فروش عمده میناکاری

بسمه تعالی

با عرض سلام خدمت مشتریان محترم فروشگاه بازار مینا

به استحضار مشتریان عزیز می رساند بازار مینا با داشتن ظرفیت بالا برای تهیه انواع ظروف صنایع دستی و ارسال به سراسر نقاط ایران, امکان فروش محصولات فروشگاه بصورت عمده را فراهم آورده. بدیهی است قیمت عمده فروشی بر اساس تعداد و نوع کالا می تواند بسیار پایین تر از قیمت تک فروشی باشد.

این امکان برای شرکت ها و سازمان هایی که قصد خرید عمده هدیه تبلیغاتی برای پرسنل خود را داشته , بسیار مناسب است. بدین منظور برای دریافت قیمت دقیق می توانید با شماره تلفن زیر تماس برقرار کرده و اطلاعات کامل تری دریافت نمائید.

09131288868   مهران خاشعی

 

فروش عمده ظروف میناکاری

فروش عمده ظروف میناکاری

فروش عمده میناکاری شهر اصفهان از تولید به مصرف را می توانید بصورت تکی و عمده با فروشگاه صنایع دستی اصفهان تجربه کنید. برای تسهیل کار مشتریان فروش اینترنتی میناکاری در نظر گرفته شده تا خرید عمده میناکاری از سراسر کشور امکان پذیر باشد. انواع محصولات صنایع دستی اصفهان با کیفیت و قیمت متفاوت پاسخگوی نیاز مشتریان با سلیقه و بوجه های متفاوت است. مینا کاری اصفهان هنر آتش و خاک است که مورد پسند علاقه مندان زیادی در داخل و خارج کشور است.

 

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری

 

خرید عمده میناکاری

خرید عمده میناکاری

 

گلدان میناکاری

گلدان میناکاری

 

فروش عمده صنایع دستی

فروش عمده صنایع دستی

خرید و استفاده محصولات میناکاری به عنوان هدایای تبلیغاتی می تواند از خروج ارز جلوگیری کند. این کار تاثیر بسیار مستقیمی بر اقتصاد تک تک افراد جامعه خواهد داشت.