاتور ایرانی نه تنها در بین هنردوستان کشورمان بلکه در بین علاقه مندان به هنر نگارگری و مینیاتور در کشورهای دیگر نیز از جایگاه ویژه ایی برخوردار است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هنر مینیاتور و نگارگری ایرانی

مینیاتور در ایران بر پایه اصول نقاشی حرفه ایی بنا شده و تلفیق آن با سایر هنرهای صنایع دستی ارزش خاصی به دست سازهای ایرانی داده است.نگارگری مکتب اصفهان و تبریز الهام گرفته از هنر عصر صفویه می باشد از این رو نقاط مشترک زیادی دارد. امروزه برای خرید مینیاتور اصفهان در قالب تابلو نقاشی مینیاتور و همچنین مینیاتور تبریز می توان براحتی از طریق فروشگاه صنایع دستی بصورت آنلاین اقدام نمود. اگر علاقه دارید درباره این هنرها اطلاعات بیشتری بدست آورید و بدانید که نگارگری و مینیاتور چیست ، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مینیاتور در لغت و در معنای عام، به نوعی از نقاشی در سایز کوچک گفته می شود. واژه مینیاتور در واقع از لغت Minimum Natural گرفته شده که کلمه ابتدایی به معنی ظریف و کوچک و دومی به معنای طبیعت است. به همین دلیل نقاشی مینیاتور را هنر به تصویر کشیدن طبیعت در سایز و ابعاد کوچک می گویند که تمامی جزئیات را در بر می گیرد و به معنای نمایش دادن بخشی از یک طرح کلی نیست.Miniature که ریشه لاتین هم دارد (خاک سرخ و سرب قرمز)، قدمت تصویرسازی آن به تاریخ باستان یا قرون وسطی می رسد که در آن دوران برای تزیین کتاب های قدیمی در حاشیه صفحات با رنگ دانه های گرم استفاده می شده است.از سده های میانه تا مرحله دوم تاریخ بشر، دوره هایی جدیدی شروع شدند که به مفهوم کلی و ارزش جایگاه مینیاتور پرداختند. با مشخص شدن این اثر هنری به عنوان سبک جدیدی از نقاشی، تصویرسازی های کوچک رواج پیدا کردند. البته اگر نگاهی دقیقتر به این موضوع داشته باشیم، در زمان های دورتر هم از این تکنیک استفاده می شده اما چندان رایج و رسمی نبوده است.

در نگاهی کلی باید مینیاتور را به سه قسمت یا نوع تقسیم کنیم:

  • نوع اول و دوم مینیاتور ایرانی و هندی است: به دلیل اینکه در هر دو سبک، تذهیب کاری کتاب های داستان انجام می شده و تصویرکاری آنها با Miniature بوده، هر دو را در یک دسته بندی قرار دادیم.
  • نوع سوم مینیاتور اروپایی: تذهیب کاری نسخ کتاب های معروف و معتبر، شخصیت ها و وقایع مذهبی به کمک استفاده از رنگ های درخشان، نقره ای و طلایی رنگ و سپس تصاویر کوچک اروپایی در این دسته قرار می گیرند. این نوع سبک تأثیر پذیرفته و الهام گرفته از سبک ایرانی است که حتی قبل از ورود دین اسلام هم با تذهیب کتاب های معتبری مثل شاهنامه رواج داشت.

رنگ در مینیاتور

با نگاهی هنری و موشکافانه متوجه می شویم که رنگ های مورد استفاده در نگارگری به دو دسته رنگ های روحی و جسمی تبدیل می شوند:

  • رنگ های روحی در نگارگری : این نوع رنگ ها برای بیان احساسات و عواطف انسانی در قالب طرح و نقوش ظریف و نازک کاری های هنر مینیاتور استفاده می شوند تا بتوان خیلی ساده تر و دقیق تر به حالات و احساسات درونی با منشأ سرشتی و ذات نیک انسان اشاره کرد.
  • رنگ های جسمی در نقاشی ایرانی : رنگ جسمی در Miniature، غلظت و ثبات بسیار بیشتری دارد. این نوع رنگ ها برای تابلوهای پرکار، استفاده می شوند و دقیقا برخلاف رنگ های روحی هستند. به عبارت دیگر رنگ های جسمی بیان کننده هر نوع احساسات و حالاتی هستند که با روح لطیف انسانی در تضاد است.

