فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس

فروشگاه صنایع دستی

به جرات می توان  ( فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس ) را به عنوان مرکز پخش مینا کاری تولید ایران دانست. تعداد سوغات و صنایع دستی اصفهان زیاد است و شما می توانید تمامی آنها را در بازار صنایع دستی اصفهان مشاهده نمائید. سامانه بازار مینا امکان تجربه خرید صنایع دستی اصفهان را برای شما بصورت آنلاین فراهم کرده. ارائه صنایع دستی اصفهان می تواند عامل موثری در رشد اقتصاد پایدار کشور باشد. از این رو معرفی بازار و فروشگاه های صنایع دستی زیبا و با کیفیت ایرانی امری مهم است.

بدیهی است که صنایع دستی می تواند عامل موثری در رشد اقتصادی کشور باشد. از این رو بایستی توجه ویژه ایی به آن گردد چرا که توسعه آن می تواند عامل حل بسیاری از مشکلات من جمله بیکاری جوانان نیز باشد. البته باید در نظر داشت توسعه صنایع دستی رابطه بسیار نزدیکی با صنعت گردشگری یک کشور دارد و حل مشکلات هر یک از آنها تاثیر زنجیره واری بر توسعه دیگر صنایع دارد.

 

کانال تلگرام میناکاری

کانال تلگرام میناکاری

حرفه های زیادی در قالب صنایع دستی قرار می گیرند. با تشویق و انگیزه سازی برای جوانان می توان اشتغال بومی را برای آنها بوجود آورد . اشتغالی که بدلیل ماهیت ایرانی بودن نمی تواند در هیچ جای دنیا به غیر از ایران اصالت داشته باشد. نگاه هوشمندانه به ظرفیت های ملی می تواند راهگشای بسیار خوبی برای نسل های آینده باشد. توسعه صحیح صنایع بومی می تواند عامل مهمی در ترویج فرهنگ ایرانی , اسلامی داشته باشد. از دیگر محاسن این نگاه اقتصادی می توان به زمینه سازی برای سرمایه گذاری خارجی اشاره نمود تا علاوه بر اینکه برای خرید محصولات لوکس خارجی ازر خارج نشود , ارز خارجی نیز وارد کشور گردد.

بازار مینا     BazareMina.ir

بازار مینای اصفهان
فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس
نام مقاله
فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس
توضیحات
تصاویر فروشگاه صنایع دستی اصفهان
نویسنده
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *