آخرین اخبار صنایع دستی ایران و جهان را با ما دنبال کنید. اخبار مرتبط با تعرفه های گمرکی و انواع محصولات مجاز صادراتی به کشورهای دیگر

اگر شما در زمینه صنایع دستی فعالیت دارید بهتر است اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. چرا که ممکن است در هر لحظه قوانین خاصی در کشور وضع شود که فعالیت در این زمینه را تحت تاثیر قرار دهد.

البته میراث فرهنگی و گردشگری نیز از این قاعده مستثنا نیستند. کشور ما با داشتن پتانسیل بالا در زمینه صنایع دستی می تواند از این روش ارز آوری بسیار خوبی را برای اقتصاد ملی به همراه داشته باشد.

معضل اشتغال

  • در حالی که کشور با مشکل بیکاری جوانان مواجه است . می توان از طریق ایجاد شغل در زمینه صنایع دستی و گردشگری در چهارچوب میراث فرهنگی از این ظرفیت به خوبی بهره برد.
  • جوانان بسیار مستعدی در کشور وجود دارند که می توانند با فعالیت های با ارزش خود در زمینه صنایع دستی در روند رشد اقتصاد ملی کمک شایانی به جامعه داشته باشند.
صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی اصفهان گنجینه هزار رنگ و هزار طرح

صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی اصفهان شناخته شده ترین هنرهای دستی کشورمان است. امروزه خرید صنایع دستی اصفهان از هر کجای کشور بسادگی قابل انجام است. شناخته شده ترین هنرهای دستی اصفهان میناکاری اصفهان , فرش ، فیروزه کوبی , قلم زنی و … است. فروش صنایع دستی اصفهان نه تنها در داخل کشور بلکه خارج از ایران نیز مورد استقبال قرار گرفته است. صنایع دستی هر کشور نشان دهنده ذوق سرشار مردم هر کشور و هنر پیشینیان آن کشور می باشد. از گذشته تا کنون و در دوره های مختلف از صنایع دستی به عنوان پدیده ای بی نظیر یاد شده است. زمانی که هنوز ماشین اختراع نشده بود و زمانی که به ندرت از آن استفاده می کردند این صنایع دستی بود که باعث شکوفایی استعداد مردم می شد. با مشاهده صنایع دستی هر قوم می توان به رتبه صنعتگری آن قوم پی برد. سایت صنایع دستی اصفهان برای معرفی انواع محصولات هنری نصف جهان فعالیت می کند. ادامه مطلب