نقوش تمثیلی در مینیاتور

نقوش تمثیلی مثل پرندگان، حیوانات مختلف، طرح شاخ و برگ، گل ها، خطوط اسلیمی و ختایی که از آنها به عنوان تشعیر و تذهیب در نقاشی سنتی یاد می شوند، جایگاه بسیار مهمی دارند. از این نقوش معمولا برای تزئین کناره و گوشه های نگارگری ها استفاده می شود.در بسیاری از موارد، مینیاتوریست در مراحل پایانی از تشعیر و تذهیب استفاده می کند و کار نگارگری را به پایان می رساند.مینیاتور شاخه از هنر نقاشی با زیبایی خیره کننده است.

مینیاتور اصفهان

نقاشی مینیاتور با سبک های مختلف مخصوصا سبک اصفهانی نه تنها شهرت داخلی بلکه جهانی دارد. شما عزیزان می توانید برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل و محل کار یا اعطای هدایای فاخر و لوکس به علاقه مندان به کارهای هنری، تابلو مینیاتور با طرح و نقش های مختلف، خریداری کنید. فروشگاه صنایع دستی اصفهان، مرکز فروش نقاشی سنتی اصیل و با کیفیت در ایران، در خدمت شماست.خرید مینیاتور ایرانی برای تزئین منزل، گرایش و سلیقه جدیدی است که امروزه مد شده و برای تغییر دکوراسیون و بهبود جلوه داخلی ساختمان از تابلوهای Miniature استفاده می کنند. آثار هنری مینیاتوری به دلیل زیبایی ظاهری، قدمت و اصالت چند صد ساله و تنوع بی نظیر خود گزینه مناسب، شیک و لوکس برای کسانی است که قصد دارند دکوراسیون داخلی خود را با آثار فاخر تزئین کنند.

نگارگری ایرانی یا همان نقاشی مینیاتور درون مایه های مختلف مفهومی با المان های ملی، هنری، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و غیره دارد و حتی در برخی موارد طرح و نقوش تاریخی و موجودات خیالی و افسانه ای نیز دیده می شوند. این میزان تنوع در طرح و نقوش و عدم محدودیت در انتخاب رنگ و زاویه دید و سبک متفاوتی از پرسپکتیو در نقاشی مینیاتور باعث شده توجه بسیاری از علاقه مندان به هنر نقاشی ایرانی را به خود جلب کند. اساتید و هنرمندان فراوانی در زمان معاصر، آثار بسیار زیبایی را از خود بجای گذاشته اند. مینیاتور فرشچیان از جمله شناخته شده ترین آثار این سبک نقاشی در داخل و خارج کشور می باشد. فروش نقاشی Miniature با وجود قیمت بالای آن، کاملا قابل توجه است که خوشبختانه علاقه مندی افراد مختلف جامعه و حتی سازمان های مختلف به این آثار ارزشمند هنری را نشان می دهد.

هنر مینیاتور

هنر مینیاتور و هنر نگارگری ایرانی ، دو هنر از گروه هنرهای تجسمی هستند که طرح و نقشی متفاوت را به نمایش می گذارند صنایع دستی ایرانی تنوع بالایی داشته و برخی از آنها می توانند بصورت تلفیقی با یکدیگر ادغام گردد. هنر نگارگری و هنر مینیاتور در نوع خود منحصر به فرد است. نگارگری و Miniature برگرفته از سرزمین شرق آسیا است اما بومی کشور ایران بوده و به ویژه شهر اصفهان، در آن به شهرت جهانی رسیده است. واژه نگارگری به هنرهایی گفته می شود که نقش و طرح هایی بسیار ریز توسط آنها ایجاد می شوند. این طرح ها و نقش ها متنوع هستند و گاهی می توانند یک واقعه یا یک رخداد را به نمایش بگذارند. اگر این سوال برای شما پیش آمده که نگارگری چیست و نقاشی مینیاتور چگونه انجام می گردد، با ما همراه باشید.

