گالری تصاویر صنایع دستی و بطور مشخص میناکاری اصفهان شامل عکس های زیبایی از ظروف مینا کاری نصف جهان است. مدلهای زیبا ظروف میناکاری (بشقاب میناکاری) , گلدان میناکاری , قندان میناکاری و … از اساتید برجسته کشورمان می باشد.

ما سعی داریم هنر میناکاری در اصفهان (عکس) را به تمامی علاقه مندان صنایع دستی کشورمان معرفی کنیم. میناکاری های زیبا کار دست اصفهان اثر ماندگار هنرمندان نصف جهان است. فروشگاه صنایع دستی اصفهان ارائه کننده بهترین محصولات با کمترین قیمت پاسخگوی هنرهای دستی شما در سراسر کشور خواهد بود.

تصاویر هنر دست روی ظروف مینا کاری از صنایع دستی استان اصفهان گویای ظرافت کار این هنرمندان است. تصاویر / هنر مينا كاري لذت نگاه کردن دارد چه برای خرید و چه برای الگو گرفتن هنرهای دستی دیگر. عکس ظروف میناکاری با طرح های قدیمی و طرح های جدید پوشش دهنده سلیقه های مختلف مشتریان است. قیمت میناکاری اصفهان ارزان و با کیفیت عالی می باشد.

عکس ظروف میناکاری استاد غلامعلی فیض الهی

عکس ظروف میناکاری استاد غلامعلی فیض الهی – سری پنجم

استاد غلامعلی فیض الهی

مدلهای زیبا ظروف میناکاری استاد فیض الهی سری چهارم

هنر نقش جهان

فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس

به جرات می توان  ( فروشگاه صنایع دستی اصفهان + عکس ) را به عنوان مرکز پخش مینا کاری تولید ایران دانست. تعداد سوغات و صنایع دستی اصفهان زیاد است و شما می توانید تمامی آنها را در بازار صنایع دستی اصفهان مشاهده نمائید. سامانه بازار مینا امکان تجربه خرید صنایع دستی اصفهان را برای شما بصورت آنلاین فراهم کرده. ارائه صنایع دستی اصفهان می تواند عامل موثری در رشد اقتصاد پایدار کشور باشد. از این رو معرفی بازار و فروشگاه های صنایع دستی زیبا و با کیفیت ایرانی امری مهم است.

ادامه مطلب …

هنرمندان میناکار نصف جهان

عکس بازار مینای اصفهان

عکس بازار مینای اصفهان نشان از قدمتی طولانی از شهری هنر دوست دارد. این بازار از فروشگاه های زیادی که در زمینه صنایع دستی اصفهان فعالیت دارند تشکیل شده. بازار میناکاری اصفهان جلوه بسیار زیبایی از سبک هنر و معماری این شهر است. گشت و گذار در بازار صنایع دستی اصفهان بسیار لذت بخش است و چه بسا با خرید میناکاری سوغاتی با ارزش برای خود و دیگران تهیه کنید. مرکز صنایع دستی اصفهان در میدان نقش جهان و اطراف آن است . میدانی که زیبایی خیره کننده آن تاثیر زیادی در سبک هنری صنایع دستی نصف جهان داشته است. مطمئنا قیمت میناکاری در اصفهان به عنوان قطب این هنر نسبت به شهر های دیگر کمتر است و نمونه های بیشتری از ظروف میناکاری قابل مشاهده می باشد. ادامه مطلب …

میناکاری اصفهان

عکس بازار صنایع دستی اصفهان

عکس بازار صنایع دستی اصفهان شامل فروشگاه های رنگارنگ و پر از محصولات زیبای هنرمندان این شهر می تواند برای هر بیننده ایی جذاب باشد. البته که عکس ظروف مینا کاری نمی تواند مانند نگاه از نزدیک , زیبایی این هنر ماندگار را به شما نشان دهد ولی شما می توانید تا حد زیادی از طریق عکس ظروف ميناكاري به ظرافت و زیبایی آن پی ببرید. ظروف ميناكاري اصفهان با رنگ های زیبای مینایی و لاجوردی طراحی شده و مشاهده آن حس آرامش بخشی به شما خواهد داد. سفارش از طریق فروشگاه صنایع دستی اصفهان می تواند برای شما از هر کجای ایران امکان پذیر باشد و در کمترین زمان محصول مورد نظر خود را دریافت نمائید. ادامه مطلب …

علاقه و تلاش

تصاویر مینا کاری

نزدیک‌ترین معنای لغوی برای مینا به معنی آسمان آبی است. مینا کاری هنری است که طرح‌های متفاوتی که معمولاً با قلم سفید است بر روی ظروف مسی، نقره‌ای و طلایی نقش می‌شود. رنگ زمینهٔ زیر نقوش معمولاً به رنگ‌های آبی، سبز و گاهی قرمز می‌باشد که اگر به چشم هنر به داخل ظروف منقوش مینا بنگریم یادآور پهنای زیبای آبی آسمان باشد. شاید به همین خاطر است که اسم این هنر را مینا کاری نامیده‌اند. ادامه مطلب …

زیبایی هنر

عکس فیروزه کوبی

فيروز کوبی يکی از معدود رشته های صنايع دستی است که سابقه تاريخی چندانی نداشته و در حال حاضر هم توليد محدودی دارد و همين امر باعث آن گرديده تا فيروزه کوبی آنگونه که بايد شناخته نشده باشد هر چند که زيبايی و گيرايی يک محصول خوب صنايع دستی را با خوددارد.

ادامه مطلب …