آخرین اخبار صنایع دستی ایران و جهان را با ما دنبال کنید. اخبار مرتبط با تعرفه های گمرکی و انواع محصولات مجاز صادراتی به کشورهای دیگر

اگر شما در زمینه صنایع دستی فعالیت دارید بهتر است اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. چرا که ممکن است در هر لحظه قوانین خاصی در کشور وضع شود که فعالیت در این زمینه را تحت تاثیر قرار دهد.

البته میراث فرهنگی و گردشگری نیز از این قاعده مستثنا نیستند. کشور ما با داشتن پتانسیل بالا در زمینه صنایع دستی می تواند از این روش ارز آوری بسیار خوبی را برای اقتصاد ملی به همراه داشته باشد.

معضل اشتغال

  • در حالی که کشور با مشکل بیکاری جوانان مواجه است . می توان از طریق ایجاد شغل در زمینه صنایع دستی و گردشگری در چهارچوب میراث فرهنگی از این ظرفیت به خوبی بهره برد.
  • جوانان بسیار مستعدی در کشور وجود دارند که می توانند با فعالیت های با ارزش خود در زمینه صنایع دستی در روند رشد اقتصاد ملی کمک شایانی به جامعه داشته باشند.
هدایای تبلیغاتی میناکاری اصفهان با چاپ لوگو سفارشی

هدایای تبلیغاتی میناکاری اصفهان مرکز پخش کشوری با چاپ لگو و نام سازمان

صنایع دستی

صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی اصفهان شامل شاخه ها متفاوتی می باشد. میناکاری , فیروزه کوبی , ملیله کاری و … آموزش هر یک از هنرهای صنایع دستی در شهر های بزرگ ایران ارائه می گردد. بطور مثال آموزش هنر ميناکاري در شهر های اصفهان و تهران توسط اساتید مجرب صورت میگیرد. در این راستا فروشگاه اینترنتی صنایع دستی میناکاری در شهر های مختلف وجود دارد تا محصولات تولید شده توسط این کارگاه های به بازار ارائه گردد. قیمت میناکاری در این شهر ها متفاوت از دیگر مناطق ایران می باشد. البته با وجود فروشگاه های آنلاین فروش و پخش میناکاری اصفهان روی مس به سادگی در سراسر کشور صورت می گیرد.

صنایع دستی

صنایع دستی اصفهان

ادامه مطلب

صنایع دستی رشت

Vitreous enamel

Vitreous enamel

The artist,with his or her delicate and sensitive soul, is looking for beau- ties and subtleties in the depths of the created world, and in the art of enameling, too, things are the same. The enamellist paints and draws all of his or her internal feelings on the containers and vessels, and hands them over to the fire so they get perpetual There are different definitions for the art of Enameling [Persian: minasazi].

ادامه مطلب