اپلیکیشن صنایع دستی

فروش مینیاتور

فروش نقاشی مینیاتور اصفهان با تنوع بالا و قیمت مناسب در فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای علاقه مندان به این سبک از نقاشی ایرانی فراهم شده است. تابلوهای مینیاتور در حال حاضر پرفروش ترین آثار نقاشی نگارگری در ایران به حساب می آیند که در سایزهای مختلف و با طرح و نقش های متنوع عرضه می شوند. امضای هر استاد در پایین هر نقاشی اصالت و هویت آن را مشخص می کند و اصولا چنین آثاری ارزش خرید واقعی دارند.در کنار تابلوهای مینیاتوری، سایر محصولات صنایع دستی ایران نیز مزین به نقاشی مینیاتور شده اند که نه تنها به زیبایی آنها افزوده بلکه ارزش هنری آنها را نیز چندین درجه ارتقا داده است. یکی از پرفروش ترین نمونه های آثار ترکیبی و تلفیقی Miniature با صنایع دستی، بکارگیری نقاشی سنتی ایرانی در محصولات خاتم کاری مثل تخته نرد، قلمدان و غیره است که با طرح هایی مثل چوگان، شکارگاه، چهره و صورت اشخاص مزین می شوند.

فروش قاب مینیاتوری نیز در دسته بعدی از لحاظ میزان فروش و محبوبیت قرار می گیرد. در این محصولات قاب مورد استفاده برای تابلوهای قلمزنی، میناکاری و غیره مزین به نقاشی های مینیاتور می گردد که جلوه بسیار زیبایی به آن می بخشد و قیمت کاملا مناسبی هم دارند.با این حال فروش تابلوهای مینیاتور در ایران بسیار بالاست و اکثر توجه خریداران معطوف به همین محصولات می باشد که ما در فروشگاه صنایع دستی اصفهان، بهترین نمونه های نقاشی مینیاتور را با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. لازم به ذکر است که نمونه های تقلبی و فاقد ارزش هنری جایی در بین محصولات ما ندارند چرا که برای کلیه هنرهای ایرانی ارزش زیادی قائل هستیم و حفظ ارزش ها و آثار هنری بسیار مهمتر از فروش و کسب سود هستند.

هنر نگارگری ایرانی و مینیاتور تا حدودی به هنر چین باستان شباهت دارد اما اصول و قوانین نقاشی این دو سرزمین، تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. قدمت نگارگری ایرانی به قرن ها پیش باز می گردد. هنر نگارگری و Miniature را بر روی صنایع دستی شهر اصفهان دیده اید. قاب های مینیاتور کاری شده که برای عکس و تصاویر به کار برده می‌شوند از گروه همین صنایع‌ دستی هستند. اگر بخواهیم عبارت نگارگری ایرانی و نقاشی سنتی را تعریف کنیم، یعنی هنری که نگاره ها و صورتک ها را با ظرافت هر چه تمام تر به تصویر می کشد.

نقاشی مینیاتور

هنر نگارگری و هنر مینیاتور جزو هنرهای تجسمی و هنرهای تزئینی محسوب می‌ شوند. در این هنر، نقش و نگارهایی از گل و مرغ، اشعار تزیین شده با حاشیه های نگارگری شده را هم مشاهده می کنید. مینیاتور کاری هم تعریفی مشابه با نگارگری دارد. از آنجایی که این نقاشی ها با قلم های بسیار باریک و ریز به تصویر کشیده می‌شوند، به آن هنر نگارگری ایرانی و Miniature گفته می شود. هر دو هنر، مفاهیم و نمادهایی را منتقل می کنند که در دوره های مختلف هنر در ایران، متفاوت تعریف شده است.

تاریخچه نگارگری ایرانی و مینیاتور به قرن ها پیش باز می گردد. آثار به دست آمده از اکتشافات باستان ‌شناسی نشان می‌دهند که نقش و نگارهایی روی عمارت ها و ساختمان ها در دوران هخامنشیان و اشکانیان وجود داشته است. در برخی از آثار به جا مانده از دوران ساسانیان هم نگاره هایی دیده شده است. نقش و نگارهایی که از پادشاهان به تصویر کشیده میشد، به همراه نقاشی هایی که سبک زندگی پادشاهان گذشته را نشان می داد در گروه نقاشی های نگارگری و مینیاتور دسته ‌بندی می‌شوند. به مرور زمان، هنر نگارگری ایرانی همراه با ورود اسلام به ایران، به دوره سلجوقیان منتقل شد. نقاشی هایی که از کاخ های پادشاهی دوران عباسیان به ‌جای مانده، این هنر را اثبات می کند. نگارگری در آن دوران برای تزئین کتاب ها و نقش و نگارهای مکتوب به کار می‌رفت.

نگارگری ایرانی و مینیاتور نسل به نسل از سلسله های پادشاهی ایرانیان از سامانیان به غزنویان و آل بویه منتقل شد و سپس به دوران بعدی راه پیدا کرد. سبک نگارگری و سبک نقاشی ایرانی در هر دوره متفاوت بوده است؛ اما هر کدام مفاهیمی را منتقل می‌کرده ‌اند. همان طور که از این تاریخچه بر می‌آید، نقش و نگارها از دوران پیش از اسلام وجود داشته اند و سپس در قرن سوم هجری به دربار حکومت عباسی وارد شد.

پیج صنایع دستی ایرانی در شبکه های اجتماعی

در دوران حکومت ایلخانیان در ایران، نگارگری ایرانی و مینیاتور فرصتی پیدا کرد که توسعه بیشتری داشته باشد. هنرمندانی از شهر تبریز در آن زمان به شهرت و محبوبیت رسیدند. در همان زمان بود که هنر خوشنویسی و خطاطی با هنر نگارگری و Miniature آمیخته شد. کتاب های نفیس از اشعار شاهنامه با هنر مینیاتور تزئین شدند. به این ترتیب شد که هنر نگارگری و تذهیب برای صفحه‌آرایی کتاب مورد توجه قرار گرفت. در روند تکامل نگارگری ایرانی و مینیاتور، ۵ مکتب مختلف تعریف شده است. مکتب شیراز، مکتب هرات، مکتب تبریز، مکتب قزوین و مکتب اصفهان، پنج مکتب مهم در هنر نگارگری و مینیاتور هستند.

هنر نگارگری

مکتب شیراز در هنر نگارگری و مینیاتور به قرن هشتم و نهم باز می‌گردد. این دوره مربوط به حکومت تیموریان در ایران است. مکتب هرات که مقارن با نیمه دوم قرن نهم است، مربوط به حکومت شاهرخ از فرزندان تیمور می باشد.مکتب تبریز یکی از مهم‌ترین مکتب های نگارگری ایرانی و مینیاتور است که به دوران صفویان مربوط می شود. مشهورترین هنرمندان آن دوران نظیر کمال الدین بهزاد در این هنر به مهارت و تبحر رسیدند. مکتب قزوین و اصفهان هم به دوران صفویه و حدود قرن یازدهم مربوط می‌شوند. آنچه مسلم است اینکه هنر نگارگری و هنر Miniature برای تزیین عمارت ها و دربار پادشاهی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

اگر به طرح و نقش های نگارگری ایرانی و مینیاتور نگاه کنید بدون شک مجذوب و مسئول آن ها خواهید شد. نگارگری طرح و نقش هایی را به شما معرفی می کنند که همانند آنها را در نقاشی های رویایی و خیال انگیز دیده‌اید. انواع گل و مرغ، نقاشی شمایل و صورتک ها، انواع پیچک ها و درختان و طرح و نقش هایی از حیوانات برای نگارگری و مینیاتور، گزینه‌های شناخته شده ای هستند. واژه نگارگری ایرانی و تذهیب در کنار هنر تذهیب به کار می رود. نقش و طرح هایی که برای هنر مینیاتور و نگارگری به تصویر کشیده می‌شوند، متنوع و بی حد و مرز هستند. رنگ ها در نقش های مینیاتور و نگارگری در هم ادغام می شوند و شما هرگز نمی توانید یک رنگ به خصوص را از رنگ مجاور آن با مرز مشخصی تشخیص دهید.

این طرح و نقش ها در اکثر موارد از عواطف و احساسات درونی افراد سرچشمه می گیرند. در نگارگری ایرانی و نقاشی سنتی، نقش هایی که طیف رنگی خنثی، سفید، آبی روشن یا نقره‌ای را شامل می‌شوند، نوعی تصویر بهشت یا پاکی و ساده بودن را تداعی می کنند. معروف ترین طرح و نقش های مینیاتور ایرانی به استاد فرشچیان تعلق دارد. استاد محمود فرشچیان، به خلق آثار نگارگری ایرانی و مینیاتور در تمام جهان شهرت دارد. کمتر کسی است که نامی از استاد فرشچیان نشنیده باشد. حتی اگر تجربه ای در این هنر نداشته باشید با نگاه کردن به آثار هنری نگارگری به ظرافت ها و حرفه‌ای بودن نقاشی های استاد فرشچیان پی می برید.

مینیاتور ایرانی

یکی از مهمترین مکتب هایی که در دوره نگارگری ایرانی و مینیاتور عنوان شده است با نام مکتب قزوین و اصفهان یا نگارگری دوران صفویه شناخته می شود. همان ‌طور که می‌دانید در دوران حکومت صفوی در ایران همزمان با پادشاهی شاه عباس و شاه اسماعیل، مقدماتی برای شکوفایی هنر، ادب و فرهنگ فراهم شد. آثار هنری در دوران صفویه بسیار رشد پیدا کردند و هنرمندان توانستند استعداد و مهارت های خود را به مرحله ظهور درآورند.نگارگری ایرانی و تذهیب در دوران صفویه شامل طرح و نقش هایی بود که پادشاهان عصر صفوی را به نمایش می‌گذاشتند. در این هنر، نقاشی ها به صورت تزئینات سلطنتی و پادشاهی اجرا می‌شدند و تقریباً از یک موضوع تبعیت می کردند.

نقش و نگارهای نگارگری دوران صفویه، ارتباط نزدیکی با زندگی عادی مردم داشت. ظرافت های خاصی در مینیاتور دوران صفویه دیده می‌شود که قبلاً در هیچ مکتب دیگری وجود نداشته است. اگر به نگارگری ایرانی و مینیاتور دوره صفوی نگاه کنید متوجه سبک متفاوت آن با سایر آثار مینیاتور خواهید شد. در آثار مینیاتور دوران صفویه، لباس مردان و زنان در نقاشی ها مطابق با پوشاک عصر صفویه کشیده می شد. در این آثار، زندگی روزمره مردم به تصویر در می آمد. اکثر طرح‌ها و نقش‌ها شامل چهره پادشاهان، ارتش یا سایر مردم جامعه بودند.

هنر نگارگری ایرانی و مینیاتور در گروه هنرهای تجسمی و هنر نقاشی قرار می‌گیرد. برای نگارگری و تذهیب به ابزار پیچیده‌ای نیاز نیست. متداول ترین و مهم ترین وسایل مورد نیاز برای نگارگری و مینیاتور شامل انواع قلم مو، رنگ گواش و آبرنگ، مداد طراحی، پاک کن، مداد اتود، روغن جلا دهنده، کاغذ پوستی، پالت رنگ و تخته نقاشی است.همانطور که می دانید انواع لوازم و ابزارهای هنری بسیار زیاد است و امروزه ابزارهای هنری بسیار در بازار وجود دارند که برای هنرهای تجسمی قابل استفاده هستند. برای هنر نگارگری ایرانی و مینیاتور کافی است کاغذهای مخصوص Miniature را خریداری کنید و با رنگ گواش و قلم مو شروع به کار نمایید. در هنر مینیاتور ابتدا باید طرح و نقش را با مداد اتود و کمرنگ روی کاغذ بکشید و سپس با قلم موی باریک و رنگ گواش محدوده ها را رنگ آمیزی کنید.

نگارگری ایرانی

هنر نگارگری ایرانی و مینیاتور جزو هنرهایی است که هم جنبه تزئینی دارد و هم می‌توان از آن کسب درآمد کرد. آموزش نگارگری ، بهترین منبع کسب درآمد برای هنرمندان این رشته هنری می باشد. یکی از مهمترین کاربردهای نگارگری ایرانی و Miniature استفاده از آن برای نقاشی و تولید صنایع دستی زیبا است. هنر مینیاتور را میتوان روی جعبه های خاتم کاری و جعبه های میناکاری شده یا جعبه های چوبی اجرا کرد. صنایع دستی بومی اصفهان، همگی آثاری از تذهیب و نگارگری را در خود جای داده اند. ساخت وسایل تزیینی نظیر شمعدان، قوری، گلدان، قاب عکس، ساعت، بشقاب یا سرویس های پذیرایی تزئینی همه با هنر نگارگری ایرانی و مینیاتور امکان پذیر هستند.خلق این آثار هنری به این بستگی دارد که چقدر فضا را در اختیار دارید و از کدام یک از سبک های مینیاتور و نگارگری پیروی می کنید. اگر در این هنر به مهارت رسیده اید، منبع خوبی برای کسب درآمد خواهید داشت؛ چرا که صنایع دستی نگارگری ایرانی و مینیاتور نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان طرفدار دارند. این هنر پتانسیل صادراتی خوبی دارد و برای کارگاه های هنری، درآمدزا است.

خرید تابلو مینیاتور

تابلوهای تزیینی مینیاتوری اصفهان جلوه و نمود بسیار زیبایی دارند که نمونه آن در بین آثار نگارگری اروپا و آسیای شرقی نیز دیده نمی شود. این ادعا را قویا مطرح کردیم چرا که هنر مینیاتور ایران و بالاخص مینیاتور اصفهان در فهرست میراث فرهنگی ناملموس یونسکو به ثبت رسیده است که نشان دهنده بی نظیر بودن آنهاست. ما در فروشگاه صنایع دستی اصفهان طبق تجربه خود در امر مشاوره و خرید و فروش مینیاتور به خوبی می دانیم که تقاضا برای خرید تابلوهای مینیاتوری بسیار زیاد است.تابلوهای Miniature را می توان در آپارتمان ها برای تزئین دیوار و یا داخل منازل برای تزئین بخش های مختلف خانه بکار برد که البته بستگی به ذوق و سلیقه هنری و ذکاوت شما دارد که با قرار دادن این تابلوها در مکان و موقعیت درست بتوانید به زیبایی منزل خود بیافزایید.با خرید تابلو مینیاتور می توانید از آن در اتاق نشیمن بالای مبلمان، بالای پنجره اتاق و درب های داخلی منزل مثل درب ورودی و درب اتاق ها، دیوار راهرو منزل و غیره استفاده نمایید. نصب این تابلوها در موقعیت درست و اصولی خود، تأثیر زیادی روی زیبایی منزل و دکوراسیون داخلی خواهد گذاشت و تنها پس از استفاده متوجه خواهید شد که چرا فروش تابلو مینیاتور به عنوان یک وسیله تزئیناتی و دکوراتیو تا این حد بالاست!خرید تابلو نقاشی مینیاتور به عنوان هدیه ای لوکس و فاخر نیز توصیه می شود. برای کسانی که علاقه مند به نقاشی و هنر هستند و آثار هنری در نگاه آنها ارزش بی پایانی دارد، خرید تابلو مینیاتور اصفهان با این میزان شکوه و زیبایی، انتخابی هوشمندانه و هدیه ای ماندگار خواهد بود.

بهترین مینیاتور

فروشگاه صنایع دستی اصفهان گنجینه ای از آثار فاخر و بسیار ارزشمند و البته پرفروش نقاشی مینیاتور ایران و علی الخصوص اصفهان است که با قیمت مناسب به فروش می رسند. ما به عنوان مرکز معتبر فروش نقاشی سنتی در اصفهان همراه با تضمین کیفیت آثار هنری فعالیت می کنیم و در هر مرحله می توانید روی مشاوره رایگان و تخصصی ما حساب ویژه باز کنید.

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
5 based on 22 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
مینیاتور و هنر نگارگری در ایران
کپی رایت - بازار مینا : هر گونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . (تصاویر محصولات سایت بازار مینا بصورت اختصاصی تهیه شده و کپی آنها فقط در صورت درج لوگوی بازار مینا بر روی عکس بلامانع خواهد بود.)